Подать объявление

Толстого 1 - ЖЕК-53, Борисполь

1. . .810. . .26
11 дек 2017 09:50
Перша секція.опалювати готовий,але питання актуальне лише тиждень.далі ні.а потім свята,дн,а там і березень близько.забудовнику протриматись ще 2 недільки,а далі питання затихне само по собі.і питання по ліфту в першій секціі.які роботи проводились по налагодженню?чи проводились?бо він більше стоїть ніж працює.а тональність звуку не змінилась.чи передали на баланс експлуатуючій організації?чому ні?якщо передали,чому за місяць ніхто нічого не зробив для коректної роботи?просто з поваги до тих кількох людей,які роблять ремонт від безвиході.
11 дек 2017 09:59
Где представитель??? Сделайте хоть что-то с лифтом 2-ой секции, гипсокартон на днях должны привезти, на руках носить не кому, грузчики заломили 500 грн.!!! :ded:

Кстати, какая длина лифта?
11 дек 2017 10:08
Цитата "kwon":
Где представитель??? Сделайте хоть что-то с лифтом 2-ой секции, гипсокартон на днях должны привезти, на руках носить не кому, грузчики заломили 500 грн.!!! :ded:

Кстати, какая длина лифта?

Во вже поштукатурили і висохло?)))чи на запас завозите?
11 дек 2017 10:37
Цитата "АгроноМ1982":

Во вже поштукатурили і висохло?)))чи на запас завозите?

при чем тут штукатурка? я звукоизолирую стену от соседей и короба под натяжной делаю
11 дек 2017 10:54
Цитата "kwon":

при чем тут штукатурка? я звукоизолирую стену от соседей и короба под натяжной делаю


Гипсокартон лучше делать после штукатурки, потомуч что напинается влагой провиснет и будет потолок волнами!
о это Ваше дело.
П.С. Звукоизоляцию тоже лучше делать после штукатурки стены которую хотите "изолировать соседей"
11 дек 2017 10:58
Цитата "kwon":

при чем тут штукатурка? я звукоизолирую стену от соседей и короба под натяжной делаю

На скільки см відступаєте від стін(звукоізоляція),якщо не секрет.а по периметру ви короб не робите?до стін,маю на увазі під натяжний.не чув просто про такий метод.
11 дек 2017 11:06
Потолки - согласен, отложу до весны, а стену штукатурить под шумкой не собираюсь, только швы с монолитом ротбандом и сеткой пройду. Толщина будет около 8 см: аккустическмя вата 5 см, полиэтилен, двойной ГКЛ - 2,5 см.
11 дек 2017 12:19
Цитата "DеnchiK":
Прошу ЖЕК 53 закрепить висящий провод для безопасного существования собственнико квартир 263 и 264!
Провод мешает проходу, скрутки в свободном доступе-может долбануть током.
Провод висит в 5-м подьезде на 9-м этаже.
Фото прилагаю.

Доброго дня!Найближчим часом провід буде прибрано.
11 дек 2017 12:31
Цитата "АгроноМ1982":

хоч і не з 5,а з першоі секціі,але у себе 2 раза так закривав двері.комусь так зручніше щоб були відкриті,але хай кожен раз кличуть секюріті,і хай відкриває.або жек хай видасть своім монтажникам таблетки. завтра відключать ліфт і про воду будемо тільки мріяти.

Доброго дня! ТОВ "ЖЕК-53" докладає максимум зусиль для
здійснення належного контролю за тим, щоб вхідні двері в кожну із секцій будинку були закриті. Інше питання, якщо хтось навмисно не закриває їх. У разі, якщо подібні питання виникатимуть знову, просимо звертатись за телефоном 066-142-69-63.
11 дек 2017 12:33
Ліфт у 2-ій секції працює?
11 дек 2017 13:04
Цитата "АгроноМ1982":

Починаючи зі слова"стосовно образ" можна далі не читати.хоча там і більше букв.ви по суті і вчасно,а не раз в тиждень,відповівдайте на питання інесторів,і результату буде більше.дуже надіюся,що не Владислав Олександрович тут відповівдає...хай краще договори підписує,а фахівець.тому,що по суті питання ви просто відписалися ..немає технічної можливості...чи якось так.але коли я, чи будь-хто напише подяку чи підтримку-відповівдь зразу ж..дякуємо...ми налаштовані на конструктив..робимо все можливе...відбиваємося як можемо аж пальці болять...як тільки нам стане відома якась інформація..та Ви здобудьте цю інформацію для початку!а не просто відписуйтесь.вам інвестори надають пропозиціі,задають питання,навіть рішення пропонують,вам все не підходить.да,є підозра,що я ворог номер один для вас.задаю питання,критикую.але поки мене не мінусують на форумі такі ж інвестори,вважаю,що все роблю вірно.відстоював і буду відстоювати вас як кращого забудовника,але і боротись будемо до самого осбб.тобто до кінця.осбб-це кінець для нашого будинку.


Так, у як Ви називаєте "відписках" ТОВ "ЖЕК-53" старається інформувати інвесторів та власників про те, що ми не бездіяльні і активно працюємо стосовно надання обгрунтованих відповідей на поставлені питання.
У разі, якщо нам стане відома будь-яка інформація, яка Вас цікавить і, в тому числі, є важливою для інвесторів та власників квартир - ми одразу всіх повідомимо. Стосовно переход на особистості - вибачте, але це щонайменше не коректно із Вашої сторони.
Стосовно створення ОСББ - це законне право співвласників багатоквартиного будинку, яке ніхто не збирається порушувати.
Просимо вибачення за не завжди своєчасно надані відповіді.
11 дек 2017 13:10
Що з ліфтами, зокрема 2 секція? Куди вже конкретніше :???:
11 дек 2017 13:10
Цитата "kwon":
Ліфт у 2-ій секції працює?

Доброго дня! В зв'язку з передачею на баланс ліфтів проводяться пуско-налагоджувальні роботи. Тому ліфти, поки, знаходяться в неробочому стані.
Найближчим часом роботу ліфтів планують відновити.
11 дек 2017 13:18
Цитата "natalochka41":
1-ша секція! Ми згодні опалювати!
Представник ЖЕКу! Коли працюватиме ліфт у 1-шій секції?!! Він від початку толком ще не працював!


Доброго дня! У зв'язку з передачею на баланс ліфтів проводяться пуско-налагоджувальні роботи. Тому ліфти, поки, знаходяться в неробочому стані.
Найближчим часом роботу ліфтів планують відновити.
11 дек 2017 13:19
А що з підлогою У місцях загального користування? Коли буде нормальний вигляд?
11 дек 2017 13:44
Цитата "Сервісна компанія ЖЕК-53":

Доброго дня!Найближчим часом провід буде прибрано.


Провод убрать не обязательно, просто поднимите его выше и сделай те не доступными скрутки. Это же безопасность.
Спасибо, з аответ.
11 дек 2017 13:46
Цитата "Кошкин дом 1":
Вот уже и морозы ударили, уважаемый жек, когда будем кататься на коньках?


:super:
Оце 5) Немає води/газу - будем кататися на ковзанах)))
11 дек 2017 13:51
Цитата "гостя1467":
А що з підлогою У місцях загального користування? Коли буде нормальний вигляд?


О боже, я конечно могу все понять, но мы сейчас все носим строй материалы - и мусорим в сумашедшем темпе, коммунальные услуги не оплачиваем, а запросы как за тариф в 2-а раза выше обычного. Шучу конечно, но давайте спрашивать у ЖЕК-53 за лифры, за воду,но не за те услуги которые мы еще не оплачиваем!

Ну прям свинство, простите, я не могу читать такой бред!
Как в анекдоте про обьем шара - "Сынок - Шара обьема не имеет!"
11 дек 2017 13:56
Тут согласен на 100% Или как в анекдоте: - доктор, у меня ноги воняют! - а мыть вы пробовали? - доктор, а что такое "мытьвы"? Так вот, может для начала стоит этот пол вымыть и посмотреть, как он заиграет, не? :@-:
11 дек 2017 14:01
Цитата "гостя1467":
Перша секція,сьогодні були,ліфт не працює,підлога страшна просто! Я кажу мозаїка ,а Електрик сказав ,що нє,скоріше ще щось будуть ложити бо шов видно. Щиток відкритий до лічильників . . . Холодно.(


Доброго дня! Станом на поточну дату проводиться передача ліфтів на баланс обслуговуючої організації, тому їх робота тимчасово призупинена. Як тільки робота ліфтів буде відновлена - всіх інвесторів та власників квартир буде повідомлено.
Так, підлога швидко забруднюється, тому працівниками ТОВ "ЖЕК-53"регулярно здійснюється прибирання місць загального користування.
Щитки до лічильників закриті.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .810. . .26
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее