Подать объявление

ЖК Місто Квітів | Обрій, МЖК Оболонь | ул. Тираспольская, 43

ЗастройщикМЖК Оболонь, ИСК ОБРИЙ
Сдача ЖК2017 - 2021 г.
Планировки
от 34 100 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 5.
2/40%
0/0%
2/40%
0/0%
1/20%
1. . .766768. . .794
05 окт 2020 07:15
Да,акции есть, но мы купить не успели , якобы все распродали за минуты.( Хотели двушку). Вот теперь стали сомневаться , ждать пока появятся снова двушки в продаже или поискать другой объект. Думаете объект стал проблемным? Предлагали застройщика Оболонь , с фондом, насколько такая схема безопасна, подскажите опытные ,пожалуйста.
05 окт 2020 13:44
За то "октябрьские предложения" 4й очереди в разгаре! Конечно, зачем застройщику переживать за уже проданные квартиры 3й очереди. Похоже на то, что застройщику для получения почтового адреса, нужно кому то дать на лапу, возможно ДАБИ. Но делать они это не спешат/не хотят. В итоге, после того как будут проданы все квартиры, застройщик исчезнет, а мы инвесторы останемся 1 на 1 с решением данного вопроса. Создадим инициативную группу, наймем юристов и нам скажут, что нужно скинутся каждому по 50-60 тыс грн для получения адреса.


Відверто, Вас важко зрозуміти. Можливо Ви не розумієте послідовність та логіку дій при отриманні поштової адреси.

Поштову адресу присвоює місцева влада, в даному випадку - Подільська у м.Києві державна адміністрація.

Фінальний документ від ДАБІ, сертифікат відповідності закінченого будівництвом будинку - отримано.

Таким чином, тепер все залежить від Подільської РДА за умови, якщо забудовник подав документи. І якщо подані всі необхідні документи, а наскільки мені відомо, вони є, у РДА не буде підстав у відмовлені присвоєння поштової адреси.

Як на мене, Ваші страхи перебільшені. В цьому процесі складніше всього отримати сертифікат ДАБІ, який вже є. Проблема була з продовженням оренди земельної ділянки під забудову, але і вона успішно вирішена. Тепер всі складнощі через бюрократичні процеси в РДА.
06 окт 2020 09:58
Питання отримання поштової адреси на контролі

Інформація на сайті ЖК
06 окт 2020 11:45
Да,акции есть, но мы купить не успели , якобы все распродали за минуты.( Хотели двушку). Вот теперь стали сомневаться , ждать пока появятся снова двушки в продаже или поискать другой объект. Думаете объект стал проблемным? Предлагали застройщика Оболонь , с фондом, насколько такая схема безопасна, подскажите опытные ,пожалуйста.


Да,это вы проблемные, а не объект.Если так страшно, мучают тревоги и сомнения,то не покупайте.Задолбали эти тревожные нытики.
06 окт 2020 16:37


Відверто, Вас важко зрозуміти. Можливо Ви не розумієте послідовність та логіку дій при отриманні поштової адреси.

Поштову адресу присвоює місцева влада, в даному випадку - Подільська у м.Києві державна адміністрація.

Фінальний документ від ДАБІ, сертифікат відповідності закінченого будівництвом будинку - отримано.

Таким чином, тепер все залежить від Подільської РДА за умови, якщо забудовник подав документи. І якщо подані всі необхідні документи, а наскільки мені відомо, вони є, у РДА не буде підстав у відмовлені присвоєння поштової адреси.

Як на мене, Ваші страхи перебільшені. В цьому процесі складніше всього отримати сертифікат ДАБІ, який вже є. Проблема була з продовженням оренди земельної ділянки під забудову, але і вона успішно вирішена. Тепер всі складнощі через бюрократичні процеси в РДА.


Те що, Ви розумієте порядок отримання поштової адреси, то є добре! Але, це ж не вирішує питання. Обіцяли в відділі продажу ще в червні, потім перенесли на серпень, тепер взагалі всім кажуть що нічого не обіцяли. Ви зрозумійте інвесторів також, дуже багато в м. Києві недобудов і проблемних об'єктів. І коли інвесторам обіцяють одне, а потім роблять інше, то у людей виникають питання. Ще ж ніхто не збирався влаштовувати майдан)) Підняли питання і отримали відповідь від забудовника на офіційному сайті, що про Вас не забули і питання вирішується. Вже хоч щось;)
07 окт 2020 05:20
У меня тоже Оболонь, 7а, но именно счетчик тепла ставили за свой счет, остальные счетчики идут. Если не секрет, какой у Вас дом, где счетчик стоял уже, и точно ли именно тепла, не вода?

Дом 7а, секция 2. Счётчик тепла, воды отдельные счётчики идут. Правда договор у меня с Оболонь, а конкретно нашу квартиру строил Обрий. Может в этом дело.
07 окт 2020 08:18
Здравствуйте. Подскажите кто убирал перегородку с балконом, (хочу объединить балкон с кухней) кто в этом вопросе уже опытный, что для этого нужно (например менять стеклопакеты и что еще?) и сколько это приблизительно по деньгам?
Буду очень благодарна за советы!
07 окт 2020 10:47
07 окт 2020 15:41


Те що, Ви розумієте порядок отримання поштової адреси, то є добре! Але, це ж не вирішує питання. Обіцяли в відділі продажу ще в червні, потім перенесли на серпень, тепер взагалі всім кажуть що нічого не обіцяли. Ви зрозумійте інвесторів також, дуже багато в м. Києві недобудов і проблемних об'єктів. І коли інвесторам обіцяють одне, а потім роблять інше, то у людей виникають питання. Ще ж ніхто не збирався влаштовувати майдан)) Підняли питання і отримали відповідь від забудовника на офіційному сайті, що про Вас не забули і питання вирішується. Вже хоч щось;)


Скажімо так, відділ продажів міг називати тільки орієнтовні терміни, оскільки на такі процеси вони не впливають взагалі.

Для мене визначним було отримання сертифікату від ДАБІ та розгляд питання про продовження договору оренди. По останньому - я в онлайні навіть дивився засідання постійної комісії КМДА. Це засідання було досить нервовим, деякі деталі тут:
//forum.domik.ua/zhk-kvity-ukrainy-tiras polskaya-43-t22282-15060.html#p2010573

Ще деякий час на бюрократію Подільської РДА і я думаю, питання буде вирішено.
07 окт 2020 15:50

Дом 7а, секция 2. Счётчик тепла, воды отдельные счётчики идут. Правда договор у меня с Оболонь, а конкретно нашу квартиру строил Обрий. Может в этом дело.

Теж ціквить схоже питання купили квартиру в 7а 2секція Обрій, у договорі лічильники на опалення мають бути від забудовника, по факту їх там ще немає... питання як підписувати акт прийомки?Розкажіть як бути в такій ситуації.Дякую
07 окт 2020 22:24
Странно, мне при заключении договора с жеком сразу сказали, что счетчик тепла по желанию - можно заявку оставить, стоимость в районе 5000. Уточнили, что застройщик его ставить не будет, поэтому пришлось подавать заявку и платить, застройщик Оболонь. Теперь читая что у некоторых счетчики строят, я в шоке. Это у них схема вытряса денег новая, или я чего-то не понимаю..
08 окт 2020 07:56
Nell2020,у Оболонь і Обрій різні умови договору.Просто почитайте що у вас написанно. Нам казали у відділі продажу, що у Оболонь на 3 черзі немає лічильників, а у Обрій є. Лише проблема, що на поверсі Обрія їх немає...
Відгукніться власники 3ї черги Обрій :) як ви приймали квартири?
08 окт 2020 19:37
Дом 7, секция 2 Оболонь. Счетчиков на тепло не было по договору, сразу об этом предупреждали , но за 5 тыс его установили в течении месяца после подачи заявки.
08 окт 2020 20:10
Nell2020,у Оболонь і Обрій різні умови договору.Просто почитайте що у вас написанно. Нам казали у відділі продажу, що у Оболонь на 3 черзі немає лічильників, а у Обрій є. Лише проблема, що на поверсі Обрія їх немає...
Відгукніться власники 3ї черги Обрій :) як ви приймали квартири?

Ну все верно, у Оболони по договору не стоят счетчики. Просто кто-то написал что договор был с оболонью, а строил обрий, и счетчик стоит. Ну это уже такое дело, счетчик меня сейчас меньше волнует чем присвоение адреса)
09 окт 2020 06:03
Уважаемые соседи, будущие инвесторы, всем доброго времени суток!
Пишу на данном форуме впервые, т.к. появился вопрос с которым, думаю, вы можете помочь разобраться. А именно, пытаюсь понять тенденцию повышения цены за м2 для инвесторов, которые взяли жилье в рассрочку.
Вопрос поднимаю потому как был очень удивлен узнав в ОП текущую цену за м2.

Инвестировал я в двушку Обрия в доме 10 в 4й очереди.
Цена на момент составления договора (январь 2020) - 18500 грн/м2 (после уплаты дериватива).
Текущая цена - 23767 грн/м2.
Подорожание составило 5267 грн/м2 за 8 с половиной месяцев. Такая скорость меня немного пугает, т.к. еще прилично метров выкупать.

Возможно кто-то из присутствующих разгадал секретную формулу и сможет объяснить как формируется сумма очередного подорожания?
Устанавливает ли бухгалтерия текущую цену за м2 индивидуально для каждого инвестора в зависимости от его успеваемости с выплатами или же текущая цена одинакова для всех инвесторов комплекса?

Спасибо, что дочитали до конца! :smile:
09 окт 2020 11:07
Попробую відповісти на ваше питання на своєму прикладі:
Вартість 1 кв.м рахується за формулою, яка вказана у вашому договорі(думаю ця фомула однакова для Обрія).

На момент укладання договору(лютий 2020 року), ціна квартири вказана в "Прайс-листі" була 23.55 тис. за 1 кв.м (P1)
Вартість майнових прав на момент укладання договору була 18.5 тис. за 1 кв.м(це прописано в договорі)(PR)

Тепер можна звіритись і порахувати ціну на 1 кв.м по розстрочці, припустимо на травень 2020 року.
Для цього потрібно уточнити ціну, яка вказана в "Прайс-листі" на таку ж +- квартиру(поверх) що є в продажу.
Я уточнив, на травень 2020 року ціна була від 25000 грн по 100%.
Тому накинув ще навскидку 400 грн за 1 кв.м (типу ціна по розстрочці) і зафіксував таку ціну - 25.4 тис. за 1 кв.м (P2)

З Формули №3 рахуємо К1 = P2 - P1 = 25.4 - 23.55 = 1.85 коефіціент
З Формули № 2 рахуємо К2 = К1 + PR = 1.85 + 18.5 = 20.35 тис. за 1 кв.м

Отже, за розрахунками, ціна на за 1 кв.м на травень місяць по розстрочці - 20350 грн

В результаті мої розрахунки майже співпали(похибка в 30 грн) з тими цифрами, які мені скинути з відділу продажу.

Думаю якось прояснив ситуацію з формуванням ціни.
09 окт 2020 18:42
Уважаемые соседи, будущие инвесторы, всем доброго времени суток!
Пишу на данном форуме впервые, т.к. появился вопрос с которым, думаю, вы можете помочь разобраться. А именно, пытаюсь понять тенденцию повышения цены за м2 для инвесторов, которые взяли жилье в рассрочку.
Вопрос поднимаю потому как был очень удивлен узнав в ОП текущую цену за м2.

Инвестировал я в двушку Обрия в доме 10 в 4й очереди.
Цена на момент составления договора (январь 2020) - 18500 грн/м2 (после уплаты дериватива).
Текущая цена - 23767 грн/м2.
Подорожание составило 5267 грн/м2 за 8 с половиной месяцев. Такая скорость меня немного пугает, т.к. еще прилично метров выкупать.

Возможно кто-то из присутствующих разгадал секретную формулу и сможет объяснить как формируется сумма очередного подорожания?
Устанавливает ли бухгалтерия текущую цену за м2 индивидуально для каждого инвестора в зависимости от его успеваемости с выплатами или же текущая цена одинакова для всех инвесторов комплекса?

Спасибо, что дочитали до конца!

Бухгалтерия одинаково для всех инвесторов выставляет стоимость метра на аналогичные квартиры. 1-комнатные квартиры дорожают быстрее, двухкомнатные немного медленнее. Ближе к окончанию строительства (весна-лето 2021 года) цена дойдёт до 30-31 тысячи за метр в 2-х комн. и до 35-36 тысяч грн. за метр в 1-комнатных.
09 окт 2020 22:53
[quote="Yakybovich"
Бухгалтерия одинаково для всех инвесторов выставляет стоимость метра на аналогичные квартиры. 1-комнатные квартиры дорожают быстрее, двухкомнатные немного медленнее. Ближе к окончанию строительства (весна-лето 2021 года) цена дойдёт до 30-31 тысячи за метр в 2-х комн. и до 35-36 тысяч грн. за метр в 1-комнатных.[/quote]

Наверное,предыдущий оратор слегка УДИВЛЕН)) темпом роста цены.Но у Обрия(Оболонь) такая невыгодная рассрочка,с постоянно растущей ценой за невыкупленые метры.Кто-то ранее писал,что из-за такой рассрочки взял кредит,хотя он по итогу будет все-таки дороже рассрочки(единоразовые комиссии+каждый год страховки)
11 окт 2020 06:02

Теж ціквить схоже питання купили квартиру в 7а 2секція Обрій, у договорі лічильники на опалення мають бути від забудовника, по факту їх там ще немає... питання як підписувати акт прийомки?Розкажіть як бути в такій ситуації.Дякую

Я бы не подписывал акт,если в договоре они есть. У меня стоят счётчики тепла от застройщика. 7а, секция 2, договор с Оболонь.
11 окт 2020 14:29
Попробую відповісти на ваше питання на своєму прикладі:
Вартість 1 кв.м рахується за формулою, яка вказана у вашому договорі(думаю ця фомула однакова для Обрія).

На момент укладання договору(лютий 2020 року), ціна квартири вказана в "Прайс-листі" була 23.55 тис. за 1 кв.м (P1)
Вартість майнових прав на момент укладання договору була 18.5 тис. за 1 кв.м(це прописано в договорі)(PR)

Тепер можна звіритись і порахувати ціну на 1 кв.м по розстрочці, припустимо на травень 2020 року.
Для цього потрібно уточнити ціну, яка вказана в "Прайс-листі" на таку ж +- квартиру(поверх) що є в продажу.
Я уточнив, на травень 2020 року ціна була від 25000 грн по 100%.
Тому накинув ще навскидку 400 грн за 1 кв.м (типу ціна по розстрочці) і зафіксував таку ціну - 25.4 тис. за 1 кв.м (P2)

З Формули №3 рахуємо К1 = P2 - P1 = 25.4 - 23.55 = 1.85 коефіціент
З Формули № 2 рахуємо К2 = К1 + PR = 1.85 + 18.5 = 20.35 тис. за 1 кв.м

Отже, за розрахунками, ціна на за 1 кв.м на травень місяць по розстрочці - 20350 грн

В результаті мої розрахунки майже співпали(похибка в 30 грн) з тими цифрами, які мені скинути з відділу продажу.

Думаю якось прояснив ситуацію з формуванням ціни.


Дякую, Yevhen_1.
Ви дійсно прояснили ситуацію. Виявляється розрахунок простіше, ніж я уявляв і вся річ у тому, що ціна за м2 (P2) значно підскочила.
P.S.: Я міг би й сам додуматися відкрити договір перш ніж писати на форумі)
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .766768. . .794
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее