Подать объявление

ЖК Orange Park | Крюковщина, ул. Одесская, 23

ЗастройщикODG Development
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 23 294 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
95из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 85.
11/13%
2/2%
15/18%
12/14%
45/53%
1. . .106108. . .191
15 янв 2018 20:36
Цитата "Крюковщина City":


Не надо увиливать от темы незаконной регистрации самостроев, на участках, предназначенных 01.05 Для індивідуального садівництва

незаконний самобуд це ви про свій будинок чи шо))
у нас все по процидурі. якщо чогось не знаєте - брехати не треба.
15 янв 2018 20:38
Цитата "VolodymyrV":

а нам і не потрібно змінювати призначення. при необхідності це робиться доволі просто.


Это делается просто, ДО строительства, как это делает Оранж Парк.

А когда уже случился публичный скандал, то уже не просто задним числом, не законно, узаконить самострой.
15 янв 2018 20:42
Цитата "Крюковщина City":


Это делается просто, ДО строительства, как это делает Оранж Парк.

А когда уже случился публичный скандал, то уже не просто задним числом, не законно, узаконить самострой.

так не узаканюйте свій самострой, в чому питання.
живіть і далі в своєму самострої.
15 янв 2018 20:46
Цитата "VolodymyrV":


а нам і не потрібно змінювати призначення. при необхідності це робиться доволі просто.

не просто розширення дороги, а розширення за наш рахунок, в результаті якого по нашим ділянкам прокладають дорогу а наші будинки під знос. це нормально?
і все це для того, щоб впихнути побільше 9-ти поверхівок.

Ну це вже потрібно лізти в кадастр і дивитися якої ширини ділянка під дорогу, які розміри ваших ділянок під садівнитство. И чи дійсно Оранж по вашій территорії своїм коштом намагається розширити дорогу загального призначення (якою доречі і ви користуєтесь зараз) чи то ваші мешканці за доброю українською традицією трохи залізли на землі сільскої ради.
15 янв 2018 20:51
Цитата "olegasko":

Ну це вже потрібно лізти в кадастр і дивитися якої ширини ділянка під дорогу, які розміри ваших ділянок під садівнитство. И чи дійсно Оранж по вашій территорії своїм коштом намагається розширити дорогу загального призначення (якою доречі і ви користуєтесь зараз) чи то ваші мешканці за доброю українською традицією трохи залізли на землі сільскої ради.

ну так хто вам заважає взяти і подивитись кадастр.
хто вам заважає відкрити детальний план території - посилання я скидав. на ньому чітко видно межі ділянок (синім коліром), чітко видно що дорога залізла на приватні ділянки.

ми користуємось дорогою, за яку заплатити власні кошти (в ціні ділянок). існуюча дорога прокладена там де потрібно.

ви в упор не бачите порушення з боку оранжа при розробці детального плану, а щось говорите про якісь українські традиції, про якесь призначення землі.
15 янв 2018 21:16
Цитата "VolodymyrV":

ну так хто вам заважає взяти і подивитись кадастр.
хто вам заважає відкрити детальний план території - посилання я скидав. на ньому чітко видно межі ділянок (синім коліром), чітко видно що дорога залізла на приватні ділянки.

ми користуємось дорогою, за яку заплатити власні кошти (в ціні ділянок). існуюча дорога прокладена там де потрібно.

ви в упор не бачите порушення з боку оранжа при розробці детального плану, а щось говорите про якісь українські традиції, про якесь призначення землі.

Я не хочу лізти в кадастр, тому що мені це не потрібно і вам це не допоможе. Нарушень Оранжу при розробці ДПТ немає і бути не може. Тому що Оранж його не розробляв. А я так розумію, що використання земельної ділянки не за призначенням ви за порушення не вважаєте? Ви користуєтесь дорогою загального призначення. Можливо ви її колись проклали. Оранж бажає її розширити. Ви розповідаєте, що Оранж будує багатоповерхівки. А дитячий садок і початкову школу на ДПТ ви не помічаєте? І на останнє, я в жодному випадку не захищаю Оранж. Просто намагаюся об'єктивно поглянути на ситуацію.
15 янв 2018 21:26
До речі, якщо вже заговорили про дорогу, то знайте, що дорога в тому числі біля офісу продажів Оранж Парку ремонтувалась силами мешканців Удачного. Скинулось 20 людей та зробили хоч якісь виїзди як в сторону Гатного, так і трохи розширили покриття в сторону Крюківщини.
Офіс продажу Оранж Парку тоді не дав ні копійки.
Люди самі по 200 і більше грн скидались. Оранж тоді сказав, що зробить на цьому островку зупинку. Пройшло півтора роки. Ніякої зупинки не спостерігається по цій стороні. Маршрутки тепер часто зупиняються на тому клаптику асфальту, що зробили мешканці Удачного півтора роки тому.
15 янв 2018 21:37
Цитата "olegasko":

Я не хочу лізти в кадастр, тому що мені це не потрібно і вам це не допоможе. Нарушень Оранжу при розробці ДПТ немає і бути не може. Тому що Оранж його не розробляв. А я так розумію, що використання земельної ділянки не за призначенням ви за порушення не вважаєте? Ви користуєтесь дорогою загального призначення. Можливо ви її колись проклали. Оранж бажає її розширити. Ви розповідаєте, що Оранж будує багатоповерхівки. А дитячий садок і початкову школу на ДПТ ви не помічаєте? І на останнє, я в жодному випадку не захищаю Оранж. Просто намагаюся об'єктивно поглянути на ситуацію.


оранж оплатив дпт, в якому безліч порушень.
розробляла проектна організація.
якщо ви думаєте, що проектна організація сама вирішила зробити максимальну щильність населення тут (350 чол. на гектар), максимальну поверховість, змістити дорогу щоб впихнути побільше багатоповерхівок, то ви дуже наівна людина.

оранж не бажає розширити дорогу, зрозумійте ви) там нема куди розширюватись. там приватні ділянки, паркани, будинки.
по факту ніякого розширення в такому вигляді не буде. це просто буде розширення на папері, завдяки якому вони думають впихнути більше багатоповерхівок (вже не на папері).

щодо дитячого садка та школи, то в наступних варіантах, які нам показували сторонні особи (дивіться прикріплену фотку), замість дитячого садка втулили ще декілька 9-ти поверхівок. де вони будуть в результаті - хз.
15 янв 2018 21:37
Ну молодцы, что скидывались на клаптик асфальта. Только клаптик тот - натуральный колхозинг. Лучшей дороги, чем может сделать застройщик, не сделает никто.

Естественно, что Оранж не дал тогда ни копейки. Так как сначала деньги вкладываются в строительство жилых домов, потом отбиваются на продаже квартир, и с полученной прибыли вкладываются в развитие окружающей инфраструктуры.
15 янв 2018 21:47
Цитата "Крюковщина City":
Ну молодцы, что скидывались на клаптик асфальта. Только клаптик тот - натуральный колхозинг. Лучшей дороги, чем может сделать застройщик, не сделает никто.

Естественно, что Оранж не дал тогда ни копейки. Так как сначала деньги вкладываются в строительство жилых домов, потом отбиваются на продаже квартир, и с полученной прибыли вкладываются в развитие окружающей инфраструктуры.
ясно шо колхозінг. тим більше якщо про це говорить головний спеціаліст з колхозінгу (тобто ви).
але по цьому колхозінгу вже півтора роки їздять всі.
від мешканців, до будівельної техніки, до швидких і т.п.
а могли б їздити по ямам.
в розвинених країнах спочатку роблять дороги до будівельних майданчиків, а потім починають будівництво.
у нас же коли будували те ж європейське місто або мегамаркет, то вбивали існуючі дороги, а потім або робили галімі латки, або ставили плакатики про поганий укравтодор.
15 янв 2018 21:51
Ну и в результате что? Какую классную дорогу на четыре полосы сделали до Жулянского моста! А всё благодаря чему? Благодаря многоэтажной городской застройке!
15 янв 2018 22:00
Цитата "Крюковщина City":
Ну и в результате что? Какую классную дорогу на четыре полосы сделали до Жулянского моста! А всё благодаря чему? Благодаря застройке!
за чий кошт зробили її?))
4 смуги? тільки розмітка з вами не погодиться. десь 2 смуги, десь 3, десь 4.
переробляли купу разів. сподіваюсь хоч довго простоїть. при тому шо я тудою не їду практично.

а в результаті ям - поламані машини та дпт.
15 янв 2018 22:29
Цитата "VolodymyrV":
До речі, якщо вже заговорили про дорогу, то знайте, що дорога в тому числі біля офісу продажів Оранж Парку ремонтувалась силами мешканців Удачного. Скинулось 20 людей та зробили хоч якісь виїзди як в сторону Гатного, так і трохи розширили покриття в сторону Крюківщини.
Офіс продажу Оранж Парку тоді не дав ні копійки.
Люди самі по 200 і більше грн скидались. Оранж тоді сказав, що зробить на цьому островку зупинку. Пройшло півтора роки. Ніякої зупинки не спостерігається по цій стороні. Маршрутки тепер часто зупиняються на тому клаптику асфальту, що зробили мешканці Удачного півтора роки тому.


...Ну зачем вы откровенно врете!!! посмотрите на фото с фб Оранжа c 2015 - они еще только забор устанавливали судя по всему, а ваша дорога уже была. слабо верится, что вы предлагали Оранжу поучаствовать, а вам они отказали. То есть во всех проектах села они участвуют (канализация, ливневка, спорт, дороги и т.д) а здесь взяли и отказали. Тем более с таким количеством техники, которая к нам в городок заходит на стройку никакая дорога не выдержит. А стройка ещё вдаль от отдела продаж лет на 5, не меньше. Ну это же очевидно, что никто не будет делать чистовую дорогу и красоту наводить, пока все не закончат. У нас во дворе 1 и 2 очереди мы тоже перезимовали с черновым асфальтом. Затем постелили чистовой идеальный и все благоустроили.
16 янв 2018 07:37
Цитата "Dalia_c":

...Ну зачем вы откровенно врете!!! посмотрите на фото с жб Оранжа c 2015 - они еще только забор устанавливали судя по всему, а ваша дорога уже была. слабо верится, что вы предлагали Оранжу поучаствовать, а вам они отказали. То есть во всех проектах села они участвуют (канализация, ливневка, спорт, дороги и т.д) а здесь взяли и отказали. Тем более с таким количеством техники, которая к нам в городок заходит на стройку никакая дорога не выдержит. А стройка ещё вдаль от отдела продаж лет на 5, не меньше. Ну это же очевидно, что никто не будет делать чистовую дорогу и красоту наводить, пока все не закончат. У нас во дворе 1 и 2 очереди мы тоже перезимовали с черновым асфальтом. Затем постелили чистовой идеальный и все благоустроили.


це було в 2016 році. зараз 2018 рік. мінус півтора року це середина 2016 року.

нашо ви брешете про 2015 рік? вибачитись не хочете?

ми пропонували взяти участь в ремонті дороги. спілкувались з тим хто був в даний момент в офісі - Оксаною, менеджером з продажу. на сайті фотка висить в розділі контакти.
16 янв 2018 08:07
Цитата "Dalia_c":

...Ну зачем вы откровенно ...
о боги. до мене дійшло.
ви шо думали що я казав про будівництво нової дороги??
я ж чітко написав що мав на увазі РЕМОНТ дороги.
навіть ФОТКИ додав.

ну ви даєте.
16 янв 2018 08:18
Цитата "Dalia_c":
...ливневка...
може ви знаєте, а куди зараз лівньовка йде?
16 янв 2018 08:39
Честно кажучі, я б дуже хотів побачити офіціцну позицію Оранжа з приводу всієї ситуації.
16 янв 2018 09:00
Цитата "olegasko":
Честно кажучі, я б дуже хотів побачити офіціцну позицію Оранжа з приводу всієї ситуації.


Они как-то отвечали :

Шановний Володимир та всі інші мешканці, які почали необгрунтовану інформаційну атаку: перестаньте спотворювати факти та почніть спиратись на Норми та на Закони України!
Державний Інститут пішов вам назустріч щодо ВСІХ ваших забаганок - про це пишіть краще!
Також, ЖК Оранж Парк не є розробником Генерального Плану і законна позиція Інституту вам чудово відома: розроблений детальний план території (ДПТ), яким пропонується внести зміни до генерального плану села Крюківщина, враховує 50 (п’ятидесяти) метрову!!! зелену зону, вільну від забудови, від крайніх будівель ДПТ до існуючої забудови. В тому числі довжина (ширина) зеленої зони, що розділяє заплановану забудову території від існуючої забудови, забезпечує достатню інсоляцію (тепловий вплив сонячних променів) на сусідні будівлі згідно до існуючих в Україні стандартів будівництва. Щодо збереження чи/або переміщення планувальних рішень дороги: згідно до існуючих стандартів планування в ДПТ визначається альтернативний варіант її розміщення. Також, до Вашого відома, право приватної власності є непорушним, крім моментів викупу об'єктів приватної власності з суспільної необхідності за ринковою ціною. Тому розмістити дорогу на ваших ділянках не можливо без виконання вищезазначеної процедури.


и на этом они тему и закрыли.

Да, Вы правы, когда писали - что они не дают оф.ответа, и жаль, что на форум они не заходят, а инвесторы/жильцы должны отвечать, участвовать в этой перепалке.
16 янв 2018 09:09
Цитата "Procul":

Они как-то отвечали :

ця відповідь була на fb сторінці. після неї мене заблокували. тобто діалог в даний момент нікого не цікавить, нажаль.

Цитата "Procul":
а инвесторы/жильцы должны отвечать, участвовать в этой перепалке.

у нас до існуючих будинків та будинків, які вже почали будувати, питань немає.
також немає питань до мешканців які придбали квартири в даних будинках.

мова лише про плановане розширення забудови.

все шо просимо - врахувати межі наших ділянок, зберегти зелену зону, врахувати інсоляцію для наших житлових будинків.
16 янв 2018 09:12
Цитата "VolodymyrV":

у нас до існуючих будинків та будинків, які вже почали будувати питань немає.
також немає питань до мешканців які придбали квартири в даних будинках.

мова лише про плановане розширення забудови.

все шо просимо - врахувати межі наших ділянок, зберегти зелену зону, врахувати інсоляцію для наших житлових будинків.
все інше - дріб"язок.


А ці прохання до ОранжПарку чи все таки до Державного інституту, що формував план?
Ви правильно адресували свої запитання?
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .106108. . .191
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее