Подать объявление

ЖК ParkLand | Паркленд | ZIM Group | ул. Практичная, 1

ЗастройщикZIM Group
Сдача ЖК2015 - 2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
81из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 360.
31/9%
27/8%
56/16%
153/43%
93/26%
1. . .650652. . .897
25 май 2018 12:16
Цитата "JiJong":

а чому ви не підете і не запитаєте? а пишете тут на форумі? Ви ж там живете наскільки я розумію, і відпишіть як щось буде відомо


Я в даний час не дома, а на роботі. Дружина з дитиною гуляла біля кубіка, побачила цю картину і подзвонила мені. Відправляти дружину запитати у тітушок, що вони тут роблять мені якось не дуже хочеться! після роботи обов'язково зайду у відділ продажів...
25 май 2018 12:18
Цитата "Nirvash":


Что вы подразумеваете под "гаряче"?


під "гаряче" розуміється - поліція, тітушки, швидка допомога, хлопці на "гєліках", кіпіш, розборки....
25 май 2018 12:33
Цитата "Leon_PL":


під "гаряче" розуміється - поліція, тітушки, швидка допомога, хлопці на "гєліках", кіпіш, розборки....


Если под 9 домом то может ребята устали ждать ключей от квартир??? :)
Будем благодарны за информацию по ситуации!
25 май 2018 13:33
Цитата "Fortunato":


Если под 9 домом то может ребята устали ждать ключей от квартир??? :)
Будем благодарны за информацию по ситуации!


Скорее всего, так и есть. Не представляю как инвесторы терпят сроки сдачи объектов в ПЛ))))))))))))))))
:smoke: :yes:
25 май 2018 13:39
Цитата "_Dante_":


Скорее всего, так и есть. Не представляю как инвесторы терпят сроки сдачи объектов в ПЛ))))))))))))))))
:smoke: :yes:


Ну враховуючи те, що по договору здача 9 будинку 31 травня, то забудовник ще ніяких строків не порушив! і приходити власникам квартир з такою "групою підтримки" рановано...
25 май 2018 13:45
Цитата "Leon_PL":


Ну враховуючи те, що по договору здача 9 будинку 31 травня, то забудовник ще ніяких строків не порушив! і приходити власникам квартир з такою "групою підтримки" рановано...


+ там офіційно в договорі ніби можливо до 6 місяців затримки, тому 100% видадуть ключі вчасно, тим паче, що в експлуатацію будинок вже здали і людям право власності видали.

Це вам не сусіди, які здали в експлуатацію зовсім не готові будинки і вже затримують їх більше ніж 7 місяців і завершення поки не видно зовсім, окрім фасаду з однієї сторони.
25 май 2018 14:14
Цитата "_Dante_":


Скорее всего, так и есть. Не представляю как инвесторы терпят сроки сдачи объектов в ПЛ))))))))))))))))
:smoke: :yes:

Ви з якої планети? ЗимБуд пока що здає будинки вчасно, тому епітет "терплять" тут явно недоречний.
25 май 2018 14:41
Цитата "Leon_PL":


Я в даний час не дома, а на роботі. Дружина з дитиною гуляла біля кубіка, побачила цю картину і подзвонила мені. Відправляти дружину запитати у тітушок, що вони тут роблять мені якось не дуже хочеться! після роботи обов'язково зайду у відділ продажів...


Не зайдете.Сегодня в обед был в комплексе и отдел продаж был закрыт,я даже удивился.Наверно все квартиры уже проданы =)
25 май 2018 15:05
Цитата "Golodniy Krolik":

Не зайдете.Сегодня в обед был в комплексе и отдел продаж был закрыт,я даже удивился.Наверно все квартиры уже проданы =)

А вот это уже интересно и непонятно.
25 май 2018 15:24
Цитата "Golodniy Krolik":


Не зайдете.Сегодня в обед был в комплексе и отдел продаж был закрыт,я даже удивился.Наверно все квартиры уже проданы =)

Ввечері відділ продажу був відкритий, але жодних коментарів мені не надали. Сказали, що ніякою інформацією не володіють і не уповновжені давати ніяких коментарів. На питання чому охорона PL за яку ми платимо кожного місяця пустила посторонніх на територію мені також відповіді не дали. Хто може дати якісь коментарі мені також не відповіли. Якось так...
25 май 2018 15:35
Цитата "Leon_PL":


Шановні Сервіс-Менеджер, Алі та інші представники забудовника.
На минулому тижні я уже задавав питання щодо активності поліції на будівельному майданчику PL.
Сьогодні у нас продовження??? На території PL біля 9-го будинку знов купа поліції, швидка допомога... Але цього разу додалась ще велика група молодих спортивних хлопців в комуфляжних штанах і чорних футболках з написом "Холодний яр" (в народі таких називають активістами або тітушками)!!!
Будь-ласка, прокоментуйте ситуацію! Хто у кого що "віджимає"??? і як це може вплинути на інтереси тих хто вже інвестував в PL.
Прошу не залишати дане повідомлення без відповіді, оскільки такі речі на будівництві примушують нервувати інвесторів і безперечно будуть відлякувати нових потенційних інвесторів.
Завчасно дякую за відповідь!



Добрый день.
Сегодня на территорию стройки, являющийся частной собственностью, без разрешения, под прикрытием документа о неприкосновенности проник депутат Назаренко Владимир с партии Свобода
Который, протащил с собой титушек с газовымы балончиками и травматическим оружием. В следствии их действий были нанесены телесные повреждения водителю трактора, что было освидетельствовано врачами скорой помощи, а также были нанесены повреждения трактору и электрической подстанции, что также было освидетельствовано следственной группой полиции. Причина таких действий, как объяснят депутат Назаренко - это остановка незаконной стройки, и на то, что у нас есть полный пакет документов и дома сданы в эксплуатацию - данная информация его не интересовала.
Все эти персонажи были задержаны и Полиция составила протоколы.
Подобные инциденты со стороны "активистов" под прикрытием депутатов на строительные площадки, всё чаще становятся буденностью.
Но мы действуем исключительно в правовом поле и при наличии всех документов, гарантируем нашим клиентам выдачу документов в срок.
25 май 2018 15:38
НОВЫЕ ФОТО ДОМ 9

25 май 2018 15:38
НОВЫЕ ФОТО ДОМ 10

25 май 2018 15:39
НОВЫЕ ФОТО ДОМ 11

25 май 2018 15:41
НОВЫЕ ФОТО ДОМ 12

25 май 2018 15:41
НОВЫЕ ФОТО ДОМ 13

25 май 2018 15:43
НОВЫЕ ФОТО ДОМ 14

25 май 2018 15:43
НОВЫЕ ФОТО ДОМ 15

25 май 2018 15:45
НОВЫЕ ФОТО ДОМ 16

25 май 2018 15:46
НОВЫЕ ФОТО ДОМ 17



Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .650652. . .897
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее