Подать объявление

ЖК Дания | Софиевская Борщаговка, ул. Ягодная, 21

ЗастройщикСаченко Николай Васильевич, Корнияш Роман Владимирович
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 13 500 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
82из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 123.
27/22%
11/9%
29/24%
20/16%
36/29%
1. . .120122. . .262
15 дек 2017 20:24
Спасибо за хорошие новости! )
15 дек 2017 20:43
Цитата "СветланаДания":


Добридень!

Дякую за запитання.

Бірюзовим, це територія ЖК "Данія" відведена під інфраструктуру, вона не буде закритою, а буде доступна всім мешканцям нашого комплексу. Просто сама форма забудови дещо відокремлює зону відпочинку від доріг. На схемі маємо невелику неточність, 2-ий маленький дитячий майданчик, насправді передбачено під розташування спортивного майданчика.
Територія навколо комерційної забудови також є територією ЖК "Данія" і доступ до неї також передбачено вільний.
Стосовно лавочок та інших місць відпочинку, то якраз вчора мала розмову з забудовником з цього приводу, домовились, що зараз облаштуємо найнеобхіднішим: навіси над вхідними групами, поручні на сходинках, лавки, а вже з весни доукомплектуємо лавочками й можливо альтанками.

Вдалого вечора.


Дякую за відповідь. Це дуже приємно чути)
16 дек 2017 11:50
Здравствуйте, Светлана!Давно присматриваюсь к этому комплексу.Не могу разобраться с вопросом по коммуникациям. Здесь на форуме несколько страниц назад прочла,что в каком то доме выгребная яма .Это строящийся дом,который потом подключат к центр .канализации?Остальные дома вроде с центр.канализацией? Ещё-будет ли помимо скважины центр. Водоснабжение?Читала,что частые перебои со светом...Какими способами будет это устраняться,ведь котлы работают от электричества,а зима за окном?
17 дек 2017 23:29
Вы так сейчас и не ответили , когда начнут заливать фундамент под 3 и 4 секцию.А раньше писали, что в декабре. Декабрь заканчивается уже??? Новая сказка???
18 дек 2017 06:31
Доброе утро,Светлана Вы правильно поняли я инвестор.Свои услуги я пока не предлагаю,но если нужна помощь можем пообщаться.Вопрос в том,чтобы ответсвенне подходили к своей работе строители и технадзор.Перечитывая ленту новостей от инвесторов не все так гладко.Благодарю за понимание.Хорошей недели.
18 дек 2017 09:37
Добрый день. и я инвестор ЖК Дания. 7 дом 4 секция;) Рада знакомству.
19 дек 2017 09:52
Всім доброго дня.
Виникла проблема з котлом, видає помилку F 05 (неисправность потока воздуха).
Я так розумію, вітер і сніг забив трубу, яка виходить на вулицю, або замерз конденсат в трубі і теж забив трубу.

Поверх не перший, до труби з вікна не дістатись, щоб почистити. :notsure:
Треба драбину десь брати 6-)
Думаю як все вирішити. Якщо так буде постійно, буде весело 8-()
В когось щось було схоже, може щось порадите?
Дякую.
19 дек 2017 19:29
Цитата "310187":
Добрый день. и я инвестор ЖК Дания. 7 дом 4 секция;) Рада знакомству.


Добрый вечер. Рада знакомству. Пытаюсь получить когда начнут заливать фундамент по 3 и 4 секции ,обещали в декабре, но реально началась зима. Теперь нам будут всё оттягивать. Думаю Вы уже начитались.
19 дек 2017 19:42
Так сказали, що чекають морозу, щоб міг проїхати кран.
19 дек 2017 20:33
Цитата "Tasika":


Добрый вечер. Рада знакомству. Пытаюсь получить когда начнут заливать фундамент по 3 и 4 секции ,обещали в декабре, но реально началась зима. Теперь нам будут всё оттягивать. Думаю Вы уже начитались.


Доброго вечора.

На питання аналогічне Вашому відповідала на попередній сторінці форуму.

За першої ж нагоди, коли погодні умови дозволять, розпочнуться земляні роботи.
Декларували розпочати в середині грудня, сьогодні 19 число, вибачте, не бачу предмета для паніки. Звісно, надворі зима, й можуть бути зміщення в часі, але, наразі питання про перенесення термінів здачі будинку не стоїть.
19 дек 2017 20:37
Шановні інвестори ЖК "Данія"!

Щиро вітаємо вас з Днем Святого Миколая Чудотворця!

Божого благословіння вашим домівкам та здійснення мрій!
19 дек 2017 20:50
Цитата "1AN":
Здравствуйте, Светлана!Давно присматриваюсь к этому комплексу.Не могу разобраться с вопросом по коммуникациям. Здесь на форуме несколько страниц назад прочла,что в каком то доме выгребная яма .Это строящийся дом,который потом подключат к центр .канализации?Остальные дома вроде с центр.канализацией? Ещё-будет ли помимо скважины центр. Водоснабжение?Читала,что частые перебои со светом...Какими способами будет это устраняться,ведь котлы работают от электричества,а зима за окном?


Вітаю!

Будемо раді вітати Вас серед наших інвесторів. Для кращої візуалізації комплексу можете домовитись у відділі продажу про перегляд будівництва.
Тепер по порядку відповідаю на Ваші питання:
1. Так,в будинку на вулиці Козацькій септик, а не централізована каналізація. Це самий перший будинок, який збудований нашим забудовником, він знаходиться територіально віддаленіше від існуючої комплексної забудови; буде можливість - обовязково буде реалізовано централізовану каналізацію.
2. Централізоване водопостачання буде, свердловина передбачена для підкачування води в моменти, коли падає тиск в системі централізованого водопостачання . Зараз користуємось лише водою зі свердловини, оскільки, вода якісніша, тиску вистачає на всіх мешканців і, головне, вона безкоштовна для мешканців.
3. Перебої в енергопостачанні були як з вини забудовника (підключали обладнання) так і з вини компанії-постачальника. Наразі, проблеми з перебоями є з вини обленерго по всій Софіївській Борщагівці, нажаль, ми вплинути на них не маємо можливості. За інформацією, вийшла з ладу лінія в Святопетрівському. Ми всі сподіваємось, що врешті-решт це питання компанія-постачальник енергії владнає.
Дякую.
19 дек 2017 21:01
Зима, як завжди, прийшла неочікувано))) Але не для нас! Ми впорались!

Дякуємо всім :thanks: :up: :up: :up: , хто не залишився осторонь і долучився до прибирання снігу!!!
Ви найкращі!!!!
20 дек 2017 08:15
вы пишете про декларирование (3и 4 секция)-что это означает-можно подробнее?
и второй вопрос-документация на дом 97/22 на сайте-до сих пор на строительство 4х этажного дома.Когда будет нормальная документация?
20 дек 2017 11:27
Добрый день! Можете выложить фотографии строительства?
21 дек 2017 11:25
А я всё еще надеюсь и жду .(на обещания )
21 дек 2017 21:32
Не кого не смущает форма окон на последнем этаже 101 дома?
22 дек 2017 07:43
Добрый день можно фото дома кошевая 101 пожалуйста!как там роботы?нас очень интересует какая будет крыша в 101 доме?! :hi:
22 дек 2017 09:07
Фото за 21.12.17
22 дек 2017 09:25
Цитата "ЗлюкиБобры":
Не кого не смущает форма окон на последнем этаже 101 дома?


Це ви про технічний поверх? Що з ними не так?
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .120122. . .262
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее