Подать объявление

ЖК Новые Теремки | Novbud | Новоселки, ул. Александровская, 1

ЗастройщикNOVBUD
Сдача ЖК2018 - 2022 г.
Планировки
от 18 500 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
18из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 86.
43/50%
7/8%
16/19%
6/7%
14/16%
1. . .137139. . .149
21 дек 2019 09:46
4 заробітчана на 6-ть черг )))
22 дек 2019 11:50
4 это уже бригада)
26 дек 2019 22:44
MasterPekar↓03.12.2019 22:08
По поводу судов, мой менеджер никогда не скрывал это. И перед самой покупкой (оплатой) в главном офисе это тоже не скрывали. Так же мой менеджер сказал что реально Мира 4 (вторая очередь) будет сдаваться 4 квартал 2020. И даже если будет не большая задержка , лично для меня это не капец капец... Но думаю что всё будет хорошо и в сроки...

P.S. Интересно если ты так рекламируешь свой ЖК «София Нова» то почему не выкладываешь все Карты на стол? Пожалуйста удались с форума будущих жильцов и соседей,которым не являешься ты!!! Следи лучше за судами по своему ЖК)
29 дек 2019 09:02
Начнем с того что я никому ничего не должен... И никакие карты, кости фишки я не должен выкладывать... Я не рекламирую ничего ( я об это уже писал, тренируйте пямаять что бы запоминать...). У каждого своя голова на плечах, и каждый сам решает что ему покупать... В ЖК лебединый я покупал квартиру, там тоже были суды ( но все ок, дом ввели в эксплуатацию )...
05 янв 2020 19:48
По ходу Новые теремки еще немного повезло вам
А у нас в Крюковщине целая беда с Квартал Крюковщиной и Новыми Жулянами.
13 янв 2020 13:20
Уважаемые Инвесторы ЖК Новые Теремки! При заключении договора мне дали номер некоей Юлии (менеджер по работе с клиентами) +38 067 409 10 **, которая должна предоставлять инвесторам новости по строительству. Данная особа на протяжении месяца трубку не берет, хотя ее коллеги утверждают, что она на работе. Есть ли у Вас опыт общения с ней за последние месяцы?
14 янв 2020 05:46
Я вообще не могу додзвонится даже к менеджеру, который мне квартиру продал
14 янв 2020 05:48
Кто-то видел, идут работы на 3й очереди? Сейчас нету возможности приехать в Киев
14 янв 2020 10:32
Цитата "VOVA Z":
Кто-то видел, идут работы на 3й очереди? Сейчас нету возможности приехать в Киев


До 20-х чисел (Вербна недиля) практически нигде строители не работают.
14 янв 2020 11:21
Цитата "ZKNTKY":
Данная особа на протяжении месяца трубку не берет,


Цю особу можна зрозуміти, хоч це і не дуже приємно. Мене колись, коли я ще був внвесторлм 12-лінії Петровського кварталу, також гнівав тривалий ігнор зі сторони новбудівських менеджерів. Але потім я випадково натрапив на відгуки працівників про роботу в компанії. Думаю, що принцип відбору кадрів для Нових теремків мало чим відрізняється від принципів набору в Петрівський квартал. Так от чесність і співчутливість до інвесторів - це м'яко кажучи не ті принципи, котрі компанія шукає в своїх працівниках. Судячи із слів тих, хто не "притерся" в компанії, роботодавець їм в провину ставить зокрема й неспроможність поставити клієнта на місце. Звичайно, можна припустити, що ті, в кого не склалися відносини з роботодавцем, навмисно згущують фарби у своїх оцінках. Але я схильний вірити, інакших пояснень такому ставленню менеджерів до до тих, хто вже вклав гроші, я не бачу.
Не те, щоб це цілком виправдовувало ігнор зі сторони менеджерів, але принаймні розділяє їхню особисту провину із загальною політикою компанії.
14 янв 2020 12:24
Цитата "VOVA Z":
Кто-то видел, идут работы на 3й очереди? Сейчас нету возможности приехать в Киев

работают, окна ставят и в средине бегают тоже
14 янв 2020 14:16
Да, работают в принципе, хотя не так быстро, как хотелось бы. Я живу рядом и часто проезжаю стройку. Они работали и в конце декабря и в начале января, но только не на всех очередях.
14 янв 2020 14:21
Цитата "VOVA Z":
Я вообще не могу дозвонится даже к менеджеру, который мне квартиру продал

Может причина такая же, как и у меня вчера: оказалось, что они на своей рекламной продукции разместили телефоны кол-центра по продажам другого ЖК и другого застройщика, которые к ним не имеют ни какого отношения. На их рекламном пакете - тоже самое, только указан другой телефон.
15 янв 2020 14:17
Общался с прорабом, говорил что в планах закончить коробку 4-той очереди за 3-4 месяца.
03 фев 2020 18:49
Инвесторы Новбуда
Обратите внимание на полную заморозку Квартал Крюковщины у нас в районе



Стройка начата в 2016
Обещали сдать 4-й кавртал 2018
А воз и нынче там - возвдены коробки, работы все по отделке внутри коробок заморожены
А деньги собираются и дальше на новый ЖК - 300 метров от замороженного
08 фев 2020 12:32
Спасибо за информацию, но мы сами с ними разберемся.
08 фев 2020 18:01
Цитата "vlad.belousenko":



Стройка начата в 2016
Обещали сдать 4-й кавртал 2018
А воз и нынче там - возвдены коробки, работы все по отделке внутри коробок заморожены
А деньги собираются и дальше на новый ЖК - 300 метров от замороженного


Наскільки я пам'ятаю, то Квартал Крюківщина мали здати до кінця 2017 одночасно із 12-лінією Петрівського кварталу та першою чергою Нових теремків. Із всього, що обіцяли тоді здати, більш-менш повезло лише Новим теремкам - хоч і з затримкою, але все-таки першу чергу здали. Найбільше відстала 12-лінія ПК. Понад два роки затримки - це вже довгобуд. Це для дорослих немаленький термін, а для дітей на відео - це величезна частина їхнього свідомого життя. Цю частину їхнього дитинства, вже ніяк не повернути назад. Замість рости в оплаченій батьками квартирі вони змушені разом із батьками ходити на мітинги і вимагати можливість дорослішати у себе вдома, а не десь на пташиних правах. Витрачені батьками гроші на оренду житла - це викреслені із життя можливості для цих дітей. За роки очікувань - це тисячі доларів, котрі могли б піти на додаткові заняття, можливість подорожувати, і можливо, для когось, не економити на здоров'ї. Не знаю, чи мучить совість за все це керівництво забудовника, і чи взагалі є у них совість. Але здається очевидно, що вони в цей час доволі непогано проводили своє життя за рахунок обдурених людей. Можливо навіть робили щедрі пожертвування в своїй релігійній секті, чи як там називається те угруповування, де керівництво забудовника типу вірить в Бога. По-моєму такі "віруючі" дискредитують будь-яку церкву. Хоча я в цьому не впевнений, можливо у них це вважається нормальним. Точно не знаю. Можна лише здогадуватись, як розпорядилися вони грошима інвесторів, але очевидний результат - інвестори зараз обмануті, договір не виконано, вони не отримали обіцяного житла і змушені мітингувати. Можу зараз припустити що завгодно, бо для мене дивно, чому так сталося на будівництві, де доволі непогано продавалися квартири. Чому гроші не вкладалися безпосередньо в будівництво, адже витрачати їх на будматеріали та робочу силу в 2017-му році було б значно вигідніше, ніж зараз. Затягування часу грає проти всіх - інвесторів та забудовника. Або ж у забудовника якісь інші інтереси, для котрих вигідно затягувати час.
І, нажаль, невідомо, чого все ж таки чекати. Якщо колись більш-менш благополучна компанія дійшла до такого жалюгідного становища, то чи стане вона хоч коли-небудь знову компанією, здатною виконувати договори з інвесторами? Я в цьому чим далі, тим більше сумніваюсь.
10 фев 2020 19:02
Кто-то пробовал в суд подавать, там по договору за просрочку полагается штраф?
12 фев 2020 10:06
Добрый день, застройщик ! Хочу пожаловаться на не компетентное отношений со стороны администрации к инвесторам, а именно ко мне. Вчера столкнулась с хамством , а именно Людмилы Р. и других ваших сотрудников никто ничего не знает, а Людмила и вовсе бросила трубку и в последующем не отвечала на мои звонки. А проблема была очень проста: когда я могу забрать акт по деривату. УВАЖАЕМЫЕ сотрудники компании НОВЫЕ ТЕРЕМКИ и НОВАБУД уважайте своих инвесторов!!!!!! т.к. с помощью наших денег вы работаете и получаете заработную плату. Надеюсь вы примете это во внимание и в последующем улучшите свое отношение к инвесторам! И вы и мы будем рады нашим результатам! :)
17 фев 2020 13:56
Доброго дня! Дуже шкода, що сталася така прикра ситуація. Залиште, будь ласка, свої контактні дані, ми зв'яжемося з Вами і постараємося залагодити цей інцидент.
З повагою, компанія Novbud.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .137139. . .149
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее