Подать объявление

ЖК Европейка | BD Holding | Софиевская Борщаговка, ул. Соборная, 103

ЗастройщикBD Holding
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
21из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 255.
32/13%
20/8%
57/22%
63/25%
83/33%
1. . .489491. . .580
21 март 2018 12:34
Цитата "BD_Holding":
Шановні власники квартир будинку 103/9 2 черги забудови житлової програми “Європейка”!
Доводимо до вашого відома оновлену інформацію щодо підключення комунікацій у будинку:
• водопостачання та водовідведення у стані 100 % готовності - пуск води планується за встановлення плюсової середньодобової температури;
• з 10 квітня розпочнеться монтаж електролічильників та, відповідно, постачання електроенергії;
• розпочато роботи із газифікації і 20 квітня планується пуск газу та запуск системи опалення.

То есть задержка еще почти на месяц от озвученых ранее 01.04. На месте новых инвесторов я бы сильно задумался вкладывать ли в вас деньги. Но мне деваться уже некуда :(.
21 март 2018 12:44
Я так понимаю, что сдержать обещания и сделать хоть примерно в срок, это не про вас!
21 март 2018 13:59
Уважаемые представители застройщика. Прошу предоставить доступ к видеопотоку камеры которая смотрит на строительство 17го дома. Спасибо.
21 март 2018 15:39
Я так понимаю, в 13 доме всё сделано, поэтому он ни в каких ближайших планах не фигурирует?
21 март 2018 17:31
Мене теж цікавить дуже інформація по 13 будинку. Вже давно не було новин, що там робиться.
21 март 2018 17:36
Камери на будівництво забудовнику встановлювати не вигідно, бо темпи забудови дуже повільні.
21 март 2018 18:06
Цитата "Ann103-11":

Вы живёте в Европейке?

Ще не проживаю, але планую
21 март 2018 18:12
Цитата "DDemian":


Моя позиція доволі проста - так, я невдоволений строками, затримками, обіцянками і т.д. Але я не буду на кожному кроці про це галасувати. Немає сенсу кричати та щось вимагати. Все рівно буде зроблено тоді, коли буде зроблено. Раніше не буде і ми злістю нічого не прискоримо.

Судячи по кількості повідомлень, терпіння ще на пів року у Вас ще вистачить. Запамятаю цей момент і нагадаю пізніше, і перевірим як хто де не буде галасувати ;)[/quote]
Суть не в кількості моїх повідомлень. Ваші 196 аж нічого не прискорили і не змінили. І я думаю що все буде побудоване і здане людям, хоча і з затримкою
21 март 2018 18:20
Цитата "Alex_95":
А может они решили сэкономить??

В договорі вказано, зараз не скажу в якому саме пункті про те, що забудовник може це все змінювати. І ніде не було прописано, що вікна мають бути чорні. Там про колір ніде і мови не йшло. Всі ж читали, всі підписували, а тепер дивуються. Інвестор, мав би це знати
21 март 2018 18:28
Цитата "Язик":
Камери на будівництво забудовнику встановлювати не вигідно, бо темпи забудови дуже повільні.

Немає логіки забудовнику приховувати щось спеціально не встановлюючи камери, якщо кожна людина може приїхати на будівництво і самостійно все побачити ще й на форумі відписатись. До того ж інвестори ще відео самі тут викладають. ЖК це ж не голка, нічого не приховаєш
21 март 2018 18:31
Цитата "socedi":
ЖК Европейка в снегу

Дуже цікаво ви тільки по Європейці таке відео робите чи і по іншим жк на софіївській?
21 март 2018 18:35
Цитата "sashaukr":
Доброго дня. Підкажіть будь ласка по прописці: куди звертатися, які документи потрібні. Щиро дякую

Вибачте, звертались у сільську раду? Що вони відповіли? Також це питання цікавить.
21 март 2018 18:44
Цитата "Borman-a":
Я так понимаю, что сдержать обещания и сделать хоть примерно в срок, это не про вас!

Якщо поділетеся жк, де за такі ж гроші здають все вчасно, буду дуже вдячний. Читаю ще декілька гілок по сусіднім жк і там та сама історія
21 март 2018 19:32
Цитата "ОлексійКулеба":

Якщо поділетеся жк, де за такі ж гроші здають все вчасно, буду дуже вдячний. Читаю ще декілька гілок по сусіднім жк і там та сама історія

Вы хотите сказать что если стоимость низкая то можно постоянно врать? Вранье в первую очередь отпугивает инвесторов. Когда я подписывал договор мне обещали выдачу ключей в Июле прошлого кода. Еще хотели напарить третью очередь которую обещали сдать в октябре(Слава богу откзался). И потом каждый месяц отсрочки отсрочки. Понятно что доверия к такому застройщику ноль. Кстате по обесчаному садику и школе тоже есть вопросы. Проскочила информация что их не будет впринцыпе ибо денег нет. Кстате ЖК Щасливый например все сдавал вовремя. Но там и стоимость немного выше
21 март 2018 20:33
Цитата "Inv250":

Вы хотите сказать что если стоимость низкая то можно постоянно врать? Вранье в первую очередь отпугивает инвесторов. Когда я подписывал договор мне обещали выдачу ключей в Июле прошлого кода. Еще хотели напарить третью очередь которую обещали сдать в октябре(Слава богу откзался). И потом каждый месяц отсрочки отсрочки. Понятно что доверия к такому застройщику ноль. Кстате по обесчаному садику и школе тоже есть вопросы. Проскочила информация что их не будет впринцыпе ибо денег нет. Кстате ЖК Щасливый например все сдавал вовремя. Но там и стоимость немного выше


Что значит "вранье"? У вас договор есть? Откройте его и почитайте! То, что вам обещали сдать еще в прошлом году, так все застройщики обещают минимальные сроки, чтобы привлечь клиентов. Но если почитать договор, у застройщика есть законные +120 дней с обещанного дня на ввод в эксплуатацию и плюс еще 120 дней на остальные работы. А по поводу "нет денег", это где такой слух прошел?Думаю, такие слухи просто так не разводят, а только преследую какую-то цель. Да и вообще, здесь уже много раз обсуждалось, что мало кто сдает в сроки дома. А раз Европейка строится, значит всё у них нормально. Отчеты в фб смотрите? И на 3й работают (окна ставят), и на 4й работают активно. Так что зачем вы тут жк Щаслывый рекламируете непонятно.
21 март 2018 20:45
Цитата:
Что значит "вранье"? У вас договор есть? Откройте его и почитайте! То, что вам обещали сдать еще в прошлом году, так все застройщики обещают минимальные сроки, чтобы привлечь клиентов. Но если почитать договор, у застройщика есть законные +120 дней с обещанного дня на ввод в эксплуатацию и плюс еще 120 дней на остальные работы. А по поводу "нет денег", это где такой слух прошел?Думаю, такие слухи просто так не разводят, а только преследую какую-то цель. Да и вообще, здесь уже много раз обсуждалось, что мало кто сдает в сроки дома. А раз Европейка строится, значит всё у них нормально. Отчеты в жб смотрите? И на 3й работают (окна ставят), и на 4й работают активно. Так что зачем вы тут жк Щаслывый рекламируете непонятно.

По договору все сроки давно просрочены. Паренек спросил кто из застройщиков здает вовремя- я ответил. Ибо друг там купил потому и знаю что вовремя. А по поводу остального не хочу поднимать панику - это минус мне ибо я инвестор тоже. Но в принципе можно пройтись по обьектам застройщика и примерно прикинуть что к чему. Просто уже накипело.
21 март 2018 21:32
Цитата "ОлексійКулеба":

Судячи по кількості повідомлень, терпіння ще на пів року у Вас ще вистачить. Запамятаю цей момент і нагадаю пізніше, і перевірим як хто де не буде галасувати ;)

Суть не в кількості моїх повідомлень. Ваші 196 аж нічого не прискорили і не змінили. І я думаю що все буде побудоване і здане людям, хоча і з затримкою[/quote]
Не факт не факт...
22 март 2018 06:24
Цитата "ОлексійКулеба":

Ще не проживаю, але планую

А в каком доме взяли квартиру? Давайте знакомиться))
22 март 2018 07:10
Цитата "ОлексійКулеба":

Вибачте, звертались у сільську раду? Що вони відповіли? Також це питання цікавить.


Доброго дня
Поки не зверталися. Тільки буде інформація обов’язково напишу
22 март 2018 07:56
Цитата "Inv250":

Вы хотите сказать что если стоимость низкая то можно постоянно врать? Вранье в первую очередь отпугивает инвесторов. Когда я подписывал договор мне обещали выдачу ключей в Июле прошлого кода. Еще хотели напарить третью очередь которую обещали сдать в октябре(Слава богу откзался). И потом каждый месяц отсрочки отсрочки. Понятно что доверия к такому застройщику ноль. Кстате по обесчаному садику и школе тоже есть вопросы. Проскочила информация что их не будет впринцыпе ибо денег нет. Кстате ЖК Щасливый например все сдавал вовремя. Но там и стоимость немного выше


Я хочу сказати, що така ціна передбачає затримки. Ми переїздили уздовж і в поперек усі жк по борщагівкам і перечитали (і читаю зараз) сусідні форуми – у всіх одна і та ж біда затримки і це звичайне діло. І в чому саме полягає як ви кажете брехня? Що перенесли строк вікон, газу і т.д? Так, а де ж брехня? Вони повідомляють, переносять, але ж роботи виконують. Кожного тижня звітують про виконане, на початку місяця дають план робіт. Так, пізніше, але вікна ось зараз ставлять, роботи роблять і так далі. Брехня це коли гроші зібрали і втекли.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .489491. . .580
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx