Подать объявление

ЖК ParkLand | Паркленд | ZIM Group | ул. Практичная, 1

ЗастройщикZIM Group
Сдача ЖК2015 - 2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
81из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 360.
31/9%
27/8%
56/16%
153/43%
93/26%
1. . .423425. . .897
21 авг 2017 14:57
Цитата "Olivka_":

Получите ключи,тогда и напишите заявление


Удивительно, что на вас не накричали за то, что вы заявление синей ручкой написали вместо черной
21 авг 2017 15:47
Цитата "v_a_l":

Это из жэка звонили?
Есть там одна дама: по голосу чувствуется человек опытный и побывал на разных должностях в еще советских жэках. :faceoff:
Я задал ей простой вопрос: можно ли заехать в жэк в субботу, чтобы ознакомиться с договором на обслуживание паркоместа (т.к. по почте присылать копию категорически отказываются) на что получил простой ответ: да, мол можно с 11 до 18.
Приехав в субботу обнаружил, что жэк по выходным не работает и типа странно, что мне такое сказали.

Нет,звонили с охраны. Кстати,а в жэк мне наоборот очень понравился персонал,очень милые дамы.
21 авг 2017 15:48
Цитата "investor_pl":


Удивительно, что на вас не накричали за то, что вы заявление синей ручкой написали вместо черной

А что и такие случаи были?? :winky:
21 авг 2017 17:24
Цитата "Diosa":
Сусіди, хто сьогодні вже скориставвся ліфтом у 5 му будинку?
Жек сказав, що їм повідомили, що ліфт запустили сьогодні зранку.


В першому під'їзді працює(той що ближче до тролейбусного депо)
21 авг 2017 17:50
а что дальше после подписания договора, куда бежать? сколько времени занимает оформление?
22 авг 2017 08:23
Цитата "nikyu":
а что дальше после подписания договора, куда бежать? сколько времени занимает оформление?

Cама процедура підписання договору зайняла рівно годину. Після цього відразу позвонили в ЖЕК і на наступний день отримали ключі, а далі справа за Вами.
І ліфт таки працює в 5 му будинку, 1 підізд. :yes:
22 авг 2017 08:36
Цитата "Diosa":

Cама процедура підписання договору зайняла рівно годину. Після цього відразу позвонили в ЖЕК і на наступний день отримали ключі, а далі справа за Вами.
І ліфт таки працює в 5 му будинку, 1 підізд. :yes:


Круто, дякую за інформацію про ліфт. А до кладовок уже відкрили доступ?
22 авг 2017 11:52
Добрый день.Соседи подскажите кто уже прописался,куда бежать ,что с собой брать для прописки и как долго они это все оформляют? :@-: Мы уже документы получили,все подписали (5дом).Спасибо )
22 авг 2017 12:13
:hi: Кто-то узнавал по поводу обмеров БТИ 8-й дом?
не могу в ОП дозвониться
22 авг 2017 12:22
Цитата "Olivka_":

Возможно босс. Мне оформили быстро по месту. На шлагбауме исключительно мужики )
22 авг 2017 12:27
Цитата "Руляна":
Добрый день.Соседи подскажите кто уже прописался,куда бежать ,что с собой брать для прописки и как долго они это все оформляют? Мы уже документы получили,все подписали (5дом).Спасибо )

Привіт!
Я прописалась ще у липні.
Подала заявку на сайті в ЦНАПі на запис в електронну чергу, вибрала час із запропонованих (найближчий був на завтрашній день на 10 год) і попала до реєстратора без черг, сама процедура зайняла хвилин 7-10. Зробіть ксерокопію необхідних документів (див. на сайті).
Виписка з попереднього місця реєтрації робиться автоматично, на наступний день прийшла смс, що можна забирати свій паспорт.
//www.solor.gov.ua/section/71
22 авг 2017 12:35
Цитата "Diosa":

Привіт!
Я прописалась ще у липні.
Подала заявку на сайті в ЦНАПі на запис в електронну чергу, вибрала час із запропонованих (найближчий був на завтрашній день на 10 год) і попала до реєстратора без черг, сама процедура зайняла хвилин 7-10. Зробіть ксерокопію необхідних документів (див. на сайті).
Виписка з попереднього місця реєтрації робиться автоматично, на наступний день прийшла смс, що можна забирати свій паспорт.
//www.solor.gov.ua/section/71

Т.е. нет обходимости выписоваться отдельно? не знал такого, интересно
22 авг 2017 12:52
Цитата "Руляна":
Добрый день.Соседи подскажите кто уже прописался,куда бежать ,что с собой брать для прописки и как долго они это все оформляют? Мы уже документы получили,все подписали (5дом).Спасибо )

Я вот на днях задался тем же вопросом, позвонил в колл-центр чего-то там Соломенского района. Мне сказали, как собственнику, нужно паспорт, документы на право собственности и если мужчина, то военный билет/приписное. Все документы оригинал + копия. Я так полагаю идентификационный номер тоже лучше прихватить, хоть и не просили. Ехать нужно на м. Київ, проспект Повітрофлотський, 41, каб. 442 //www.solor.gov.ua/reception/

Еще можно как-то в електронную очередь записаться через //ac.dozvil-kiev.gov.ua/, но там как-то все не юзер-френдли и не интуитивно ни разу. Если разберетесь - пожалуйста, напишите как.
22 авг 2017 12:58
Цитата "votar":

Т.е. нет обходимости выписоваться отдельно? не знал такого, интересно :)

Не має необхідності окремо виписуватись . Я була прописана в ін місті, мені в Соломянському ЦНАП відразу поставили помітку про виписку.
22 авг 2017 13:04
Цитата "Diosa":

Не має необхідності окремо виписуватись . Я була прописана в ін місті, мені в Соломянському ЦНАП відразу поставили помітку про виписку.

Понял, спс :super:
22 авг 2017 13:18
Цитата "Diosa":

Привіт!
Я прописалась ще у липні.
Подала заявку на сайті в ЦНАПі на запис в електронну чергу, вибрала час із запропонованих (найближчий був на завтрашній день на 10 год) і попала до реєстратора без черг, сама процедура зайняла хвилин 7-10. Зробіть ксерокопію необхідних документів (див. на сайті).
Виписка з попереднього місця реєтрації робиться автоматично, на наступний день прийшла смс, що можна забирати свій паспорт.
//www.solor.gov.ua/section/71

спасибо!
22 авг 2017 14:29
Цитата "Diosa":

Не має необхідності окремо виписуватись . Я була прописана в ін місті, мені в Соломянському ЦНАП відразу поставили помітку про виписку.

А ще таке питання: оплату за послугу можна провести на місці і підкажіть скільки це коштує якшо пам'ятаєте?
22 авг 2017 14:41
Цитата "bishkabo":

А ще таке питання: оплату за послугу можна провести на місці і підкажіть скільки це коштує якшо пам'ятаєте?

Оплата проводиться на місці. Підійдете до терміналу в холі ЦНАПа і виберете на екрані послугу "оплати реєстрацію місця проживання", вносите гроші 17-20 грн (не памятаю) і отримуєте чек, який подаєте разом зі всіма документами. Далі слідкуєте ,коли Ваш порядковий номер зявиться на екрані і підходите до вказаного робочого місця. Приходити за годину назначеного часу, як я,(на всяк випадок :no: ) не обовязково,мене викликали десь в 10.03 ( назначено на 10.00))))) А взагалі була вражена даним центром і чіткою огранізацією, не звикла я так безпроблемно отримувати адміністративні послуги :winky:
22 авг 2017 15:41
Цитата "Diosa":

Оплата проводиться на місці. Підійдете до терміналу в холі ЦНАПа і виберете на екрані послугу "оплати реєстрацію місця проживання", вносите гроші 17-20 грн (не памятаю) і отримуєте чек, який подаєте разом зі всіма документами. Далі слідкуєте ,коли Ваш порядковий номер зявиться на екрані і підходите до вказаного робочого місця. Приходити за годину назначеного часу, як я,(на всяк випадок :no: ) не обовязково,мене викликали десь в 10.03 ( назначено на 10.00))))) А взагалі була вражена даним центром і чіткою огранізацією, не звикла я так безпроблемно отримувати адміністративні послуги :winky:

Дуже дякую!Будем после праздников штурмовать прописку)
22 авг 2017 18:59
Здравствуйте !
Стоит ли покупать этом жк квартиру для сдачи в аренду?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .423425. . .897
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее