Подать объявление

ЖК Orange Park | Крюковщина, ул. Одесская, 23

ЗастройщикODG Development
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 23 294 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
95из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 85.
11/13%
2/2%
15/18%
12/14%
45/53%
1. . .5254. . .191
10 апр 2017 09:15
Добрый день! По техническим причинам камеры не работали, на данный момент трансляция полностью восстановлена.
10 апр 2017 11:51
Добрый день! Думаем над покупкой квартиры в ОП. Были на просмотре, все очень понравилось. Единственное, что смущает, так это то, что собственники не являются членами кооператива после приобретения права на собственность. Кто-то читал договор с обслуживающим кооперативом? Насколько я понимаю, земля остается в собственности кооператива, квартира - в собственности того, кто ее приобрел. Есть ли в договоре какие-либо пункты, позволяющие кооперативу отчуждение квартиры?
10 апр 2017 14:12
Цитата "Tarum":
Добрый день! Думаем над покупкой квартиры в ОП. Были на просмотре, все очень понравилось. Единственное, что смущает, так это то, что собственники не являются членами кооператива после приобретения права на собственность. Кто-то читал договор с обслуживающим кооперативом? Насколько я понимаю, земля остается в собственности кооператива, квартира - в собственности того, кто ее приобрел. Есть ли в договоре какие-либо пункты, позволяющие кооперативу отчуждение квартиры?


Добрый день! Процедура на мой взгляд проста (консультировался с юристами) в нашей стране нигде нет 100% гарантии даже на готовое жилье. Там не совсем договор, а "Устав" рекомендую обратиться к юристу он взвесит все риски.

Стаття 13. Припинення членства в кооперативі
Членство в кооперативі припиняється у разі:
добровільного виходу з нього;
припинення трудової участі в діяльності виробничого кооперативу;
несплати внесків у порядку, визначеному статутом кооперативу;
смерті члена кооперативу - фізичної особи;
ліквідації члена кооперативу - юридичної особи;
припинення діяльності кооперативу.
Виключення з членів кооперативу може бути оскаржене до суду.
10 апр 2017 15:02
Со слов менеджера я поняла, что при подписании договора мены, мы пишем и заявление о выходе из кооператива (инвесторы, получившие право собственности, можете ли подтвердить?). Соответственно, земля остается в руках кооператива, дом - в руках инвесторов, получивших право собственности.
10 апр 2017 16:15
Цитата "Tarum":
Со слов менеджера я поняла, что при подписании договора мены, мы пишем и заявление о выходе из кооператива (инвесторы, получившие право собственности, можете ли подтвердить?). Соответственно, земля остается в руках кооператива, дом - в руках инвесторов, получивших право собственности.


ну як вам сказати... у домі ще є коридори, ліфти, підсобні приміщення. а навколо - дорожне покриття, паркомісця і так далі. і ви не будете власником всього цього - лише своєї квартири. всім іншим управляє "жек"
10 апр 2017 21:41
Цитата "Tarum":
Со слов менеджера я поняла, что при подписании договора мены, мы пишем и заявление о выходе из кооператива (инвесторы, получившие право собственности, можете ли подтвердить?). Соответственно, земля остается в руках кооператива, дом - в руках инвесторов, получивших право собственности.

Не зовсім так. Читав законодавство, згідно з ним земля під будинком, в якому інвестори викупили квартири, автоматично переходить у власність співвласників житла. Так само всі підсобні приміщення: коридори, колясочні, прибудинкова територія тощо є спільною власністю мешканців.

Справді, після підписання договору міни ми писали заяву про вихід з кооперативу. Ось навіщо це потрібно: спочатку всі інвестори є асоційованими членами кооперативу, тобто, не мають права впливати на рішенні правління. Однак, згідно з договором, після 100% оплати інвестор має стати членом кооперативу, щоби поміняти свій пай на квартиру. Повноцінний, а не асоційований, член уже має юридичне право впливати на рішення правління, голосувати тощо. Вам потрібно впливати на хід будівництва ЖК? Мені ні. Тому після того, як отримав документи, що засвідчують право власності, я написав заяву на вихід з кооперативу. Хоча міг і втекти, не підписавши, і тоді б забудовник мав проблеми. Але П'яточкін зацікавлений, щоби "Оранж" цвів та будувався :)
11 апр 2017 04:58
Я Вам поясню, чому я так за це переживаю. Співмешканці стають власниками будинку, в цьому Ви праві, проте земля, на якій розташований будинок, лишається у власності кооперативу, а це означає, що власник землі має право потім продати цю землю кому завгодно і новий власник має право розпоряджатись нею як завгодно. При цьому збудований будинок нікуди не зникає.

У нас наразі є такая колізія: гараж у власності, а власник землі ("обслуговуюча компанія") - юр. особа. Обслуговуюча компанія хоче, щоб за утримання гаражів власники платили по 1300 грн на місяць, що забагато. Зараз гаражники судяться і програють суди, мають, за рішенням суду, сплачувати підвищену суму. Була написана відмова від послуг обслуговуючої компанії, на яку вона не відповіла, а це означає, що буде ще один суд щодо відмови від послуг. Все це вимотує морально, фізично та фінансово.

Ось чому мене так цікавить, у чиїй власності буде земля під моїм будинком, бо можна 10 років прожити без проблем, а потім обслуговуюча компанія почне "викидати коні". Я не кажу, що це обов'язково станеться, але така вірогідність завжди існує. Якби власники лишались членами кооперативу, у них би було набагато більше важелів впливу на обслуговуючу компанію, бо їм би належала і земля також.
11 апр 2017 14:11

Ось дуже хороша стаття, де про все написано: //www.osbb-inform.com.ua/2015/08/27/21/
Земля під багатоквартирним будинком є спільною власністю господарів квартир. Якщо обслуговуюча організація не буде нас задовольняти (ціна, якість послуг тощо), ми утворимо ОСББ та самі будемо обслуговувати будинок. Ніхто не має права "доїти" мешканців.

11 апр 2017 16:03
Дуже вдячна за інформацію! :)
12 апр 2017 08:57
Уважаемый OrangePark, прокомментируйте пожалуйста и вы сообщение Tarum по поводу кооператива и собственности земли под домом.
Pyatochkin разъяснил, но очень хотелось официальный ответ.
Заранее благодарна.
13 апр 2017 21:17
Щось мовчить "Оранж". Мабуть, консультується із юристом :)
14 апр 2017 12:49
Доброго дня, шановні інвестори та користувачі форуму! Відповідно до процедури забудови земельної ділянки, остання потрібна замовнику будівництва до моменту закінчення усіх будівельних етапів, передбачених проектною документацією, в тому числі, до передачі всіх квартир у власність інвесторів.
Після закінчення забудови така земельна ділянка втрачає практичне призначення для інших цілей власника земельної ділянки, та може використовуватись тільки для обслуговування будинку, що передбачено частиною 4, пункту 1, статті 1, закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку". Згідно з діючим законодавством така земельна ділянка може бути передана співвласникам тільки за наявності згоди 100% співвласників квартир багатоквартирного будинку. Але, якщо це не буде забезпечено співвласниками будинку, ми будемо змушені передати земельну ділянку до органу місцевого самоврядування з подальшою можливістю за рішенням співвласників багатоквартирного будинку провести безоплатну передачу зазначеної землі в їх інтересах до управляючої компанії, як на правах користування, так і на правах власності. Тобто, співвласники багатоквартирного будинку будуть фактично розпоряджатись та користуватись землею через вповноважену ними управляючу компанію.
16 апр 2017 13:54
Всім сусідам світлої пасхи!
17 апр 2017 10:29
Уважаемые соседи, кто как организовал сушку белья в своих квартирах без балконов? Поставить внешнюю сушилку на фасад под своим окном застройщик разрешит?
17 апр 2017 12:14
Цитата "zex":
Уважаемые соседи, кто как организовал сушку белья в своих квартирах без балконов? Поставить внешнюю сушилку на фасад под своим окном застройщик разрешит?

О, жильцы хрущевок подтянулись))
17 апр 2017 12:16
Ми сушимо на розкладній, перемо ввечері та ставимо в кухні на ніч, цього вистачає. Можна купити пралку з сушкою як варіант. Спостерігати білизну на фасаді не хочеться.
17 апр 2017 12:18
Цитата "diabolus":

О, жильцы хрущевок подтянулись))

:faceoff:
17 апр 2017 21:30
Цитата "Pyatochkin":
Ми сушимо на розкладній, перемо ввечері та ставимо в кухні на ніч, цього вистачає. Можна купити пралку з сушкою як варіант. Спостерігати білизну на фасаді не хочеться.

очень не хочется)))) :faceoff: надеюсь не увидеть вещей, свисающих с окон))
18 апр 2017 07:57
Да прям уж жильцы Хрущевок)))) В Лиссабоне в центре города люди белье вывешивают и не парятся по поводу красиво или не красиво))))
18 апр 2017 08:45
Цитата "Sanya_Sanya":
Да прям уж жильцы Хрущевок)))) В Лиссабоне в центре города люди белье вывешивают и не парятся по поводу красиво или не красиво))))

В Лиссабоне в новостройках, наверное?
Я почему-то всегда считал, что одной из причин почему люди выбирают новострои и есть желание избежать влияния совковых устоев на многоквартирное проживание...
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .5254. . .191
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее