Подать объявление

ЖК "Енисейская усадьба", ул. Иртышская, ул. Писаржевского

ЗастройщикОК ЖСК Енисейская усадьба
Сдача ЖК2014 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
-115из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 172.
31/18%
20/12%
48/28%
41/24%
32/19%
1. . .186188. . .388
23 июль 2016 10:51
Цитата "Natalee+":


Третьего ) Пока не знаю. Смотрю, чет ссылка не открывается в моем сообщении... Сейчас попробую что-то сделать...

А значит туплю)))) Будете знать, напишете))
23 июль 2016 10:57
В моем сообщении выше почему-то изменяется ссылка при нажатии на кнопку Отправить. Не понимаю, почему, ссылку вставила в виде картинки. Прошу прощения за неудобства :)
23 июль 2016 11:29
Цитата "vladaley":

Наташ, если я не ошибаюсь Вы инвестор 1 дома? какие после введения дома оформляются документы? и что кому платится?

платиться після обміру БТІ якщо фактична площа більша ніж по договору або якщо робили прерпланування і переводили площу з коефіцієнтом у площу яка понижуючого кофіцієнту оплати не передбачає( наприклад якщо умовний балкон за який платили по коф 0,5 приєднали до кімнати за яку платили повну вартісь м2, то за площу приєднаного балкону доплатите, ще 0,5 від вартості м2.) Документи на право власності для вас оформляє забудовник, ви робите йому для цього довіреність. ніяких зборів і податків оплачувати не потрібно. По крайній мірі так було наскільки я знаю у 1-му будинку, і так обіцяють нам у 3-му.
П.С. вам це все мали у ВП розжувати, або ж просто не полінуйтесь і раз вже наважились на таку інвестицію, прочитайте всю гілку від початку, там все це є. 187 ст. не так вже й багато, з огляду на суму інвестицій.
23 июль 2016 11:39
Цитата "Безхатько":

платиться після обміру БТІ якщо фактична площа більша ніж по договору або якщо робили прерпланування і переводили площу з коефіцієнтом у площу яка понижуючого кофіцієнту оплати не передбачає( наприклад якщо умовний балкон за який платили по коф 0,5 приєднали до кімнати за яку платили повну вартісь м2, то за площу приєднаного балкону доплатите, ще 0,5 від вартості м2.) Документи на право власності для вас оформляє забудовник, ви робите йому для цього довіреність. ніяких зборів і податків оплачувати не потрібно. По крайній мірі так було наскільки я знаю у 1-му будинку, і так обіцяють нам у 3-му.
П.С. вам це все мали у ВП розжувати, або ж просто не полінуйтесь і раз вже наважились на таку інвестицію, прочитайте всю гілку від початку, там все це є. 187 ст. не так вже й багато, з огляду на суму інвестицій.

Я якраз прочитала все навіть двічі) перед тим як інвестувати. Про БТІ знаю, я саме про податки. Бо інші забудовники, за оформлення прав власності беруть податок, тому і запитувала. Про збільшення площі знаю, але у мене балкон, тому не впевнена, що буду збільшувати кімнату за його рахунок, і вище запитувала, хто саме так робив (не лоджію, а балкон) - і фактично, чи це дуже багато по фінансам винесло! Дякую!
23 июль 2016 11:53
Цитата "vladaley":

Я якраз прочитала все навіть двічі) перед тим як інвестувати. Про БТІ знаю, я саме про податки. Бо інші забудовники, за оформлення прав власності беруть податок, тому і запитувала. Про збільшення площі знаю, але у мене балкон, тому не впевнена, що буду збільшувати кімнату за його рахунок, і вище запитувала, хто саме так робив (не лоджію, а балкон) - і фактично, чи це дуже багато по фінансам винесло! Дякую!

так от я вам і відповідаю, фактично, по фінансам ви доплатите лише різницю по коеф. після БТІ, її ви можете порахувати приблизно самі, оскільки знаєте площу балкону і ціну м2 за якою купуєте квартиру. все решта робить забудовник, за перепланування доплачувати не потрібно.
23 июль 2016 11:56
Цитата "Безхатько":

так от я вам і відповідаю, фактично, по фінансам ви доплатите лише різницю по коеф. після БТІ, її ви можете порахувати приблизно самі, оскільки знаєте площу балкону і ціну м2 за якою купуєте квартиру. все решта робить забудовник, за перепланування доплачувати не потрібно.

Дуже вдячна!
23 июль 2016 13:01
Цитата "Nikkk ":


Насчет архитектора какой-то бред, мне кажется. Если бы это было так, то другие застройщики тоже не смогли бы сдавать дома, а сдают и заселяют, в частности на науки дбк


Крім ДБК (коли була запланована здача) хто ще щось увів в експлуатацію в 2016 році? Мені як і Вам цікаво дізнатися причину затримки введення в експлуатацію. Інформацію про архітектора отримав від працівника в департаменті містобудування та архітектури
23 июль 2016 13:40
Кстати ребят, соседи 3-4 дом скажите, кто за счет балкона увеличил пространство? Очень дорого это обошлось?
Мы увеличивали пространство,+6 м кв =около 3.000$,точно замеряет БТИ.
23 июль 2016 14:00
Ми в 3му будинку частину лоджії розширили, і зробили маленьку кімнату. Але точної суми доплати ще не знаємо, як Ви зазначили, це після БТІ.
23 июль 2016 14:05
Цитата "fiesta25":
Кстати ребят, соседи 3-4 дом скажите, кто за счет балкона увеличил пространство? Очень дорого это обошлось?
Мы увеличивали пространство,+6 м кв =около 3.000$,точно замеряет БТИ.


доречі, а якщо приєднати балкон після замірів БТІ, то тоді забудовнику не треба буде доплачувати? бо наприклад за $3К можна і перепланувати, і дооформити в БТІ, і добру частину ремонта зробити
23 июль 2016 19:19
Цитата "trabo":


доречі, а якщо приєднати балкон після замірів БТІ, то тоді забудовнику не треба буде доплачувати? бо наприклад за $3К можна і перепланувати, і дооформити в БТІ, і добру частину ремонта зробити

тоді не треба доплачувати забудовнику.
А як це - приєднати балкон? Прибрати частину стіни? Таке перепланування, напевне, потребує спеціального проекту з розрахунками, скільки там можна забрати, чим укріплювати? Забудовник, взагалі, це розраховує, архітектор затверджує? Це точно не перепланування в однокімнатній хол-гардеробна, де немає капітальних стін.
23 июль 2016 19:23
Посмотрите внимательно на дом в процессе постройки. Несущими являются железобетонные литые стены. Вам же нужно вынести только заложенные керамическими блоками легкие простенки. Они силовую нагрузку не несут.
23 июль 2016 19:28
Цитата "PANIka":
Ми в 3му будинку частину лоджії розширили, і зробили маленьку кімнату. Але точної суми доплати ще не знаємо, як Ви зазначили, це після БТІ.

А на каком этаже ваша квартира? Не на 3-4 случайно? Сегодня был на объекте - завели в квартиру как раз была планировка,что Вы описываете.
23 июль 2016 19:30
Цитата "Потапыч":
Посмотрите внимательно на дом в процессе постройки. Несущими являются железобетонные литые стены. Вам же нужно вынести только заложенные керамическими блоками легкие простенки. Они силовую нагрузку не несут.

ааа... Точно. Это у меня панельное мышление сработало )))
23 июль 2016 19:32
Цитата "PANIka":
Ми в 3му будинку частину лоджії розширили, і зробили маленьку кімнату. Але точної суми доплати ще не знаємо, як Ви зазначили, це після БТІ.

я можете намалювати як це ви зробили? можна в лічку - а то думаю... і не можу придумати))
23 июль 2016 20:01
Инвесторы расскажите ситуацию. По ходу только первый дом сдан. 2-й построен но не сдан пока, а 3-й и 4-й пока недостроенные до конца. 5-й только котлован вырыт. Правильно я понимаю?
Поискал на сайте Держ.архит.-буд. инспекции Украины. Нашёл следующие записи:
https://zagruzitfoto.com/images/2016/07/23/1da36f.jpg
https://zagruzitfoto.com/images/2016/07/23/2.jpg
https://zagruzitfoto.com/images/2016/07/23/3.jpg

Получается как раз доки только на 1 дом. Почему тогда нет ничего на другие дома?
23 июль 2016 20:04
а что у вас в первом фото, не получается его посмотреть?
Есть декларации на второй и третий-четвертый дома, там зарегистрированы. Вы не нашли
В фильтре указывайте просто слово "садиба"
23 июль 2016 20:07
Цитата "Natalee+":
а что у вас в первом фото, не получается его посмотреть?
Есть декларации на второй и третий-четвертый дома, там зарегистрированы. Вы не нашли

Согласна, я тоже видела, потому что 3-4 дома это "Єнісейська садиба-1". Как и 5. Другой кооператив! И адрес там другой!
23 июль 2016 20:23
Цитата "SmithOk":
Инвесторы расскажите ситуацию. По ходу только первый дом сдан. 2-й построен но не сдан пока, а 3-й и 4-й пока недостроенные до конца. 5-й только котлован вырыт. Правильно я понимаю?
Поискал на сайте Держ.архит.-буд. инспекции Украины. Нашёл следующие записи:
https://zagruzitfoto.com/images/2016/07/23/1da36f.jpg
https://zagruzitfoto.com/images/2016/07/23/2.jpg
https://zagruzitfoto.com/images/2016/07/23/3.jpg

Получается как раз доки только на 1 дом. Почему тогда нет ничего на другие дома?

Я заказывал в конторе, которая занимается юр сопровождением недвижимости, анализ объекта, так вот они написали, что объєкт має ознаки самочинного будівництва. Потому что нет как раз никаких документов на другие дома, кроме обещания показать технические условия на коммуникации, которые так никто и не показал
23 июль 2016 20:32
Цитата "Nikkk ":

Я заказывал в конторе, которая занимается юр сопровождением недвижимости, анализ объекта, так вот они написали, что объєкт має ознаки самочинного будівництва. Потому что нет как раз никаких документов на другие дома, кроме обещания показать технические условия на коммуникации, которые так никто и не показал

інформація є у відкритому доступі на сайті дабі, і вже викладалась на форумі.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .186188. . .388
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее