Подать объявление

ЖК Львовский Квартал | Ріел | ул. Глубочицкая, 13

ЗастройщикРИЕЛ
Сдача ЖК2018 - 2021 г.
Планировки
от 25 400 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 122.
29/24%
37/30%
31/25%
13/11%
12/10%
1. . .7173. . .177
18 окт 2017 05:11
Цитата "somenick":
Господа, в договоре есть пункт о 5% неустойки от суммы при расторжении договора. Учитывая последние события, этот пункт можно оспорить?

возвращают 100%
18 окт 2017 05:12
Цитата "somenick":
Ну да, я про этот пункт. 5% если разрываю я. Учитывая полный неадекват компании, думаю что делать с этим пунктом.

не торопитесь забирать. попррбуйте продать.
18 окт 2017 05:22
Їх не дуже то і купляють. В інтернеті є навіть по ціні меншій ніж у Ріела. І це в будинках які вже майже готові. А продати в будинку який ще навіть не починали будувати буде складно.
18 окт 2017 05:55
Якщо Ви брали для проживання в цьому районі,то інших варіантів,хоча із змінами також не бачу.....А якщо для інвестицій,то немає резону виходити на 0,за ту ціну що Ви брали тоді ,то зараз без проблем переуступите! :hi:
18 окт 2017 08:35
Все самые активные были видимо на встрече сегодня))))
18 окт 2017 13:28
Результати зустрічі з Ростиславом Мельником (президент Ріел)

Основне питання - висотність.
У 6-7 будинку буде 22 поверхи. Так, це правда. Таким чином забудовник покриває свої неочікувані додаткові витрати.

Причини:
1. Від попереднього власника ділянки їм перейшов проектувальник, який налажав, все довелося перероблювати і т.д. Це вилилося в зміну проекту як будинків, так і підпірних стін і т.д. Наприклад, кошторис на підпірні стіни виріс на 42 млн. гривень. Інвесторам це вилилося в зміну планування квартир. Деякі на зустрічі озвучили цифру в 10 додаткових кв.м., які треба оплатити (по тій ціні, яка вказана на момент заключення договору).
2. Ремонт міського колектору. На момент початку будівництва ні Ріел, ні Київводоканал не знали що міський колектор (який проходить під ЛК) в настільки поганому стані і його доведеться капітально ремонтувати. Це також збільшило кошторис будівництва.

По будинкам:
1-2 будинок
- право власності буде за 3-4 тижні. Ремонт можна розпочинати орієнтовно з кінця наступного тижня. На зустрічі дали телефон людини, у якої можна уточнювати деталі. Напишіть в коментарях хто записав, мені просто поки це було не актуально.
Комунікації підключені (вода, каналізація, електрика). Електрика поки по тимчасовій схемі, на квартиру дадуть по 5кВт, тариф буде комерційний. Це стандартна практика.
Газ буде орієнтовно через місяць. 1-2 будинок підключають по якійсь специфічний схемі, бо на місці де мала стояти газо-розподільча станція (чи якось так) поки стоїть кран. Теоретично для інвесторів це не має значення.
Обслуговуюча компанія вже починає підписувати договори з інвесторами 1-2 будинків. Пообіцяли зробити розсилку з їхніми контактами. Як тільки ви отримуєте право власності - маєте платити за обслуговування (про тарифи - нижче)

3-4-5 будинки
Планують здати разом орієнтовно у квітні. Десь в той час зможемо розпочати ремонти. Але я б особисто орієнтувався на початок літа.

6-7 будинки
Планують виконати основні роботи (я так розумію зробити "коробку") до кінця 2018. Сподіваюся що так і буде, бо мати активне будівництво під вікнами не дуже хочеться.

Загальне:

1. Чому загалом будівництво затягнулося? Дивіться пункт про проектувальника. Довелося перероблювати проект і ускладнилися роботи через важкий рельєф місцевості.
2. Чому так довго виконуються будівельні роботи. Загальна проблема галузі - дуже багато робітників виїхали цього року в Польщу (можливо пов'язано з безвізом).
Я можу помилятися але цифри озвучувалися такі: у Ріела виїхало більше 800 людей починаючи з липня. Я так розумію, що це по всім буд.майданчикам.
В Покровському посаді (Глибочицька 32а, інший забудовник) з 300 робітників лишилося 5. Я сам чув про цю проблему від кількох людей і в різних галузях.
3. Паркінг. Критий паркінг буде, десь на 120 місць. Але ціну вони поки не можуть озвучити через те, що його собівартість постійно збільшується. В самому початку будівництва озвучували ціну десь в 12000$, потім 15-16, а зараз вже ледь не 20000$. Зі слів Мельника будівельні компанії взагалі не заробляють на паркінгах і продають ледь не нижче собівартості (якось не дуже віриться, що вони працюють собі у збиток :) ). Я запропонував зробити якесь довгострокове розтермінування для інвесторів, але не отримав відповіді.
Безкоштовних паркомісць на території і на вулиці (перед ЛК) буде 200+. Дуже сподіваюся, що через зручне транспортне розташування кількість машин на 1 людину буде значно меншою ніж в будинках десь у передмісті Києва. Також планується побудувати 6-ти поверховий паркінг на 300+ машин на території заводу поруч (на місці одного з корпусів). Але коли це буде і яка буде ціна - поки невідомо.
4. Фітнес-центр з басейном. Його не буде... Знову через складний рельєф місцевості рити вглиб не можна, тому паркінг буде на місці фітнес-центру. Я так розумію, що він мав бути в цоколі. Наче пропонують знижки на відвідання фітнес-центру в Елізеумі. Їм пощастило, нам не дуже.
5. Прибудова біля 1-го будинку. Це буде якийсь магазин сантехніки. Ну таке... Хотілося б щось цікавіше (ресторан, наприклад)
6. Супермаркет. Орендувати є багато бажаючих, але вони намагаються продати це приміщення. Зараз ведуть переговори з АТБ і Форою... Це найгірше, що могло бути з усіх варіантів супермаркетів. Хотілося б щось на кшталт Новуса.
7. Парк над ЛК. 10 років назад мормони викупили колишній дріжджовий завод і збиралися там робити недільну школу з парком. Ділянку їм дали в оренду, вони 10 років збирали документи. Як тільки зібрали - термін оренди сплив і його не продовжили. Тепер наче ведуться переговори з містом щоб 50/50 (Місто/Ріел) профінансувати облаштування цієї території. Будемо сподіватися, що так і буде.
8. Ремонт Глибочицької. На наступний рік в бюджеті Києва заплановано капітальний ремонт Глибочицької і Валів. З подачі Ріела мають облаштувати виїзд з ЛК на Глибочицьку (я так розумію лівий поворот).
9. Ремонти і ліфти. Попросив централізовано обшити ліфти, щоб їх не вбили під час ремонтів. Сказали, що наче вони вже такі. Побачимо. Наче у власників будуть якісь пульти, які дозволять запускати ліфти (щоб будівельники самі не возили матеріали). Якось поки не зрозуміло як це буде виглядати... Але треба продавлювати, щоб ліфти працювали одразу. В мене вже є негативний досвід відключених ліфтів у перші 2 роки і проживання на 7 поверсі. Часто ліфти запускають, коли з обслуговуючою компанією заключили договори 50% власників. А це дуже довгий процес....
10. Обслуговуюча компанія і тарифи. На зустрічі був її представник. Озвучили ціну десь 12 грн. за кв.м. В цю суму буде входити крім комунальних (утримання території, охорона, консьєржі і т.д.). Чи буде входити в цю суму опалення місць загального користування (МЗК) мені не змогли відповісти. А питання досить серйозне. З мого досвіду вартість опалення МЗК може бути більшим ніж опалення 3к квартири з лічильником тепла (новобудова).
11. Компенсація для інвесторів 1-5 секцій за 22-поверхових монстрів в ЛК. Він подумає до кінця тижня і зробить розсилку.
Мельник сам буде жити ЛК. Сподіваюся, це буде хоч якоюсь гарантією якості подальшого обслуговування комплексу :)
18 окт 2017 13:51
Ремонт можно начинать со след недели если не перестраивать кухню. Если по дизайнерским проектам предусмотрено переоборудование, то надо ждать утверждения газа и проверку. Это где - то месяц- полтора
18 окт 2017 14:12
Цитата "Цугундер":
Меня как инвестора 5-го дома больше беспокоит не скорость строительства (у нашего дома темпы возведения коробки, утепления, застекления и прочих фасадных работ отличные), а юридическая сторона строительства. В очередной раз перенесено заседание апелляционного суда, теперь на 23 октября. Может ли кто-то из инвесторов сходить на это заседание суда и прокомментировать его результаты на форуме? Сам, увы, нахожусь не в Киеве.


переносы судебных заседаний сейчас – норма. После судебной реформы во многих судах вообще заседания проводить не могут, так как судей не хватает. Сходить , увы не могу
18 окт 2017 14:17
Цитата "SergiiK":
Результати зустрічі з Ростиславом Мельником (президент Ріел)

Основне питання - висотність.
У 6-7 будинку буде 22 поверхи. Так, це правда. Таким чином забудовник покриває свої неочікувані додаткові витрати.

Причини:
1. Від попереднього власника ділянки їм перейшов проектувальник, який налажав, все довелося перероблювати і т.д. Це вилилося в зміну проекту як будинків, так і підпірних стін і т.д. Наприклад, кошторис на підпірні стіни виріс на 42 млн. гривень. Інвесторам це вилилося в зміну планування квартир. Деякі на зустрічі озвучили цифру в 10 додаткових кв.м., які треба оплатити (по тій ціні, яка вказана на момент заключення договору).
2. Ремонт міського колектору. На момент початку будівництва ні Ріел, ні Київводоканал не знали що міський колектор (який проходить під ЛК) в настільки поганому стані і його доведеться капітально ремонтувати. Це також збільшило кошторис будівництва.

По будинкам:
1-2 будинок
- право власності буде за 3-4 тижні. Ремонт можна розпочинати орієнтовно з кінця наступного тижня. На зустрічі дали телефон людини, у якої можна уточнювати деталі. Напишіть в коментарях хто записав, мені просто поки це було не актуально.
Комунікації підключені (вода, каналізація, електрика). Електрика поки по тимчасовій схемі, на квартиру дадуть по 5кВт, тариф буде комерційний. Це стандартна практика.
Газ буде орієнтовно через місяць. 1-2 будинок підключають по якійсь специфічний схемі, бо на місці де мала стояти газо-розподільча станція (чи якось так) поки стоїть кран. Теоретично для інвесторів це не має значення.
Обслуговуюча компанія вже починає підписувати договори з інвесторами 1-2 будинків. Пообіцяли зробити розсилку з їхніми контактами. Як тільки ви отримуєте право власності - маєте платити за обслуговування (про тарифи - нижче)

3-4-5 будинки
Планують здати разом орієнтовно у квітні. Десь в той час зможемо розпочати ремонти. Але я б особисто орієнтувався на початок літа.

6-7 будинки
Планують виконати основні роботи (я так розумію зробити "коробку") до кінця 2018. Сподіваюся що так і буде, бо мати активне будівництво під вікнами не дуже хочеться.

Загальне:

1. Чому загалом будівництво затягнулося? Дивіться пункт про проектувальника. Довелося перероблювати проект і ускладнилися роботи через важкий рельєф місцевості.
2. Чому так довго виконуються будівельні роботи. Загальна проблема галузі - дуже багато робітників виїхали цього року в Польщу (можливо пов'язано з безвізом).
Я можу помилятися але цифри озвучувалися такі: у Ріела виїхало більше 800 людей починаючи з липня. Я так розумію, що це по всім буд.майданчикам.
В Покровському посаді (Глибочицька 32а, інший забудовник) з 300 робітників лишилося 5. Я сам чув про цю проблему від кількох людей і в різних галузях.
3. Паркінг. Критий паркінг буде, десь на 120 місць. Але ціну вони поки не можуть озвучити через те, що його собівартість постійно збільшується. В самому початку будівництва озвучували ціну десь в 12000$, потім 15-16, а зараз вже ледь не 20000$. Зі слів Мельника будівельні компанії взагалі не заробляють на паркінгах і продають ледь не нижче собівартості (якось не дуже віриться, що вони працюють собі у збиток :) ). Я запропонував зробити якесь довгострокове розтермінування для інвесторів, але не отримав відповіді.
Безкоштовних паркомісць на території і на вулиці (перед ЛК) буде 200+. Дуже сподіваюся, що через зручне транспортне розташування кількість машин на 1 людину буде значно меншою ніж в будинках десь у передмісті Києва. Також планується побудувати 6-ти поверховий паркінг на 300+ машин на території заводу поруч (на місці одного з корпусів). Але коли це буде і яка буде ціна - поки невідомо.
4. Фітнес-центр з басейном. Його не буде... Знову через складний рельєф місцевості рити вглиб не можна, тому паркінг буде на місці фітнес-центру. Я так розумію, що він мав бути в цоколі. Наче пропонують знижки на відвідання фітнес-центру в Елізеумі. Їм пощастило, нам не дуже.
5. Прибудова біля 1-го будинку. Це буде якийсь магазин сантехніки. Ну таке... Хотілося б щось цікавіше (ресторан, наприклад)
6. Супермаркет. Орендувати є багато бажаючих, але вони намагаються продати це приміщення. Зараз ведуть переговори з АТБ і Форою... Це найгірше, що могло бути з усіх варіантів супермаркетів. Хотілося б щось на кшталт Новуса.
7. Парк над ЛК. 10 років назад мормони викупили колишній дріжджовий завод і збиралися там робити недільну школу з парком. Ділянку їм дали в оренду, вони 10 років збирали документи. Як тільки зібрали - термін оренди сплив і його не продовжили. Тепер наче ведуться переговори з містом щоб 50/50 (Місто/Ріел) профінансувати облаштування цієї території. Будемо сподіватися, що так і буде.
8. Ремонт Глибочицької. На наступний рік в бюджеті Києва заплановано капітальний ремонт Глибочицької і Валів. З подачі Ріела мають облаштувати виїзд з ЛК на Глибочицьку (я так розумію лівий поворот).
9. Ремонти і ліфти. Попросив централізовано обшити ліфти, щоб їх не вбили під час ремонтів. Сказали, що наче вони вже такі. Побачимо. Наче у власників будуть якісь пульти, які дозволять запускати ліфти (щоб будівельники самі не возили матеріали). Якось поки не зрозуміло як це буде виглядати... Але треба продавлювати, щоб ліфти працювали одразу. В мене вже є негативний досвід відключених ліфтів у перші 2 роки і проживання на 7 поверсі. Часто ліфти запускають, коли з обслуговуючою компанією заключили договори 50% власників. А це дуже довгий процес....
10. Обслуговуюча компанія і тарифи. На зустрічі був її представник. Озвучили ціну десь 12 грн. за кв.м. В цю суму буде входити крім комунальних (утримання території, охорона, консьєржі і т.д.). Чи буде входити в цю суму опалення місць загального користування (МЗК) мені не змогли відповісти. А питання досить серйозне. З мого досвіду вартість опалення МЗК може бути більшим ніж опалення 3к квартири з лічильником тепла (новобудова).
11. Компенсація для інвесторів 1-5 секцій за 22-поверхових монстрів в ЛК. Він подумає до кінця тижня і зробить розсилку.
Мельник сам буде жити ЛК. Сподіваюся, це буде хоч якоюсь гарантією якості подальшого обслуговування комплексу :)


Я тоже была на встрече. Есть пара уточнений по тому, что Вы написали. На время ремонта до подключения газа, тариф на электроэнергию будет коммерческим, но Мельник сказал, что мы будем платить по тарифу для населения (может Вы не услышали). То есть разницу они берут на себя. Это немаловажно и хорошо.
Дальше, Вы пишите, что компенсация для 1-5 домов будет за высотность 6-7. Во-первых компенсацию пообещали придумать для 1 и 2 дома. А во-вторых не за высотность, а за задержку ввода в эксплуатацию)
И ещё, товарищ из Управляющей конторы сказал, что отопление мест общего пользования вроде тоже будет входить в тариф 12 грн. Это надо уточнить, конечно, так как именно в тот момент все начали говорить одновременно)))) но вроде отопление тоже входит
18 окт 2017 14:22
Если отопление входит, то чудесно. А то он как-то замешкался с ответом я видела.
18 окт 2017 15:39
Здається зараз ціна у них біля 8.50, мабуть це без приміщень загального користування, а 12 грн тоді мабуть з ними.
А загалом це нормальна ціна? А то в моєму будинку (не старий будинок) - 5 грн (без прим.заг.кор), тому 12 виглядає надто високою. Але я не в курсі цін в інших будинках.

Не уявляю де там 200+ авто поміститься... навколо комплексу паркомісць впринципі немає, а між будинками мало простору, і весь мабуть заберуть під парковки.
18 окт 2017 16:06
Цитата "ArtMaker ":
Здається зараз ціна у них біля 8.50, мабуть це без приміщень загального користування, а 12 грн тоді мабуть з ними.
А загалом це нормальна ціна? А то в моєму будинку (не старий будинок) - 5 грн (без прим.заг.кор), тому 12 виглядає надто високою. Але я не в курсі цін в інших будинках.

Не уявляю де там 200+ авто поміститься... навколо комплексу паркомісць впринципі немає, а між будинками мало простору, і весь мабуть заберуть під парковки.


Базовый тариф по Киеву - 6 грн с копейками без отопления МОП. Так что 12 грн, цена хоть и завышенная, но вполне реальная
18 окт 2017 19:50
Интересно получается за что тогда 12 грн за метр
Вывоз мусора-на сайтах полно тарифов вывоза за единицу.
Охрану-так тут отдельный вопрос кто будет обеспечивать безопасность ЧОП или нанятые люди на должность охранников а это БОЛЬШАЯ разница.
Консьержи или будут еще камеры.
Будет ли ЖК проходным или так только на бумаге (логический вопрос-житель Татарки решил сократить путь на основании чего его не пропустят это же не частная собственность)
Рабочие по уборке территории (по простому дворники) будут ли они числится на балансе компании.
Входит ли в оплату содержание лифтового хозяйства.
Будут ли озвучены точные границы ЖК ведь за каждый метр придомовой территории платить будем мы.
Как будут регламентировать гостевые паркоместа.
Читал договор этой компании и что ...точных ответов нет.
19 окт 2017 05:48
дякую SergiiK та TopTip за інфу!

спробую вставити фото оббитого ліфта "Бодя", щоб ніхто не сумнівався, що він давно оббитий.)) Фото від вересня, оббили відразу після встановлення, давно-давно. Ліфт ще й вітається.))) Раніше писала про це.

Я думаю, що самою кращою компенсацією для всіх було б будівництво багаторівневого відкритого паркінгу. Я не спеціаліст у цих питаннях, але мені здається, що наземний менш затратний, ніж підземний.

По будівельниках таки .опочка((, на жаль ПП стоїть(((, нікого там не видно. Міракс теж не рухається. Тільки ЛК та ПоділПлаза рухаються - на які більше всього нарікань. )) А так хочеться, щоб Глибочицька мала поскоріше вигляд "модної" вулиці.

З початку тижня Глибочицьку почали латати від КЛО і в сторону ЛК. Як і минулого року латають. Результат буде таким же ? :'(
19 окт 2017 06:41
Цитата "Arina_13":

Во-первых компенсацию пообещали придумать для 1 и 2 дома. А во-вторых не за высотность, а за задержку ввода в эксплуатацию)

Я так думаю, що це комплексна компенсація :) 3, 4 і 5 будинок також вже не здадуть вчасно.
Цитата:
Мельник сказал, что мы будем платить по тарифу для населения (может Вы не услышали). То есть разницу они берут на себя

Можливо пропустив цю фразу. Якщо так - чудово.
19 окт 2017 06:49
"SergiiK"

Цитата:
Я так думаю, що це комплексна компенсація :) 3, 4 і 5 будинок також вже не здадуть вчасно.


По 5 дому тут спорный момент насчет того что не вовремя сдадут, по договору как раз 2 квартал 2018г., то что я вижу по 5, то там все идет вроде по плану!
19 окт 2017 10:36
Забула додати, у нас площа збільшилась, суттєво, десь на 8 кв м.
Але ми були би не проти, якби б ще метрів на 3-5 більше. :)
4ий буд.
19 окт 2017 12:05
Цитата "SergiiK":
міський колектор (який проходить під ЛК)

под ЛК проходит коллектор? 8-()


Цитата "SergiiK":

Електрика поки по тимчасовій схемі, на квартиру дадуть по 5кВт, тариф буде комерційний. Це стандартна практика.

нет, это не стандартная практика.
это говорит лишь о том, что у ЛК нет и пока не планируется получение почтового адреса.
без почтового адреса не будет постоянных коммуникаций и конечно же не будет права собственности :titanic:
19 окт 2017 12:41
Не стандартная практика как раз в том, что застройщик допускает к ремонтам и компенсирует разницу в тарифах.
А пока дом не введен в эксплуатацию, ясное дело, что коммуникации идут по тарифам для предприятий ( то есть для застройщика) по цене выше, чем тариф для населения.
19 окт 2017 12:44
Право собственности сказали будет через месяц полтора. Думаю, это не связанные вещи
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .7173. . .177
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее