Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .5254. . .126
21 сен 2017 09:40
Цитата "DеnchiK":


:protest: :protest: :protest:

Какой ужас, так не пойдет, у меня уже штукатуры на низком старте, 2 недели ждать не будут!
Это что потом опять ждать когда они (штукатуры) закончат другой объект.........


Наша бригада вже також готова переступити поріг нашої квартири. Дуже сподіваємося отримати ключ до кінця місяця :pray:
21 сен 2017 09:43
Цитата "Anabel123":


Наша бригада вже також готова переступити поріг нашої квартири. Дуже сподіваємося отримати ключ до кінця місяця :pray:


Ми також на це надіємось.
Дуже хочеться вже з 1 жовтня розпочати ремонт.
21 сен 2017 10:05
Цитата "Anabel123":


У відділі продажу молода дівчина сказала нам, що ключі ми отримаємо аж в другій половині жовтня. На скільки це правдива інформація? :notsure:


Щоооооо??? :protest: От халепа! Коли ж нам робити ремонт... Скільки планів може зруйнуватися через ці відтермінування :faceoff: Будемо сподіватися, що реальність усе-таки виявиться добрішою до мешканців №1.
21 сен 2017 15:16
А я раньше конца октября и не надеюсь. Ребята, учитывайте сроки присвоения адресса на сессии, перестаньте уже верить в чудеса, мы в стране под названием Украина...Альтис здесь безсилен... :notsure:
21 сен 2017 17:30
Вся бумажная волокита займёт много времени.При хорошем раскладе раньше 1 ноября ключи не получим.И чего так все всполошились, кто вам обещал ключи в начале октября?По фото двора вижу что машина со стройматериаллами к подьезду не подьедет,да и выгружать всё тоже не куда ,разве что на клумбы.Гаражный кооператив нас зажал впритык.Там хоть две машины разьедуться ,когда вещи будем разгружать?
22 сен 2017 07:34
Штукатуры - это хорошо, любит наш народ... А что по поводу неустойки с 01.10 согласно Договора? Можно готовить официальное письмо?

З.Ы. Это не бот, забыл пароль и пришлось перерегистрироваться, т.к. маил.ру забанили :hi:
22 сен 2017 08:00
штукатуры, а почему никто про неустойку с 01.10 не заикается? сколько там учетных ставок на душу населения? :smoke:
22 сен 2017 09:08
Цитата "kwon":
штукатуры, а почему никто про неустойку с 01.10 не заикается? сколько там учетных ставок на душу населения? :smoke:


Там нюанс в тому, що 30/10/17 будинок повинен бути зданий, а не жильці отримали ключі) Ближче до 1-го жовтня будемо розбиратися по ситуації :thanks:
22 сен 2017 09:22
так нам же нужны не шашечки (бумага о сдаче), а ехать (ключи от квартиры), так что при желании юридически можно плясать от факта их получения, хотя, уже очевидно, что ни того ни другого до 01.10 не будет и юридическая коллизия снимается с повестки дня, переходя в плоскость поиска механизма реализации полагаемого возмещения :ded:
22 сен 2017 09:25
Цитата "kwon":
штукатуры, а почему никто про неустойку с 01.10 не заикается? сколько там учетных ставок на душу населения? :smoke:

Застройщик по договору до 01.10.17 обязуется ввести дом в эксплуатацию,так что какая там неустойка.А ключи выдавать,лифты запускать никто нам и не обещал к 1 октября.Я думаю не более 5-7% инвесторов успеют сделать ремонт и въехать до НГ .
22 сен 2017 09:32
Цитата "irinapau":

Застройщик по договору до 01.10.17 обязуется ввести дом в эксплуатацию,так что какая там неустойка.А ключи выдавать,лифты запускать никто нам и не обещал к 1 октября.Я думаю не более 5-7% инвесторов успеют сделать ремонт и въехать до НГ .

обязаться - не значит сделать... возле объекта часто бываете? и чинуши сейчас не те, что раньше, "решать вопрос" побаиваться начали...
22 сен 2017 09:48
Цитата "kwon":

обязаться - не значит сделать... возле объекта часто бываете? и чинуши сейчас не те, что раньше, "решать вопрос" побаиваться начали...


Бояться "чинуши" начали не только решать, но и неоправданно затягивать подписи и безосновательно отказывать в положительном решении.
Так что не паникуем и ожидаем....
В любом случае №1 практически завершен, Альтис делает со своей стороны все, что может, а "чинуши" пусть не делают глупостей!
Лично я, если узнаю про затягивание, сам лично напишу на них обузу, куда написать я знаю, как - тоже.
Альтис (БМУ-53) подтвердит, что как и куда писать я знаю... :hi: :hi: :hi:
22 сен 2017 11:31
Друзья, по поводу условий Договора и т.п. мы всегда выполняем договорные обязательства.
Цитата "kwon":

обязаться - не значит сделать... возле объекта часто бываете? и чинуши сейчас не те, что раньше, "решать вопрос" побаиваться начали...


Что не так с объектом?

По поводу чиновников, решений и вопросов, обратите внимание, что чиновники в Украине часто меняются.

Мы же всегда работаем в правовом поле так, чтобы любые действия соответствовали букве закона, а не зависели от частного решения того или иного чиновника. :yes:
Это залог длительной и надежной работы.
22 сен 2017 11:34
Во избежание недоразумений.
В видео-обзоре 3х комнатной квартиры, который многие видели, девушка говорит, что для каждой квартиры среди прочего установлен фильтр на воду.
Имеется в виду фильтр грубой очистки.

Обратите внимание, это не фильтр со сменными угольно-кремниевыми картриджами или на основе обратного осмоса!
22 сен 2017 11:47
Цитата "DеnchiK":


Бояться "чинуши" начали не только решать, но и неоправданно затягивать подписи и безосновательно отказывать в положительном решении.
Так что не паникуем и ожидаем....
В любом случае №1 практически завершен, Альтис делает со своей стороны все, что может, а "чинуши" пусть не делают глупостей!
Лично я, если узнаю про затягивание, сам лично напишу на них обузу, куда написать я знаю, как - тоже.
Альтис (БМУ-53) подтвердит, что как и куда писать я знаю... :hi: :hi: :hi:


Да, Денис, очень требовательный клиент :yes:
22 сен 2017 11:49
Цитата "АгроноМ1982":
Питання до забудовника.скажіть які доки будем підписувати при передачі майна окрім акту прийому-передачі?і як плануеться сама процедура передачі?по секціях?


Цитата "Anabel123":

У відділі продажу молода дівчина сказала нам, що ключі ми отримаємо аж в другій половині жовтня. На скільки це правдива інформація? :notsure:



Цитата "Кошкин дом 1":
А я раньше конца октября и не надеюсь. Ребята, учитывайте сроки присвоения адресса на сессии, перестаньте уже верить в чудеса, мы в стране под названием Украина...Альтис здесь безсилен... :notsure:

Да :yes:

Цитата " dimon":
Вся бумажная волокита займёт много времени.При хорошем раскладе раньше 1 ноября ключи не получим.И чего так все всполошились, кто вам обещал ключи в начале октября?По фото двора вижу что машина со стройматериаллами к подьезду не подьедет,да и выгружать всё тоже не куда ,разве что на клумбы.Гаражный кооператив нас зажал впритык.Там хоть две машины разьедуться ,когда вещи будем разгружать?

Да, Вы правы, процедура может занять не мало времени.
Две легковые разъедутся запросто. С грузовыми - зависит от габаритов.



Стосовно отримання ключів

Шановні майбутні мешканці Житлового будинку №1!

Будинок здається весь цілком (не по-секційно).
Основні етапи, які необхідно буде пройти:
- Здача будинку - введення будинку у експлуатацію (наразі чекаємо на завершення цього процесу).
- Присвоєння поштового адресу.
- Попередній огляд житла інвестором.
- Якщо все відповідає договору купівлі-продажу і влаштовує, підписання акту приймання-передачі квартири.
- Укладення договору з експлуатуючою організацією.
- Виготовлення технічного паспорту чи отримання технічного паспорту, якщо його замовите у ТОВ «АЛЬТІС-ПРОЕКТ».
- Реєстрація права власності на квартиру у приватного/державного нотаріуса чи державного реєстратора. Отримання ключів від квартири/приміщення.
- Укладення договору з ПАТ «Київобленерго» на постачання електроенергії.
- Укладення договору з КП ВКГ "Бориспільводоканал" на водопостачання і водовідведення.
- Укладення договору ПАТ «КИЇВОБЛГАЗ» на постачання природнього газу.

Об’єктивно, «в середньому» ключі від квартири можна буде отримати дійсно у середині жовтня. Хтось зможе трохи раніше, хтось трохи пізніше.
Зверніть увагу, що на певних етапах усіх бажаючих не пропустять миттєво, якщо одночасно туди прийдуть всі двісті з невеличким мешканців (або на той час Вас буде ще більше).

З боку забудовника, все що зможе пришвидшити проходження Вами кожного етапу вже робиться і ще буде зроблено, так щоб процедури укладання організаціями з Вами договорів та внесення туди усіх даних були якнайшвидшими.

Крім того, кожному інвестору (власнику квартири) видамо спеціально підготовлену пам’ятку: з розписаними усіма етапами, контактами та відповідальними особами по кожному етапу; адресами, часами роботи, контактами і необхідними документами для кожної організації.

Будь-ласка, не плануйте конкретні дати, принаймні, поки не повідомимо, що пройшли перший етап – введення будинку у експлуатацію. Наразі ми чекаємо, що це відбудеться вже «ось-ось» :yes: .
Як тільки просунемось, почнемо контактувати з кожним інвестором безпосередньо. :hi:
22 сен 2017 11:54
Цитата "zheka3789_2":

Іронія в тому, що наш будинок повинен був здатися не в 3-му кварталі, а в 1-му... :'(


Обіцяні коментарі щодо строків.

Стосовно затримки

Ще раз нагадаю та дещо проясню ситуацію.

Відтермінувань здачі будинку не буде.
Будинок має здаватись вже у цьому місяці, у найближчі дні.

Дійсно, як відомо, попередньо термін здачі будинку був запланований на І квартал 2017р.

Істотно будівництво – це складний процес, з багатьма контрольованими факторами, неконтрольованими зовнішніми впливами та певними ризиками. Тому терміни завершення будівництва визначаються не конкретним датами, а кварталами; і у строки будівництва житлових об’єктів закладається так званий «буферний» період у 6 місяців, тобто у 2 додаткові квартали. І саме у цей строк ми вкладаємось. До речі, така можлива затримка прописується у договорах.

Однак, не зовсім коректно порівнювати ситуацію перенесення строків у рамках «буферного» періоду у Житловому будинку №1 із практикою регулярного затримання будівництва у інших забудовників, яка, нажаль, є поширеною в Україні, і, зокрема, у Київській області.
Компанія «Альтіс-Девелопмент» є найдіним забудовником і усі свої проекти робить якомога якісно і своєчасно.

Хоча це у жодному разі не виправдовує перенесення строку навіть у рамках «буферного» періоду в 2 квартали, але нагадаю відому багатьом історію будівництва Житлового будинку №1.
На початку будівництва будинок був «Г»-подібним і складався фактично лише з 1ї і 2ї секцій зі строком здачі І квартал 2017р.

Потім нам вдалося придбати ділянки землі поруч. І це велике щастя для мешканців будинку!
До будинку добавили 3-тю, 4-ту і 5-ту секції – будинок став мати такий вигляд, як має зараз. Будинок став велетнем, красавцем, унікальною незвичайною будівлею у Борисполі! При цьому мешканці отримали повністю закритий затишний двір – ніхто сторонній без дозволу навіть не загляне у нього, жодного шквального вітру – тихо, спокійно, красиво.

Чому вважаю, що мешканцям пощастило?! Скажу відверто, якщо б ми тоді не підсуєтились, то уявіть щоб могли отримати мешканці: Житловий будинок №1 з 1ї і 2ї секції, а прямо навпроти, на місці 4ї і 5ї секції – інша новобудова нижчого класу з силікату :faceoff: , з відповідним контингентом 8-() і усіма відповідними наслідками. Якщо огородити наш двір, всеодно б у нього заглядали, заходили, влаштовували б там посиденьки :drink: . Хтось з нашого дому обов’язково б пускав своїх нових «друзів». Це ще не кажучи про естетику сусідньої новобудови.
Тому, дійсно вважаю, що у цій ситуації мешканцям і нам дуже пощастило :yes: .

При цьому, що при збільшенні будинку у 2,5 рази планувались ті ж самі строки – І квартал 2017р. Для цього збільшили потужності будівництва і пришвидшили будівництво. Перша та друга секції були побудовані дуже швидко. :umnik: Ви це пам’ятаєте.

Однак, чим більше об’єкт будівництва, тим більший вплив мають зовнішні фактори. Певні ситуації з матеріалами або затримками через погоду по ланцюгу мають більш негативні наслідки. Крім того, усі ми спостерігаємо все більшу непередбачуваність погодних умов. Хто, наприклад, 2 роки тому, коли планувались строки, міг уявити сніг у квітні чи навіть травні? Або періодичні «мусонні» зливи? Після кожної такої події для великого будинку треба більше часу на очікування. :ded:
Гнати будівництво незважаючи ні нащо – це не наш підхід. До чого це призводить можна побачити на форумах, де люди описують про сиру штукатурку у новобудовах, яку за ціле літо так і не змогли висушити, чого тільки не робили.
Тому, нажаль, і набіжало часу на цілий буферний період.

Щодо 1ї і 2ї секції, то навіть планували їх ввести у експлуатацію окремо, як іноді роблять забудовники. Було б поки без двору. Однак, виникали питання безпеки, враховуючи конфігурацію будинку, окремого підключення газу та юридичні питання введення у експлуатацію. І дуже добре, що так не зробили.
Бачив десь місяць тому на інших форумах, підіймали питання, що в цьому році є випадки, коли ДАБІ скасувала у деяких новобудов раніше видані дозволи на вже введенні у експлуатацію будівлі, через те що ціла будівля здавалася і вводилась по-секційно. Уявіть, як воно зараз мешканцям цих будівель??? :faceoff:

Нашим мешканцям нема чого турбуватись. Ми завжди «тримаємо марку» і робимо все правильно. Повірте, ми самі ради робити все дуже швидко, але інколи усі процеси забирають певний додатковий час.

Головне, що коли Ви в’їдете до своїх чудових помешкань, почнете там жити та радіти, про ці 2 додаткові квартали навіть згадувати не будете.

А чудовий елегантний будинок з рідним і повністю закритим двориком буде Вас радувати ще довгі роки! :hi:
22 сен 2017 22:19
, нажаль, і набіжало часу на цілий буферний період
Набігло,Володимие,набігло...але то таке.моя перша інвестиція в нерухомість.і не так просто дісталась.цікавить одне питання.квартира буде мерзнути цьогоріч чи ні.поки введуть в експлуатацію,поки з кожним інвестором проведуть процес прийому-передачі...з світлом,думаю,проблем не виникне глобальних.але світло не основне.основне-ГАЗ!!! І дуже б не хотілось,щоб стіни промерзали цієї зими.сам вже на низькому старті щодо ремонту.і тут,чуйка є,що будуть несподіванки.Альтіс нам памятки дасть,аякже.навівть з телефонами.за що їм велика подяка.але,газ пускається по стоякам.а,скажімо,по стояку третина квартир ще не продана.як це узгоджуеться?чи 3 інвестора не прооживаає в неньці,просто присунули купку грошей щоб не пропала,а самі десь в Чехії,припустимо,і приїждждати в найближчий час не прланують,їм не горить....а мені ремонт робити...чи,скажімо,все ніби нормально,але чисто по тягнучці не встигнуть газ до морозів пустити?і тут то і всплине перший квартал 2017,коли і мав здатися будинок,і на все хватило б часу.і наш Денчик,можливо,по іншому почне писати вівдгуки по Альтісу...в перервах в іншій писанині(він знає,що і куди писати).я до чого веду.мене не дуже бентежить строки отримання ключів,але зима буде люта,і ввійти в неї,чи пройти ії без газу це фініш.і я не хочу писати і читати негативні відгуки навесні щодо нашого забудовника.є ще так званий адмін фактор.і дуже б хотілося,щоб Альтіс на повну його включив(навіть з не зовсім законною складовою),але в зиму ми ввійшли з газом.ось основна проблема,а не коли ми отримаємо ключі,чи щось там по тренажерах.нікого не хотів образити,але реально переймаюсь.
23 сен 2017 03:55
Как по мне, переживания обоснованые.
По себе знаю, как пускают газ. Самое главное в этом процессе не бояться его начать! Сейчас я живу в доме по ул. Новая 4, это первый дом в Борисполе с индивидуальным отоплением, я также боялся зимы и переживал за газ, так-как каартиру мне передали в НОЯБРЕ! Но слава богу газ успел пустить, а отсутствие соседей по стояку на этот процес негативно никак не влияет.
Механизм прост, договор с газконторой, оплата пуска газа-назначение даты пуска, а время будете «выгрызать» утром при приезде к «пускателям» газа.
Совет всем, обязапельное условие пуска газа это наличие газовой плиты - ЛЮБОЙ! Помню мы с сосядями с одной плитой в квартирах 10 пустили газ!
Страшного нет ничего, а сложности преодолеть можно, нужна только выдержка, чего всем желаю!
23 сен 2017 06:23
Цитата "DеnchiK":
Как по мне, переживания обоснованые.
По себе знаю, как пускают газ. Самое главное в этом процессе не бояться его начать! Сейчас я живу в доме по ул. Новая 4, это первый дом в Борисполе с индивидуальным отоплением, я также боялся зимы и переживал за газ, так-как каартиру мне передали в НОЯБРЕ! Но слава богу газ успел пустить, а отсутствие соседей по стояку на этот процес негативно никак не влияет.
Механизм прост, договор с газконторой, оплата пуска газа-назначение даты пуска, а время будете «выгрызать» утром при приезде к «пускателям» газа.
Совет всем, обязапельное условие пуска газа это наличие газовой плиты - ЛЮБОЙ! Помню мы с сосядями с одной плитой в квартирах 10 пустили газ!
Страшного нет ничего, а сложности преодолеть можно, нужна только выдержка, чего всем желаю!


У меня есть на примете старая газовая плита, мы уже об этом думали, вопрос в том, что на этом этапе в нашем доме лифт ещё может не работать, а тянуть ее на 8 этаж по ступенькам, а потом назад не очень то хочется.. но что поделаешь. Соседи, если я плиту таки достану, будем делиться, не вопрос. Секция 2.

Ещё есть один вариант, у меня подруга пару лет назад через это проходила,и тоже в ноябре, говорит подключали газ только на котёл, хотя бы что б отопление было, соответственно выход на плиту пломбировали, потом, когда ремонт уже готов и стоит мебель с плитой, сами сорвали пломбу и подключили плиту, и никого для этого больше не вызывали. И так говорит делало пол дома.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .5254. . .126
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее