Подать объявление

ЖК Scandia | Скандия | Бровары, ул. Богунская

ЗастройщикГудфор-Ливинг
Сдача ЖК2018 - 2023 г.
Планировки
от 19 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
162из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 16.
3/19%
7/44%
1/6%
1/6%
4/25%
1. . .119121. . .150
31 март 2020 13:41
Цитата "Scandia":

Шановні власники та інвестори ЖК «Скандія», просимо Вас не звертати уваги на провокаційні заяви користувача Элеонора_.
На даний час, ТОВ «Просперітатіс» не є замовником будівництва ЖК «Скандія», а ТОВ «Єврокон Буд» не є генеральним підрядником будівництва.
Генеральним підрядником будівництва ЖК «Скандія» є компанія ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ТРІУМФ», а замовниками: ТОВ «АФРОДІТА», ТОВ «ЖСК» та ТОВ «ГУДФОР-ЛІВІНГ».
Прохання до адміністрації forum.domik.ua видалити провокаційну заяву та заблокувати доступ її автору.
Ну да,что то напоминает по канализацию,,мол она есть,но в ней нет необходимости,,
01 апр 2020 16:13
Цитата "Scandia":

Замечательно :faceoff: . Жалко только что в одном маленьком предложении видна катастрофическая дремучесть :no-no: . Мы понимаем, откуда «ноги растут» и даже можем попросить остановиться :smile: . Но, тем не менее, как знатоки своего дела, хотим провести для вас ЛикБез (ликвидацию безграмотности) :ded: .
По существу. Представленное вами фото было сделано зимой :ne figa sebe: . И, еще осенью, на этапе рытья 4-х котлованов, мы анонсировали консервацию двух из них на зиму. Если автор не знает что такое зимняя консервация фундамента, возникает вопрос о его низкой квалификации :kto: . По остальным домам работы велись по графику (внизу свежее фото). С полным ходом стройки можно ознакомиться:
- на нашем сайте,
- на официальных страничках социальных сетей,
- на этом форуме.
Мы ничего никогда не скрывали.
Очень неграмотно с вашей стороны рассказывать о каких-то озерах с грунтовыми водами :umnik: ... (показывая, при этом, котлован :faceoff: ) потому что таких не существует в природе. В мире существуют грунтовые воды, есть их уровень, есть озера, подземные озера и реки, есть другие компоненты гидросферы, но, озеро с грунтовыми водами... как вы вообще это себе представляете? Может вы дилетанты?
Да, понимаем, не у всех застройщиков работают профессионалы. :thanks:

Уважаемый или не очень представитель застройщика!
У вас наверное уже стало нормой переходить на личности и оскорблять посетителей форума и гостей вашего комплекса.
Мы приезжали в ваш комплекс для того, чтобы рассмотреть вариант покупки квартиры для своих родственников. И правда, внешний вид комплекса был весьма привлекательный. И да, мы приехали к вам зимой , что тоже правда. Рассматривали варианты одно-и двух-комнатных квартир, но остановила цена (увы, посоветовавшись с умными людьми, которые тоже предрекали кризис, решили не встревать в кабалу рассрочки).
Фото сделано из одного из сданных домов. На мой вопрос об озере в котловане ваша представительница прямым текстом сказала, что ЭТО ГРУНТОВЫЕ ВОДЫ! Ни о какой консервации фундамента речь не шла. Простите, о какой "низкой квалификации" тогда может идти речь??
Я понимаю, что комплекс расположен в низине, и там будет много грунтовых вод, что естественно. И да, скорее всего вам придется сделать грамотный отвод ее в будущем. Но это не повод хамить и оскорблять людей! Надеюсь другие люди посмотрят как вы по-хамски отвечаете и сделают выводы!
02 апр 2020 13:24
Цитата "Gayka":
Уважаемый или не очень представитель застройщика!
У вас наверное уже стало нормой переходить на личности и оскорблять посетителей форума и гостей вашего комплекса.
Мы приезжали в ваш комплекс для того, чтобы рассмотреть вариант покупки квартиры для своих родственников. И правда, внешний вид комплекса был весьма привлекательный. И да, мы приехали к вам зимой , что тоже правда. Рассматривали варианты одно-и двух-комнатных квартир, но остановила цена (увы, посоветовавшись с умными людьми, которые тоже предрекали кризис, решили не встревать в кабалу рассрочки)...

Прекратите, пожалуйста, никто не оскорблял посетителей форума.
Все, что написано ниже - факт.
Еще летом 2019 были проведены работы по водопонижению, и на этом форуме, в том числе, они освещались.
Мы всегда идем на встречу покупателям. Например, сейчас (несмотря на поднятие цен) у нас еще можно купить готовые квартиры с документами по очень хорошей. Рассрочка на готовое жилье - ОЧЕНЬ РЕДКИЙ СЛУЧАЙ для нашей страны, и мы чуть ли не единственные, кто предоставляет такую возможность людям. Цены фиксируются в гривне. Условия рассрочки, одни из самых лояльных.
Для детей уже строим первый садик из пяти запланированных, за свой счет. Наши проекты двух современных просторных школ с бассейном и стадионом, активно обсуждают в Броварском горсовете (их мы тоже строим за свой счет). Дети в этих школах будут учится по одному за партой и в одну смену, а не как в центре, и это спасение для города! А что для людей делают другие застройщики?
Закрытая территория - страховка от современной проблемы и тем более от того, что последует после снятия карантина (да, мы смотрим в будущее). Свой собственный (пока частично облагороженный, будем честными) парк, где уже сейчас гуляют родители с детьми на чистом воздухе, соблюдая все необходимые меры предосторожности в карантин. Озеро, где рыбачат любители рыбалки. Дорога до метро Лесная занимает, даже в пробках, в основном 9-10 минут, а без пробок некоторые доезжают и за 7.
Наши субподрядчики (и поставщики) предпочитают покупать квартиры для себя у нас, а не на других объектах (наверное видят как мы строим). Наши сотрудники тоже покупают квартиры здесь. И чего греха таить, мы знаем, что даже сотрудники жилых комплексов в центре Броваров, предпочитают жить в Скандии (конечно, по неизвестным нам причинам :) ).
Наша гордость - это наши жители, активная группа жильцов. Чистая артезианская вода из крана, которую пьют здесь все. Самое современное оборудование ГКНС и КНС (а не "просто врезались" в городскую сеть) и т.д и т.п.
Да, урбанизация земли - не простая задача. Это не "втулить высоточку на пятатчке". Мы строим город.
Новые дома растут, котлованы уже давно расконсервированы (см.фото) и в них ведется работа.
Все, что написано выше - факт. Приезжайте, чтобы убедиться!!! Попробуйте снова, приезжайте (только предварительно запишитесь, такие современные правила). Будем рады Вас видеть!
04 апр 2020 11:16
Добрий день, плануємо взяти мансардну квартиру в зданому будинку, хто що може сказати про ці квартири і про комплекс в цілому? ваші враження від проживання там?
11 апр 2020 09:44
Фотозвіт за 10 квітня 2020 року.
Побудовано і заселено 2 будинки. Будуються ще 4. Всього планується 65 будинків до 7-8 поверхів. 5 дитячих садочків та 2 просторі школи із стадіоном та басейном. 4 критих паркінги, ТРЦ, медичний заклад та ін.
13 апр 2020 18:21

Шановні потенційні інвестори, будьте обережні з даним забудовником. Наразі, представники відділу продажу стверджують, що забудовник змінився, тобто, наступну чергу будує не ТОВ «Просперітатіс», а інша юридична особа. Але де гарантія того, що нову юридичну особу не буде доведено до банкротства, як це було зроблено з ТОВ «Просперітатіс». Нижче наведені субпідрядники, що подали до господарського суду позови про стягнення заборгованості з ТОВ «Просперітатіс» (дана інформація є у відкритому доступі та Ви можете її знайти на сайті: //reyestr.court.gov.ua/):
1 ТОВ «Профібетон» (ціна позову 120 142,17 грн.), рішення № 910/3113/19. Рішення на користь ТОВ «Профібетон»
2 ТОВ «Металева Покрівля Груп» (ціна позову 94 271,65 грн.), рішення №910/8948/19. Рішення на користь ТОВ «Металева Покрівля Груп»
3 ТОВ «Металева Покрівля Груп» (ціна позову 99 698,75 грн.), рішення 910/8949/19. Рішення на користь ТОВ «Металева Покрівля Груп»
4 ТОВ "Проенерджі" (ціна позову 904 686,11 грн.), рішення №910/1039/19. Рішення на користь ТОВ "Проенерджі"
5 ТОВ «Фрам-Лайн» (ціна позову 278 267,00 грн.), рішення №910/4949/19. Рішення на користь ТОВ «Фрам-Лайн»
6 ТОВ «Єврокон Україна» (ціна позову 610 424,61 грн.), рішення №910/7769/19. Рішення на користь ТОВ «Єврокон Україна»
7 ТОВ «Будівельне підприємство «Агробудівник» (ціна позову 80 347,40 грн.), рішення №910/10450/19. Рішення на користь ТОВ «Будівельне підприємство «Агробудівник»
8 ДП «Проектно-технологічне бюро» Інституту водних проблем і меліорації Національної академії аграрних наук (ціна позову 98 253,68 грн.), рішення №910/15824/19 Рішення на користь
ДП «Проектно-технологічне бюро» Інституту водних проблем і меліорації Національної академії аграрних наук
9 ТОВ "Вінсо" (ціна позову 3 775 942,02 грн.), рішення №910/4167/20

16 апр 2020 10:34
Щось користувач Элеонора_ активно забруднює репутацію колишнього забудовника ТОВ"Просперітатіс" та сам ЖК Skandia вцілому! Скоріш за все ви представляєте інтереси фірми яка щось не доотримала та дуже ображена на забудовника через його принцип не платити за халатність та низьку якість роботи. Всі "підрядники" хотять швиденько, як небудь зробити-зліпити, забрати гроші і зникнути, а Забудовник має за них відповідати перед інвесторами цього ЖК, чому в їхній квартирі нехватае перестінка, занадто вузький коридор (не такий як по проекту) або ж тече покрівля... А потім за свої кошти виправляти те, що накосячив підрядник з бригадою нетверезих робітників. Між всіма Замовниками та Виконавцями виникають непорозуміння в процесі роботи, бо спочатку домовляються про одне, а потім зявляються якісь "нехороші обставини" які все міняють в гіршу сторону, особливо коли це стосується будівництва. Тут навіть буває в самого, коли роблять ремонт у квартирі, то такого "наколхозять", що або хлопці перероблюйте, або я вам не заплачу!!!!!!!
Я був у відділі продажу, особисто бачив вже готові та здані в експлуатацію будинки, прибудинкову територію та хочу сказати, що зовні все реалізовано якісно та на досить хорошому рівні. В деталі не заглиблювався, адже нюанси є будь де, але все можна вирішити, було б бажання.
24 апр 2020 11:11
Здравствуйте, напишите кто проезжал мимо или жители комплекса, как там стройка ведётся? Активно или не очень и что это за садовые решения выше в комментариях? Как вообще там живётся? Лифты уже запустили в первых домах?
24 апр 2020 16:10
Здравствуйте, лифты не запускали, стройка идет, сегодня был, клали стены трейтего этажа
06 май 2020 08:05
Хто є інвестором в новій черзі, в будинках D4 і D8?
12 май 2020 17:14
Ми придбали нещодавно в будинку Д4. Все чудово!!! Будинок Д8 ще не відкрито для продажів. Хоча будівництво іде паралельно двох будинків. Темпи поки що радують)
14 май 2020 13:25
Дякую за відповідь. Що ви можите сказати про забудовника та про сам ЖК?
15 май 2020 13:09
Для мене головне що об'єкт будується. Я кожного тижня навідуюсь на майданчик, слідкую за ходом будівництва. Можу сказати, що за час карантину вони збудували 4 поверхи (будинку Д4), в той час коли інші відправили людей за свій рахунок відпочивати. Це дуже важливо!!! Забудовник має досить потужну матеріально-технічну базу, власну будівельну техніку, фахівців та великий досвід в будівництві. В цілому залишає за собою непогану репутацію. Гадаю що вони не зацікавлені її псувати))) Всі комунікації вже заведено (світло,газ, кнс, власна скважина), тому проблем з введенням в експлуатацію будинків не повинно бути. В перших зданих будинках проживають люди, інша частина закінчує ремонти. Комплекс дуже цікавий як на мене...))) А ви плануєте купувати чи вже..?
16 май 2020 13:14
Сподіваюсь, що так і буде. Поки що розглядаємо різні ЖК в передмісті.
18 май 2020 11:32
Шановні потенційні інвестори, будьте обережні з даним забудовником. Наразі, представники відділу продажу стверджують, що забудовник змінився, тобто, наступну чергу будує не ТОВ «Просперітатіс», а інша юридична особа...

Доброго дня. ТОВ «Просперітатіс» більше не забудовник ЖК Scandia і до цього комплексу немає ніякого відношення. У нових будинках D8 вже почали будувати 4-й поверх, а у будинку D4 – 5-й поверх. На будівництві суцільний «мурашник».
Робота кипить кожен день. Завітайте до нас, щоб переконатися у цьому! :)
18 май 2020 11:49
Доброго дня. Дякуємо за позитивні відгуки, та високу оцінку праці нашої команди. Ми працюємо для вас навіть у складні часи, не зупиняючись ні на мить. Будемо працювати й надалі не збавляючи темпів.
18 май 2020 12:09
Бажаю вам успіхів!! Рекомендую вам також звернути увагу на Бучу-Ірпінь, там теж будуються цікаві комплекси з природою, інфраструктурою та за об'єктивну ціну. Хоч це зовсім інший бік і добиратись в Київ буде не так зручно.
20 май 2020 10:10
Присматриваю 1к квартиру,скажите застройщик надежный? Пишут что территория болото, как это устраняют?
20 май 2020 15:42
Був не надійний, зараз типу змінився. Проект цікавий, тільки "на перспективу", довгу, я б сказав дуже довгу
28 май 2020 12:49
Цитата "Zeb":
Був не надійний, зараз типу змінився. Проект цікавий, тільки "на перспективу", довгу, я б сказав дуже довгу

Доброго дня. Чому ж довгу?
Ось, наприклад, з нового.
1. Запустили власну маршрутку до Києва.
2. Заклали 4 нові будинки, 2 з яких буде добудовано в цьому році.
3. Власники комерційних приміщень у заселених будинках здають їх в оренду.
4. Запроектували нову, сучасну школу (з двох).
5. ... та перший дитячий садок з 5-ти.
Та багато чого іншого.
Завітайте до нас.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .119121. . .150
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее