Подать объявление

Жилой квартал Rybalsky | Рыбальский | SAGA, Perfect Group | ул. Набережно-Рыбальская 3,9

ЗастройщикSAGA Development, Perfect Group, Riverside Development
Сдача ЖК2019 - 2024 г.
Планировки
от 51 771 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
108из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 87.
7/8%
17/20%
26/30%
20/23%
17/20%
1. . .3941. . .66
15 сен 2018 19:29
Цитата "positiveguy":


Хм, как интересно, я туда чуть было не вложился.
Не так давно произжал рядом с бристолем очень удивился - тк сага считает что дом уже сделан и сдан, хотя выглядит он далеко от законченного состояния, ну или может они его таким сдали - не знаю


а почему сага считает что сдан и где они об этом написали?
на lun пометок нету, на сайтах тоже не видел

судя по всему просто, как обычно, дедлайн переносится на очередной квартал, вероятно так же как и с рыбальским(я каждые 2 недели катаюсь на стройку, прогресс идет, но медленно, надеюсь мою 2ю секцию сдадут в 2018м и ключи получу до весны)
17 сен 2018 16:04
Цитата "Faradey27":

а почему сага считает что сдан и где они об этом написали?
на lun пометок нету, на сайтах тоже не видел


Дык менеджер рыбальского говорит что пока я думаю инвестировать или нет они уже 2 проекта сдали.

Вот и верь вашим менеджерам :)
17 сен 2018 19:19
Ага, сдали. Все лето тянут кота за хвост, стройка еле шевелится, прогресс просто смешной. Над инвесторами просто издеваются. Спрашиваем, почему на стройке нет рабочих? Ответ - рабочие есть, работа кипит, все идет по графику. При этом дом полностью проинвестирован, проданы даже паркинги. Где наши деньги - вопрос, но явно не на стройке. И ещё продали 26 этаж под непонятные офисы. Застройщик мечты, всем срочно инвестировать.
18 сен 2018 09:02
Цитата "LiLee":
Ага, сдали. Все лето тянут кота за хвост, стройка еле шевелится, прогресс просто смешной. Над инвесторами просто издеваются. Спрашиваем, почему на стройке нет рабочих? Ответ - рабочие есть, работа кипит, все идет по графику. При этом дом полностью проинвестирован, проданы даже паркинги. Где наши деньги - вопрос, но явно не на стройке. И ещё продали 26 этаж под непонятные офисы. Застройщик мечты, всем срочно инвестировать.


вы о бристоле? в рыбальском вроде этажей меньше))
18 сен 2018 11:07
Да, о нем, информация для будущих инвесторов саги.
18 сен 2018 14:51
Цитата "LiLee":
Да, о нем, информация для будущих инвесторов саги.


А там реально все так плохо? вы катались на стройку? что в отделе продаж говорят и на ктк?(когда задаешь вопрос про сроки)

Просто я инвестор рыбальского, мониторю форумы, фейсбуки и катаюсь на стройку каждые 2 недели лично, сроки конечно все слетают, но последние 2 месяц стройка активно идет работает там много строителей(внутри в основном), внутри дома плитка постоянна новая по этажам рождается, окна появляются, стяжки и тд, моя 2я секция еще сырая, а 3я вообще почти готовая и внутри и снаружи. Поэтому пока не паникую особо, слежу.
18 сен 2018 15:51
Цитата "positiveguy":


Хм, как интересно, я туда чуть было не вложился.
Не так давно произжал рядом с бристолем очень удивился - тк сага считает что дом уже сделан и сдан, хотя выглядит он далеко от законченного состояния, ну или может они его таким сдали - не знаю
Цитата "Faradey27":


а почему сага считает что сдан и где они об этом написали?
на lun пометок нету, на сайтах тоже не видел

судя по всему просто, как обычно, дедлайн переносится на очередной квартал, вероятно так же как и с рыбальским(я каждые 2 недели катаюсь на стройку, прогресс идет, но медленно, надеюсь мою 2ю секцию сдадут в 2018м и ключи получу до весны)


Вітаємо! Житловий комплекс BRISTOL Сomfort House ще не введений в експлуатацію. Наразі ми готуємо документи в ДАБК. Плануємо їх подати до кінця місяця.
18 сен 2018 16:59
Цитата "Faradey27":


А там реально все так плохо? вы катались на стройку? что в отделе продаж говорят и на ктк?(когда задаешь вопрос про сроки)

Просто я инвестор рыбальского, мониторю форумы, гугл и катаюсь на стройку каждые 2 недели лично, сроки конечно все слетают, но последние 2 месяц стройка активно идет работает там много строителей(внутри в основном), внутри дома плитка постоянна новая по этажам рождается, окна появляются, стяжки и тд, моя 2я секция еще сырая, а 3я вообще почти готовая и внутри и снаружи. Поэтому пока не паникую особо, слежу.

Назначили КТК на 14 сентября, обещали показать прогресс. Не показали, перенесли КТК на конец месяца. Фасад делают с апреля - не готов. Лифты не запущены, коммуникации не подведены. Будут сдавать недострой.
19 сен 2018 06:52
Цитата "LiLee":

Назначили КТК на 14 сентября, обещали показать прогресс. Не показали, перенесли КТК на конец месяца. Фасад делают с апреля - не готов. Лифты не запущены, коммуникации не подведены. Будут сдавать недострой.


надеюсь все таки хорошо все будет( а то ГЕОС не смог, теперь Сага тянет

вы напишите после КТК, что вам рассказали и когда все ускорится, думаю инвесторам рыбальского будет полезно
19 сен 2018 09:15
Цитата "LiLee":

Назначили КТК на 14 сентября, обещали показать прогресс. Не показали, перенесли КТК на конец месяца. Фасад делают с апреля - не готов. Лифты не запущены, коммуникации не подведены. Будут сдавать недострой.


КТК по ЖК Bristol відбудеться 27 вересня, о 10:00. Там будуть всі представники різних підрозділів. Запрошуємо вас на зустріч! Там ви зможете отримати відповіді на свої запитання, а також переглянути виконані роботи на будівельному майданчику.
19 сен 2018 10:29
Цитата "LiLee":
Ага, сдали. Все лето тянут кота за хвост, стройка еле шевелится, прогресс просто смешной. Над инвесторами просто издеваются. Спрашиваем, почему на стройке нет рабочих? Ответ - рабочие есть, работа кипит, все идет по графику. При этом дом полностью проинвестирован, проданы даже паркинги. Где наши деньги - вопрос, но явно не на стройке. И ещё продали 26 этаж под непонятные офисы. Застройщик мечты, всем срочно инвестировать.


26й этаж?
У них же разрешение было только на 25 этажей?
Те нарушили проектную документацию?

PS Спрашиваю потому что слышал это еще от другого инвестора но я не понимаю как они будут сдавать дом с другом этажностью
20 сен 2018 11:18
Цитата "positiveguy":


26й этаж?
У них же разрешение было только на 25 этажей?
Те нарушили проектную документацию?

PS Спрашиваю потому что слышал это еще от другого инвестора но я не понимаю как они будут сдавать дом с другом этажностью


Вітаємо! За проектною документацією у BRISTOL Comfort House передбачено 25-ть поверхів під житлові приміщення. А от на 26-му поверсі будуть розташовані творчі майстерні.
20 сен 2018 15:26
Добрый день

а есть тут инвесторы этого комплекса? хотим вложиться , но все время что-то останавливает. Помогите советом - почему вы вложились именно сюда, или наоборот - что вас остановило. Спасибо!
20 сен 2018 17:32
Цитата "omni2018":
Добрый день

а есть тут инвесторы этого комплекса? хотим вложиться , но все время что-то останавливает. Помогите советом - почему вы вложились именно сюда, или наоборот - что вас остановило. Спасибо!


Здравствуйте, свою мотивацию когда то писал здесь.

36я страница форума, дата сообщения 08.08.2018 22:37
20 сен 2018 17:39
Цитата "SAGA Development":


Вітаємо! За проектною документацією у BRISTOL Comfort House передбачено 25-ть поверхів під житлові приміщення. А от на 26-му поверсі будуть розташовані творчі майстерні.

Оличный план по размещению офисов сомнительного происхождения под видом "творчі майстерні". Что будет происходить дальше можно почитать на примере ЖК Соломенская 20а от другого застройщика( //forum.domik.ua/zhiloj-dom-na-ul-solome nskaya-20a-t23821-1740.html ), а если коротко - проходной двор.
20 сен 2018 17:40
Цитата "omni2018":
Добрый день

а есть тут инвесторы этого комплекса? хотим вложиться , но все время что-то останавливает. Помогите советом - почему вы вложились именно сюда, или наоборот - что вас остановило. Спасибо!

Сроки переносили 4 раза, вероятнее всего перенесут и 5ый раз. Активность на стройке очень низкая.
21 сен 2018 06:30
Цитата "Faradey27":


Здравствуйте, свою мотивацию когда то писал здесь.

36я страница форума, дата сообщения 08.08.2018 22:37

Спасибо большое за информацию! Да, у нас примерно такие же мотивы, много всего смотрели и все время возвращаемся к этому проекту. Но смущают странные сроки строительства. очень-очень медленно. И застройщик все время дает неверную информацию по срокам. Вы в какой секции приобрели квартиру?
21 сен 2018 06:33
Цитата "RQ":

Сроки переносили 4 раза, вероятнее всего перенесут и 5ый раз. Активность на стройке очень низкая.

Вт это и останавливает. А вы не знаете причину? проблемы с документацией? или просто низкий спрос и потому строят медленно? Кажется у них не сильно покупают, оттого и задержки. Я вот смотрю фото их отчетов ровно год назад и сейчас - сделано очень мало
21 сен 2018 07:32
Цитата "RQ":

Оличный план по размещению офисов сомнительного происхождения под видом "творчі майстерні". Что будет происходить дальше можно почитать на примере ЖК Соломенская 20а от другого застройщика( //forum.domik.ua/zhiloj-dom-na-ul-solome nskaya-20a-t23821-1740.html ), а если коротко - проходной двор.

Как правило их переводят в жилой фонд и там такие же квартиры как и в остальном доме.
21 сен 2018 09:18
Щотижневі новини RYBALSKY.

Будинок №3
1 секція:
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): завершено монтаж горизонтальної розводки системи опалення та водопостачання (100%).
Внутрішні мережі (електропостачання): завершено монтаж горизонтальної розводки електропостачання на 6-9 поверхах (100%).
Покрівля: завершено укладання утеплюючого шару та шару, який утворює ухил покрівлі, розпочато укладання мембрани, загальний комплекс робіт виконано на 37%.
Стяжки: виконано на 95%.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 35%.

2 секція:
Монтаж вікон (2-6 поверхи): роботи завершено.
Монтаж вікон алюміній (7-9 поверхи): роботи завершено.
Монтаж дворових вікон (2-6 поверхи): роботи завершено.
Фасадні роботи: облицювання з алюмінієвих композитних панелей і фіброцементної плити виконано на 97%. З 7 по 9 поверхи завершено облицювання з алюмінієвих композитних панелей і фіброцементної плити.
Стяжки: роботи завершено.
Огородження балконів: триває монтаж зі сторони паркінгу (34%) та зі сторони бульвару (100%).
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 98%, триває укладання плитки на підлогу в місцях загального користування (52%).
Ліфти: завершено монтаж 2-х ліфтів.

3 секція:
Монтаж дворових вікон (2-6 поверхи): роботи завершено.
Фасадні роботи: виконано облицювання з алюмінієвих композитних панелей і монтаж HPL панелей (99%). З 7 по 9 поверхи облицювання завершено (100%).
Внутрішнє опорядження: завершено штукатурні роботи, триває фарбування (91%) та укладання плитки на підлогу в місцях загального користування (95%), виконується опорядження вхідного холу (98%).
Фасад дворовий: завершено монтаж утеплювача (100%), триває шпаклювання (97%).
Монтаж дверей: квартирні двері змонтовано.
Огородження балконів: виконується монтаж зі сторони паркінгу (38%) та зі сторони бульвару (100%).
Ліфти: завершено монтаж 2-х ліфтів.

4 секція:
Фасадні роботи: виконано облицювання з алюмінієвих композитних панелей і фіброцементної плити (97%). З 7 по 9 поверхи облицювання завершено (100%).
Стяжки: роботи завершено.
Ліфти: виконано монтаж 2-х ліфтів.
Монтаж вікон, алюміній (7-9 поверхи): монтаж завершено.
Внутрішнє опорядження: завершуються штукатурні роботи (96%), триває нанесення фінішного шару оздоблень (18%), ведеться укладання плитки на підлогу (10%) в місцях загального користування.

5 секція:
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): завершено монтаж горизонтальної розводки системи опалення і водопостачання (100%).
Внутрішні мережі (електропостачання): завершено монтаж горизонтальної розводки електропостачання на 6-9 поверхах (100%).
Покрівля: завершено укладання утеплюючого шару та шару, який утворює ухил покрівлі, розпочато укладання мембрани, загальний комплекс робіт виконано на 61%.
Стяжки: виконано на 73%.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 35%.

6 секція:
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): завершено монтаж горизонтальної розводки системи опалення та водопостачання (100%).
Внутрішні мережі (електропостачання): завершено монтаж горизонтальної розводки електропостачання на 6-9 поверхах (100%).
Покрівля: завершено укладання утеплюючого шару та шару, який утворює ухил покрівлі, розпочато укладання мембрани, загальний комплекс робіт виконано на 48%.
Стяжки: виконано на 95%.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 30%.

Будинок №5
1 секція:
Плита перекриття підвалу: завершено 164 м³.

2 секція:
Плита перекриття підвалу: завершено 81,2 м³.

3 секція:
Вертикал підвалу: завершено 125,82 м³.
Плита перекриття підвалу: армування виконано на 50%.

4,5 секція:
Палеве поле: триває влаштування палевого поля (159 / 1186,5 м³), виконано на 72%.
загальнобудівельні роботи

Будинок №9
1 секція:
Фасадні роботи: завершено монтаж кронштейнів, каркасу й утеплювача з 2 по 6 поверхи (100%), тривають роботи з влаштування клінкеру (75%). З 7 по 9 поверхи триває монтаж кронштейнів (95%). Розпочато роботи по влаштуванню фасадів на балконах і лоджіях (влаштування мокрих фасадів, виконано 5%).
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): ведуться роботи по монтажу лежаків у підвальному поверсі (79%).
Монтаж вікон (2-6 поверхи): монтаж завершено.
Цегляна кладка: роботи завершені.
Стяжки: роботи завершені.
Ліфти: підготовка ліфтових шахт до монтажу 2-х ліфтів (89%).
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 95%.

2 секція:
Цегляна кладка: виконується кладка контурних стін з боку паркінгу (95%), тривають роботи на 1-му поверсі (13%), на 2-10 поверхах роботи завершено (100%).
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): завершено монтаж горизонтальної розводки системи опалення та водопостачання (90%).
Внутрішні мережі (електропостачання): триває монтаж горизонтальної розводки електропостачання на 6-9 поверхах (88%).
Стяжки: виконано на 84%.

3 секція:

Монолітні роботи: роботи завершено.
Цегляна кладка: завершено з 2 по 7 поверхи, на 1 поверсі роботи виконано (95%), завершуються роботи на 8 поверсі (95%).

4 секція:
Монолітні роботи: роботи завершені.
Цегляна кладка: проводяться роботи на 1 поверсі (48%), виконується кладка підвальних приміщень і приміщень інженерних систем (12%). На 9-10 поверхах триває кладка внутрішніх стін і перегородок (59%).
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): завершено монтаж горизонтальної розводки системи опалення й водопостачання (72%).
Внутрішні мережі (електропостачання): триває монтаж горизонтальної розводки електропостачання на 6-9 поверхах (50%).

5 секція:
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): завершено горизонтальну розкатку труб.
Фасадні роботи: завершений монтаж кронштейнів, каркасу й утеплювача з 2-го по 6-ий поверхи (100%), ведуться оздоблювальні роботи з монтажу клінкерної плитки (90%). З 7 по 9 поверхи тривають роботи з монтажу кронштейнів (80%).
Монтаж дворових вікон: змонтовано.
Стяжки: виконано на 100%.
Ліфти: підготовка ліфтових шахт до монтажу 2-х ліфтів (85%).
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 95%.

6 секція:
Монтаж дворових вікон: монтаж завершено.
Стяжки: виконано на 100%.
Фасадні роботи: завершені роботи з облицюванню фасаду з 2 по 9 поверхи з алюмінієвих композитних панелей виконано (100%).
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 98%.


Прикріплюємо нові фото.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .3941. . .66
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее