Подать объявление

ЖК Orange Park | Крюковщина, ул. Одесская, 23

ЗастройщикODG Development
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 23 294 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
95из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 85.
11/13%
2/2%
15/18%
12/14%
45/53%
1. . .107109. . .191
16 янв 2018 09:16
Цитата "VolodymyrV":

у нас до існуючих будинків та будинків, які вже почали будувати питань немає.
також немає питань до мешканців які придбали квартири в даних будинках.

мова лише про плановане розширення забудови.

все шо просимо - врахувати межі наших ділянок, зберегти зелену зону, врахувати інсоляцію для наших житлових будинків.
все інше - дріб"язок.


пане Володимир, я вас почула, але навіщо тут писати, якщо Вам вже неодноразово, писали про те - що форум не допоможе вирішити ваші питання.
16 янв 2018 09:16
Цитата "InnaMay":
А ці прохання до ОранжПарку чи все таки до Державного інституту, що формував план?
Ви правильно адресували свої запитання?

інстут формував план за вимогами платника - оранж парку.
ми адресували всім кому потрібно.
16 янв 2018 09:19
Цитата "VolodymyrV":

інстут формував план за вимогами платника - оранж парку.
ми адресували всім кому потрібно.


Але ж Державний інститут формує плани згідно вимог законодавства?
Якщо на Вашу думку, вони порушені, мабуть потрібно адресувати конкретні факти інституту?
16 янв 2018 09:22
Цитата "Procul":

пане Володимир, я вас почула, але навіщо тут писати, якщо Вам вже неодноразово, писали про те - що форум не допоможе вирішити ваші питання.


я вже і на це питання відповідав.

я тут розмістив відповідь на звинувачення оранж парку в шантажі а також довів позицію мирних мешканців. щоб її враховували як забудовник так і майбутні інвестори.

а далі ви та інші почали задавати безліч питань. я, в міру своїх можливостей, на дані питання відповідаю.
16 янв 2018 09:24
Цитата "InnaMay":

Але ж Державний інститут формує плани згідно вимог законодавства?
Якщо на Вашу думку, вони порушені, мабуть потрібно адресувати конкретні факти інституту?
державний інститут, на нашу думку, та на думку спеціалістів інших (як зі сфери юриспруденції так і зі сфери будівництва) трохи помилився. конкретні факти були адресовані всім кому потрібно, включаючи цей інститут.
16 янв 2018 13:49
Цитата "InnaMay":


Але ж Державний інститут формує плани згідно вимог законодавства?
Якщо на Вашу думку, вони порушені, мабуть потрібно адресувати конкретні факти інституту?


Получается все вокруг "трохи помилилися". И только VolodymyrV правее всех правых в этой ситуации)))
Соседи, что хорошего расскажете?
16 янв 2018 14:04
Цитата "Em22":

Соседи, что хорошего расскажете?


Из хорошего, Оранж продолжает строить )
16 янв 2018 14:42
Цитата "VolodymyrV":


оранж оплатив дпт, в якому безліч порушень.
розробляла проектна організація.
якщо ви думаєте, що проектна організація сама вирішила зробити максимальну щильність населення тут (350 чол. на гектар), максимальну поверховість, змістити дорогу щоб впихнути побільше багатоповерхівок, то ви дуже наівна людина.

оранж не бажає розширити дорогу, зрозумійте ви) там нема куди розширюватись. там приватні ділянки, паркани, будинки.
по факту ніякого розширення в такому вигляді не буде. це просто буде розширення на папері, завдяки якому вони думають впихнути більше багатоповерхівок (вже не на папері).

щодо дитячого садка та школи, то в наступних варіантах, які нам показували сторонні особи (дивіться прикріплену фотку), замість дитячого садка втулили ще декілька 9-ти поверхівок. де вони будуть в результаті - хз.


VolodymyrV, я не поленился и сравнил два варианта ДПТ, в которых вы пытаетесь обвинить Оранж во всех грехах, нарушениях, не желании развивать инфраструктуру Крюковщины и так далее.
В последнем варианте, который вам скинули «добрые люди» видно, что расстояние между Оранжем и вашим городком не 22 метра точно,а метров 45 и увеличенная зеленая зона. Не вводите в заблуждение читателей форума и комментируйте реальное положение дел,а пока я вижу, что вы искажаете реальную ситуацию.
16 янв 2018 14:54
Цитата "Михо ":
VolodymyrV, я не поленился и сравнил два варианта ДПТ, в которых вы пытаетесь обвинить Оранж во всех грехах, нарушениях, не желании развивать инфраструктуру Крюковщины и так далее.

у нас три вимоги. вже можна було запам"ятати.
1. дорогу по нашим ділянкам та будинкам прокладати не потрібно.
2. зелену зону потрібно зберегти.
3. врахувати інсоляцію для наших житлових будинків.

буду повторювати кожен раз як буде подаватись викривлена інформація.

Цитата "Михо ":

В последнем варианте, который вам скинули «добрые люди» видно, что расстояние между Оранжем и вашим городком не 22 метра точно,а метров 45 и увеличенная зеленая зона. Не вводите в заблуждение читателей форума и комментируйте реальное положение дел,а пока я вижу, что вы искажаете реальную ситуацию.


так. в цьому варіанті зелену зону повернули як в генплані. але вона детально не промальована. в остаточному варіанті в ній знову можуть з"явитися паркомісця.
при цьому, з огляду на те, що цей варіант був представлений саме "добрими людьми", а не офіційно, вважати що одну з наших вимог задовольнили (№2, про зелену зону) ми не можемо. в даний момент це просто папірець.

всього 4 варіанти ми бачили. в кожному дорога йде по нашим ділянкам.
якщо залишать зелену зону як в тому варіанті, що я скинув, то це буде добре.
16 янв 2018 14:55
Цитата "Em22":

Получается все вокруг ...
не хвилюйтесь ви так)) добудують вам вашу квартіру)) це ж все що вас цікавить.
16 янв 2018 15:12
Цитата "VolodymyrV":

2. зелену зону потрібно зберегти

Зустрічна пропозиція, на території Вашго ДК є вільні від зібудови ділянки. Давайте там размістимо зелену зону, принаймні частково. Що скажите? )
16 янв 2018 15:16
Цитата "olegasko":

Зустрічна пропозиція, на території Вашго ДК є вільні від зібудови ділянки. Давайте там размістимо зелену зону, принаймні частково. Що скажите? )
я за.
у нас взагалі-то на кожній ділянці зелена зона) я нарешті висадив у себе 20 дерев минулого року.
у нас же призначення землі під садівництво. от ми і садимо, садимо.
16 янв 2018 16:25
Цитата "VolodymyrV":
я за.
у нас взагалі-то на кожній ділянці зелена зона) я нарешті висадив у себе 20 дерев минулого року.
у нас же призначення землі під садівництво. от ми і садимо, садимо.


це добре )
16 янв 2018 19:00
действительно, пришел человек с единственно правильным мнением, обвинил Институт, обвинил Оранж, обвинил село, обвинил нас жителей Оранжа, а теперь хочет компромисса. Я так понимаю, что Оранж мог не идти даже на те уступки, что уже пошел. И если эти почти 50 метров отступа, как оказалось, а совсем не 20 метров, находятся в собственности Оранжа, то точно не Удачный будет решать, что там делать и как благоустраивать. Да, нам тоже нужна зеленая зона, но и парковки нам тоже нужны. Думаю, что логичнее, если Оранж будет беспокоиться о своих жителях, а не о жителях Удачного, согласно закону Украины, а не согласно мнению спеціалістів из Удачного (як зі сфери юриспруденції так і зі сфери будівництва).
16 янв 2018 19:06
Насколько мне известно, институт нанёс дорогу согласно генеральному плану села. Так какое отношение Оранж Парк может иметь к дороге, расположенной в этом ДПТ? И насколько я правильно понял, Оранж увеличил расстояние от соседних строений почти в два раза, чем прописано в норме. Больше нормы, Карл)
16 янв 2018 19:23
Цитата "olegasko":
Честно кажучі, я б дуже хотів побачити офіціцну позицію Оранжа з приводу всієї ситуації.

+1
І дуже непокоюсь, що кудись з форума зник представник забудовника. Роздивляюсь цей комплекс як варіант придбати квартиру для батьків, неподалік від ЖК де буду жити, і Оранж у фаворитах був на 100%. Сподіваюсь, що й буде і квартиру тут придбаю.

Оранж, повернись!
16 янв 2018 20:06
А я для себя смотрю.
Всем здравствуйте.

Я рассматриваю кроме ОранжПарка еще Озерный и Атлант в Коцюбинском. В последнем варианте есть возможность взять с минимальным ремонтом, со стенами, но хочется все таки за городом. Потому первый вариант и берет верх...
16 янв 2018 21:15
Оранж, возвращайся!) люди переживают :???:
16 янв 2018 21:21
Цитата "Dalia_c":
действительно, пришел человек с единственно правильным мнением, обвинил Институт, обвинил Оранж, обвинил село, обвинил нас жителей Оранжа, а теперь хочет компромисса.

все так. тільки навпаки. до нас прийшли та по будинкам намалювали дорогу.

Цитата "Dalia_c":
Я так понимаю, что Оранж мог не идти даже на те уступки, что уже пошел.

дочекаємось офіційної інформації і побачимо хто на що пішов. поки що це просто балачки.

Цитата "Dalia_c":
Я так понимаю, что Оранж мог не идти даже на те уступки, что уже пошел. И если эти почти 50 метров отступа, как оказалось, а совсем не 20 метров, находятся в собственности Оранжа, то точно не Удачный будет решать, что там делать и как благоустраивать.

в офіційно представленому ДПТ - 22 метри.
буде нова офіційна інформація - побачимо хто що врахував.
щодо власності на ділянки читайте тему вище.

Цитата "Dalia_c":
Да, нам тоже нужна зеленая зона, но и парковки нам тоже нужны.

парковки, смітники, дороги в зеленій зоні = немає зеленої зони)
16 янв 2018 21:27
Цитата "Жека 911":
Насколько мне известно, институт нанёс дорогу согласно генеральному плану села. Так какое отношение Оранж Парк может иметь к дороге, расположенной в этом ДПТ? И насколько я правильно понял, Оранж увеличил расстояние от соседних строений почти в два раза, чем прописано в норме. Больше нормы, Карл)

так. з дорогою налажали і в генеральному плані.
але детальний план уточнює генеральний. це все можна виправити.
детальний план повинен враховувати існуючу забудову.
можете почитати відповідні ДБН. якшо хочте.
це вже не говорячи про те, що розробник генерального та детального - одна і та ж організація. та не говорячи про те, що дорога "стрибнула" під час розгляду пропозицій, при цьому в списку поданих пропозицій щодо дороги ні слова немає. тобто якось в усному порядку це зробили.

дочекаємось офіційної інформації щоб робити висновки хто що врахував.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .107109. . .191
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx