Жилой массив "Патриотика на озерах" ("Патриотика-2") - "Аркада"

Дарницкий р-н, Осокорки

Відповісти

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
59
55%
 
Показать голоса
Плохо
6
6%
 
Показать голоса
Нормально
24
22%
 
Показать голоса
Хорошо
8
7%
 
Показать голоса
Отлично
10
9%
 
Показать голоса
 
Всего голосов : 107
Повідомлень: 37
Реєстрація: 08.08.2019
Репутація: 0
ivan.nikodimov писал(а):Запрет снят - участки можно пускать по рукам:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/83871273

1.Апеляційну скаргу Київської міської ради на ухвалу Господарського суду міста Києва від 27.05.2019 у справі № 910/2902/18 задовольнити.

2.Ухвалу Господарського суду міста Києва від 27.05.2019 у справі № 910/2902/18 скасувати.

3.Прийняти нове рішення, яким у задоволенні клопотання розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Давидюка Романа Миколайовича про вжиття заходів до забезпечення вимог кредиторів відмовити.


Інформуємо вас, щодо наслідків скасування постановою Північного апеляційного господарського суду від 20.08.2019р. у справі 910/2902/18 ухвали Господарського суду м. Києва від 27.05.2019 про забезпечення позову, яка передбачала зупинення дії рішення Київської міської ради від 31.01.2019 №3/6659 про розірвання договорів оренди земельних ділянок, призначених для будівництва ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».

Ухвала Господарського суду м. Києва від 27.05.2019 про забезпечення позову, яку 20.08.2019р. скасував суд апеляційної інстанції, була одним з трьох документів, що встановлюють судову заборону на припинення дії договорів оренди земельних ділянок, призначених для будівництва ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».

Окрім вказаної ухвали, здійснювати дії, направлені на розірвання договорів оренди землі, Київській міській раді також забороняють чинні на сьогоднішній день:

- ухвала Господарського суду м. Києва від 25.05.2018р. у справі №910/2902/18 (зазначена ухвала пройшла усі стадії судового оскарження і не може бути скасована

- ухвала Господарського суду м. Києва від 08.02.2019 у справі №910/1424/19 (вказана ухвала на сьогоднішній день переглянута судом апеляційної інстанції і залишена в силі).

Таким чином, договори оренди земельних ділянок ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» залишатимуться чинними до остаточного вирішення справи про скасування рішення Київської міської ради від 31.01.2019 №3/6659 щодо розірвання з ТОВ «Контактбудсервіс» договорів оренди землі.

Нагадуємо, що 02.07.2019 Господарський суд міста Києва підтримав правову позицію забудовника і прийняв рішення про визнання недійсним та скасування рішення Київської міської ради від 31.01.2019 №3/6659.

Розгляд апеляційної скарги Київради на вказане рішення призначений на 03.10.2019р. (підготовче засідання).

Варто зазначити що, забудовник очікує отримання позитивного рішення суду апеляційної інстанції у даній справі, оскільки Київрада не наводить в апеляційній скарзі аргументів, які б спростовували висновки Господарського суду міста Києва, на підставі яких судом було визнано недійсним та скасовано рішення Київської міської ради від 31.01.2019 №3/6659.
На початок сторінки
Повідомлень: 41
Реєстрація: 07.02.2019
Репутація: 0
Добрий день !
Є якісь новини по ПНО ?
На початок сторінки
Повідомлень: 57
Реєстрація: 22.01.2019
Репутація: 3
Sib777 писал(а):Добрий день !
Є якісь новини по ПНО ?


Сьогодні було судове засідання в Верховному суді по дозволу на будівництво підстанції і судді взяли перерву до 08.10
На початок сторінки
Повідомлень: 61
Реєстрація: 26.03.2019
Репутація: -5
ПНО- фсьо!

Верховний Суд України
УХВАЛА
26 вересня 2019 року
Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду Шарапи В.М., розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Контактбудсервіс" про зупинення дії постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 11.06.2019 у справі №826/9175/18 за позовом Громадської організації "ЕКОПАРК ОСОКОРКИ" до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, треті особи, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Товариство з обмеженою відповідальністю "Контактбудсервіс", Товариство з обмеженою відповідальністю "Будеволюція", Державна служба з питань національної культурної спадщини Міністерства культури і туризму України, Виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація), Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради Київської міської державної адміністрації, Державне агентство водних ресурсів України, Комунальне підприємство "Плесо", Департамент охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про скасування дозволу на будівництво, -

Скаржником подано заяву про зупинення дії оскаржуваного судового рішення до закінчення її перегляду у касаційному порядку. Заяву обґрунтовує тим, що з прийняттям цього судового рішення скаржнику фактично створено умови, за яких він не може більше здійснювати будівництво житлового масиву "Осокорки-Центральні", у зв`язку з чим несе фінансові та репутаційні збитки, адже зриваються строки виконання будівельних робіт та здача об`єкта в експлуатацію. Наголошує, що ним як забудовником продано велику кількість житлових квартир, тобто, у скаржника існують зобов`язання перед покупцями.

У Х В А Л И В:
Відмовити у задоволенні клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Контактбудсервіс" про зупинення дії постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 11.06.2019 у справі №826/9175/18 ............. про скасування дозволу на будівництво.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання й оскарженню не підлягає
На початок сторінки
Повідомлень: 218
Реєстрація: 05.11.2016
Репутація: 2
Очень интересно, где в этой ухвале написано ПнО фсьо???
http://reyestr.court.gov.ua/Review/84525309
На початок сторінки
Повідомлень: 61
Реєстрація: 26.03.2019
Репутація: -5
Почему дело по ПНО для Аркады уже безнадежное?
1. В большинстве случаев вышестоящая судовая инстанция при рассмотрении аппеляции подтверждает решение нижестоящего суда. Соглашусь, что не всегда.
2. Если вышестоящая судовая инстанция приняв аппеляцию к рассмотрению и предварительно изучив ее, не приостанавливает решение нижестоящего суда, то шансы выиграть аппеляцию становятся еще меньше.Что и имеем в данном случае.
3.Конечно. возникает вопрос- если Верховный суд определился с решением отклонить аппеляцию, то почему он не принял это решение, а перенес рассмотрение дела? На этот вопрос ответить не могу. Возможно это несколько повышает шансы Аркады на выигрыш.
3. Но до меня дошла утечка информации - Аркада практически смирилась с потерей ПНО и ей надо просто (негативное для нее) решение суда для "замораживания" покупателей квартир в ПНО. Ссылаясь на форс-мажорные обстоятельства. А попросту говоря- Аркада понимает, что даже имея разрешение на застройку ПНО. она не получит притока средств новых покупателей. Они будут выжидать. А начинать строить будет необходимо. иначе разрешение отберут, а это новый негатив для Аркады. Надо раскручивать стройку ПНО за свои деньги, а свободных денег нет. Ей надо хоть как-то возобновить достройку Патриотики и Эврики. Иначе не будет покупателей ПНО. Вообщем круг замкнулся.
Поэтому для Аркады проигрыш суда по ПНО - это передышка.На деньги, которые удастся наскрести, потихоньку достраивать Патриотику и Эврику. А от претензий инвесторов ПНО пока отбиваться сославшись на форс-мажор
На початок сторінки
Повідомлень: 61
Реєстрація: 26.03.2019
Репутація: -5
Дополню.
На самом деле Верховный суд в случае отклонения аппеляции Аркады не вынесет запрет на строительство жилья на этих площадях вообще. Суд просто подтвердит законность " скасування дозволу на будівництво" А это не вообще дозвіл, а конкретный документ. Надо понимать, что наши суды не разрешают проблем по сути. Например в данном случае - можно застраивать территорию между озерами или нельзя. Это не компетенция суда. Это компетенция местной власти. суд разрешает только правовую коллизию. Типа , решение кем-то принято, но с нарушениями процедуры. Кто-то подает в суд и суд решение отменяет. При суд не против решения вообще, просто примите это решение повторно без нарушения процедуры.
И примеров иллюстрирующих вот такой принцип вынесения судовых решений можно найти уйму. Включая с разъяснениями судов, что они не запрещают хорошие решения или законы. просто принимайти их законно.
В данном случае понятно, что имеющийся дозвіл на будівництво выдан с нарушениями законов. Иначе бы Окружной суд не вынес бы решение об его отмене. И эти обстоятельства никуда не делись и каких-то новых обстоятельств не появилось. А то, что Аркада продала квартиры в ПНО - это хозяйственные проблемы Аркады, не имеющие никакого отношения к вопросу законности дозволу.
И Верховный суд может разъяснить, что после того как он пошлет Аркаду по известному адресу, Аркада может снова обратиться к киевским властям за новым разрешением на строительство ПНО и там уже аргументировать тем, что она продала квартиры в ПНО. А вот дадут ли ей это разрешение- это уже право киевских властей.
На початок сторінки
Повідомлень: 57
Реєстрація: 22.01.2019
Репутація: 3
Сегодня застройщиком был выигран суд по подстанции в Верховном суде.
Решение обжалованию не подлежит.

Подстанции быть!)

Теперь ожидаем такое же решение по разрешению на строительство домов 16.10.19!
На початок сторінки
Повідомлень: 61
Реєстрація: 26.03.2019
Репутація: -5
Теперь ожидаем такое же решение по разрешению на строительство домов 16.10.19!
**********************************************************************
Не дождались. Суд перенес заседание на 06.11.
Похоже судьи играют в игру "ни нашим, ни вашим" и тянут резину.
Но время играет против Аркады, которой хочется поскорее получить денежные вливания
от новых инвесторов, что бы пустить их на достройку Патриотики, где у Аркады не просто подгорает, там целый пожар. Ну и Эврика полыхает. Терпение инвесторов подходит к концу. Если часть их них решит засудить управляющего ФФС за невыполнение обязательств (даже не получив с этого выгоды), то Аркаде придется ой как плохо.
На початок сторінки
Повідомлень: 61
Реєстрація: 26.03.2019
Репутація: -5
Ну все, запретят Аркаде и ей подобным конторкам строительство "пирамид" и продажу "воздуха" вместо квартир.
"В Верховной Раде Украины готовится законопроект, которым будет введен запрет на продажу новых квартир до завершения их регистрации в специальном реестре."
Фактически это означает, что большую часть строительных работ застройщик должен будет выполнять за счет своих средств, а не за деньги инвесторов.
На початок сторінки
Повідомлень: 142
Реєстрація: 02.02.2018
Репутація: 6
author83 писал(а):Ну все, запретят Аркаде и ей подобным конторкам строительство "пирамид" и продажу "воздуха" вместо квартир.
"В Верховной Раде Украины готовится законопроект, которым будет введен запрет на продажу новых квартир до завершения их регистрации в специальном реестре."
Фактически это означает, что большую часть строительных работ застройщик должен будет выполнять за счет своих средств, а не за деньги инвесторов.

Только в этот реестр можно будет добавлять недостроенные квартиры... и что кому запретят - это вы конечно фантазируете
На початок сторінки
mlv
Повідомлень: 83
Реєстрація: 02.12.2017
Репутація: -3
Ну все, запретят Аркаде и ей подобным конторкам строительство "пирамид" и продажу "воздуха" вместо квартир.
"В Верховной Раде Украины готовится законопроект, которым будет введен запрет на продажу новых квартир до завершения их регистрации в специальном реестре."
Фактически это означает, что большую часть строительных работ застройщик должен будет выполнять за счет своих средств, а не за деньги инвесторов.

Откуда у вас такая информация??!! Я искала, но в таком ракурсе, как вы изложили, не нашла...
http://komsamovr.rada.gov.ua/news/main_news/80809.html
На початок сторінки
Повідомлень: 61
Реєстрація: 26.03.2019
Репутація: -5
Откуда у вас такая информация?
******************************
Вот отсюда
https://news.finance.ua/ru/news/-/459296/v-rade-predlagayut-zapretit-prodazhu-novyh-kvartir-do-registratsii-v-spetsreestre
"В Верховной Раде Украины готовится законопроект, которым будет введен запрет на продажу новых квартир до завершения их регистрации в специальном реестре."
И там есть ссылка на заявление зампредкомитета ВР по вопросам градостроительства и пр.
Ключевым словом в этой информации есть "регистрация квартир".
Квартир, не строек. не домов, а именно квартир.
А теперь вопрос - на каком этапе строительства многоквартирного дома отдельная квартира может быть признана объектом для занесения в реестр? Когда, например, есть фундамент, то квартир ведь нет.
Понятно, что все будет зависеть как выпишут закон. А еще больше от того, что напишут в куче подзаконных документов.
Типа Положение о реестре. на кого возложат ведение реестра и пр. Понятно, что будет посредник между застройщиком и реестром. И он будет решать, заносить квартиры в реестр или не заносить. (а застройщик должен будет тоже занести..но не квартиры. а деньги, гы-гы.)
На самом деле цель изменения законодательства - обязать застройщиков вкладывать собственные деньги в строительство, а не строить только за деньги инвесторов. Ну что то типа 50 на 50. Т.е. в процессе строительства застройщик будет иметь право взять с инвесторов не более 50% стоимости квартир.
Остальные - только после сдачи дома. Вопрос только- как такое требование оформить в виде закона. Причем работающего закона. что на самом деле сложно.
Кстати крайне радикальная позиция - продажа только готовых квартир. После регистрации в БТИ. Т.е. застройщик должен полностью построить за свои деньги. Но судя по вышеизложенной информации этого не будет. Застройщики ведь тоже имеют своих лоббистов в ВР. Поэтому в качестве компромиса придумали идею некоего реестра - промежуточного состояния между воздухом и БТИ.
Понятно, что результатом этого будет подорожание новостроев. Но зато рассосется проблема обманутых инвесторов.
На початок сторінки
Повідомлень: 142
Реєстрація: 02.02.2018
Репутація: 6
Ну так это же просто слова одного человека не подкрепленное ничем плюс домыслы СМИ...
На початок сторінки
Повідомлень: 61
Реєстрація: 26.03.2019
Репутація: -5
Если вам нужны действующие законодательные акты, то вы заблудились. Здесь форум, а не архив. Здесь циркулирует разная информация, включая инсайд и умозаключения.
Так вот информация о том, что законодательство об инвестировании в строительство жилья будет ужесточено по отношению к застройщикам - это как бы мой инсайд. И я заимел эту информацию больше месяца назад (но без деталей) Но сегодня это уже секрет Полишенеля. Этого настойчиво требуют от депутатов все. в первую очередь обманутые покупатели квартир. В т.ч. обманутые Аркадой. Надеюсь в это вы поверите? А что будет на выходе, т.е. какой закон примут депутаты. это да, надо ждать.
А то что, любое ужесточение требований к застройщикам вызовет рост цен квартир- это мое умозаключение. Можете не верить.
Также , по моему мнению, в нашей стране покупать квартиру , когда есть только фундамент дома ( а может еще и нет) это неоправданный риск. Даже в случае, если застройщик является вроде бы надежным. Т.е. до этого он выполнял свои обязательства. Просто надо понимать, что это не гарантия . И сами покупатели по сути могут добровольно слндовать т.с. "безопасной схеме инвестирования" Например. на уровне фундамента вносить не более 15-20% стоимости квартиры,коробка дома выгнана - увеличил уровень оплаты до 50%, дом готов доплатил еще 30%, заселился - рассчитался. И не вестись на на посулы застройщиков типа "раньше заплатишь- дешевле будет" Так показывает практика - не будет. И наверное обманутые инвесторы Патриотики сейчас рвут волосы " лучше бы я купил квартиру в готовом доме у другого застройщика, пусть дороже, но уже имел бы квартиру" Но не все способны до этого додуматься в индивидуальном порядке. Значит эту схему надо внедрить в законодательном порядке. И всем будет счастье. И покурателям и застройщикам (добросовестным)
На початок сторінки
Повідомлень: 142
Реєстрація: 02.02.2018
Репутація: 6
author83 писал(а):Если вам нужны действующие законодательные акты, то вы заблудились. Здесь форум, а не архив. Здесь циркулирует разная информация, включая инсайд и умозаключения.
Так вот информация о том, что законодательство об инвестировании в строительство жилья будет ужесточено по отношению к застройщикам - это как бы мой инсайд. И я заимел эту информацию больше месяца назад (но без деталей) Но сегодня это уже секрет Полишенеля. Этого настойчиво требуют от депутатов все. в первую очередь обманутые покупатели квартир. В т.ч. обманутые Аркадой. Надеюсь в это вы поверите? А что будет на выходе, т.е. какой закон примут депутаты. это да, надо ждать.
А то что, любое ужесточение требований к застройщикам вызовет рост цен квартир- это мое умозаключение. Можете не верить.
Также , по моему мнению, в нашей стране покупать квартиру , когда есть только фундамент дома ( а может еще и нет) это неоправданный риск. Даже в случае, если застройщик является вроде бы надежным. Т.е. до этого он выполнял свои обязательства. Просто надо понимать, что это не гарантия . И сами покупатели по сути могут добровольно слндовать т.с. "безопасной схеме инвестирования" Например. на уровне фундамента вносить не более 15-20% стоимости квартиры,коробка дома выгнана - увеличил уровень оплаты до 50%, дом готов доплатил еще 30%, заселился - рассчитался. И не вестись на на посулы застройщиков типа "раньше заплатишь- дешевле будет" Так показывает практика - не будет. И наверное обманутые инвесторы Патриотики сейчас рвут волосы " лучше бы я купил квартиру в готовом доме у другого застройщика, пусть дороже, но уже имел бы квартиру" Но не все способны до этого додуматься в индивидуальном порядке. Значит эту схему надо внедрить в законодательном порядке. И всем будет счастье. И покурателям и застройщикам (добросовестным)


Т.е. все ваше полотно - не более чем голословное заявление, которое ничем не подтверждено и проверить его нельзя? Тогда это больше всего похоже на вброс и враньё.
На початок сторінки
Повідомлень: 61
Реєстрація: 26.03.2019
Репутація: -5
Понятно, "ВЫВСЕВРЕТЕ"
Но, вообще-то, я опирался на заявление зампредседателя Комитета Верховной Рады Украины Это как бы официальное лицо. Понятно, что она не раскрыла все детали нового законопроекта, а только намекнула. О новом реестре. Который, как я понимаю, должен повысить уровень защиты покупателей квартир в новостроях. Да, она сказала только о наличии полного пакета документов на стройку. только вот вопрос- а гарантирует ли наличие у застройщика такого пакета документов получение покупателями своих квартир в оговоренные сроки? Наша реальность показывает - не гарантирует. У Аркады ведь есть же все документы на Патриотику? Так почему же она не выполняет свои обязательства перед инвесторами?
Еще одним из вариантов усиления защиты покупателей квартир рассматривается создание Фонда защиты прав покупателей жилья. Что-то вроде Фонда гарантирования банковских вкладов. Т.е. застройщики будут платить в этот Фонд страховые взносы. Несомненно. эти расходы будут включены в стоимость каждого кв. метра жилья. Кстати, добросовестные застройщики это не поддерживают. Поскольку понимают, что они. ну или их инвесторы, по сути будут расплачиваться за аферистов и строителей "пирамид".
На початок сторінки
Повідомлень: 61
Реєстрація: 26.03.2019
Репутація: -5
Щось тема про ПНО замерзла і нікого не цікавить. Напевно інвесторів ПНО не існує в природі. А ті хто пікетує суди по ПНО - це оба найняті тітушки або інвестори Патріотики, які хочкть вирішення своїх проблем за рахунок піраміди.
А по ПНО є дуже цікаві обставини. По піску який лежить на майданчику ПНО. Який вияаляється не налижить ні Аркаді. ні Контратбудсервісу. І по цьому піску суди тягнуться вже більше року.
Ось посилання на останнє. яке було 21.11.2019 http://reyestr.court.gov.ua/Review/85777928
Наступне призначено на 09.12.2019
Якщо покопати всю цю піщану історію, то виходить така картина
За результатами розгляду спору між ТОВ ТЛК “ЕФТ-ЛІЗІНГ" і ТОВ “Українська торгова фірма Едельвейс" ( і його правонаступником ТОВ “УТФ 38”), рішенням Донецького обласного третейського суду за останніми було визнано право володіння піском у кількості 2 млн. тон, що розташований на земельній ділянці в ж/м Осокорки-Центральні у Дарницькому районі міста Києва, кадастровий номер 8 000 000 000:96:001:008,.
Для довідки. одним із засновників ТЛК “ЕФТ-ЛІЗІНГ" є Аркада-Будівництво.
Це рішення підтвердив Львівський апеляційний господарський суд
https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/court-document/76000435/
ТОВ “УТФ 38” зараз перебуває в процессі припинення діяльності і його правонаступником є ТОВ "Еліт Буд Інновація", яке передало 2000 м3 піску ТОВ "Гріт Трейд", яке хоче цей пісок вивезти з майданчика ПНО. Але Контактбудсервіс цьому перешкоджає.
Тому ТОВ "Гріт Трейд" подало в суд
Цитую
"До господарського суду міста Києва надійшла позовна заява ТОВ "Гріт Трейд" до ТОВ "Контактбудсервіс" про витребування майна з чужого незаконного володіння
Свої позовні вимоги позивач обґрунтовує тим, що він є власником піску річного у кількості 2000 м3, що розташований на земельній ділянці в ж/м Осокорки-Центральні у Дарницькому районі міста Києва, кадастровий номер 8 000 000 000:96:001:008, що підтверджується рішенням засновника ТОВ "Гріт Трейд" та актом приймання-передачі майна до статутного капіталу ТОВ "Гріт Трейд" від 15.10.2018р.
ТОВ"Контактбудсервіс" є користувачем земельної ділянки на якій розташований вищезазначений пісок річний.
На думку позивача відповідач володіє піском без відповідної правової підстави.
Оскільки, відповідачем відмовлено в наданні доступу до земельної ділянки для вивезення піску річного та поверненні піску, позивач звернувся в суд.
.........
ТОВ "УТФ 38" (ідентифікаційний код 14355922), в процесі правонаступництва, на підставі рішення Постійно діючого третейського суду при асоціації "Правозахист підприємств та громадян України" справі №1-03/2-16 та ухвали Львівського апеляційного господарського суду по справі №974/13/18 визнано власником рухомого майна, а саме: піску річкового, щільного, рядового для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій і робіт, у кількості два мільйона тон, який розташований на земельній ділянці, загальною площею 90,6379 га з кадастровим номером 8 000 000 000:96:001:008.
ТОВ "УТФ 38" будучи єдиним учасником (власником) ТОВ «Еліт Буд Інновація», на підставі акту №1 від 13.04.2018 року передало майно третій особі як майновий внесок учасника до статутного капіталу ТОВ «Еліт Буд Інновація».
Враховуючи вищезазначене, суд вважає за необхідне залучити ТОВ «Еліт Буд Інновація» до участі у справі в якості третьої особи..."
Ось така то фігня малята. Земельна ділянка в аренді у Аркади/Контактбудсервісу ( по вересень 2020 р), але пісок, який лежить на ній, належить іншій команії, яка схоже хоче його розпродати.
На початок сторінки
Повідомлень: 149
Реєстрація: 09.10.2015
Репутація: 2
author83 писал(а):Щось тема про ПНО замерзла і нікого не цікавить. Напевно інвесторів ПНО не існує в природі. А ті хто пікетує суди по ПНО - це оба найняті тітушки або інвестори Патріотики, які хочкть вирішення своїх проблем за рахунок піраміди.


так а ви не інвестор? вас дуже цікавить ця тема, влаштували тут бенефіс одного спікера. ви ж інвестор ПНО, раз в цій темі стільки пишете? чи найнтий тітушка?
На початок сторінки
Повідомлень: 169
Реєстрація: 15.11.2019
Репутація: -9
author83 писал(а):Щось тема про ПНО замерзла і нікого не цікавить. Напевно інвесторів ПНО не існує в природі. А ті хто пікетує суди по ПНО - це оба найняті тітушки або інвестори Патріотики, які хочкть вирішення своїх проблем за рахунок піраміди.
А по ПНО є дуже цікаві обставини. По піску який лежить на майданчику ПНО. Який вияаляється не налижить ні Аркаді. ні Контратбудсервісу. І по цьому піску суди тягнуться вже більше року.
Ось посилання на останнє. яке було 21.11.2019 http://reyestr.court.gov.ua/Review/85777928
Наступне призначено на 09.12.2019
Якщо покопати всю цю піщану історію, то виходить така картина
За результатами розгляду спору між ТОВ ТЛК “ЕФТ-ЛІЗІНГ" і ТОВ “Українська торгова фірма Едельвейс" ( і його правонаступником ТОВ “УТФ 38”), рішенням Донецького обласного третейського суду за останніми було визнано право володіння піском у кількості 2 млн. тон, що розташований на земельній ділянці в ж/м Осокорки-Центральні у Дарницькому районі міста Києва, кадастровий номер 8 000 000 000:96:001:008,.
Для довідки. одним із засновників ТЛК “ЕФТ-ЛІЗІНГ" є Аркада-Будівництво.
Це рішення підтвердив Львівський апеляційний господарський суд
https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/court-document/76000435/
ТОВ “УТФ 38” зараз перебуває в процессі припинення діяльності і його правонаступником є ТОВ "Еліт Буд Інновація", яке передало 2000 м3 піску ТОВ "Гріт Трейд", яке хоче цей пісок вивезти з майданчика ПНО. Але Контактбудсервіс цьому перешкоджає.
Тому ТОВ "Гріт Трейд" подало в суд
Цитую
"До господарського суду міста Києва надійшла позовна заява ТОВ "Гріт Трейд" до ТОВ "Контактбудсервіс" про витребування майна з чужого незаконного володіння
Свої позовні вимоги позивач обґрунтовує тим, що він є власником піску річного у кількості 2000 м3, що розташований на земельній ділянці в ж/м Осокорки-Центральні у Дарницькому районі міста Києва, кадастровий номер 8 000 000 000:96:001:008, що підтверджується рішенням засновника ТОВ "Гріт Трейд" та актом приймання-передачі майна до статутного капіталу ТОВ "Гріт Трейд" від 15.10.2018р.
ТОВ"Контактбудсервіс" є користувачем земельної ділянки на якій розташований вищезазначений пісок річний.
На думку позивача відповідач володіє піском без відповідної правової підстави.
Оскільки, відповідачем відмовлено в наданні доступу до земельної ділянки для вивезення піску річного та поверненні піску, позивач звернувся в суд.
.........
ТОВ "УТФ 38" (ідентифікаційний код 14355922), в процесі правонаступництва, на підставі рішення Постійно діючого третейського суду при асоціації "Правозахист підприємств та громадян України" справі №1-03/2-16 та ухвали Львівського апеляційного господарського суду по справі №974/13/18 визнано власником рухомого майна, а саме: піску річкового, щільного, рядового для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій і робіт, у кількості два мільйона тон, який розташований на земельній ділянці, загальною площею 90,6379 га з кадастровим номером 8 000 000 000:96:001:008.
ТОВ "УТФ 38" будучи єдиним учасником (власником) ТОВ «Еліт Буд Інновація», на підставі акту №1 від 13.04.2018 року передало майно третій особі як майновий внесок учасника до статутного капіталу ТОВ «Еліт Буд Інновація».
Враховуючи вищезазначене, суд вважає за необхідне залучити ТОВ «Еліт Буд Інновація» до участі у справі в якості третьої особи..."
Ось така то фігня малята. Земельна ділянка в аренді у Аркади/Контактбудсервісу ( по вересень 2020 р), але пісок, який лежить на ній, належить іншій команії, яка схоже хоче його розпродати.

Если "...Земельна ділянка в аренді у Аркади/Контактбудсервісу ( по вересень 2020 р)..." то уже можно говорить о том что ПНО "накрылось медным тазиком".
На початок сторінки
Відповісти
Попередня сторінкаНаступна сторінка

Жилой массив "Патриотика на озерах" ("Патриотика-2") - "Аркада"

Дарницкий р-н, Осокорки

Вернуться в Микрорайон "Патриотика"dsf

 
цена: от 33 651 грн./м2
тел: (044) 290 73 55
 
цена: от 24 907 грн./м2
тел: (044) 298 67 78
 
цена: от 19 244 грн/м2
тел: 222 72 78
 
цена: от 25 107 грн./м2
тел: (044) 298 61 21
 
цена: от застройщика
тел: (044) 233 75 49
 
цена: от 13 999 грн/м2
тел: (098) 184 20 52
 
цена: от 19 800 грн/м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 45 000 грн./м2
тел: (044) 333 60 77