Подать объявление

ЖК Дания | Софиевская Борщаговка, ул. Ягодная, 21

ЗастройщикСаченко Николай Васильевич, Корнияш Роман Владимирович
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 13 500 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
82из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 123.
27/22%
11/9%
29/24%
20/16%
36/29%
1. . .192194. . .262
29 ноя 2018 14:35
Цитата "anastasiia_ua":

Добрый день! Я инвестор дома по Радужной. У вас есть какая-то информация о том, когда все-таки доделают все и дадут ключи?

А сколько просрочено у вас по договору уже???
29 ноя 2018 19:59
Osya N , на 100% с вами согласен.

Уважаемый застройщик - ускорьтесь пожалуйста.

Обидно видеть как другие новострои, стартовавшие на год позже Дании, уже обогнали ее(( :notsure:
Надеюсь и верю, что скоро можно будет оставить съемное жилье :super:
29 ноя 2018 23:53
Цитата "Dima_29":
Osya N , на 100% с вами согласен.

Уважаемый застройщик - ускорьтесь пожалуйста.

Обидно видеть как другие новострои, стартовавшие на год позже Дании, уже обогнали ее(( :notsure:
Надеюсь и верю, что скоро можно будет оставить съемное жилье :super:

Я долго защищал на форуме застройщика, понимая что задержки будут. Но просто глядя но общую картину домов, уже реально понимаешь, что нас испытывают. Думаю в Отделе продаж уже между собой ставки делают, кто из инвесторов сорвется последний...
Сейчас обстановка везде и без того нестабильная,поэтому не стоит злить еще больше народ! Сарафанное радио= самая массовая рекламма, зачем Застройщику негатив, не пойму?!

Светлана, пожалуйста поделитесь впечатлениями! Ждем инфы по всем домам.Спасибо...
30 ноя 2018 08:08
Здраствуйте!!!Подскажите может кто знает,когда подключат газ и установят котлы в доме на Радужной 117/119?
30 ноя 2018 08:23
Цитата "Osya N":

Я долго защищал на форуме застройщика, понимая что задержки будут. Но просто глядя но общую картину домов, уже реально понимаешь, что нас испытывают. Думаю в Отделе продаж уже между собой ставки делают, кто из инвесторов сорвется последний...
Сейчас обстановка везде и без того нестабильная,поэтому не стоит злить еще больше народ! Сарафанное радио= самая массовая рекламма, зачем Застройщику негатив, не пойму?!

Светлана, пожалуйста поделитесь впечатлениями! Ждем инфы по всем домам.Спасибо...

Большое спасибо за информацию..будем ждать весну...понимаем,что зима есть зима...до 2020 не так и далеко но это не устраивает.
02 дек 2018 19:19
Люди добрі, хо знає, як іде будівництво по вулиці Кошова 102? Не можу знайти ніякої інформації,ні фото. Буду вдячна,якщо хтось з інвесторів відгукнеться чи викладе хоча б фото. Дякую :yes:
02 дек 2018 22:27
Цитата "Ш.Л.":
Люди добрі, хо знає, як іде будівництво по вулиці Кошова 102? Не можу знайти ніякої інформації,ні фото. Буду вдячна,якщо хтось з інвесторів відгукнеться чи викладе хоча б фото. Дякую :yes:

Информации и нет, так же как и по дому Н. По 102 скажу, что вывели коробку до 5 этажа, пока только пустой корпус. Впринципе как и на всех домах одна бригада была...Могу сказать что солнце уже на 101 не особо теперь попадает...
03 дек 2018 06:17
Цитата "Ш.Л.":
Люди добрі, хо знає, як іде будівництво по вулиці Кошова 102? Не можу знайти ніякої інформації,ні фото. Буду вдячна,якщо хтось з інвесторів відгукнеться чи викладе хоча б фото. Дякую :yes:

Добрый день.
Информации есть, но мало кто ей располагает. Кошевая 102 будет иметь 2 секции, одна из которых будет продаваться как готовое жилье. На данном этапе эта секция имеет выгнанную коробку, застекленные окна первого этажа со стороны Кошевая 101 и частично внутренними перегородками (до третьего этажа). Вторая секция на этапе заложенного фундамента и продаётся уже сейчас. Так же, этот дом будет иметь ещё одну секцию со стороны ул. Дорошенко. По данной секции уже тоже заложили фундамент.
03 дек 2018 07:37
Цитата "Osya N":

Информации и нет, так же как и по дому Н. По 102 скажу, что вывели коробку до 5 этажа, пока только пустой корпус. Впринципе как и на всех домах одна бригада была...Могу сказать что солнце уже на 101 не особо теперь попадает...


"а на Ягодную солнце уже вообще не попадает, да и вид стал как-то не особо...")))))))))) так что не переживайте, всех нас ждут неожиданности, ведь Дания - страна чудес и сюрпризов")))))))))
03 дек 2018 20:46
Проводимо благоустрій території навколо Кошова, 101
03 дек 2018 20:48
Кошова, 90 - вкладаємо бруківку
03 дек 2018 20:54
Робимо ремонт в під'їзді 101 будинку.

На цьому тижні очікуємо, що газовики розпочнуть роботи з газифікації. Поки що, мешканців, які проживають забезпезпечили електричними бойлерами та конвекторами, витрати на електрику компенсує забудовник. Розуміємо, що це, звичайно, панацея, але намагаємось, хоча б таким чином компенсувати незручності.

Ліфт для 101-го будинку в процесі виготовлення, найближчим часом очікуємо на монтаж.
03 дек 2018 20:56
Будинок 97 - проводиться підключення до централізованого водопостачання.
03 дек 2018 21:12
Кошова, 97/22 - 1,2 секції:
- вкладаємо перестінки та монтуємо вент канали, зараз роботи проводяться на 6-ому поверсі
- на цьому тижні розпочнемо розведення електрики
- підключаємо каналізацію та водопостачання
- встановлюємо вікна з внутрішнього боку будівлі

Забудовник розуміє, що маємо певні затримки, за що приносить відверті вибачення, але ж роботи ведуться на всіх об'єктах будівництва, можливо, дані роботи не такі осяжні, як, наприклад, будівництво коробки, але є не менш важливими і необхідними. Тому, велике прохання, не сіяти паніку та піддаватись їй, всі роботи будуть завершені і кожен інвестор отримає своє житло.
03 дек 2018 21:16
Кошова, 97/22 - 3,4 секції

Будуємо моноліт 7-го поверху.

Кожна секція даного будинку автономна, і терміни їх здачі в експлуатацію не залежать одна від одної.
04 дек 2018 07:22
Світлано, що з зустріччю з забудовником? Коли?
Чому обіцяні зустрічі не відбулися?
04 дек 2018 07:35
Светлана, подскажите когда работы будут проводиться во 2-й секции???
04 дек 2018 07:37
Світлана, коли планується газифікація будинку по вул. Січова ,44А? Підключення і розводка води , опалення, каналізація? Підключення будинку до електропостачання? Нагадаю, ми придбали готові квартири в зданому будинку 8 місяців тому... :no-no:
04 дек 2018 07:51
Цитата:
Забудовник розуміє, що маємо певні затримки, за що приносить відверті вибачення, але ж роботи ведуться на всіх об'єктах будівництва, можливо, дані роботи не такі осяжні, як, наприклад, будівництво коробки, але є не менш важливими і необхідними. Тому, велике прохання, не сіяти паніку та піддаватись їй, всі роботи будуть завершені і кожен інвестор отримає своє житло.


"Певні затримки" забудовника дуже дорого обходяться тим інвесторам, які знімають житло, і не отримують своє вчасно! Тому, хочеться щоб всі роботи були завершені і кожен інвестор отримав своє житло в заявлені Вами терміни, тоді ніхто не буде піддаватись паніці.
04 дек 2018 20:49
Цитата "Августина":
Світлана, коли планується газифікація будинку по вул. Січова ,44А? Підключення і розводка води , опалення, каналізація? Підключення будинку до електропостачання? Нагадаю, ми придбали готові квартири в зданому будинку 8 місяців тому... :no-no:

На минулому тижні будинок було пдключено до центральних мереж водопостачання та водовідведення.
З 10 числа плануються роботи по газифікації.
До кінця місяця Обленерго має підключити будинок до мереж електропостачання.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .192194. . .262
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее