Подать объявление

ЖК Европейка | BD Holding | Софиевская Борщаговка, ул. Соборная, 103

ЗастройщикBD Holding
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
21из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 255.
32/13%
20/8%
57/22%
63/25%
83/33%
1. . .427429. . .580
18 июль 2017 04:38
Так там семь пятниц на неделю у них :) Сколько раз было что по одному и тому же вопросу, разным людям дают разные ответы.

Может кто бывал во второй очереди внутри дома, как там все?
18 июль 2017 05:03
Цитата "Тимуровец":

Сроки сдачи 3й и 4й очереди действительно сместили.

3я очередь - Апрель 2018
4я очередь - Октябрь 2018


Невже важко розмістити інформацію на офіційному веб-сайті ЖК Європейка?
18 июль 2017 08:20
ТОВ "Європейка" оскаржила до Київського окружного адміністративного суду рішення і дії ДАБІ Київської оласті. Так як в якості третьої особи залучено відділ містобудування Києво-Святошинської РДА то, як я розумію, оскаржено рішення ДАБІ про скасування містобудівних умов по "Європейці". Так як підстави скасування були залізні - видача кількох містобудівних на одну ділянку та і взагалі не відповідність Детальному плану території, то ТОВ "Європейка" може виграти цей суд виключно "втіхаря" по договорняку з ДАБІ.
Інакше, якщо спарва набуде резонансу, то жодних шансів виграти цю справу немає. Справа № 810/2389/17 суддя Василенко Г. Ю. розгляд призначено на 10-00 05.09.17.
До речі, 13.07.17 мала розглядатись заява про забезпечення позову, а саме - про зупинення дії оскаржуваних наказів ДАБІ.
Покищо рішення не бачу в Єдиному реєстрі судових рішень, але думаю на днях зьявитьсяю
В принципі кожен бажаючий по номеру справи може пошукати і знати чи задоволено заяву про забезпечення позову.
18 июль 2017 10:13
Цитата "Язик":


Невже важко розмістити інформацію на офіційному веб-сайті ЖК Європейка?


Не знаю, я же не сотрудник Европейки)
Видимо еще не успели, или не уверенны до конца в сроках.
Компания не маленькая, для того что бы выложить на сайт нужно пройти ряд бюрократических вопросов и согласований.
20 июль 2017 05:07
А что с адресами? Кто-то уже оформлял?
20 июль 2017 10:28
Олександр, скажіть будь-ласка, вашу думку. Збираємось інвестувати в європейку, наткнулись на ваші повідомлення. То все ж відновили містобудівні умови? І декларації скасовувати не будуть? Дуже переживаєм,вкладаєм останні гроші. Напишіть свою думку з цього приводу
20 июль 2017 11:28
Цитата "juliarusinova":
А что с адресами? Кто-то уже оформлял?



В консьерж сервисе, нам сказали звонить на след.неделе. документов о присвоении адресов ещё нет, для дальнейшего оформления собственности
20 июль 2017 12:01
Nika 2016 а ви інвестор Європейки?
20 июль 2017 12:56
Цитата "Nika_2016":



В консьерж сервисе, нам сказали звонить на след.неделе. документов о присвоении адресов ещё нет, для дальнейшего оформления собственности


Нам сообщили немного другую информацию... Вы точно в консьерж сервис звонили? :)
20 июль 2017 13:10

Вот Вам ответ на вопрос, все декларации возвращены, "Скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки" отменены, подробнее по https://reyestr.court.gov.ua/Review/67744595.

20 июль 2017 13:43
Цитата "Lyudmila4708":
Nika 2016 а ви інвестор Європейки?



Да, инвестор. Мы общаемся с каким то мальчиком из КС и он сказал что документов на руках у него нет про присвоение адреса, поэтому запись на оформление очередной раз нам перенесли. Судя по тому как и кто владеет информацией ( я о ее разнообразии), то наверняка сами сотрудники европейки толком ничего не знают. Мы с мая (10 вроде) каждую неделю звоним и спрашиваем "ну что там" , в свете последних событий понятно почему переносили сроки. А теперь почему мурыжат голову, не понятно. Видно сами так знают как и мы.
20 июль 2017 14:40
Цитата "Nika_2016":



Да, инвестор. Мы общаемся с каким то мальчиком из КС и он сказал что документов на руках у него нет про присвоение адреса, поэтому запись на оформление очередной раз нам перенесли. Судя по тому как и кто владеет информацией ( я о ее разнообразии), то наверняка сами сотрудники европейки толком ничего не знают. Мы с мая (10 вроде) каждую неделю звоним и спрашиваем "ну что там" , в свете последних событий понятно почему переносили сроки. А теперь почему мурыжат голову, не понятно. Видно сами так знают как и мы.

Звоните ещё раз
20 июль 2017 15:03
Цитата "juliarusinova":
Олександр, скажіть будь-ласка, вашу думку. Збираємось інвестувати в європейку, наткнулись на ваші повідомлення. То все ж відновили містобудівні умови? І декларації скасовувати не будуть? Дуже переживаєм,вкладаєм останні гроші. Напишіть свою думку з цього приводу



Шановні! Я не рекламіст і не антирекламіст забудовників.
Все що я можу - це лише допомогти потенційному інвестору отримати більш всебічну, повну і обьєктивну інформацію, для того, щоб САМ інвестор міг прийняти більш обгрунтоване і обьєктивне рішення. Тому що забудовники часто подають інформацію про свої забудови заангажовано, в неповному обсязі і нерідко не зовсім достовірну.
Але знову таки, жодних порад я не даю - рішення має прийняти сам інвестор і тільки він - всі ми дорослі люди і в кожного є своя голова на плечах.
.
Що стосується радості Ayashi777 про відновлення деклрацій, то вона дещо передчасна, тому що це лише ухвала про тимчасове забезпечення позову - до розгляду справи по суті.
А як я вище зазначав - розгляд справи по суті почнеться лише у вересні і яке буде остаточне рішення ніхто не знає.
Я здогадуюсь, що можливо БД холдинг за корупційною домовленістю з ДАБІ хотіли втіхаря провернути судовий договорнячок, але втіхаря уже не получиться.
Містобудівні скасовані законно - тому що видані в явне порушення чинного зконодавства, навіть в порушення ДПТ території, а раз буде підтверджено законність скасування містобудів - то буде підтверджено і законність скасування декларацій.
Тому, без "втіхаря" у БД - жодного шансу виграти цю справу.
Крім того, навіть якщо уявімо, що БД холдинг виграє цю справу (що малоймовірно) і відновить містобуди і декларації - це нічого не дасть.
Тому що, навіть тим, хто встиг почати будівництво по деклараціях, після 10 червня вводити в експлуатацію по деклараціях уже не можна. Доведеться вводити обьєкти в експлуатацію по сертифікатах, з повною процедурою перевірки і введення в експлуатацію.
Тому, навіть якщо БД відновить декларації на будівництво - він не зможе уже ввести нові будинки в експлуатацію.
Ну хіба що у випадку відновлення декларацій, у виграші залишаться мешканці тих будинків, які були введені в експлуатацію до 10 червня - цим може повести, але іншим ні.
20 июль 2017 17:18
Одне не можу зрозуміти.... Зараз декларації скасовані чи ні? На сайті Дабі вони є... до чого весь цей шум?
20 июль 2017 18:23
Цитата "juliarusinova":
Одне не можу зрозуміти.... Зараз декларації скасовані чи ні? На сайті Дабі вони є... до чого весь цей шум?



Повторю ще раз, для тих хто неуважно читав.
Згідно ухвали суду від 13.07.17 в порядку забезпечення позову, ТИМЧАСОВО до розгляду справи по суті (нагадаю - розгляд почнеться 5 вересня) зупинено дію наказів ДАБІ про скасування декларацій, а тому вони знову відновлені в реєстрі. Проте - це лише тимчасова ухвала, а яке буде рішення суду по суті - ніхто не знає. Як на мене (це моя точа зору) - якщо не буде корупційної складової - то у БД холдингу жодних шансів. Проте, навіть якшо порішають в першій інстанції (хоча це архиважко) то буде ще апеляція і т.д.
Тут шанс був якби судову справу провели втіхаря розігравши договорняк з ДАБІ, тепер я думаю не вийде.
Але - поживемо побачимо, в наш час все можливо
20 июль 2017 18:34
Я все уважно читала.... просто не зовсім розуміюсь в юридичних термінах. Ви як людина знаюча, можете внести ясність. Я думаю що вони повинні вирішити питання. Просто потрібен час і ще щось$$$. А чи вистачить.... ще ж на Пражський треба
20 июль 2017 18:38
Дуже не хочеться щоб у Европейки було як з Пражським. Рік суди йдуть... Для чого чіпати простих людей які купили житло за останнє.
20 июль 2017 18:52
Цитата "juliarusinova":
Дуже не хочеться щоб у Европейки було як з Пражським. Рік суди йдуть... Для чого чіпати простих людей які купили житло за останнє.



Зрозумійте одне - інвестори постраждали виключно через забудовника. Через те, що він оформив неналежні документи, допустив порушення містобудівного законодавства і проявивши безвідповідальність вчасно не вжив заходів для вирішення проблеми (відомі факти впливу на мене і інших активістів - лише усугубили проблему, а не вирішили її)
20 июль 2017 19:35
Проїжжав сьогодні. В 103/11/2 будується 6-й поверх. 103/13/1 будуєтсья 6-й. 103/15/2 будується 5-й.
20 июль 2017 19:49
Ув инвесторы, у кого будет возможность сфотографируйте вторую очередь - в последнем фотоотчете всего один дом :(
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .427429. . .580
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее