Подать объявление

ЖК Синергия 3 | Ирпень, ул. Григория Сковороды, 11

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2017 г.
Планировки
от 20 200 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 177.
9/5%
6/3%
45/25%
45/25%
72/41%
1. . .584586. . .593
26 сен 2018 14:53
Valentinka-, спаибо за ответ =)Решили подождать пол годика-годик с покупкой, подсобирать денег
26 сен 2018 16:19
Цитата "mini_mary":


В 9 будинку? бо ми обговорювали саме 9 будинок


Да я про 9 дом говорил. Ошибок нет.))
26 сен 2018 20:59
Цитата "Anderson2012":
Доброго дня. Коли будемо штурмувати "КС чи обслуговуючу", а може спробувати тітушок найняти зараз модно, хай нам трішки грошей Оверко поверне. Хто як на це дивиться, а то будинок зданий, а по факту ні. Насосна коли буде? Хоча знайомі з Ато повернулися то можна й без тітушок обійтися. В нашій краіні діють тільки радикальні заходи. Я розумію, що Оверко хоче заробити побільше, а вкласти поменше тільки ж людей до гріха доводити може й не треба.

АТОшників не чіпай. Добре? Теж мені, тітушок знайшов.
27 сен 2018 09:16
Ні Ви просто неправильно зрозуміли, або я неправильно написав свою думку. Я знаю цих людей і вони набагато розумніші в справедливіші за інших. Вони завжди підтримують там де повинна бути справедливість і закон, тільки не так як говорив мені один чоловік закон як дишлу куди потрібно туди й повернемо, я вважаю що це не правильно. Але ми далеко відійшли від теми. Я згоден, що лічильник можна купити й самому. І встановити теж. Якби тільки дозволили встановити не той, що встановлює сінергія, а припустимо аналог. Наскільки я знаю в обленерго простіше до цьго ставляться чим в тому самому Облгазі. А от з прибудинковою територією і вхідними сходами і дверима це проблема. Дотогож після дощу туди дійти неможливо, справжнє болото. Правда жабенят немає, холодно.
27 сен 2018 11:55
Цитата "Anderson2012":
Ні Ви просто неправильно зрозуміли, або я неправильно написав свою думку. Я знаю цих людей і вони набагато розумніші в справедливіші за інших. Вони завжди підтримують там де повинна бути справедливість і закон, тільки не так як говорив мені один чоловік закон як дишлу куди потрібно туди й повернемо, я вважаю що це не правильно. Але ми далеко відійшли від теми. Я згоден, що лічильник можна купити й самому. І встановити теж. Якби тільки дозволили встановити не той, що встановлює сінергія, а припустимо аналог. Наскільки я знаю в обленерго простіше до цьго ставляться чим в тому самому Облгазі. А от з прибудинковою територією і вхідними сходами і дверима це проблема. Дотогож після дощу туди дійти неможливо, справжнє болото. Правда жабенят немає, холодно.

Ви у Синергіїї узнавали чи можна самостійно встановити лічильник?? Хтось або на цьому форумі або у другому чаті писав що купив та встановив самостійно тимчасовий.
27 сен 2018 12:06
"Домік" так труситься за кожним своїм користувачем що за згадування іншого ресурсу готовий заблокувати користавача. Ви з глузду з*їхали, шановні Адміни??? Передивіться свою політику! Я про пункт 3,15 у правилах. Відкоректуйте свої фільтри. Дякую!!!
27 сен 2018 13:03
Цитата "Евгений-2":

Ви у Синергіїї узнавали чи можна самостійно встановити лічильник?? Хтось або на цьому форумі або у другому чаті писав що купив та встановив самостійно тимчасовий.

Можна, за свої гроші, тимчасовий. З таким самим успіхом можно за свої гроші прокласти тимчасовий асфальт, тимчасовий ліфт запустити. А керівництво Синергії буде у цей час відпочивати на Мальдівах.
27 сен 2018 13:15
Цитата "19lera89":

Вы что имеете ввиду????я с 9дома,давным-давно подписала смотровой ордер,получила документы,ключи!!!

:) Извините, что ввели Вас в заблуждение. Я из Синергии 2+ и спрашивала, как долго в Вашем компелексе подключали газ (что б понимать, на что нам рассчитывать) и потом случайно обсуждение зашло за готовность домов. Имелся в виду 9 дом в Синергии 2+))
27 сен 2018 13:18
Хтось раніше писав, що можна або встановити тимчасово свій, або встановити аналогічний. Коли буде достовірни інформація напишу.
27 сен 2018 14:34
Цитата "Stas_dom8":

Можна, за свої гроші, тимчасовий. З таким самим успіхом можно за свої гроші прокласти тимчасовий асфальт, тимчасовий ліфт запустити. А керівництво Синергії буде у цей час відпочивати на Мальдівах.

Вам шашечки потрібні чи їхати???
27 сен 2018 14:44
Цитата "Stas_dom8":

Можна, за свої гроші, тимчасовий. З таким самим успіхом можно за свої гроші прокласти тимчасовий асфальт, тимчасовий ліфт запустити. А керівництво Синергії буде у цей час відпочивати на Мальдівах.

В Інтернеті куча сайтів з продажу лічильників.
27 сен 2018 15:07
В мене друг займається електрикою, якщо можна встановити свій, то буду замовляти в нього.
27 сен 2018 15:31
Можна,просто свяжитесь с ихним електриком и он все вам подскажет
27 сен 2018 15:52
Цитата "Евгений-2":

Вам шашечки потрібні чи їхати???


Ок, запитаю вас аналогічно. Ви приходите в магазин платите за молоко та картоплю, а потім йдете ще і клпаєте собі картоплю та доїте корову. Або платите за джинси і потім саменький руцями їх шити. Так виглядає ваш шопінг? Я хочу щоб усі ВЧАСНО виконували свої зобов'язання.
27 сен 2018 15:54
Не підкажете як з ним зв'язатися? Буду вельми вдячний.
27 сен 2018 16:27
Обратитесь в жек Синергии ,там нужно будет написать заявление на временный ваш счётчик , и сразу сможете узнать про електрика каторый их вам установит и когда он там будет.
27 сен 2018 16:41
Стас я Вас розумію і якщо мій лічильник буде тимчасовим то нах... його купляти і ставити. Сенсу немає. Якщо я купляю вони встановлюють, вертають гроші за лічильник то я за. А якщо мого знімуть втулять свого, мого вернуть в ідеалі. То сенс, що мені потім з тим лічильником робити?
27 сен 2018 17:22
Цитата "pozitiv1881":


Да я про 9 дом говорил. Ошибок нет.))

Сегодня был в КС и спрашивал живет ли уже кто-то в 9-м доме, так они сказали, что ремонт некоторые квартиры делают, но еще никто не живет там
27 сен 2018 17:55
Цитата "Egineer":

Сегодня был в КС и спрашивал живет ли уже кто-то в 9-м доме, так они сказали, что ремонт некоторые квартиры делают, но еще никто не живет там


Ждемс когда любезная синергия сделает придомовую территорию, и поставит двери в дом.
27 сен 2018 23:18
Цитата "Stas_dom8":


Ок, запитаю вас аналогічно. Ви приходите в магазин платите за молоко та картоплю, а потім йдете ще і клпаєте собі картоплю та доїте корову. Або платите за джинси і потім саменький руцями їх шити. Так виглядає ваш шопінг? Я хочу щоб усі ВЧАСНО виконували свої зобов'язання.

Я Вас зрозумів. Тоді не кажіть що Ви поспішаєте заїхати. Хто хоче--той шукає змогу проблему вирішити. Хто не поспішає--хай сидить на березі і чекає коли повз нього пропливе... Самі знаєте хто. У мене все. Я для себе закрив цю тему.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .584586. . .593
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее