Подать объявление

ЖК ParkTown | Парк Таун | Гостомель, ул. Охотничья, 5-17

ЗастройщикBIG development
Сдача ЖК2016 - 2023 г.
Планировки
от 22 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
106из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 122.
7/6%
6/5%
14/11%
33/27%
62/51%
1. . .5860. . .166
11 янв 2017 11:39
Цитата "8798798":

Жодного з чотирьох перших пунктів у наших квадратних метрах не порушено...Кажете більшість квартир....А де конкретика?І дякую, звичайно, за фото і відео, але наступного разу, коли я буду у своїй квартирі у Парк тауні, я обов*язково сфотографую своїм майбутнім сусідам термометр у квартирі, щоб ви приблизно розуміли теплоту своєї роботи....

Скажите спасибо вашим соседям. Если у кого-то по стояку будут нарушения то не подключат газ всему стояку. Это правила газовщиков. Если кто-то передвинул перегородку в кухне или убрал её, то уже газовщики ничего не подключат.
11 янв 2017 13:03
Цитата "ts3":

Роман, уточните, пожалуйста, кто именно выполнял подключение сфотографированного Вами котла? 8-)


Доброго дня !

Як і всі інші котли, що були запущені, котел на фото запускала газова служба, сертифіковані партнери BOSCH®. Також, лише вони допускаються до встановлення гарантійних умов на котел (в т.ч. встановлення опломбованого реле напруги)
11 янв 2017 13:41
Цитата "Roman ParkTown":

Доброго дня !

Як і всі інші котли, що були запущені, котел на фото запускала газова служба, сертифіковані партнери BOSCH®. Також, лише вони допускаються до встановлення гарантійних умов на котел (в т.ч. встановлення опломбованого реле напруги)


Кто запускал ясно, а вот непостредственно монтаж производила тоже газовая служба или специалисты ПТ?
11 янв 2017 14:05
Цитата "ts3":

Кто запускал ясно, а вот непостредственно монтаж производила тоже газовая служба или специалисты ПТ?

Встановлення котлів також виконувалось сантехніками підрядної організації (не з штату "ПАРКТАУНУ"), що й пізніше проводила пуск.
11 янв 2017 20:05
Цитата "Roman ParkTown":


Доброго дня !

Як і всі інші котли, що були запущені, котел на фото запускала газова служба, сертифіковані партнери BOSCH®. Також, лише вони допускаються до встановлення гарантійних умов на котел (в т.ч. встановлення опломбованого реле напруги)

Роман, газова служба - это понятие скорее относится к облгазу, или аварийной службе газа, которые являются государственными компаниями.
котлы запускаются авторизированными на такую деятельность производителем, сервисными центрами, то есть частными конторами.
кстати, интересно, у Вас первый пуск и всякие реле напруги входят в стоимость, или инвесторы отдельно оплачивают?
и я там на фото выше, смотрю показания счетчика - аж за 190 кубов - а хозяин в курсе, что у него там намотало столько после пуска ))) ? у меня к примеру за всю прошлую зиму было порядка 100-120 кубов всего :)
12 янв 2017 08:17
Цитата "lyga001":


Lyga001, просто из любопытства - а какую площадь вы отапливаете, что у вас такой расход? У меня сейчас на 50 м кв в квартире многоквартирного утепленного дома уходит суммарно с газовой плитой 250 кубов в месяц. 100-120 ваших за всю зиму, поэтому, вызывают у меня неподдельный интерес :yes:
А вот показания счетчика на фото - напротив, объяснимы и привычны :)
12 янв 2017 09:11
Доброго времени суток :hi:
Мы с семьей инвестировали в первый 9эт. дом, 7 этаж.

Соседи/ОП есть ли какая-то информация по тарифам на жилищно-коммунальные услуги?
12 янв 2017 10:00
Цитата "zwise":


Lyga001, просто из любопытства - а какую площадь вы отапливаете, что у вас такой расход? У меня сейчас на 50 м кв в квартире многоквартирного утепленного дома уходит суммарно с газовой плитой 250 кубов в месяц. 100-120 ваших за всю зиму, поэтому, вызывают у меня неподдельный интерес :yes:
А вот показания счетчика на фото - напротив, объяснимы и привычны :)

ок, я могу расписать свои показатели. но думаю, что они возможно Вас даже немного шокируют :)
я живу в ЖК "Центральный" в Буче - это новостройка сразу за "Новусом". однушка 40 кв. м, стены 70 см керамоблок + минвата, 7-й этаж, квартира внутренняя, но соседи живут только справа. то есть снизу, сверху, и слева - пока не отапливаемые квартиры.
потребление с августа 2015 года по сегодняшний день составляет 281 куб (см. фото). расходы за прошлый отопительный сезон были такие: порядка 60 кубов ушло в самый холодный месяц - январь, в относительно плюсовые декабрь и февраль - порядка 20-30 кубов. для достижения такого результата, я использовал комнатный термостат- программатор для управления работой котла. днем котел грел в основном до 18 градусов, а ночью - я ставил не больше 17-ти (смысла особо греть когда ты спишь под теплым одеялом, я лично не вижу). в таком режиме, котел включался и работал достаточно редко - днем в самое холодное время - на полчаса, каждые 2 часа.
но, мне такой экономии показалось мало :) . в этом отопительном сезоне я решил вообще отказаться от отопления, то есть у меня по состоянию на сегодняшний день котел все еще в летнем режиме, и ни разу не грел теплоноситель в радиаторах. я специально сфотографировал показания счетчика на 1 декабря - там было 270 кубов с копейками (см. фото). таким образом, фактически за полтора месяца, пока что мои расходы составили 10,5 кубов этой зимой. эти кубы - это душ + готовка на газовой плите. температура в квартире в среднем составляет 17 градусов, правда, хочу в 2 теплых носках, штанах с начесом, футболке, и кофте с начесом - и в принципе, мне нормально.
п.с. но, и это еще не все :) . на самом деле, я весь 2016 год и возможно несколько месяцев 2017-го буду платить не по 7 грн за куб, а по старому тарифу 3,6 грн. в начале прошлого года я наперед заплатил по 3,6 грн больше ста кубов - специально набрехав в показаниях счетчика в большую сторону, зная о повышении тарифа. а сейчас просто показываю по 2-3 куба расхода в месяц.
12 янв 2017 10:47
Luga001. -"Ну вы блин даете".
12 янв 2017 11:39
Цитата "Бил":
Luga001. -"Ну вы блин даете".

Согласен :) Но это многое объясняет :)
ПыСы
у меня 22 градуса и топится круглосуточно, так как всегда кто-то дома...
12 янв 2017 12:03
Добрий день.
Хто знає: наскільки економніша чи витратніша щодо об'ємів газу водяна тепла підлога порівняно із радіаторами (батареями) для отримання однієї і тієї ж температури повітря в однакових квартирах?
12 янв 2017 16:41
Цитата "12346":
Всіх з Новим Роком!!! <;)
Тімур, дякуємо за фотки та "інсайдерську" інфо!! :super:

З нетерпінням чекаємо коли завершать внутрішні роботи в другій 7-поверхівці і перейдуть в нашу 9-ку :yes:

Нас повідомлять коли необхідно буде замовляти теплу підлогу?
Також цікавить питання чи можна якось узгодити з робочими розводку електрики по квартирі, чи можна за доплату збільшити кількість точок в разі необхідності?


Привіт!
Шановні представники ПТ, все ще чекаю інфо по моєму запитанню))
Коли можна буде розпочинати замовлення теплої підлоги в першій 9-поверхівці, оскільки я ще в жовтні писав на email ПТ, однак досі відповідь не отримав (можливо писав зарано).
Також прошу все-таки уточнити можливість зміни кількості і розташування точок розводки електрики, оскільки в договорі не конкретизовано скільки їх і де вони знаходяться.

Завчасно вдячний.
P.S. раді чути нових мешканців з нашого будинку :hi:
Всім жителям ПТ теплих квартир :yes: і відсутність проблем з газом :smoke:
12 янв 2017 20:20
Цитата "kod_2":
Добрий день.
Хто знає: наскільки економніша чи витратніша щодо об'ємів газу водяна тепла підлога порівняно із радіаторами (батареями) для отримання однієї і тієї ж температури повітря в однакових квартирах?

я думаю що Ви трошки неправильно ставите питання. якщо Вас цікавить як споживати значно менше, я в попередньому повідомленні досить детально пояснив як це робиться :) можу ще додати, що регулярні кількакілометрові пробіжки за будь-якої пори року і за будь-яких температур - і Ви взагалі зможете забути про всякі теплі поли з теплими радіаторами, разом з простудними захворюваннями, грипами і тому подібними речами :yes:
а якщо серйозно, то насправді, якоїсь радикальної різниці між ТП і радіаторами, не буде в плані витрат газу. ТП звичайно економніша річ - за рахунок великого покриття і більш низької температури теплоносія, але в нього є одна річ що мені не зовсім подобається - коли за вікном -18С (як було на минулому тижні, наприклад), і Вам захочеться гарно підняти градус в квартирі, з теплим полом це буде далеко не так швидко і просто, як з радіатором, теплова інерція якого значно менша.
зовсім інша річ - це комфорт. чисто радіаторне опалення ніколи не дасть Вам того рівня комфорту, який буде з теплим полом. особливо це стосується ванної кімнати та кухні, де зазвичай на підлогу кладуть плитку. тому оптимальний вибір, на мою думку - це комбінація ТП, плюс радіатор(и) - в кімнатах де є найбільші тепловтрати - великі вікна або балкон.
12 янв 2017 21:04
Цитата "lyga001":

я думаю що Ви трошки неправильно ставите питання. якщо Вас цікавить як споживати значно менше, я в попередньому повідомленні досить детально пояснив як це робиться :) можу ще додати, що регулярні кількакілометрові пробіжки за будь-якої пори року і за будь-яких температур - і Ви взагалі зможете забути про всякі теплі поли з теплими радіаторами, разом з простудними захворюваннями, грипами і тому подібними речами :yes:
а якщо серйозно, то насправді, якоїсь радикальної різниці між ТП і радіаторами, не буде в плані витрат газу. ТП звичайно економніша річ - за рахунок великого покриття і більш низької температури теплоносія, але в нього є одна річ що мені не зовсім подобається - коли за вікном -18С (як було на минулому тижні, наприклад), і Вам захочеться гарно підняти градус в квартирі, з теплим полом це буде далеко не так швидко і просто, як з радіатором, теплова інерція якого значно менша.
зовсім інша річ - це комфорт. чисто радіаторне опалення ніколи не дасть Вам того рівня комфорту, який буде з теплим полом. особливо це стосується ванної кімнати та кухні, де зазвичай на підлогу кладуть плитку. тому оптимальний вибір, на мою думку - це комбінація ТП, плюс радіатор(и) - в кімнатах де є найбільші тепловтрати - великі вікна або балкон.


Дякую за відповідь.
Проблема в тому, що у великій кімнаті якраз і складно поставити радіатор, бо там вікно до самої підлоги. Куди його поставити? Перед склом буде некрасиво, а під стінкою - неефективно. :-(
13 янв 2017 07:38
Если окно в пол или дверь на лоджию - отсечь холодный воздух поможет встроенный в пол тепловой конвектор, который подключается к системе отопления как и радиатор, трубами, но устанавливается заподлицо с полом, прямо под окном или дверью на лоджию.
13 янв 2017 07:43
Цитата "kod_2":


Дякую за відповідь.
Проблема в тому, що у великій кімнаті якраз і складно поставити радіатор, бо там вікно до самої підлоги. Куди його поставити? Перед склом буде некрасиво, а під стінкою - неефективно. :-(


Для отсечки холода от двери на лоджию можно поставить встроенный заподлицо в пол конвектор.
13 янв 2017 09:25
Цитата "kod_2":


Дякую за відповідь.
Проблема в тому, що у великій кімнаті якраз і складно поставити радіатор, бо там вікно до самої підлоги. Куди його поставити? Перед склом буде некрасиво, а під стінкою - неефективно. :-(

як варіант, можна поставити "внутрипольный конвектор" (не знаю як він правильно українською називається). хоча це і не зовсім бюджетно вийде по грошах ))
в мене на кухні була схожа проблема - вихід на балкон забудовник зробив через подвійні скляні двері аж до підлоги. так я поставив один невеликий радіатор прямо на відкосі стіни - стіна товщиною 70 см, і маленький 40 см-вий радіатор 11 типу якраз туди гарно став.
13 янв 2017 12:02
Цитата "12346":
"...Коли можна буде розпочинати замовлення теплої підлоги в першій 9-поверхівці..."
"...Також прошу все-таки уточнити можливість зміни кількості і розташування точок розводки електрики, оскільки в договорі не конкретизовано скільки їх і де вони знаходяться..."


Доброго дня !
Заявки на "теплу підлогу" (в формі ескізу з описом) - можна вже присилати на нашу електронну пошту, зараз ми вже наблизились до початку цих робіт (так як завершуємо питання з Мисливською, 13)) Якщо необхідно буде проконсультуватись чи порадитись стосовно площі "теплої підлоги" - завітайте до відділу продажу. Через 2 тижні розпочинаємо роботу індивідуально з мешканцями 9-поверхового будинку (першого) - по всім квартирам.

Що стосується електромонтажних робіт - зверніться, будь ласка, до старшого інженера Андрія Ткачука для замовлення цих робіт. Уточнив з ним цей момент - електрики зможуть внести бажані Вами зміни.
13 янв 2017 13:39
Цитата "Roman ParkTown":

Встановлення котлів також виконувалось сантехніками підрядної організації (не з штату "ПАРКТАУНУ"), що й пізніше проводила пуск.


Роман, на фото установленного котла ошибка: перепутано направление установки фильтра (на корпусе есть стрелочка) и он вертикально, а нужно в соответствии со стрелочкой и горизонтально :yes:
Прошу обратить внимание на это. И, если нужно, готов предоставить любую информационную поддержку в вопросах ОВК.
13 янв 2017 19:31
Доброго вечора :hi: !
Роман, дуже вдячний за інформацію :super: !!! Тоді на вихідних під*їдемо у відділ продажів :winky:
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .5860. . .166
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx