Жилой квартал "Файна Таун", ул. Салютная, Туполева, Эстонская - "KAN"

общее обсуждение проекта

Шевченковский р-н, Нивки, ул. Салютная
faynatown.domik.ua

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
6
5%

Anatoly Shevchenko, Gugarman, tenge, Valery Sone4ko, М а к с и м , рядом
Плохо
13
10%

Andrewshko, Chelov, Dudco, Elezaveta, forzi, Investor1111, kaffelnikov, Mafi, Natta987, setap, Sibiriak, Семья ПятачкОвых, СОСЕД через дорогу
Нормально
22
17%

Alikkis, andrey2199, axes3000, dispel, gt-4200, InvestorAP, IRevizor, JJBS, kvartira na priorke, mango_90, Naumov, Parkgood, pilot_airbus, pristle, Rosei, RVM, Sashko_, U-12, Willbe, Zeos3, Александр Сергеевич , человечек
Хорошо
36
27%

AaronFolkner, alex7340, Andrey and Lena, Anna0804, bobroi, Borys_H, DillyDream, Fejer, Firi, Gale4ka17 , gonzov, Helen_T, Ihor.K, imAlex, ivo.bobul, Kotiki, Lif, Liliya_2, Looter19, machu-pikchu, Madeira, Maksim Z, Marilove, Medvedik, nick22, Olive, Sev-Dek, Slam, Sosed_0603, squa, Stariy007, Tina_Kiev, User4, Viktor Boyko , Vladena, yusukhno_ds
Отлично
56
42%

Aleksandr Krul, AlenaMommy, alesandrafioni, Andrew Z, AnRay, ar.prud, Cerebrate, chicco, dom0voi, Edy, Elena shv, Fayna Man, ff4113, gator, gilts, Havand, InvestorOlimp104, John Li, Kettu, khavalli, Kotyar, Lekssa, livingstone, lucifere, luckyfin, Lyalya , Mariko84, MarinaKoval, Mazay256, Merl, Nikolay709, Omelchuk_D, pereter, pivan, Sanya-1985, Sergei Klub, sergSok, sgcompany, student13, SvetLa, Tania_ch, Technadzor, Timofeykina, tumick, Veronika88, Vesna12, Vladislav B., Vorst, vuky, WhisperUA, windlegion, Yuli0902, Z1Zu, zaychiky, МаксимО, __Светлана_

Всего голосов : 133
користувач форуму
Репутація: 0
__Светлана_ писал(а):Смотря сколько у них в штате робочих. Могут делать и паралельно. Раньше в ОП говорили, что улицу планируют делать за лето. Грубо говоря, уже пол лета прошло, как-бы пора и начинать, если, конечно, планы не изменились.

я не против, но как вы себе представляете?
приехала бетономешалка на обустроенную улицу, потом демонтировали башенный кран, потом приехал экскаватор и от улицы ничего не осталось
користувач форуму
Vladislav B. писал(а):У меня в договоре, например, про стены санузла ничего не сказано, они там такие же, как во всей квартире - из газоблоков.
Существует мнение, что стены санузла лучше делать из кирпичей. Я не строитель, так что не могу судить, насколько это так.
Вопрос в том, что сказано про стены санузла в тех квартирах, которые мы обсуждаем последнюю страницу форума. Если в договоре написано "цегла", а по факту часть стены из газоблоков - есть смысл возмущаться. Иначе - кирпич и не обещали.

Пробачте, а на підставі чого Ви вирішили, що стіни санвузла і зовнішні стіни-одинакові? Здається, у договорі вказано, що внутрішеі перегородки з іншого матеріалу
користувач форуму
Если посмотрите на план этажа, то видно разную толщину стен.
И скорей всего, это газоблок внутри квартир и между квартирами. Но разной толщины.
Screen Shot 2018-07-11 at 8.34.38 AM.jpg
новий користувач
А где можно скачать такие планы этажей?
користувач форуму
Репутація: 2
JFischer писал(а):я не против, но как вы себе представляете?
приехала бетономешалка на обустроенную улицу, потом демонтировали башенный кран, потом приехал экскаватор и от улицы ничего не осталось

Вот и я об этом подумала, сейчас все сделают красиво,- а потом будут по ней возить бетон))) Я тоже конечно побыстрее хочу увидеть как это будет выглядеть. Но лучше наверное пусть в самом конце Салютную делают, тогда улица будет новее. А то в марте снег сойдет и будут ямы, если всю осень по ней бетономешалки будут кататься :shuffle:
користувач форуму
windlegion писал(а):Если посмотрите на план этажа, то видно разную толщину стен.
И скорей всего, это газоблок внутри квартир и между квартирами. Но разной толщины.

Внутрішні стіни в квартирі з цементних блоків чи щось типу того. Газоблок тільки на зовнішніх стінах. На Вашій схемі навіть штриховка зовнішніх і внутрішніх стін різна.
користувач форуму
ff4113 писал(а):Внутрішні стіни в квартирі з цементних блоків чи щось типу того. Газоблок тільки на зовнішніх стінах. На Вашій схемі навіть штриховка зовнішніх і внутрішніх стін різна.

Да, жаль на схеме нет легенды. Хотелось бы понимать из чего стены, и нужно ли делать дополнительную шумоизоляцию.
користувач форуму
Репутація: 3
windlegion писал(а):Да, жаль на схеме нет легенды. Хотелось бы понимать из чего стены, и нужно ли делать дополнительную шумоизоляцию.

Обязательно ) включая пол и потолок! Я вот жду появления на форуме соседей, что бы обсуждать этот вопрос
користувач форуму
Я особисто планую тільки стіни. Зараз в КТ мене шумка стелі цілком влаштовує.
В ФТ має бути так само.
користувач форуму
ff4113 писал(а):Я особисто планую тільки стіни. Зараз в КТ мене шумка стелі цілком влаштовує.
В ФТ має бути так само.

Вам певно пощастило мати сусідів без дітей. Діти - то такий гуркіт з гори, що іноді думаєшь що стеля почне валитись на голову. Тому стелю обезшумлювати ну і а підлогу - щоб не бути таким же сусідом гуркітливим сусідом з гори
користувач форуму
Досить про шумоізоляцію тут кожен сам для себе вирішить. В мене є цікавіше питання: як буде виконана розводка води в 2-о кімнатних квартирах? Я з договору толком нічого не зрозумів, а в менеджера заув спитати.
користувач форуму
ff4113 писал(а):Досить про шумоізоляцію тут кожен сам для себе вирішить. В мене є цікавіше питання: як буде виконана розводка води в 2-о кімнатних квартирах? Я з договору толком нічого не зрозумів, а в менеджера заув спитати.

Ну про шумоізоляцію як раз не досить.... Це питання для форуму - а от про воду - то саме до відділу продажу та до плану саме вашої квартири.
Edy
користувач форуму
Репутація: 1
ff4113 писал(а): В мене є цікавіше питання: як буде виконана розводка води в 2-о кімнатних квартирах? Я з договору толком нічого не зрозумів, а в менеджера заув спитати.

Насколько помню, вода заходит в квартиру и больше никуда не разводится - делаете сами. Аналогично со светом. Входит в квартиру и все. Надо договор пересмотреть.
користувач форуму
Edy писал(а):Насколько помню, вода заходит в квартиру и больше никуда не разводится - делаете сами. Аналогично со светом. Входит в квартиру и все. Надо договор пересмотреть.

З електрикою все так, а от з водою все не все так просто (або я неправильно договір розумію), це погано якщо з водою буде так як Ви написали.
користувач форуму
ff4113 писал(а):З електрикою все так, а от з водою все не все так просто (або я неправильно договір розумію), це погано якщо з водою буде так як Ви написали.

В Договорі:"Внутрішні системи холодного та гарячого водопостачання: вузли обліку та запірно - регулювальна арматура розташовані поза межами Об’єктів, у комунікаційних шахтах. Розведення мереж виконується у підлозі. Водопостачання гарячої води від електроводонагрівача (на будівництві не встановлюється, передається в упаковці окремо). Сушарка для рушників передбачається електрична (на будівництві не встановлюється та не надається).
"
Якщо хто захоче перепланування робити, варто замислитися наперед
користувач форуму
Vorst писал(а):Пробачте, а на підставі чого Ви вирішили, що стіни санвузла і зовнішні стіни-одинакові? Здається, у договорі вказано, що внутрішеі перегородки з іншого матеріалу

Про зовнішні стіни я не говорив, я мав на увазі внутрішні стіни по квартирі. У меня в договорі внутрішні стіни - "бетонні блоки порожнисті" з різною товщиною для простінків та міжквартирних стін.

До речі, підозрюю, що умовні позначення матеріалів стін на планах наших квартир - то є стандартні позначення для креслень.

На lun з'явилися нові фото будівництва: https://novostroyki.lun.ua/%D0%B6%D0%BA-%D1%84%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B0%D1%83%D0%BD-%D0%BA%D0%B8%D0%B5%D0%B2/%D1%85%D0%BE%D0%B4-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0
користувач форуму
Дякую за лінк на нові фото.
По воді: якщо в мене 3 стояка з водовідводом виходить там також буде підведена ХВ, але для ГВ треба або ставити бойлер біля кожного місця підключення або тягнути ГВ від 1-го бойлера, правильно?
користувач форуму
Я думаю буде тільки один відвод бо лічильник стоїть в коридорі. Я не уявляю як можна платити за холодну воду з 2ма чи більше лічильниками )))
користувач форуму
WhisperUA писал(а):Я думаю буде тільки один відвод бо лічильник стоїть в коридорі. Я не уявляю як можна платити за холодну воду з 2ма чи більше лічильниками )))

Як писав Vorst: "Внутрішні системи холодного та гарячого водопостачання: вузли обліку та запірно - регулювальна арматура розташовані поза межами Об’єктів, у комунікаційних шахтах. Розведення мереж виконується у підлозі."
В мене в договорі так само, тому дуже великий шанс що ХВ буде таки розведена по квартирі (лічильники при цьому встановлені в коридорі), а от чи буте там також магістраль для ГВ - невідомо.
користувач форуму
Разбиваете стяжку и делайте как вам угодно с водой. Сейчас все современные обьекты так делают - счетчик за пределами квартиры.
На счет бойлера - конечно же лучше один большой, хоть у вас и 3 санузла. Помните что бойлеры еще текут и могут затопить соседей.
Пред.След.

Вернуться в Живой квартал "Файна Таун"

dsf

цена: от 32 410 грн./м2
тел: (044) 379 46 97

цена: от 63 802 грн./м2
тел: (044) 22 000 22

цена: от 22 111 грн./м2
тел: (044) 391 04 46

цена: от 19 621 грн./м2
тел: (044) 379 46 97

цена: от 45 210 грн./м2