ЖК "Атлант-2", Коцюбинское, ул. Пономарева, 26 - "Атлант"

Находятся в 8 км. к северо-западу от Киева. Ирпень - население 45 000 жителей.
Коцюбинское - входит в состав Ирпеня, расположен вплотную к Киеву.

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
2
5%
Плохо
2
5%
Нормально
7
19%
Хорошо
11
30%
Отлично
15
41%

Всего голосов : 37
новий користувач
Ответов: 13
Ну вы рано паникуете)
Ещё нет никаких задержек, не пугайте остальных инвесторов, которые понимают, что стройка всегда может немного затянуться. Вы ремонт в своей квартире делаете в срок, который перед собой поставили? Сомневаюсь)
щойно зареєструвався
Ответов: 3
Жодної паніки))) Будинок побудований, і нічого поганого, що введуть в експлуатацію одночасно обі секції.
користувач форуму
Ответов: 28
Якщо переносять здачу 3.1, то фантазуйте, що заселититесь взагалі в цьому році в 3.2, ще варто зауважити, що видно багато квартир взагалі не продається, бо в 3.1 показували на сайті залишалося 2 шт, а потім з'явилися не продані 15, про 3.2 взагалі тоді не ясно!
користувач форуму
А коробок побудованих і ще й досі по Києву багато стоїть, забудовникам головне побільше лохів знайти, щоб гроші взяти, а потім будуть завтраками годувати, вони вже навіть не пишуть, які роботи поетапно виконані всередині, так пару фоток добавили, і взагалі тут на форумі зовсім мало мешканців, така видно і кількість квартир і продана
користувач форуму
Дай Боже щоб вони взагалі цей будинок ввели в експлуатацію!
новий користувач
Ответов: 10
Но вы же тут квартиру купили значит будем все в месте ждать.
новий користувач
Vitulka писал(а):Дай Боже щоб вони взагалі цей будинок ввели в експлуатацію!

Есть но вы же здесь квартиру купили будем все вести здачу ждать. Я ничего сначала про 5 дом так говорили а теперь про 3, а но как то все ок люди в 5 живут и ключи дали и поселились.
новий користувач
Vitulka писал(а):Когда покупали квартиру год назад, то обещали ввод в эксплуатацию конец 2017 года, сейчас уже 1 квартал 2018 закончился, а заселение обещали 1-2 квартал, теперь на сентябрь говорят заселение? Застройщик похоже может вообще не собирается сдавать дом? Люди давайте что-то делать, а то можем остаться без жилья?!!!

Уже вы купили год назад значит квартиру вы купил в 2017 и вы до сих пор только пишете и спрашиваете как там что там у форума. И вы сами позвоните и нам форум агам разкажите как там и что там? Вы же в 2017 купили квартиру а сейчас уже почти 2019 а если нет тогда ждите со всеми вместе
щойно зареєструвався
Справді зараз дуже багато афер із житлом, но Атлант надійний забудовник і жодних проблем із введенням в експлуатацію будинків не було. Якщо б не продавалися квартири в 1 і 2 секціях, то для чого вони б так інтенсивно будували 3-4 секції?
користувач форуму
Коли ви приходите і віддаєте свої гроші з вами всі агенти говорять ввічливо і обіцяють, що здають все вчасно, я на початку липня звонила і запитала, що начебто вже другий квартал закінчився і коли введуть в експлуатацію 3.1?, мені особисто! сказали за пару тижнів...пройшло півтора місяці, просто я застерігаю інших інвесторів, щоб вони реально розраховували час коли зможуть отримати довгоочікуване житло
користувач форуму
Шановні, ми раніше теж купили квартиру в надійного забудовника, який теж не спішив вводити і заселяти будинок,а спокійно виганяв поруч дві коробки, щоб отримати нових інвесторів, але нам пощастило що більшість людей це були молоді сім'ї, які винаймали житло і платили оренду, тому всі об'єдналися і постійно звонили, приїжджали, зустрічалися з забудовником (директором!), а не просто сиділи і чекали
користувач форуму
Мене особисто турбує, що скоро вибори,і ми прекрасно знаємо куди будуть тратитися всі гроші, і як завжди в країні буде переділ влади, і доречі повторюся ще раз, нам обіцяли заселення 2 квартал! А не тільки ще введення яке невідомо коли буде
новий користувач
Ответов: 6
Vitulka писал(а):Шановні, ми раніше теж купили квартиру в надійного забудовника, який теж не спішив вводити і заселяти будинок,а спокійно виганяв поруч дві коробки, щоб отримати нових інвесторів, але нам пощастило що більшість людей це були молоді сім'ї, які винаймали житло і платили оренду, тому всі об'єдналися і постійно звонили, приїжджали, зустрічалися з забудовником (директором!), а не просто сиділи і чекали

Ну Ви прям лякаєте, Ваші коменти навіюють погані думки. Хоч я і З 3.2 але чекаю не дочекаюсь ключиків від квартири)
То давайте теж згуртуємось, оберем день та завітаємо на будівництво, щоб побачити та почути про ( сподіваюсь позитивну ) динаміку розвитку подій на будівництві. Звісно якщо у найближчі дні не буде якоїсь зрозумілої звітності від представників забудовника.
новий користувач
Ответов: 13
Vitulka писал(а):Шановні, ми раніше теж купили квартиру в надійного забудовника, який теж не спішив вводити і заселяти будинок,а спокійно виганяв поруч дві коробки, щоб отримати нових інвесторів, але нам пощастило що більшість людей це були молоді сім'ї, які винаймали житло і платили оренду, тому всі об'єдналися і постійно звонили, приїжджали, зустрічалися з забудовником (директором!), а не просто сиділи і чекали

Вы являетесь инвестором в квартиру ЖК "Атлант 2"?
По вашим комментариям сложно понять чего вы добиваетесь?
Срок еще не подошел, все ждут.
користувач форуму
Так кекс я інвестор, а Ви інвестор чи менеджер відділу продажів? Я пропоную в вересні чи на початку жовтня (бо впевнена що нікому ще не дадуть заселитися), зібратися інвесторам із забудовником і Всім разом запитати за реальні терміни заселення. Це для тих інвесторів я пишу кому це цікаво, остальні краще нехай мовчать, якщо їм це нецікаво!
відділ продажів проекту
Ответов: 114
Хватит сеять панику.3,1 по договору заселение конец сентября!Сходите посмотрите.На сайте четко написано на каком этапе стройка :umnik:
Дом 3 секция 1

Разводка электрики 100%, разводка отопления 100%, заливка стяжки 100%, штукатурка стен 1-24 этаж, входные двери 100%, плитка в местах общего пользования 70%.

Дом 3 секция 2

Разводка электрики 100%, разводка отопления 100%, заливка стяжки 100%, входные дери 80%.
користувач форуму
Ответов: 23
Vitulka писал(а):Мене особисто турбує, що скоро вибори,і ми прекрасно знаємо куди будуть тратитися всі гроші, і як завжди в країні буде переділ влади, і доречі повторюся ще раз, нам обіцяли заселення 2 квартал! А не тільки ще введення яке невідомо коли буде

що за істерія? конструктиву ніякого, тільки паніка. 100 повідомлень в день і одна зрада навкруги. начебто купувала квартиру в 2017, а термінів вводу не знає. Ми купували в квітні і нам казали про терміни здачі будинку - 3.1 - вересень, 3.2 - грудень. Ці терміни ще не настали! Всі інвестори кажуть про такі ж терміни і тільки одна особа розказує, що вже все пропало і всі терміни вийшли :@-:
живу в сусідньому будинку, вікна частково виходять на будівельний майданчик, кожного дня бачу як ведуться роботи - фарбують фасад, щось всередині свердлять та гупають - чути, кожного дня бачу у вікнах та на балконах робітників і обох секціях, почали готувати придомову територію під облагородження - їздить техніка, розрівнює та втрамбовує площу перед першою секцією. Кожного тижня картинка міняється, динаміку видно, чого волати "всьопропало"?
перестаньте тут паніку розводити, хай но вересень прийде спочатку.
щойно зареєструвався
А коли здача і заселення 3.2? Яніс, можете відповісти, будь ласка?
новий користувач
Ответов: 16
Народ, а может и Янис, подскажите. пожалуйста. Из чего проводка в 5 доме? И какие стоят щитки?
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Vitulka писал(а):Так кекс я інвестор, а Ви інвестор чи менеджер відділу продажів? Я пропоную в вересні чи на початку жовтня (бо впевнена що нікому ще не дадуть заселитися), зібратися інвесторам із забудовником і Всім разом запитати за реальні терміни заселення. Це для тих інвесторів я пишу кому це цікаво, остальні краще нехай мовчать, якщо їм це нецікаво!

Та фсе Вам будет, и почти вовремя.. Пыхтит застройщик.! :smoke:
Вчера первый слой асфальта в придомовую укатали..
Пред.След.

Вернуться в Ирпень, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинское

dsf