Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .5355. . .126
23 сен 2017 06:34
Цитата "АгроноМ1982":
, нажаль, і набіжало часу на цілий буферний період
Набігло,Володимие,набігло...але то таке.моя перша інвестиція в нерухомість.і не так просто дісталась.цікавить одне питання.квартира буде мерзнути цьогоріч чи ні.поки введуть в експлуатацію,поки з кожним інвестором проведуть процес прийому-передачі...з світлом,думаю,проблем не виникне глобальних.але світло не основне.основне-ГАЗ!!! І дуже б не хотілось,щоб стіни промерзали цієї зими.сам вже на низькому старті щодо ремонту.і тут,чуйка є,що будуть несподіванки.Альтіс нам памятки дасть,аякже.навівть з телефонами.за що їм велика подяка.але,газ пускається по стоякам.а,скажімо,по стояку третина квартир ще не продана.як це узгоджуеться?чи 3 інвестора не прооживаає в неньці,просто присунули купку грошей щоб не пропала,а самі десь в Чехії,припустимо,і приїждждати в найближчий час не прланують,їм не горить....а мені ремонт робити...чи,скажімо,все ніби нормально,але чисто по тягнучці не встигнуть газ до морозів пустити?і тут то і всплине перший квартал 2017,коли і мав здатися будинок,і на все хватило б часу.і наш Денчик,можливо,по іншому почне писати вівдгуки по Альтісу...в перервах в іншій писанині(він знає,що і куди писати).я до чого веду.мене не дуже бентежить строки отримання ключів,але зима буде люта,і ввійти в неї,чи пройти ії без газу це фініш.і я не хочу писати і читати негативні відгуки навесні щодо нашого забудовника.є ще так званий адмін фактор.і дуже б хотілося,щоб Альтіс на повну його включив(навіть з не зовсім законною складовою),але в зиму ми ввійшли з газом.ось основна проблема,а не коли ми отримаємо ключі,чи щось там по тренажерах.нікого не хотів образити,але реально переймаюсь.


Розумію Ваші переживання і в чомусь таки підтримую. Але по досвіду знайомого з "Першоцвіту":
Основною умовою для підключення газу є ПЛИТА :notsure: як би дивно це не звучало.
Від отримання ключів до пуску газу в нього, здається, пройшло тижнів зо три, і це все через те, що він при прийомці поставив плиту не на затвердженому планом місці (зовсім короткий шланг) і йому довелося газовиків викликати повторно (без плити, гадаю, зможете підписати "навіть з не зовсім законною складовою").
На його поверсі на той час була не продана сусідня 3-х кімната квартира і ще декілька на поверсі пустували (там або ніхто не робив ремонт, або теж були непродані), але газ у нього був і він у листопаді спокійно собі прогрівав квартиру (будівельники там жили). Прийшли газовики в пусту квартиру - запломбували і до побачення)
І взагалі - по газу десь на перших сторінках цього форуму вже все детально розібрано і час, коли його Вам підключать буде залежати лише від Вас і Вашої наполегливості.

П.С. Те що здано не в першому кварталі, або хоча б "вже" мене теж дуже пригнічує, але контракт є контракт :'(
23 сен 2017 06:48
Цитата "Жилой дом Номер Один":


Гнати будівництво незважаючи ні нащо – це не наш підхід. До чого це призводить можна побачити на форумах, де люди описують про сиру штукатурку у новобудовах, яку за ціле літо так і не змогли висушити, чого тільки не робили.


Ага, звісно. 3тя, 4та, 5та секція пофарбовані нашвидкоруч і ПАСКУДНО. Думав, може хоча б дощами розмиється - стало лише гірше. На 1-2ій секціях окантовка зверху ЧОРНА і витримана часом, а на "нових" СІРА і нерівномірна з пробілами!
Бачачи цю "якість" сумніви мене беруть про якість у 5-ій секції, коли терміни вже "піджимають". Та ж якість буде і з прибудинковою територією, особливо там де потрібні руки на великі об'єми - плитка, фарбування і т.д.

На жаль, навіть з такими недоліками, "Будинок №1" є найкращим рішенням придбати житло (поки не збудується на Робітничій). Але на сьогоднішній день Альтіс підірвав довіру до своїх проектів - перекупи не захочуть чекати на півроку більше, при не найнижчих цінах.
23 сен 2017 07:07
По поводу плиты вы загнули, есть плитки на 2 комфорки, настольные, весит 5 кг.
Взяли и понесли.
23 сен 2017 07:41
Цитата "DеnchiK":
По поводу плиты вы загнули, есть плитки на 2 комфорки, настольные, весит 5 кг.
Взяли и понесли.

Совсем не знаю, что вам и сказать, лично у меня уже куплена газовая поверхность, только вот при подключении стоять она должна не на стульчике и не на козле, так же обстоят дела и с маленькими настольными плитами, нужен стол, я так понимаю, или я ошибаюсь???
23 сен 2017 11:05
Цитата "Кошкин дом 1":

Совсем не знаю, что вам и сказать, лично у меня уже куплена газовая поверхность, только вот при подключении стоять она должна не на стульчике и не на козле, так же обстоят дела и с маленькими настольными плитами, нужен стол, я так понимаю, или я ошибаюсь???


Главное условие-наличие подключеного конечного потребителя газа, а на чем он будет стоять значения не имеет!
23 сен 2017 11:24
Цитата "DеnchiK":


Главное условие-наличие подключеного конечного потребителя газа, а на чем он будет стоять значения не имеет!


То есть я могу притащить свою поверхность, поставить ее на пол или на табуретку, что б до шланга достала и все?
Да, и ещё вопрос, где она по плану должна стоять?
23 сен 2017 11:29
Цитата "Кошкин дом 1":


То есть я могу притащить свою поверхность, поставить ее на пол или на табуретку, что б до шланга достала и все?
Да, и ещё вопрос, где она по плану должна стоять?


Нет жесткой привязки к мусту установки плиты.
Для себя Вы наверное уже выбрали место устоновки, купите шланг нужной длинны, прикрутите и встречайте газовщиков, на пол конечно не очень ложить поверхность, табурета хватит.
23 сен 2017 11:37

По поводу газовой поверхности, в Банковском писали, что она должна быть установлена в столешницу. Почитайте сообщения за 25.07.17 //forum.domik.ua/zhk-bankovskij-g-borisp ol-ul-bankovskaya-32-t26140-700.html

23 сен 2017 12:12
Цитата "Аурика":
По поводу газовой поверхности, в Банковском писали, что она должна быть установлена в столешницу. Почитайте сообщения за 25.07.17 //forum.domik.ua/zhk-bankovskij-g-borisp ol-ul-bankovskaya-32-t26140-700.html


Я вообще в шоке от написанного, подождите, товарищи, так по ихним требованиям нам газ подключат только после ремонта получается?, Это как же мы ремонт будем делать в холоде?, А двери,а как же двери, а трубы, почему у всех разные версии? Чего ждать? Я в панике..
23 сен 2017 12:28
Цитата "Аурика":
По поводу газовой поверхности, в Банковском писали, что она должна быть установлена в столешницу. Почитайте сообщения за 25.07.17 //forum.domik.ua/zhk-bankovskij-g-borisp ol-ul-bankovskaya-32-t26140-700.html


Та в Банковском проблемы с газом, а в Первом газ уже приняли, пне сегодня прораб сказал, палки в колеса ставить не будут, вернее не должны, темболее что как Газконтору «переформатировали» главным критерием в работе газовой службы стал учет и еще раз учет.
23 сен 2017 12:36
Цитата "Кошкин дом 1":


:ne figa sebe: Я вообще в шоке от написанного, подождите, товарищи, так по ихним требованиям нам газ подключат только после ремонта получается?, Это как же мы ремонт будем делать в холоде?, А двери,а как же двери, а трубы, почему у всех разные версии? Чего ждать? Я в панике.. :???:


Чого панікуєте? Не буде плити - опломбують вихід на плиту і все! А котла будете спокійно запускати, не панікуйте!
23 сен 2017 13:15
Цитата "zheka3789_2":


Чого панікуєте? Не буде плити - опломбують вихід на плиту і все! А котла будете спокійно запускати, не панікуйте!


Но тогда будет 2 пуска газа, за каждый платят отдельно!
Лучше с плитой старой и не рабочей, им реально всеравно, главное наличие!
23 сен 2017 13:42
Цитата "DеnchiK":


Но тогда будет 2 пуска газа, за каждый платят отдельно!
Лучше с плитой старой и не рабочей, им реально всеравно, главное наличие!


То вже проблеми того, хто полінувався знайти плиту.
23 сен 2017 13:44
Цитата "DеnchiK":


Но тогда будет 2 пуска газа, за каждый платят отдельно!
Лучше с плитой старой и не рабочей, им реально всеравно, главное наличие!


Ладно, будем решать проблемы по их поступлению. Кстати новостей чего то на ФБ нет, обещали к концу недели картинку площадки детской... Я в четверг мимо проходила так уже ворота со стороны Головатого устанавливали.
23 сен 2017 14:08
:winky:
Мы были сегодня в обед, работа идёт полным ходом,домики уже привезли и скоро будут устанавливать тренажеры
23 сен 2017 14:12
Цитата "irinapau":
:winky:


ехххх... я так розумію та біла альтанка то мангал.... шкода :'(
23 сен 2017 14:33
Цитата "zheka3789_2":


ехххх... я так розумію та біла альтанка то мангал.... шкода :'(


Вроде мангал обсудили, его не будет однозначно. Все против были, кстати я тоже в чисе тех кто против.
Или я чтото не так понял?
23 сен 2017 14:42
Цитата "Кошкин дом 1":
.
Кстати новостей чего то на жб нет, обещали к концу недели картинку площадки детской... Я в четверг мимо проходила так уже ворота со стороны Головатого устанавливали.

Я думаю фотки к вс мы увидим,хотят побольше сделать,чтоб было что показать.По личным ощущениям детская площадка вместительная и есть все что нужно,все компактно и на своих местах,а вот круговая асфальтированная дорожка показалась с небольшими "перепадами"-это не критично и мое возможно субъективное мнение.
23 сен 2017 14:42
Цитата "DеnchiK":


Вроде мангал обсудили, его не будет однозначно. Все против были, кстати я тоже в чисе тех кто против.
Или я чтото не так понял?


Может это типа беседки с лавочками, что б тому кто выгуливает детей в голову солнце не пекло...
23 сен 2017 15:01
Цитата "Кошкин дом 1":


Может это типа беседки с лавочками, что б тому кто выгуливает детей в голову солнце не пекло...


Мені дуже схоже на "місце пивка попити", поруч з яким ідеально вписується мангал :(
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .5355. . .126
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx