Подать объявление

ЖК Европейка | BD Holding | Софиевская Борщаговка, ул. Соборная, 103

ЗастройщикBD Holding
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
21из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 255.
32/13%
20/8%
57/22%
63/25%
83/33%
1. . .437439. . .580
28 авг 2017 15:21
По приходу счётов за охрану что задержались перечитал договор с охраной ,заинтересовал такой момент интересный .в договоре указанно 4 поста охраны ,на сколько я понимаю ,в первой очереди он 1 ,все остальные на стройке ,зачем платить за остальные посты ,которые грубо говоря должны обеспечиваться застройщиком а не жителями .это в моем понимании,в Петровском квартале оплата за охрану 60 гривен .мне просто интересно,у кого какие мысли по этому поводу ,так как дополнительно хочу обратиться письмом в нашу охрану что бы узнать ответ на этот вопрос.ведь туда ,где стоят остальные 4 поста вряд ли нас пустят
29 авг 2017 05:52
лично меня устраивает качество охраны в целом (не то, что в пк), меня устраивает быстрая реакция охраны, меня устраивает кол-во камер наблюдения (сама заходила на пост охраны и видела сколько их и где они), меня устраивает ночной караул охраны, меня устраивает, что можно с ними вести конструктивный вежливый разговор (не барыги они, однозначно). такое качество меньше 100 грн точно не стоит.

в петровском, уютном - плати, но ходи кто хочешь, проходной двор. в уютном ваще ппц охрана, забора нет, машину в поле ставишь, за ней никто не присматривает.

а жадность фраэра погубит, дорогие мои.
29 авг 2017 15:14
Цитата "+21":
лично меня устраивает качество охраны в целом

+1
Аналогично, из всех ситуациий, с которыми сталкивались, охрана показала себя на уровне
29 авг 2017 18:41
Цитата "ZMaster":
Взагалі я фотографував 12-у лінію ПК. Спочатку навіть особливо не надавав кваги на те, що в ліворуч в кадрі те, що за забором. Відео про 4-у чергу Європейки зняв тоді, коди ходив знімати літаки, повітряний простір яких проходить над нашими ЖК.

Такого негативу ніяк не очікував.


можно Вас попросить снимать видео каждые полторы недели?))
29 авг 2017 21:33
Цитата "Sosed_po_domy":


можно Вас попросить снимать видео каждые полторы недели?))

Да-да! я тоже хотела бы попросить)
30 авг 2017 07:30
Цитата "Sosed_po_domy":


можно Вас попросить снимать видео каждые полторы недели?))


Не знаю, як щодо регулярності в півтора тижні, але в цю суботу я планую їхати в ПК, зніму і про Європейку відео. Скільки ще часу виходитиме знімати подібні відео, залежатиме від того, коли поставлять вхідні двері в квартири в 11-й лінії ПК. Думаю, що декілька тижнів ще буде така можливість. Далі - зможу знімати лише з 12-ї лінії, а там на той час вряд-чи буде більше 2-3-х поверхів. Якусь картинку зняти можна буде, але побачити 3-ю чергу Європейки згори і оцінити, що там відбуватиметься вже не вийде. Хоч може, до того часу там добудують "коробки", і достатньо буде спостерігати за фасадами. Може, на 4-й черзі процес вже піде, і можна буде там знімати зміни.
Час іде, відбуваються зміни, тому загадувати щось на далеко вперед неможливо, але щось все ж-таки зніматиму.
30 авг 2017 07:33
Цитата "ZMaster":


Не знаю, як щодо регулярності в півтора тижні, але в цю суботу я планую їхати в ПК, зніму і про Європейку відео. Скільки ще часу виходитиме знімати подібні відео, залежатиме від того, коли поставлять вхідні двері в квартири в 11-й лінії ПК. Думаю, що декілька тижнів ще буде така можливість. Далі - зможу знімати лише з 12-ї лінії, а там на той час вряд-чи буде більше 2-3-х поверхів. Якусь картинку зняти можна буде, але побачити 3-ю чергу Європейки згори і оцінити, що там відбуватиметься вже не вийде. Хоч може, до того часу там добудують "коробки", і достатньо буде спостерігати за фасадами. Може, на 4-й черзі процес вже піде, і можна буде там знімати зміни.
Час іде, відбуваються зміни, тому загадувати щось на далеко вперед неможливо, але щось все ж-таки зніматиму.

Спасибо большое! С 12 очереди с нужного ракурса тоже видна европейка, только с другой стороны. И снизу
31 авг 2017 17:05
Цитата "ZMaster":


Не знаю, як щодо регулярності в півтора тижні, але в цю суботу я планую їхати в ПК, зніму і про Європейку відео. Скільки ще часу виходитиме знімати подібні відео, залежатиме від того, коли поставлять вхідні двері в квартири в 11-й лінії ПК. Думаю, що декілька тижнів ще буде така можливість. Далі - зможу знімати лише з 12-ї лінії, а там на той час вряд-чи буде більше 2-3-х поверхів. Якусь картинку зняти можна буде, але побачити 3-ю чергу Європейки згори і оцінити, що там відбуватиметься вже не вийде. Хоч може, до того часу там добудують "коробки", і достатньо буде спостерігати за фасадами. Може, на 4-й черзі процес вже піде, і можна буде там знімати зміни.
Час іде, відбуваються зміни, тому загадувати щось на далеко вперед неможливо, але щось все ж-таки зніматиму.

спасибо)
03 сен 2017 10:02
Жильцы первой очереди, подскажите - кто делал перепрописку из города в село? Выписка и прописка заняли один день? Куда ездили?
03 сен 2017 16:01

Вчорашнє відео:




03 сен 2017 16:29

А це вже сьогоднішній шматок неперевіреної інформації:




03 сен 2017 16:33
ооооо, вже реклама пішла)) Тепер хоч трохи все вималювалося по автору.
03 сен 2017 18:12
Цитата "DDemian":


ооооо, вже реклама пішла)) Тепер хоч трохи все вималювалося по автору.


Якщо знайшли рекламу, повідомте усіх, на котрому часовому проміжку відео вона знаходиться, щоб усі мали можливість завбачливо її промотати.
03 сен 2017 18:26
Цитата "ZMaster":


Якщо знайшли рекламу, повідомте усіх, на котрому часовому проміжку відео вона знаходиться, щоб усі мали можливість завбачливо її промотати.


Наверное речь идет о моменте с 1.25 про отсутствие входных дверей но уже наличии окон в "Петровском квартале". Мне все равно реклама это или к слову сказали. Но за видео спасибо в любом случае :winky:
03 сен 2017 19:14
Спасибо за видео! Как всегда очень классно!
03 сен 2017 19:55
Цитата "ZMaster":


Якщо знайшли рекламу, повідомте усіх, на котрому часовому проміжку відео вона знаходиться, щоб усі мали можливість завбачливо її промотати.


4:08 по 4.40, особливо сподобалася фраза на 4:38.

Правда всі навпаки на це звернуть увагу а не промотають, хочаб будуть "озброєні".
03 сен 2017 20:00
[quote="ZMaster"]А це вже сьогоднішній шматок неперевіреної інформації:

По поводу балконов - не бесплатно, а метраж умноженный на 0.3
То есть если балкон 4 метра то платишь только за 1.2
04 сен 2017 05:27
Цитата "DDemian":


Таке "озброєння" цілком законне, тому якщо відчуваєте потребу - озброюйтесь і почувайте себе захищеним ;)
04 сен 2017 07:10
Цитата "ZMaster":
Вчорашнє відео:





Спасибо Вам огромное за видео! Самая достоверная информация, всё видно и хоть имеешь представление о том, что делается и как продвигается. СПАСИБО!!!!!
04 сен 2017 07:34
Цитата "ZMaster":


Таке "озброєння" цілком законне, тому якщо відчуваєте потребу - озброюйтесь і почувайте себе захищеним ;)


Нічого проти немаю. Просто як тільки Ви з'явилися не було зрозуміло Вашої мети. Було видно що не просто цікавість. А тепер просто все ясно, як я і пердбачав і писав, просто заробіток. Спочатку привернули увагу, а потім наклали на неї рекламу.
І довіри до Вас тепер особисто в мене немає. Вас питали з якою метою це робите, і Ви запевняли що просто так, без всяких підводних каменів, а виходить обманювали.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .437439. . .580
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее