Подать объявление

ЖК ParkLand | Паркленд | ZIM Group | ул. Практичная, 1

ЗастройщикZIM Group
Сдача ЖК2015 - 2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
81из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 360.
31/9%
27/8%
56/16%
153/43%
93/26%
1. . .649651. . .897
23 май 2018 12:33
Цитата "Innulian":

Нам советуют на стены и потолок собственно как и всем наверно, гипсокартон + мин. вата. Очень разные мнения по этому поводу(((


Більшість так робить, але це тільки часткова шумоізоляція, яка для стін ще хоч трішки приглушить звуки, а для стелі майже не дасть ефекту (набагато більший ефект від найменшої звукоізоляції підлоги сусідами зверху).

Потрібно використовувати різні комбінації зі звукоізоляційної вати і різних мембран та матеріалів спеціально розроблених для звукоізоляції. Найбільша проблема в тому, що ці спеціальні матеріали надзвичайно дорогі (як для мене), тому дуже мало хто з прорабів їх рекомендує і використовує.

Мені прорахували нормальну ізоляцію стіни за 8000+ грн тільки за матеріали, я вирішив зробити по простому і звукоізолював гіпсокартонною конструкціює зі спеціальними кріпленнями + заповнення спеціальною мін. ватою.
23 май 2018 13:11
Цитата "VA ":

Даешь ключи 10-му дому!))) :protest: :protest: :protest: :protest: :protest:

:protest:
23 май 2018 14:04
Цитата "VA ":

Даешь ключи 10-му дому!))) :protest: :protest: :protest: :protest: :protest:

Будет справедливее, если 9-й дом получит ключи раньше 10-го.:)
23 май 2018 14:41
Цитата "v_a_l":

Будет справедливее, если 9-й дом получит ключи раньше 10-го.:)


Согласен, но судя по поведению застройщика, он выдаст ключи всем вместе и ближе к зиме.)))
А еще представьте, какая толкотня начнется, когда дома с 9-го по 17-й одновременно начнут делать ремонт. Одновременно приедут 100500 газелей со стройматериалами... ну и прочие прелести...))
23 май 2018 14:58
Слышал, что некоторые Застройщики включают в договор обязанность Покупателя сделать противошумку пола, что на мой взгляд грамотно. У нас с точностью до наоборот- предложили сделать теплый пол, который уложили на тонкую пленку, а сверху залили стяжкой. Поверх такого пола бесшумку не положишь, это ясно. И таких желающих было немало, насколько я знаю. Выходит, мы обречены жить в шуме ((.
Очень хочется ошибаться.
23 май 2018 17:05
Это требует ДБН. Нельзя стяжку пола напрямуб на плиту перекрытия заливать, без спец. прослоек (много вариантов). Воообще в части звукоизоляции наш застройщик просто забил на нормы...
24 май 2018 14:17
Цитата "Golodniy Krolik":


Так у Вас условия покупки не такие как у тех кто покупал в первых домах... Я в 6-ом брал.Никаких 8,5% не было. Это тупо на Вас застройщик перекладывает налог,который должен платить он.Если у ПРОДАВЦА право собственности менее 3 лет,то платиться этот налог,но по-хорошему ПРОДАВЕЦ и должен это платить,а не перекладывать на покупателя. А желающие на смарты все равно будут,вот поэтому и впаривают людям этот налог.


Подождите, это получается, что смарт на самом деле стоит "немного" больше, чем в рекламе написано? А документально эта дополнительная трата где-то фиксируется? Или это сразу закладывается в стоимость квадратного метра?
24 май 2018 14:21
Я просто к чему - у меня есть очень ограниченная сумма денег. Потому в данный момент я могу позволить себе только смарт. Мне попалась на глаза реклама этого ЖК, вроде все понравилось, по цене подходит впритык. И тут такое...
24 май 2018 14:30
Цитата "Покахонтас":
Я просто к чему - у меня есть очень ограниченная сумма денег. Потому в данный момент я могу позволить себе только смарт. Мне попалась на глаза реклама этого ЖК, вроде все понравилось, по цене подходит впритык. И тут такое...


:faceoff:

Почитайте повідомлення вище.
24 май 2018 15:15
Цитата "Покахонтас":


Подождите, это получается, что смарт на самом деле стоит "немного" больше, чем в рекламе написано? А документально эта дополнительная трата где-то фиксируется? Или это сразу закладывается в стоимость квадратного метра?

Сервис-менеджер, ну напишите им уже нормальный ответ, а то каждый день одно и тоже...
25 май 2018 06:25
Як Вам новий будинок який будується в притул до Паркленду біля 9-10-13 будинку?
На рендерах виглядає супер-гуд.
25 май 2018 07:54
Шановні клієнти! Новини будівництва ЖК Parkland!

Будинок 9, 10, 11, 12, 13. Ведуться роботи по придомовій території.

Будинок 14. Продовжують наносити декоративну штукатурку в коридорах.

Будинок 15. Продовжують наносити фасадну штукатурку.
Залили стяжку на 3, 8, 9-му поверхах.
Наносять штукатурку в квартирах на 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9-му поверхах.

Будинок 16. Продовжують наносити фасадну штукатурку.
Почали заливати стяжку.

Будинок 17. Продовжують утеплювати фасади.
Продовжують наносити фасадну штукатурку.

Смарт 1. Закінчили наносити декоративну штукатурку в коридорах.

Смарт 2. Ведуться роботи по утепленню фасадів.
Продовжують наносити фасадну штукатурку.
Закінчують заливати стяжку в квартирах.

Смарт 3.
Ведуться монолітні роботи, також викладають газоблок на 1-му поверсі.

Бажаємо Вам гарного дня!
25 май 2018 08:32
[quote="Сервис-менеджер"]Шановні клієнти! Новини будівництва ЖК Parkland!
Добрый день,Сервис-менеджер!
Можно фотоотчет?
25 май 2018 09:27
Цитата "kia 2":


+1
25 май 2018 10:20
Цитата "Havand":
Як Вам новий будинок який будується в притул до Паркленду біля 9-10-13 будинку?
На рендерах виглядає супер-гуд.

На рендерах паркленд теж вигладав набагато краще, а по факту реальність інша, друге питання це те що я так розумію це той дім що біля 13 б 12 будинків будівництво, так от там за весну нічого не збудували як було так і є, щось судя по всьому там заглохло
25 май 2018 10:51
Цитата "Leon_PL":
Доброго дня, сусіди. Ніхто не в курсі, що вчора сталось на будівництві PL? В другій половині дня було кілька машин патрульної поліції, швидка допомога...


Шановні Сервіс-Менеджер, Алі та інші представники забудовника.
На минулому тижні я уже задавав питання щодо активності поліції на будівельному майданчику PL.
Сьогодні у нас продовження??? На території PL біля 9-го будинку знов купа поліції, швидка допомога... Але цього разу додалась ще велика група молодих спортивних хлопців в комуфляжних штанах і чорних футболках з написом "Холодний яр" (в народі таких називають активістами або тітушками)!!!
Будь-ласка, прокоментуйте ситуацію! Хто у кого що "віджимає"??? і як це може вплинути на інтереси тих хто вже інвестував в PL.
Прошу не залишати дане повідомлення без відповіді, оскільки такі речі на будівництві примушують нервувати інвесторів і безперечно будуть відлякувати нових потенційних інвесторів.
Завчасно дякую за відповідь!
25 май 2018 10:55
Цитата "kia 2":


На будівництві сьогодні "гаряче". Мабуть, не до фотозвітів.
25 май 2018 11:06
Цитата "Leon_PL":


Шановні Сервіс-Менеджер, Алі та інші представники забудовника.
На минулому тижні я уже задавав питання щодо активності поліції на будівельному майданчику PL.
Сьогодні у нас продовження??? На території PL біля 9-го будинку знов купа поліції, швидка допомога... Але цього разу додалась ще велика група молодих спортивних хлопців в комуфляжних штанах і чорних футболках з написом "Холодний яр" (в народі таких називають активістами або тітушками)!!!
Будь-ласка, прокоментуйте ситуацію! Хто у кого що "віджимає"??? і як це може вплинути на інтереси тих хто вже інвестував в PL.
Прошу не залишати дане повідомлення без відповіді, оскільки такі речі на будівництві примушують нервувати інвесторів і безперечно будуть відлякувати нових потенційних інвесторів.
Завчасно дякую за відповідь!


Чим далі тим веселіше :faceoff:
25 май 2018 11:45
Цитата "Leon_PL":


На будівництві сьогодні "гаряче". Мабуть, не до фотозвітів.


Что вы подразумеваете под "гаряче"?
25 май 2018 11:49
Цитата "Leon_PL":


Шановні Сервіс-Менеджер, Алі та інші представники забудовника.
На минулому тижні я уже задавав питання щодо активності поліції на будівельному майданчику PL.
Сьогодні у нас продовження??? На території PL біля 9-го будинку знов купа поліції, швидка допомога... Але цього разу додалась ще велика група молодих спортивних хлопців в комуфляжних штанах і чорних футболках з написом "Холодний яр" (в народі таких називають активістами або тітушками)!!!
Будь-ласка, прокоментуйте ситуацію! Хто у кого що "віджимає"??? і як це може вплинути на інтереси тих хто вже інвестував в PL.
Прошу не залишати дане повідомлення без відповіді, оскільки такі речі на будівництві примушують нервувати інвесторів і безперечно будуть відлякувати нових потенційних інвесторів.
Завчасно дякую за відповідь!

а чому ви не підете і не запитаєте? а пишете тут на форумі? Ви ж там живете наскільки я розумію, і відпишіть як щось буде відомо
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .649651. . .897
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее