Подать объявление

ЖК "Family", Гатное, ул. Тополева, ул. Валовня

ЗастройщикСК ЖК Family
Сдача ЖК2016 - 2021 г.
Планировки
от 35 100 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 40.
12/30%
1/3%
10/25%
10/25%
7/18%
1. . .1113. . .42
26 сен 2016 13:25
Ну,як моджна такі будинки фарбувати у голубий і салатовий колір.Жесть.Хіба не можна було вибрати красиві,теплі кольори?
27 сен 2016 07:41
Хорошо что не черный :) А Вы бы в какой цвет покрасили?
27 сен 2016 22:42
[quote="IRevizor"]Хорошо что не черный :) А Вы бы в какой цвет покрасили?[/quote
Персиковий,абрикосовий, кремовий з коричневими балконами, або вже темно вишневий. Бажано теплі тона, а то будинки красиві, а не солідні взагалі,як дитячий садок.
27 сен 2016 22:45
Шкода,що забудовник не прислухається,бо йому всеодно в який колір фарбувати.
28 сен 2016 10:06
Лично мне цвет очень нравится. Мягкий и светлый. Я думаю, что застройщику было бы довольно трудно подстраиваться под все пожелания по поводу цвета.
28 сен 2016 10:48
Цитата "Anna19200486":
Лично мне цвет очень нравится. Мягкий и светлый. Я думаю, что застройщику было бы довольно трудно подстраиваться под все пожелания по поводу цвета.

Я с вами согласна, когда по плану я предпологама, что наш дом будет оранжевый, я немного растроилась. Когда начали красить в голубой, я обрадовалась, цвет действительно приятный. Тут конечно дело вкуса :notsure:
28 сен 2016 14:51
Дійсно кожному своє,але,як на мене,то з таким кольором вони виглядають не сучасними.
29 сен 2016 08:14
С цветами домов можно смириться)а что по документам и коммуникациям кто знает ответьте плиз :thanks:
30 сен 2016 21:22
Фото со стройки от 30.09.2016 г.
30 сен 2016 21:26
Еще фото от 30.09.2016 г.
01 окт 2016 08:40
Цитата "malyuna":
Еще фото от 30.09.2016 г.

Спасибо вам за фото:-)
01 окт 2016 11:23
Маленький отчет о посещении стройки 30.09.2016 для тех, кто давно не был и не может сейчас сам приехать (фото постом выше).

В прошлый раз я была на площадке ровно месяц назад и с тех пор в каждом из 8-ми домов многое изменилось. По фотографиям видно на каком этапе каждый из них сегодня. На каждом объекте вчера шли работы и вообще стройка произвела хорошее рабочее впечатление (фото сделаны в обед примерно, поэтому строителей мало попало в кадр). Вчера и кладку кирпичную делали на Тополева, 2, и внешнюю отделку на Тополева, 6, и в других домах велись работы.
В ОП сообщили, что работы ведутся по всем коммуникациям для первых трех домов и они будут стараться сдать эти дома в срок (с оговоркой, если не будет сильных задержек от других контор). Сдача первых домов может произойти в ближайшее время, но конкретные сроки не озвучивались, т.к. подключение коммуникаций и ввод в эксплуатацию завист не только от строителей. Все дома первой очереди будут в одном цвете.

Т.к. я хочу приступить к ремонту квартиры сразу после сдачи (моя квартира в первой тройке домов) и заехать в нее так быстро, как будет возможно :yes: то следить за стройкой буду теперь внимательно и постоянно.

Всем удачи и хороших выходных!
Тополева, 4
Вход Тополева, 4
01 окт 2016 12:30
Забудовник де будував завжди здавав вчасно, з ними дійсно приємно працювати. Завжди їдуть на зустріч. Але хочу порадити всім у кого будуть ставити котли.Коли прийде бригада і будуть вам заварювати труби під котлом намагайтесь приїхати, і проконтролювати щоб Вам, як омога вище заховали їх під котел,бо вони це роблять просто жахливо.Труби,які можна заховати під котлом акуратненько, вони їх опускають так,що просто потім потрібно буде замовляти кухонний ящик, аж до столешниці.А бо знову наймати людей платити кошти,а це додаткові витрати щоб Вам зробили акуратно.
01 окт 2016 13:04
Цитата "Investor04.2015":
Забудовник де будував завжди здавав вчасно, з ними дійсно приємно працювати. Завжди їдуть на зустріч. Але хочу порадити всім у кого будуть ставити котли.Коли прийде бригада і будуть вам заварювати труби під котлом намагайтесь приїхати, і проконтролювати щоб Вам, як омога вище заховали їх під котел,бо вони це роблять просто жахливо.Труби,які можна заховати під котлом акуратненько, вони їх опускають так,що просто потім потрібно буде замовляти кухонний ящик, аж до столешниці.А бо знову наймати людей платити кошти,а це додаткові витрати щоб Вам зробили акуратно.


Дякую за пораду. Також буду дуже вдячна та візьму до уваги будь-які поради, ідеї, пропозиції. Адже з часу, коли у нову квартиру переїзджали, років тридцять пройшло. Тобто досвіду ніякого. Тим більше ніколи з такою забудовою справи не мали (отримували державну квартиру).
01 окт 2016 15:37
Добрый день ,вы из какого дома?
01 окт 2016 17:12
Цитата "stella3":
Добрый день ,вы из какого дома?


Я с Тополева, 6
Тополева, 4 я сфотографировала, потому что он снаружи уже весь красивый и подъезд готовый :). В шестом еще нет наружной отделки и крыльца.
01 окт 2016 20:20
Якщо хочете теплу підлогу робити,то перед тим, як будуть робити стяжку підлоги домовитесь з сантехніками покласти Вам теплу підлогу,але бажано їх теж контролювати і разом попросіть,щоб Вам вивели труби під полотенце сушитель, і до душової чи ванної.А ще якщо Ви робили туалет і ванну окремо про слідкуйте, як Вам виведуть каналізацію в туалеті. Коли зайдуть електрики відразу домовитесь про додаткові резетки, якщо Вам потрібно і поставлять щіток для автоматів на ту кількість яку Ви хочете,а не ті,що Вам пропонують. У Саши, який ставить вікна і двері можна доплатити і замовити інші двері,які Вам сподобаються з кращими замками. З ним можна домовитись на розширення балкону,якщо Вам потрібно.
02 окт 2016 12:52
Дякую Investor04.2015 за поради.

Цікаво також було б знати, як "почувають" себе дома нашого забудовника, що були здані у минулому році (на Абрикосовій, Зеленій, тощо). Як зиму "пережили". Чи такі дома теплі, як каже забудовник? Щоб якось підготуватися і максимально все врахувати, якщо вдасться почати ремонт до зими.
Заходили до домів на Абрикосовій у п'ятницю, але мешканців не зустріли. Говорили з хлопцями, що ремонтують квартири. Вони нічого поганого про дома не казали, хоча, як я зрозуміла, до нашого забудовника відношення не мають.
Мабуть ще треба спробувати спитати у сусідніх гілках форуму.
02 окт 2016 16:07
Мы тоже хотели до зимы начать ремонт и чем быстрее заселится, но по словам менеджеров до нового года я так понимаю коммуникаций всех небудет , хотя у нас самый первый дом тополева 4
03 окт 2016 07:22
Ми ще не зимували,тому особисто я сказати чи тепло, чи холодно зимою не можу.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .1113. . .42
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее