Подать объявление

ЖК Green Side | Грин Сайд | Синергия | Ирпень, ул. Университетская, 1-г,о,д,п

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2018 - 2019 г.
Планировки
от 20 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 79.
9/11%
6/8%
23/29%
11/14%
30/38%
1. . .122124. . .235
10 апр 2018 18:30
Цитата "lucky86":


Если честно я вот читаю комменты на счет метража я не понимаю вы что не смотрели проект при покупке квартиры. На сколько я понял у вас стало больше метража за чет того что с проекта убрали балконы которые считались по другому коефициенту. И за счёт этого увеличился метраж. По проекту должны были быть двухярусные квартиры но по опыту синергии они оказались никому не нужными вот и переделали проект по опыту синергии.

А я, если честно, не понимаю таких комментов, как Ваш.
Я не разбираюсь в проектах, но пришла в отдел продаж и уточнила (20 раз), что мне нужна квартира не больше 60 кв м по факту. Меня заверили, что максимальная погрешность 2 кв м.
Интересно получается, захотели, добавили балкон и квартира уменьшилась на 6 кв м, убрали - плюс 6 кв м.
Что это за коефициент такой?
11 апр 2018 03:50
Цитата "MissDcruze":

А я, если честно, не понимаю таких комментов, как Ваш.
Я не разбираюсь в проектах, но пришла в отдел продаж и уточнила (20 раз), что мне нужна квартира не больше 60 кв м по факту. Меня заверили, что максимальная погрешность 2 кв м.
Интересно получается, захотели, добавили балкон и квартира уменьшилась на 6 кв м, убрали - плюс 6 кв м.
Что это за коефициент такой?

Не хотел никого обидеть а предположил откуда могло взяться 6 метров. Я стал инвестором два месяца назад и у меня вроде как такой проблемы пока не стоит. С чего вы взяли что у вас пару метров + вы переселяли уже свою квартиру?
11 апр 2018 04:40
Цитата "lucky86":

Не хотел никого обидеть а предположил откуда могло взяться 6 метров. Я стал инвестором два месяца назад и у меня вроде как такой проблемы пока не стоит. С чего вы взяли что у вас пару метров + вы переселяли уже свою квартиру?

У меня не пару метров +, а больше 6ти. Уже застройщик перемерял. Я покупала в начале сентября.
А выбирала между той, что 53 и 57 кв м
11 апр 2018 04:57
Проїжджав вчора біля нашої стройки на будівництві не було жодного будівельника. На сусідніх стройках стукали, грюкали в Сяйво 2 та Нюйорку робота аж кипіла, наша стройка стоїть. По 4 та 5 секціі взагалі з початку місяця змін ніяких зовсім :wow:.

Позвонив в відділ продажу спитав чого на будівництві нікого нема: в відділі продажу завірили, що все ок робота ведеться будівельники зараз працюють, уточнив ще раз, при цьому я їм не сказав, що був щойно на будівництві і бачив на власні очі, що там нідуши нема. В відділі продажу мені відверто збрехали.

Мені "подобається" коли приносиш їм гроші в відділ продажу, то вони так бігають за мною: може вам кави, може вам чаю, будьласка сідайте і т.д. А коли приходиш в них питати де дозвіл на будівництво, який вони зобовязані були 8 місяців тому згідно договору предоставити, то вони так дивляться на мене наче хочуть сказати: ти чого приперся вали звідси, або опускають очі і роблять вигляд ніби вони такі зайняті що прям піпєц. Запитав коли будуть документи - так вони ще сидять та й хіхікають.

Нема слів щоб описати все це ЛАЙНІЩЕ під красивою обгорткою.
11 апр 2018 07:00
Цитата "Julia Koroleva":
В котлах каждые 5 лет нужно менять внутренность. В последний раз я заплатила около 6 тысяч перед этой зимой. Вы думаете котлы вечные? Я жила в городе где вообще нет централки. А этому про котлы знаю все)))) посчитайте количество квартир, цену пусть нового крышного котла, разделите на 10 - 15 лет. И увидите сколько выйдет на одну квартиру новый котел) если не более 10 тысяч. То думаю что норм) но это лично для меня)

возвращаясь к этому вопросу

в любой цене в т.ч и тарифе на тепло/горячую воду обязательно заложен определенный % на обновление основных фондов.

я не знаю под какую категорию попадает крышная котельная, но думаю там окупаемость не более 5 лет.

грубо говоря эти 10 тыщь(это условно конечно же), которые вы насчитали мы оплатим на протяжении 5 лет, так как они обязательно заложены в тарифе.

но нашей стране любят этот % на амортизацию прикарманить, а потом еще по 10 тыщь, которые уже оплачены как % в тарифе срубить на обновление/ремонт)
11 апр 2018 08:14
Цитата "shmn":

возвращаясь к этому вопросу

в любой цене в т.ч и тарифе на тепло/горячую воду обязательно заложен определенный % на обновление основных фондов.

я не знаю под какую категорию попадает крышная котельная, но думаю там окупаемость не более 5 лет.

грубо говоря эти 10 тыщь(это условно конечно же), которые вы насчитали мы оплатим на протяжении 5 лет, так как они обязательно заложены в тарифе.

но нашей стране любят этот % на амортизацию прикарманить, а потом еще по 10 тыщь, которые уже оплачены как % в тарифе срубить на обновление/ремонт)


До чого це було написано? Видерли якусь цитату невідомої особи невідомо звідки. В мене котел FEROLLI працюе 6 років без нарікань тільки планові техогляди робились та чистка от і все. Те що ви там написали, скаргу якоїсь дамочки в якої котел можливо жодного разу не проходив регламентний техогляд, а потім накрилось все і зразу, а тепер вона репетує що котел поганий - то не показник взагалі. Котел служить довго якщо його обслуговувати вчасно і якщо його начинка не китайськими друзями зроблена.
11 апр 2018 08:29
Цитата "kolyna":
Проїжджав вчора біля нашої стройки на будівництві не було жодного будівельника. На сусідніх стройках стукали, грюкали в Сяйво 2 та Нюйорку робота аж кипіла, наша стройка стоїть. По 4 та 5 секціі взагалі з початку місяця змін ніяких зовсім :wow:.

Позвонив в відділ продажу спитав чого на будівництві нікого нема: в відділі продажу завірили, що все ок робота ведеться будівельники зараз працюють, уточнив ще раз, при цьому я їм не сказав, що був щойно на будівництві і бачив на власні очі, що там нідуши нема. В відділі продажу мені відверто збрехали.

Мені "подобається" коли приносиш їм гроші в відділ продажу, то вони так бігають за мною: може вам кави, може вам чаю, будьласка сідайте і т.д. А коли приходиш в них питати де дозвіл на будівництво, який вони зобовязані були 8 місяців тому згідно договору предоставити, то вони так дивляться на мене наче хочуть сказати: ти чого приперся вали звідси, або опускають очі і роблять вигляд ніби вони такі зайняті що прям піпєц. Запитав коли будуть документи - так вони ще сидять та й хіхікають.

Нема слів щоб описати все це ЛАЙНІЩЕ під красивою обгорткою.


Мене ця тиша на будівництві також напрягає! Вихідні давно скінчилися - а руху ніякого на камері не видно! Погода чудова - тільки б працювати, а нікого нема!
11 апр 2018 08:45
Это у нас с вами выходные закончились. Не знаю, как строители Синергии, но обычно, если строители из Западной Украины, то они всегда где-то на неделю уезжают отдыхать домой на Рождество и на Пасху.
11 апр 2018 08:56
Не вірте тому, що вам говорять у відділі продажу. Справа навіть не в людях. Справа в політиці компанії. А політика компанії – «Отримали гроші. Справа зроблена. Можна брехати». Я інвестор як С3 так і Грін Сайту. По С 3 мені обіцяли ключі на руки в липні 2017 а на ремонт – жовтень 2017. А по факту за 3 останні місяці жодних робіт (будинок № 9) по С 3 не проводилось. В січні особисто спілкувався з керівником відділу продажу (Марченко). Він мені слово чоловіка дав, що в березні я зайду на ремонт. А по факту….брехня. По Грин Сайту мені говорять що в липні 2018 р. будуть ключі. А по факту роботи аналогічно з С3 зупинились. І я вже наперед знаю, що будуть в Синергії говорити, що вони тут не при чому, у всьому винен ірпіньгаз або ірпіньводоканал….
11 апр 2018 08:56
Не вірте тому, що вам говорять у відділі продажу. Справа навіть не в людях. Справа в політиці компанії. А політика компанії – «Отримали гроші. Справа зроблена. Можна брехати». Я інвестор як С3 так і Грін Сайту. По С 3 мені обіцяли ключі на руки в липні 2017 а на ремонт – жовтень 2017. А по факту за 3 останні місяці жодних робіт (будинок № 9) по С 3 не проводилось. В січні особисто спілкувався з керівником відділу продажу (Марченко). Він мені слово чоловіка дав, що в березні я зайду на ремонт. А по факту….брехня. По Грин Сайту мені говорять що в липні 2018 р. будуть ключі. А по факту роботи аналогічно з С3 зупинились. І я вже наперед знаю, що будуть в Синергії говорити, що вони тут не при чому, у всьому винен ірпіньгаз або ірпіньводоканал….
11 апр 2018 09:47
[quote="kolyna"]Проїжджав вчора біля нашої стройки на будівництві не було жодного будівельника. На сусідніх стройках стукали, грюкали в Сяйво 2 та Нюйорку робота аж кипіла,

Добрый день, соседи!
Вы уверенны, что в Сяйво 2 работа кипит?
По официальной информации от застройщика Сяйво 2: «У зв’язку з прийдешніми святами, роботи будуть зупинені до 22 квітня 2018 року.»
11 апр 2018 10:12
Цитата "Nata5":
Это у нас с вами выходные закончились. Не знаю, как строители Синергии, но обычно, если строители из Западной Украины, то они всегда где-то на неделю уезжают отдыхать домой на Рождество и на Пасху.

Почему тогда на соседних стройках работают?
11 апр 2018 10:15
В синергии 2+ работа очень активно идёт. Видимо гринсайд оставили "на потом" или какие то проблемы которых мы не знаем. Почему отдел продаж молчит и не комментирует эту ситуацию?
11 апр 2018 10:23
Цитата "Sergey_01.01":

Добрый день, соседи!
Вы уверенны, что в Сяйво 2 работа кипит?
По официальной информации от застройщика Сяйво 2: «У зв’язку з прийдешніми святами, роботи будуть зупинені до 22 квітня 2018 року.»


То може і в нас до 22 квітня будівельники не працюють? Вибачте але це занадто довго, а топім до літа вони ще з запою виходитимуть?

Звертаюсь до Вас вельмишановний забудовнику СИНЕРГІЯ ми всі знаємо, що ви читаєте цю гілку форуму. Нагадую Вам забудовнику СИНЕРГІЯ, що здача комплексу Грин Сайд - 2 квартал 2018 року, ключі 3 квартал 2018 року. Праздуйте скільки Вам заманеться, але за кожний день простроченої здачі я в судовому порядку виставлю вам на оплату рахунок. Бо Ви вельмишановний забудовнику вже зовсім обнагліли.
11 апр 2018 10:51
Цитата "Horhe1000":
В синергии 2+ работа очень активно идёт. Видимо гринсайд оставили "на потом" или какие то проблемы которых мы не знаем. Почему отдел продаж молчит и не комментирует эту ситуацию?

Приложую фото з переписки з менежером з відділу продажу
11 апр 2018 11:12
Цитата "Dzyski":


То може і в нас до 22 квітня будівельники не працюють? Вибачте але це занадто довго, а топім до літа вони ще з запою виходитимуть?

Звертаюсь до Вас вельмишановний забудовнику СИНЕРГІЯ ми всі знаємо, що ви читаєте цю гілку форуму. Нагадую Вам забудовнику СИНЕРГІЯ, що здача комплексу Грин Сайд - 2 квартал 2018 року, ключі 3 квартал 2018 року. Праздуйте скільки Вам заманеться, але за кожний день простроченої здачі я в судовому порядку виставлю вам на оплату рахунок. Бо Ви вельмишановний забудовнику вже зовсім обнагліли.

я думаю, якби це можливо було б, то Ви не одні, хто б так зробив
11 апр 2018 11:13
Шановні інвестори, ЖК "Green Side"!
Повідомляємо, що проводиться підготовка до установки вікон в будинку №1.
Всім гарного та продуктивного дня.
11 апр 2018 11:24
Цитата "Synergy-Bud":
Шановні інвестори, ЖК "Green Side"!
Повідомляємо, що проводиться підготовка до установки вікон в будинку №1.
Всім гарного та продуктивного дня.


А чого б не сказати правду, як інші забудовники повідомили своїх інвесторів, що будівельники відпочивають і вийдуть на роботу з такого-то числа.
Не що ж це за підготовка другий тиждень, да і стіни не закладені ще є. Їх теж до чогось готують. Хоча закласти їх обіцяли ще до Нового року.
Не тримайте, будь ласка ваших клієнтів за дурнів і кажіть правду. Це лише додасть вам авторитету і зменшить накал на форумі.
11 апр 2018 11:41
Если честно, мне вообще все равно от куда строители, хоть с сибиря, я отдала свои деньги, мне указали сроки, значит они должны работать. а то суббота сегодня или воскресенья, меня вообще не колышет.
мало того, что они свои сроки уже давно прострочили,как по стройке так и по документам, так еще и месяц ничего не будут делать, потому что видима ихним строителям домой захотелось поехать, мне на это плевать. это вообще НЕНОРМАЛЬНО.
если они не сдержат слово о сроках, думаю разговаривать будем уже по другом!!!
11 апр 2018 11:45
Вибачте, еле це не та відповідь на яку я очікувала. Що це взагалі таке "проводиться підготовка"??? І що стосовно інших секцій? Їх що будувати не треба? Паралельно з встановленням вікон в першому будинку можно проводити інші види робіт в 2,3,4,5 секціях.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .122124. . .235
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее