Подать объявление

ЖК Европейка | BD Holding | Софиевская Борщаговка, ул. Соборная, 103

ЗастройщикBD Holding
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
21из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 255.
32/13%
20/8%
57/22%
63/25%
83/33%
1. . .490492. . .580
22 март 2018 07:57
Цитата "sashaukr":


Доброго дня
Поки не зверталися. Тільки буде інформація обов’язково напишу


Дякую. Якщо я доберусь туди раніше, то вам відпишусь.
22 март 2018 07:59
Цитата "DDemian":

Не факт не факт...


Авжеж не факт. При інвестиції в будівництво ВСЕ не факт. Це ризик і це потрібно розуміти і оцінювати. Не факт, що здадуть, і не факт що НЕ здадуть. Але ж вони будують і не зупиняються, а ось це ФАКТ і це про щось та говорить.
22 март 2018 08:48
Цитата "ОлексійКулеба":


Авжеж не факт. При інвестиції в будівництво ВСЕ не факт. Це ризик і це потрібно розуміти і оцінювати. Не факт, що здадуть, і не факт що НЕ здадуть. Але ж вони будують і не зупиняються, а ось це ФАКТ і це про щось та говорить.

Але якось повільно
22 март 2018 08:53
Цитата "Ann103-11":

А в каком доме взяли квартиру? Давайте знакомиться))

Анна, я в Вашем))103-11 Ждем ...ждем....ждем
22 март 2018 10:05
Цитата "Inv250":


"Проскочила информация" это считается серьезным источником? Зачем множить и распространять слухи?
22 март 2018 10:08
Цитата "2ofUs":


Что значит "вранье"? У вас договор есть? Откройте его и почитайте! То, что вам обещали сдать еще в прошлом году, так все застройщики обещают минимальные сроки, чтобы привлечь клиентов. Но если почитать договор, у застройщика есть законные +120 дней с обещанного дня на ввод в эксплуатацию и плюс еще 120 дней на остальные работы. А по поводу "нет денег", это где такой слух прошел?Думаю, такие слухи просто так не разводят, а только преследую какую-то цель. Да и вообще, здесь уже много раз обсуждалось, что мало кто сдает в сроки дома. А раз Европейка строится, значит всё у них нормально. Отчеты в жб смотрите? И на 3й работают (окна ставят), и на 4й работают активно. Так что зачем вы тут жк Щаслывый рекламируете непонятно.


А цель проста и понятна. И очень сомневаюсь что такие вбросы делают реальные инвесторы. Иначе они сами себе делают хуже.
22 март 2018 10:14
Цитата "maksimuil":
Уважаемые представители застройщика. Прошу предоставить доступ к видеопотоку камеры которая смотрит на строительство 17го дома. Спасибо.

Доброго дня. Немає такої технічної можливості.
22 март 2018 11:51
Цитата "ОлексійКулеба":


Я хочу сказати, що така ціна передбачає затримки. Ми переїздили уздовж і в поперек усі жк по борщагівкам і перечитали (і читаю зараз) сусідні форуми – у всіх одна і та ж біда затримки і це звичайне діло. І в чому саме полягає як ви кажете брехня? Що перенесли строк вікон, газу і т.д? Так, а де ж брехня? Вони повідомляють, переносять, але ж роботи виконують. Кожного тижня звітують про виконане, на початку місяця дають план робіт. Так, пізніше, але вікна ось зараз ставлять, роботи роблять і так далі. Брехня це коли гроші зібрали і втекли.

Брехня - завідомо неправдива інформація. А те що Ви називаєте лояльним словом "перенесли терміни" саме цим і являється. Не зрозумію чому так завзято захищаєте, дуже схоже на проплаченого бота від забудовника. Нам всім хочеться щоб збудували швидше і ми це висловлюєм. І ми правомірно хочем правдивої інформації, а не постійного завтра. А Ви намагаєтеся нас переконати, що в нас такого права немає, щоб сиділи тихо, або хвалебні оди писали тільки.
22 март 2018 11:55
Стокгольмский синдром, плюс страх «чтоб не стало ещё хуже» )))
22 март 2018 12:10
Цитата "DDemian":

Брехня - завідомо неправдива інформація. А те що Ви називаєте лояльним словом "перенесли терміни" саме цим і являється. Не зрозумію чому так завзято захищаєте, дуже схоже на проплаченого бота від забудовника. Нам всім хочеться щоб збудували швидше і ми це висловлюєм. І ми правомірно хочем правдивої інформації, а не постійного завтра. А Ви намагаєтеся нас переконати, що в нас такого права немає, щоб сиділи тихо, або хвалебні оди писали тільки.



А що тут не зрозумілого? Я свідомо вклався в будівництво, оцінив усі ризики які з інвестицією пов”язані, дізнався які затримки в сусідніх жк і вибрав найменьше, як то кажуть, зло. Не розумію навіщо сидіти на форумі та поливати брудом ні забудовника ні просто користувачів. Ніби то цей бруд щось прискорить. А захищаю забудовника тому, що він будує і не зупиняє будівництво і всі це бачать, але лити бруд продовжують. Нісенітницю про бота навіть і коментувати не буду. Вас можна назвати проплаченим ботом від конкурентів, в такому випадку, а їх у Европейки чимало.
22 март 2018 12:36
Уважаемый BD_Holding , скажите, а окна в доме 103/11 действительно белые?? или там есть своя фишка??)) Спасибо заранее
22 март 2018 12:40
Цитата "ОлексійКулеба":



А що тут не зрозумілого? Я свідомо вклався в будівництво, оцінив усі ризики які з інвестицією пов”язані, дізнався які затримки в сусідніх жк і вибрав найменьше, як то кажуть, зло. Не розумію навіщо сидіти на форумі та поливати брудом ні забудовника ні просто користувачів. Ніби то цей бруд щось прискорить. А захищаю забудовника тому, що він будує і не зупиняє будівництво і всі це бачать, але лити бруд продовжують. Нісенітницю про бота навіть і коментувати не буду. Вас можна назвати проплаченим ботом від конкурентів, в такому випадку, а їх у Европейки чимало.

Час покаже хто є хто.
22 март 2018 14:04
Цитата "Alex_95":
Уважаемый BD_Holding , скажите, а окна в доме 103/11 действительно белые?? или там есть своя фишка??)) Спасибо заранее


Доброго дня.
Так, дійсно. Профілі вікон білого кольору.
22 март 2018 14:20
Конечно страх. Столько ждем, только активное движение на стройке началось, а кто-то блокировать работу стройки собрался...
22 март 2018 15:10
Комфортного та затишного вечора, друзі!

Ділимося з вами приємними новинами – сьогодні стартує Великодня акційна пропозиція на квартири 4 черги забудови житлової програми «Європейка».

Ми пропонуємо 11 квартир, вартістю 11 000 гривень за квадратний метр. У акції беруть участь усі вільні до продажу квартири. Тобто, ви маєте можливість обрати 1-, 2-х чи 3-х кімнатну квартиру за неймовірно вигідною ціною.

Поспішайте, до нашого відділу продажу, адже дана пропозиція діятиме до 10 квітня лише на 11 квартир.
22 март 2018 17:58
Цитата "ОлексійКулеба":



А що тут не зрозумілого? Я свідомо вклався в будівництво, оцінив усі ризики які з інвестицією пов”язані, дізнався які затримки в сусідніх жк і вибрав найменьше, як то кажуть, зло. Не розумію навіщо сидіти на форумі та поливати брудом ні забудовника ні просто користувачів. Ніби то цей бруд щось прискорить. А захищаю забудовника тому, що він будує і не зупиняє будівництво і всі це бачать, але лити бруд продовжують. Нісенітницю про бота навіть і коментувати не буду. Вас можна назвати проплаченим ботом від конкурентів, в такому випадку, а їх у Европейки чимало.

Напомните, из какого вы дома? :) Я из 103/11
23 март 2018 04:52
Цитата "BD_Holding":
Гарної середи, друзі!
Повідомляємо вам, що, починаючи із 1 квітня 2018 року, у будинках 103/8 та 103/10 другої черги забудови буде нараховуватися плата за комунальні послуги.

Добрый день. Платежные квитанции будут по ящикам разносить или нужно будет забирать их самостоятельно? Спасибо.
23 март 2018 04:56
Цитата "Nika_2016":

Да, спасибо, нашли. Я и муж подписали и тоже разослали друзьям.

Собрали 5059 подписей. Все отлично постарались
23 март 2018 05:03
Цитата "Inv250":


Задавался вопросом по остальным объектам застройщика, проходился. Везде +- нормальная стройка.
23 март 2018 05:04
Цитата "Alex_95":
Уважаемый BD_Holding , скажите, а окна в доме 103/11 действительно белые?? или там есть своя фишка??)) Спасибо заранее

Что не так с окнами, не пойму?
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .490492. . .580
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее