Подать объявление

ЖК Genesis | Генезис | Евротранс, Укрбуд | Индустриальный переулок, 2

ЗастройщикЕвротранс
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 28 714 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
159из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 10.
2/20%
1/10%
2/20%
1/10%
4/40%
1. . .57. . .19
13 дек 2019 08:45

Ура! Зеленский сообщил, что проблема вкладчиков "Укрбуда" будет решена и эти объекты достроит "Киевгорстрой" https://interfax.com.ua/news/general/630192.html
"Киевгорстрой" подтвердил намерения достроить все объекты "Укрбуда"
//kmb.ua/ru/news/oficialnoe-zayavlenie-k ievgorstroj-soglasilsya-dostroit-obekty- ukrubda/
ОФИЦИАЛЬНОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ: «КИЕВГОРСТРОЙ» СОГЛАСИЛСЯ ДОСТРОИТЬ ОБЪЕКТЫ «УКРБУДА»

19 дек 2019 21:19
Инвесторам ЖК Генезис пока рано радоваться и сейчас не стоит расслабляться. По имеющейся информации наш ЖК единственный, который не будет достраивать КГС. В КГС сказали, что у нас "какая-то мутная и непонятная ситуация".
24 дек 2019 14:44
Документ включает 23 ЖК и один бизнес-центр. Как сообщил LIGA.net один из инвесторов, по просьбе присутствующих на встрече представителей Киевгорстроя и УкрБуд были исключены два объекта – ЖК Генезис и ЖК Эдельвейс.

“У ЖК “Генезис” и ЖК “Эдельвейс” владельцы земель – частные лица, которые не хотят сотрудничать с Киевгорстроем. Они ищут или уже нашли более выгодную альтернативу, на что имеют полное право”, – отметил инвестор Укрбуда.
25 дек 2019 10:02
Вот это "подарок" на новый год! Кто же будет достраивать генезис и когда? Кто владеет информацией?
14 янв 2020 00:45
Хтось має новини про те, яка компанія завершить LCD Genesis?
14 янв 2020 07:44
Вчера звонили в оп, сказали что возможно к концу недели будет инфа
31 янв 2020 09:10
Не могу дозвониться в ОП. Есть инфа по достройке?
31 янв 2020 09:59

Я чекаю; Я купив одну маленьку квартиру в Genesis (моя башта ще не була запущена)

Тут я отримав деяку інформацію: https://kmb.ua/ua/news/obekty-ukrbud-nachat-process-inventarizacii/

Ви говорили з kmb? Я думаю, що нам доведеться почекати, поки вони не завершать інвентаризацію.

31 янв 2020 10:08
Генезис пока не входит в список объектов Укрбуда, которые принял КГС. Ведутся переговоры.
31 янв 2020 10:31

«Укрбудівський» управитель «загубив» готівку інвесторів ЖК «Genesis» і анулює їхні сертифікати
//nashigroshi.org/2020/01/31/ukrbudivs-k yy-upravytel-zahubyv-hotivku-investoriv- zhk-genesis-i-anuliuie-ikhni-sertyfikaty /

Цитата:
ТОВ «Фінансова компанія «Житло-Капітал» почала відкликати свідоцтва про участь у фонді фінансування будівництва Житлового комплексу «Genesis» по вул. Індустріальній, 2 у Києві, фактично залишаючи людей і без грошей, і без майбутнього житла. Про це свідчить відповідний лист «Житло-Капіталу» на адресу одного із інвесторів будівництва, який є у розпорядженні «Наших грошей».

Відповідно до цього листа, «Житло-Капітал» «провело внутрішній аудит договорів про участь у Фонді фінансування будівництва на предмет їх фактичного виконання, у результаті чого було виявлено, що грошові кошти … на рахунок ФФБ не надходили».

Відповідно видане у 2018 році свідоцтво про участь у фонді фінансування будівництва ЖК «Genesis» у «Житло-Капіталі» назвали анульованим, недійсним і таким, що не дає право особі на отримання об’єкта будівництва у власність у майбутньому.

У даному випадку, йдеться про 1-кімнатну квартиру площею 36 кв м, за яку особа заплатила 816 тис грн. Лист особі надійшов 22 січня. І вказано, що до 6 лютого вона повинна надати підтверджуючі документи про сплату або внести гроші. Інакше об’єкт інвестування буде відкріплено.

Цитата:
Зауважимо, що свідоцтво про участь у ФФБ особа отримує виключно після внесення коштів. При цьому кошти особа як довіритель передає в управління управителю (у нашому випадку – це «Житло-Капітал») для зарахування до ФФБ. Це закріплено у ст. 15 закону «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю».

Цитата:
За даними джерел «Наших грошей», внесення коштів у ФФБ ЖК «Genesis» здебільшого відбувалося готівкою, оскільки така форма оплати передбачала знижку для покупців. Отримані готівкові гроші йшли не у ФФБ, а на рахунки інших фізосіб або компаній, які, у свою чергу, надалі перераховували кошти на користь ТОВ «Каса народної допомоги», звідки могли легко виводитися.

Загальна кількість випадків анулювання свідоцтв про участь у фонді будівництва об’єктів «Укрбуду» наразі невідома.
31 янв 2020 12:21
Я телефонував у ффб житло капітал там сказали що добудовувать буде Євротранс з яким і були заключені договори. і іздив у Укрбуд там кажуть почикати до квітня поки нічого не ясно.
31 янв 2020 12:56
Цитата "uniin":
«Укрбудівський» управитель «загубив» готівку інвесторів ЖК «Genesis» і анулює їхні сертифікати
//nashigroshi.org/2020/01/31/ukrbudivs-k yy-upravytel-zahubyv-hotivku-investoriv- zhk-genesis-i-anuliuie-ikhni-sertyfikaty /


Я не верю УкрБуду уже, але Нашим Грошам я невірю більше !!!
01 фев 2020 10:07
В даному випадку лист від житло-капітал це уже факт підтвердження таких дій. Я став інвестором по переуступці прав і обовязків. Мені невідомо як фактично проводився розрахунок попереднього інвестора. Є лише свідоцтво про сплату. Є шанс отримати великі проблеми. Цівить чи багатьом відправили такого роду листи?
12 фев 2020 08:37
А что там сейчас происходит? Вчера снимали опалубку, сегодня что то поднимают на крышу 🙄 свет ночью горел..
14 фев 2020 10:17
Кран крутиться,міксер заізджає,на 3 секціі 10 чоловік вяжуть арматуру.
15 фев 2020 13:16
Те кто стал инвестором в этом комплексе, надеетесь вернуть деньги? Или дождаться в ближайшем будущем квартир? Это ж надо так попасть
15 фев 2020 20:06
Цитата "nedvigo":
Те кто стал инвестором в этом комплексе, надеетесь вернуть деньги? Или дождаться в ближайшем будущем квартир? Это ж надо так попасть

Достроят. Будет задержка на пару лет. Но достроят.
17 фев 2020 09:43
А кто что делает с оплатами? Я писала на отсрочку в декабре. Дали до марта. Но в марте тоже не очень хочется еще платить пока ничего не ясно. А куда идти просить еще одну отсрочку тоже непонятно.
01 март 2020 12:50
Есть какие-то новости по комплексу? Есть активность на стройке?
Не совсем понятно, за счет каких средств будет достраивать Євротранс - ведь много денег Укрбуд уже "освоил" и далеко не все шло на стройку.
Хватил ли остатка непроданных квартир для достройки - вот в чем вопрос.
01 март 2020 13:35
Как сейчас обстоят дела на стройке?
И в юридическом плане уже вся инвентаризация проведена?
Кто сейчас является заказчиком, девелопером и инвестором стройки? ФФС остался тот же?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .57. . .19
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее