Подать объявление

ЖК Дания | Софиевская Борщаговка, ул. Ягодная, 21

ЗастройщикСаченко Николай Васильевич, Корнияш Роман Владимирович
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 13 500 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
82из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 123.
27/22%
11/9%
29/24%
20/16%
36/29%
1. . .119121. . .262
14 дек 2017 22:30
Цитата "Лариса-4":
Алена говорит что настройке есть материально ответственные люди .Мы купили квартиру с коммуникациями.Которые не выдержали месяца эксплуатации .В чем проблема ? материально ответственные закончились ?

Пані Ларисо, Вам же повідомили, що днями відшкодують гарантійний ремонт та завдані з вини забудовника збитки?!
Навіщо ці додаткові маніфести? Щоб Вашими постами вихвалялись на форумах інших ЖК (як отим з дошкою)який забудовник ЖК "Данія" негідник і знущається над мешканцями?
Вам же ніхто не відмовив в діалозі і питання врешті-решт буде закрите.
Дякую.
14 дек 2017 22:35
Цитата "Alex1968A":
Доброе утро,Светлана приятно,что Вы положительно воспринимаете инициативу инвесторов, хотелось бы чтобы с вашей стороны были ответные шаги.Подумайте по поводу проведения встречи заказчика.генподрядчика,технадзора с инвесторами ЖК Дания. Думаю встреча будет полезной для всех.Благодарю за понимание.

Вітаю, Alex1968A!

Я не зовсім зрозуміла суть Вашого питання, Ви наш інвестор?
Бо з попереднього Вашого допису зрозуміла, що Ви пропонуєте свої послуги на будівництві...
Щодо зустрічі, так наші забудовник та технагляд майже щодня на майданчику, а виконроб щодня. Так що поспілкуватись з ними не проблема.
14 дек 2017 22:43
Цитата "Ciponizhka":
Добрый вечер! Когда начало строительства 3-4 очереди?


Доброї ночі!

Облаштовувати котлован почнемо, як трішки підмерзне земля, бо наразі в ту багнюку важкувато заїхати техніці. Чекаємо постійну температуру хоча б -3 і старт.

А поки що оновлені фото з буд.майданчика 1-ої,2-ої секцій будинку пл Кошовій, 97/22.
Там облаштовують в'язку під колони 1-го поверху.
14 дек 2017 22:46
Шановні мешканці та інвестори!

За вашими непоодинокими проханнями сьогодні встановлено обмежувачі швидкості по вулиці Ягідній та вулиці Козацькій.
Радію разом з вами! :ura: :ura: :ura:
14 дек 2017 22:52
Шановні інвестори будинку Ягідна, 17!

У Вашому будинку газовики перевірили систему газопостачання, провели дослідження на предмет протікання, все гаразд! Завтра, ой вже сьогодні, газозварювальники проведуть підключення до центральної мережі.

Вітаю, нарешті ви з газом! :poz:
14 дек 2017 23:02
Шановні мешканці ЖК "Данія"!

Ще трохи новин, стосовно збільшення паркувальних місць: протягом 10-14 днів буде облаштовано додаткові паркувальні місця на ділянці, що навколо комерційної забудови.
Вивеземо сміття, олаштуємо щебневу відсипку, якщо погода дозволить - заасфальтуємо, якщо ні, тоді вже за найближчої нагоди.

Також, нагадую, що навколо будинку Січова, 55 є вільні місця для паркування.

P.S. прохання для тих, хто паркується як "блондинка" (дівчата не в образу) - поважайте інших, не паркуйтесь на проході до підїздів чи однією автівкою на 2-а паркоміста, будьте чемними!
14 дек 2017 23:17
В одному з своїх попередніх дописів вела мову про плани забудовника щодо розвитку інфраструктури комплексу. Отримали багато запитань, що, і де саме буде розташовано? У відповідь додаю схематичне зображення.

P.S. шановні мешканці сусіднього комплесу, що так люблять вивчати інформацію з нашого форуму, зверніть увагу, що відстань між крайніми точками забудови нашого будинку та ваших помешкань більше 40 метрів, це аж ніях не впливає на інсоляцію освітлення в ваших будинках, тим більше будинок розміщено на північному заході від сусідської забудови.
15 дек 2017 07:06
Цитата "СветланаДания":
В одному з своїх попередніх дописів вела мову про плани забудовника щодо розвитку інфраструктури комплексу. Отримали багато запитань, що, і де саме буде розташовано? У відповідь додаю схематичне зображення.

Пані Світлано, а ще таке питання, чи будуть тротуари для пішоходів, вздовж будинків, чи мешканці будуть змушені як і зараз ходити проїжджою частиною? Дякую за відповідь.
15 дек 2017 07:25
Я вообще не планировала регистрироваться на форуме .Меня устраивает закрытый образ жизни .Посты были до того как мне сказали что вопрос будет закрыт. Я в свой дом вас не звала .А на войне все методы хороши . Светлана вы хотите меня пристыдить за мои поступки .Имейте совесть мне дом разбомбили а я должна думать что подумают обо мне на других форумах ?
15 дек 2017 08:15
Цитата "СветланаДания":
В одному з своїх попередніх дописів вела мову про плани забудовника щодо розвитку інфраструктури комплексу. Отримали багато запитань, що, і де саме буде розташовано? У відповідь додаю схематичне зображення.


Світлано, дякую за схему. Кілька уточнюючих питань виникає. Я так розумію що бірюзовим - це закрита територія будинків 101 і 97. А дитячий майданчик і парковка біля "комерції" - це також "Данія"?

І ще хотілося б знати, чи передбачені місця для відпочинку - лавочки і т. д.
15 дек 2017 13:20
Цитата "Лариса-4":
Я вообще не планировала регистрироваться на форуме .Меня устраивает закрытый образ жизни .Посты были до того как мне сказали что вопрос будет закрыт. Я в свой дом вас не звала .А на войне все методы хороши . Светлана вы хотите меня пристыдить за мои поступки .Имейте совесть мне дом разбомбили а я должна думать что подумают обо мне на других форумах ?

Пані Ларисо, я не маю на меті образити Вас якимось чином, якщо у Вас склалось таке враження, приношу свої вибачення! :hb:
Просто вважаю, що будь яке питання чи конфлікт можливо вирішити мирним шляхом, шляхом перемовин, цивілізовано. От, навіть, як з тією злощасною плиткою, можливо ж було сказати щось накшталт: "На сходах відпала плитка або неякісно вкладена, відремонтуйте/замініть/переробіть її будь ласка". І з легким серцем ситуацію б виправили, а так ми сваримось з Вами, я сварюсь на Альону, вона в свою чергу на робітників... І в цілому результат, звичайно, отимали однаковий, але ж "осадочек остался" у всіх.
Вдалого дня!!!!
15 дек 2017 13:27
Спасибо за схему и за "полицейских"!

Вчера как раз видел одного гонщика, которому пришлось все-таки притормозить!
15 дек 2017 13:32
Спасибо за полицейские на Козацкой !!! Но , обидно что у вас резиновые и красивые, а у нас асфальтом наляпали.( Ну то таке :winky: ) И утром было приятно наблюдать , как гонщики с соседних ЖК, не проснувший и не открыв глаза еще, отрывали себе все на свете, по привычке летев по нашей ЛЮБИМОЙ КОЗАЦКОЙ улице))))). Нежданчик)))) :ded: :ded: :ded:
15 дек 2017 14:57
Світлано, доброго вечора.
Дякую, що інформуєте нас, це дуже важливо!
Уточніть, будь ласка, за приводу 2-ї секції 97/22. Я правильно розумію, зараз по ній роботи призупинені, зосередилися на 1-й секції? Бачу, що перекриття залито тільки для 1-ї секції.
Які взагалі плани наближчих робіт по 2-й секції?
15 дек 2017 17:35
Інвестори будинку по вулиці Ягідна, 17!

Щаслива повідомити, що Ваші квартири підключено до газової мережі!!!!

Лічильники опломбовано, можете отримувати ключі від осель.

Вітаю! :super: :poz:
15 дек 2017 17:36
Цитата "chernyshv":
Спасибо за схему и за "полицейских"!

Вчера как раз видел одного гонщика, которому пришлось все-таки притормозить!


Вадиме, дякую Вам, що обрали ЖК "Данія"!!!
15 дек 2017 17:43
Цитата "Korablik":

Пані Світлано, а ще таке питання, чи будуть тротуари для пішоходів, вздовж будинків, чи мешканці будуть змушені як і зараз ходити проїжджою частиною? Дякую за відповідь.


Доброго дня.

Дякую за запитання.

Так, звичайно,на території ЖК будуть облаштовані тротуари.
Щодо тротуарів вздовж незабудованих ділянок та приватних садиб стверджувати не буду про наявність чи відсутність, швидше за все це питання буде на "совісті" місцевих органів самоврядування.
15 дек 2017 17:51
Цитата "Helgis":


Світлано, дякую за схему. Кілька уточнюючих питань виникає. Я так розумію що бірюзовим - це закрита територія будинків 101 і 97. А дитячий майданчик і парковка біля "комерції" - це також "Данія"?

І ще хотілося б знати, чи передбачені місця для відпочинку - лавочки і т. д.


Добридень!

Дякую за запитання.

Бірюзовим, це територія ЖК "Данія" відведена під інфраструктуру, вона не буде закритою, а буде доступна всім мешканцям нашого комплексу. Просто сама форма забудови дещо відокремлює зону відпочинку від доріг. На схемі маємо невелику неточність, 2-ий маленький дитячий майданчик, насправді передбачено під розташування спортивного майданчика.
Територія навколо комерційної забудови також є територією ЖК "Данія" і доступ до неї також передбачено вільний.
Стосовно лавочок та інших місць відпочинку, то якраз вчора мала розмову з забудовником з цього приводу, домовились, що зараз облаштуємо найнеобхіднішим: навіси над вхідними групами, поручні на сходинках, лавки, а вже з весни доукомплектуємо лавочками й можливо альтанками.

Вдалого вечора.
15 дек 2017 17:55
Цитата "Августина":
Спасибо за полицейские на Козацкой !!! Но , обидно что у вас резиновые и красивые, а у нас асфальтом наляпали.( Ну то таке :winky: ) И утром было приятно наблюдать , как гонщики с соседних ЖК, не проснувший и не открыв глаза еще, отрывали себе все на свете, по привычке летев по нашей ЛЮБИМОЙ КОЗАЦКОЙ улице))))). Нежданчик)))) :ded: :ded: :ded:


Не варто подяки!

Як на мене, то особисто я б надала перевагу саме асфальтним, на них вже точно не один "Гастелло" просто так не проскочить :winky:
15 дек 2017 18:01
Цитата "Iryna_M":
Світлано, доброго вечора.
Дякую, що інформуєте нас, це дуже важливо!
Уточніть, будь ласка, за приводу 2-ї секції 97/22. Я правильно розумію, зараз по ній роботи призупинені, зосередилися на 1-й секції? Бачу, що перекриття залито тільки для 1-ї секції.
Які взагалі плани наближчих робіт по 2-й секції?


Пані Ірино, доброго вечора й Вам!

Дякую, рада бути корисною!

По 2-ій секції роботи не призупинені, зараз готуємось до відлиття колон 1-ої секції, далі перекриття 2-ої секції. Роботи +/- будуть йти паралельно.
Наразі будівельники орієнтують на терміни 2-3 поверхи на місяць.
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .119121. . .262
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее