Подать объявление

ЖК "Коцюбинский", Коцюбинское, ул. Пономарева, 26

ЗастройщикАверс-Сити
Сдача ЖК2011 г.
Планировки
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 220.
65/30%
40/18%
81/37%
18/8%
16/7%
1. . .559561. . .564
23 дек 2016 10:01
Мне в платежке ничего не поставили за отопление, написали что теперь нужно самим снимать показания счетчиков по отоплению до 5 числа иначе будут считать как и тем, у кого нет счетчиков
23 дек 2016 11:16
Цитата "vladvlad":
Мне в платежке ничего не поставили за отопление, написали что теперь нужно самим снимать показания счетчиков по отоплению до 5 числа иначе будут считать как и тем, у кого нет счетчиков

Платежки по отоплению отдельно пришли в среду - например, для 5-й секции лежат на 1-м этаже на доске объявлений. На e-mail, почему-то не прислали эти платежки.
Про счетчики тоже мне пришло письмо, что надо все показания записывать самим (свет, вода, тепло). Наверно это связано с тем, что часть людей закрыли свои этажи на замок.
24 дек 2016 21:52
Добрий вечір, сусіди. Тільки що прийшов емейл з рахунком за опалення.
Сума в квитанція відібрала мову на 10 хвилин. Перебуваю в легкому шоці.

75м2 в 5-й секції.

Рахунок по лічильнику (2.603 ГКал): 3784.21 грн
25 дек 2016 17:02
Вот и я о том же. Получается, чтобы хоть как то экономить со счетчиками, терморегуляторы на батареях надо ставить на минимум и мерзнуть всю зиму)) Весело живем)) А еще ЖЕК со своими 5% магистральными потерями которые и так должны быть включены в этот космический тариф. Мне вот интересно, почему с приходом нового ЖЕКА появилась эта статья расходов? Жаль что у меня просто физически нет времени сходить в ЖЕК и спросить у них. Мы же за отопление платим Киевэнерго, значит если у нас появились эти 5% то и у всех остальных должны появиться, а если нет то это просто инициатива нашего ЖЕКА нагреться на отопительном сезоне.
25 дек 2016 23:16
Цитата "Touress":
Добрий вечір, сусіди. Тільки що прийшов емейл з рахунком за опалення.
Сума в квитанція відібрала мову на 10 хвилин. Перебуваю в легкому шоці.
75м2 в 5-й секції.
Рахунок по лічильнику (2.603 ГКал): 3784.21 грн

В мене так само 75м2 в 5-й секції, але рахунок 1,394 ГКал і, відповідно, 2026 грн.
Щоправда я "підкручував" батареї терморегулятором і, натомість, частково грів квартиру кондиціонером (а одну з кімнат взагалі не обігрівав). Вийшло десь на 650грн за електрику лише з кондиціонеру. Тобто в сумі 2700. Якби я опалював всю квартиру і лише батареями на повну потужність, то мабуть вийшло би десь 3400грн.
На жаль, доводиться економити. Можу лише порадити, наприклад, на ніч вимикати кухонну батарею, а також підкручувати батареї терморегулятором, щоб температура в кімнаті була не вища певної цифри (20-22 градуси).

Хтось знає, що таке "магістральні втрати" і чому ми маємо їх оплачувати? Це вигадка нашого ЖЕКу чи таке розповсюджене і в інших будинках?
26 дек 2016 11:00
Цитата "Anthoniy":

В мене так само 75м2 в 5-й секції, але рахунок 1,394 ГКал і, відповідно, 2026 грн.
Щоправда я "підкручував" батареї терморегулятором і, натомість, частково грів квартиру кондиціонером (а одну з кімнат взагалі не обігрівав). Вийшло десь на 650грн за електрику лише з кондиціонеру. Тобто в сумі 2700. Якби я опалював всю квартиру і лише батареями на повну потужність, то мабуть вийшло би десь 3400грн.
На жаль, доводиться економити. Можу лише порадити, наприклад, на ніч вимикати кухонну батарею, а також підкручувати батареї терморегулятором, щоб температура в кімнаті була не вища певної цифри (20-22 градуси).

Хтось знає, що таке "магістральні втрати" і чому ми маємо їх оплачувати? Це вигадка нашого ЖЕКу чи таке розповсюджене і в інших будинках?


В мене опалюється лише одна сусідня квартира знизу. У всіх інших ніхто не живе.
В моїй квартирі температура не піднімається більше 19 С.
Я розширив батареї в кімнатах і доставив одну в ванну кімнату.

Результат: температура <19С і рахунок 3784.21 грн
26 дек 2016 18:56
2 комнатная квартира, 75 м. Терморегуляторы накрутил почти на минимум, средняя температура 18 градусов, обогревателями не пользуемся, в итоге за этот месяц получается около 1 ГКал. Вот так и живем.
27 дек 2016 10:23
Цитата "Touress":


В мене опалюється лише одна сусідня квартира знизу. У всіх інших ніхто не живе.
В моїй квартирі температура не піднімається більше 19 С.
Я розширив батареї в кімнатах і доставив одну в ванну кімнату.

Результат: температура <19С і рахунок 3784.21 грн


В тому то і проблема. Люди за свої кошти обігрівають непродані/незаселені квартири. А ЖЕК від Вашого незнання своїх прав з того тішиться.
1.Ви вправі вимагати( обов`язково в письмовому вигляді, заявою в 2-х екземплярах, на вашому екземплярі мають вам розписатися про те, що заяву прийнято) від ЖЕКу підключення тепла до всіх квартир, які оточують Вашу квартиру. Це згідно санітарним нормам на утримання приміщень.Не полінуйтеся і вивчить закон про житлово-коммунальне господарство, і всі матеріали з цим пов`язані.
2.Відповідь ЖЕКа буде приблизно така:" Хто буде оплачувати ці незаселені/непродані квартири?Забудовник цього робити не буде."
Оплачувати має власник. Тому розповіді про те, що непродані квартири - це квартири забудовника, і він за них не має нічого платити - це байки. Всі квартири після здачі будинку в експлуатацію мають власника, що підтверджується в Державному реєстрі нерухомості, в якому чітко вказано слово "власник".
Ви також можете через Єдиний реєстр нерухомості, заплативши близько 20 грн, дізнатися інформацію щодо власника квартири, роздрукувати її, щоб Вам було чим апелювати.
Якщо квартира має власника-фіз. особу,який не проживає в квартирі і таким чином вважає, що платити не потрібно, вимагайте в ЖЕКу підключити тепло до таких квартир.
3.Складіть акт з представником ЖЕКу про те, що квартири які під/над/праворуч/ліворуч від Вашої квартири не опалюються.
4. Таким чином Ви примусите ЖЕК і власників квартир виконувати свої обов`язки по утриманню приміщень.
Звертайтеся, поки не будуть підключені квартири поруч з Вашою.
5. Підрахуйте матеріальні збитки. Є норма споживання тепла.
Доречі всі вже бачили список заборгованості по будинку, де в боржниках були вказані квартири Аверс-Сіті.
І це буде не Ваша проблема, це проблема ЖЕКу примусити власників таких квартир сплачувати повністю коммунальні послуги. Ваша проблема зараз полягає в тому, що сплачуючи величезні суми Ви мусите сидіти в холоді, ще й зберігаючи сусідні квартири в гарному стані, бо завдяки Вам там відносно тепло, немає плісняви і т.інше.
Інакше допоки в квартири не заселяться всі мешканці, Ви будете за всіх платити і мерзнути.
28 дек 2016 08:37
Цитата:
Згідно Закону України «Про телебачення і радіомовлення»
До уваги користувачів Кабельного Телебачення!!!
Згідно Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги), з нового року телеканали отримують право вимагати від операторів платного телебачення плату за доступ кожного окремого абонента до цих трансляцій.
Медіагрупи «1+1 Media», «StarLightMedia», «Inter Media Group» та «Медіа Група Україна» намагаються втручатися в господарську діяльність компаній-провайдерів, вимагаючи обов’язкового розміщення всіх своїх каналів у відкритому соціальному пакеті, при цьому забороняючи стягувати додаткову плату з абонента. Такий контроль наповнення соціального пакету — спроба остаточної монополізації інформаційного простору за рахунок витіснення з нього каналів інших мовників.
Медіагрупи хочуть отримувати гроші з провайдерів за свої телеканали, які 10 років надавалися на безоплатній основі, провайдери вважають, що канали з рекламою повинні платити їм за доступ до глядачів в їх мережах. Медіагрупи продовжують нав’язувати кабальні умови, шантажуючи провайдерів багаторазовим підвищенням цін, у разі неукладення договорів на ультимативних умовах до кінця грудня.
Дотримуючись законодавства, наводимо перелік Медіагруп, з якими у нас не підписані нові договори і канали яких ми будемо зобов'язані відключити, у разі недосягнення угод до початку 2017 року:
StarLightMedia (СТБ, Новий канал, ICTV, М1, М2, QTV)
1+1 media (1+1, 2+2, TET, Бігуді, ПЛЮСПЛЮС, УНІАН ТБ)
Медіа Група Україна (Україна, НЛО TV, Індиго)
Inter Media Group («Інтер», НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм, Інтер+)
Слідкуйте за розвитком ситуації в наших новинах.
Дякуємо за розуміння!
З повагою, компанія “Бест”."


Це повідомлення розміщено на сайті Бесту. І шо далі робити, хто знає, як довго будуть ці "розборки"?
03 янв 2017 19:07
Всем доброго времени суток. Наткнулась на предложение одной из контор, которой принадлежат пустые квартиры(а-ля дочки застройщика, как я поняла), о продаже по достаточно привлекательным ценам квартир 2-к 83кв.м в 1 корпусе. Посему есть вопросы к уже проживающим.
- видела, что уже кое-кто рассматривал покупку квартир именно ЖК Коцюбинский. Купили ли? какие подводные камни(задолженность будет погашена на момент продажи-это уже выяснила)? может вообще может кто-то посоветовать-вы дольше здесь варитесь, а я так поняла, что комплекс был с проблемами.
- какое качество выполнения дома? меняли ли окна? я так поняла, что утеплять очень даже стоит, на что ещё обратить внимание?
- что с ОСББ? намного выше тарифы, чем средние по коцюбинскому? вставляют ли палки в колеса при установке счетчиков и прочего
- что с парковкой? во дворе-бесплатная?
- что с садиками и школами? насколько туда тяжело попасть? просят ли взятки даже у прописанных?и такой вопрос, может кто-то в курсе- в школе есть программа Росток(2класс)?
- почему дом так слабо заселен?
Я так понимаю, что вопрос новых соседей для жителей в т.ч. актуален-отопление и все такое)
10 янв 2017 10:05
Уважаемые соседи, Кредисовым на публичных торгах были проданы кв Аверсов, они проиграли ему суды на огромные суммы.Один на 15 млн.В список попали и те кв, которые не оформлены на людей. Уже в несколько кв приходили выселять.Проверьте реестр!Кв Кредисов продает, оформляет и сразу накладывает арест. Списка кв у меня нету. Если по кв есть решение суда, но она не оформлена, она попадает в зону риска. Перепродается, оформляется и сразу же наклыдывается арест.
Отдельное спасибо некоторым личностям, которые активно призывали людей не бороться за кв. Потому что адвокат Кредисова сказала что ничего забирать не будут...
12 янв 2017 12:09
Доброго дня!Хочу купити квартиру в даному комплексі.Підскажіть будь ласка як справи у Вас з документами і обслуговуванням будинку.Вобщем всі нюанси.Всім порадам буду вдячний.Дякую наперед.
12 янв 2017 12:34
Цитата "natkat":
Уважаемые соседи, Кредисовым на публичных торгах были проданы кв Аверсов, они проиграли ему суды на огромные суммы.Один на 15 млн.В список попали и те кв, которые не оформлены на людей. Уже в несколько кв приходили выселять.Проверьте реестр!Кв Кредисов продает, оформляет и сразу накладывает арест. Списка кв у меня нету. Если по кв есть решение суда, но она не оформлена, она попадает в зону риска. Перепродается, оформляется и сразу же наклыдывается арест.

а на каком основании накладывается арест? если есть решение суда по данным квартирам(которые отсужены у Аверсов). Можете поподробнее о схеме рассказать?
14 янв 2017 23:53
подскажите какая процедура установки теплосчетчика? его лучше самому купить или это делает устанавливающая компания?
19 янв 2017 11:51
Внимание. Завтра в 9 утра встреча Минюста по Сизо, которое будет возле нас. В доме культуры. Приходите!У нас есть шанс все изменить.
24 янв 2017 08:17
Цитата "natkat":
Внимание. Завтра в 9 утра встреча Минюста по Сизо, которое будет возле нас. В доме культуры. Приходите!У нас есть шанс все изменить.


Добрый день, подскажите, пожалуйста, какое итого встречи?
24 янв 2017 08:21
Итог встречи: жители резко выступили против строительства Сизо и за перенос колонии. Нас поддержал Ирпень, они офиц заявили что не дадут разрешение на строительство Сизо, а без него никак). Создали рабочую группу по работе с Минюстом. Последний проговорился что выбрали именно наше пгт. потому что здесь есть наши коммуникации (именно нашего комплекса). Хотят прийти на все готовое. Мудаки.
26 янв 2017 13:11
4 секция - может соберемся и поставим домофон?
26 янв 2017 18:46
Заинтересовал ЖК, но смущает, что цена снизилась с 11к до 9,5к (если верить данным ЛУН)...Возможно, кто-то знает, с чем может быть связано?
26 янв 2017 20:04
Цитата "V1nn1":
Заинтересовал ЖК, но смущает, что цена снизилась с 11к до 9,5к (если верить данным гугл)...Возможно, кто-то знает, с чем может быть связано?

от официального застройщика остались(информация 2-недельной давности) квартиры на нормальных этажах с видом на стену Атлант-2, либо на последнем этаже. На последнем этаже все двери раскурочены, батареи срезаны, куплена одна квартира перед новым годом, двухъярусная. однокомнатные остались супер-странной планировки, тоже на последнем этаже. Качество выполнения данного ЖК-туши свет, бросай гранату. Надо менять абсолютно все: окна - сифонят, профиля кривые. Трубы-металлические!!! лучше бы поменять на металлопластиковые. Сифонят СТЕНЫ! дырки между кирпичами и непонятно как утеплены стены снаружи. Это на 22 этаже. Двушка 75 кв. с видом на стену из кухни - там как-то получше показалось. Возвращаемся к последнему этажу. Там все тех.отверстия строители заткнули чем попало - сюрпризов тысячи. Всю проводку, которая там есть, нужно поменять-китайская с возможными сюрпризами. Плюс проложена не под прямыми углами, а абы как. Стяжка лазерная, но на последнем этаже она такая, что пара рабочих пройдется и она начнет сыпаться.
Смотрели также квартиры во втором подъезде. Там двушки большие и есть трешки. Продает контора, которая отсудила у застройщика. там один из соучредителей с громким именем, тут о нем выше говорилось уже. Квартиры, по которым были суд.разбирательства и мы не рискнули связываться, дабы потом не расстаться с денежками. Но там очень классные планировки у квартир и виды на лес.
Еще минус комплекса-возможное перенесение по соседству СИЗО, как я поняла.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .559561. . .564
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее