Толстого 1 - ЖЕК-53, Борисполь

Расположен в 17 км от Киева к юго-востоку, на левом берегу Днепра.
Воздушные ворота Украины, рядом аэропорт. Население около 60 000 человек.

Представник Компанії
Повідомлень: 130
Реєстрація: 20.11.2017
Репутація: 0
Інформуємо, що ліфт в 3 секції будинку № 1 знаходиться в робочому стані та, на численні прохання, запрограмований у вантажний режим. :ura:
Короткі правила користування ліфтом, який перебуває у вантажному режимі розміщені на кожному поверсі та в кабіні ліфту (у вигляді оголошень).
Вернуться к началу
Повідомлень: 31
Реєстрація: 31.10.2017
Репутація: 0
Шановні представники ЖЕКу! Моє авто повністю пошкоджено якоюсь сірою фарбою, яка не змивається, на території нашого будинку під охороною. За що ми платимо?
Вернуться к началу
Представник Компанії
Повідомлень: 130
Реєстрація: 20.11.2017
Репутація: 0
natalochka41 писал(а):Шановні представники ЖЕКу! Моє авто повністю пошкоджено якоюсь сірою фарбою, яка не змивається, на території нашого будинку під охороною. За що ми платимо?Пропонуємо Вам звернутись до ТОВ "ЖЕК-53" для перегляду записів з камер відеоспостереження, які можуть Вам допомогти у вирішенні даного питання.
Вернуться к началу
Повідомлень: 3
Реєстрація: 27.03.2018
Репутація: 0
Добрый день! Что по поводу договоров из водоканалом?
Вернуться к началу
Представник Компанії
Повідомлень: 130
Реєстрація: 20.11.2017
Репутація: 0
Vados_176 писал(а):Добрый день! Что по поводу договоров из водоканалом?


Доброго ранку!
На даний час ситуація по укладанню договорів із КП ВКГ "Бориспільводоканал" залишається незмінною: проводяться переговори з керівництвом вищевказаного підприємства.
Всіх власників квартир буде повідомлено про необхідність укладати договори із КП ВКГ "Бориспільводоканал".
Вернуться к началу
Повідомлень: 5
Реєстрація: 12.02.2013
Репутація: 0
Шановний ЖЕК-53, коли вже нарешті буде освітлення в 3 секціїї на поверхах? Я живу 2 місяці, і постійно чую, що лампи міняються по гарантії!
Вернуться к началу
Повідомлень: 5
Реєстрація: 12.02.2013
Репутація: 0
Ще одне питання з приводу охорони - кожного дня новий охорнець, який не знає, що не можна пускати всіх мамочок Борисполя до нас на подвір’я - налагодьте, вже нарешті, роботу охорони, або женіть їх геть!
Вернуться к началу
Представник Компанії
Повідомлень: 130
Реєстрація: 20.11.2017
Репутація: 0
l.sidorenko писал(а):Шановний ЖЕК-53, коли вже нарешті буде освітлення в 3 секціїї на поверхах? Я живу 2 місяці, і постійно чую, що лампи міняються по гарантії!


Ще одне питання з приводу охорони - кожного дня новий охорнець, який не знає, що не можна пускати всіх мамочок Борисполя до нас на подвір’я - налагодьте, вже нарешті, роботу охорони, або женіть їх геть!

Доброго дня!
Освітлення в 3 секції планують відновити вже найближчим часом.
З приводу недобросовісної роботи охоронців було проведено переговори з представниками охоронної компанії. ТОВ "ЖЕК-53" запевнили, що подібні ситуації не повторяться.
Приносимо вибачення за доставленні незручності :pray:
Вернуться к началу
Повідомлень: 1
Реєстрація: 18.07.2019
Репутація: 0
Шановний жек! Наш двір тоне у смітті! Толстого 1! Зробіть нам місце для сміття за територією ,а не по середині двору на парковці! Дайте нам баки нові,а не з помийки!
Вернуться к началу
Повідомлень: 378
Реєстрація: 12.06.2017
Репутація: -3
Со стороны собственников/совладельцев жилых помещений (квартир) ведется претензионная работа по отношению к ООО "ЖЕК-53".
Суть претензии, разбежность между собственниками и ЖЕК в месте оборудования площадки для мусорных контейнеров.
Данная проблема возникла в следствии оборудования застройщиком ООО "БМУ-53" (структурная единица Холдинга АЛЬТИС) площадки для мусорных контейнеров с нарушением санитарных норм и правил - прямо говоря, оборудовали мусорку прямо возле поста охраны и в 5 метрах от фасада дома, в месте где не может забрать мусор мусоровоз!

Естественно ООО "ЖЕК-53" сейчас между двумя огнями, нами собственниками и учредителем и естественно пытается сделать как им удобней, но явно не нам.

Мусорка по среди двора не только рассадник антисанитарии, а и предпосылка для происшествий с транспортом, так-как мест для парковки и проезда транспорта не то, что ограничено его в притык! Мусоровоз достаточно габаритный автомобиль и совершая маневры по двору, особенно в зимний период, с большой вероятностью может задеть припаркованные автомобили!

Уважаемый ООО "ЖЕК-53" и его учредители ООО "БМУ-53" и главное Альтис, умейте признавать свои ошибки и их исправлять.
А еще исправить свои ошибки за свой счет, а не в счет уменьшения парковочных мест и игнорирования нашего коллективного мнения!
Вернуться к началу
Повідомлень: 220
Реєстрація: 08.08.2017
Репутація: 0
Доброго дня.хотілося б отримати чітку відповідь щодо ситуації з ТПВ та місцем розташування сміттєвих баків по Толстого,1.складається враження,що ЖЕК 53 абсолютно не бажає прислухатися до думки мешканців і вперто стоїть на своєму-облаштувати на території,що призведе до незручностей,особливо взимку,враховуючи кричущу нестачу паркомість.На форумі,та й усно,думаю,було доведено до керівництва,де спільнота бажає облаштувати місце.Замість цього ЖЕК розкидав папірці по скриньках,де бажаний варіант навіть не вказаний!Вибір без вибору!Для ясності питання,прошу надати відповідь на декілька питань.
1)Чому сміттєві баки та місце їх розташування встановлені з порушеннями сан.норм і постала дана проблема тільки зараз?
2)Чому не облаштоване місце збору згідно генплану(папірці з яким ви люб'язно повкидали у наші скриньки)?
3)Яка кількість сміттєвих баків повинна бути згідно тих же сан.норм?
4)Чи передбачалося встановлення у НОВОМУ будинку НОВИХ контейнерів,чи металобрухту виглядаючого,як контейнери.
Маю думку отримати відповідь в розумний термін,інакше буде офіційний запит.
З певною повагою поки що.
Вернуться к началу
Повідомлень: 57
Реєстрація: 18.10.2016
Репутація: 0
Викладений у претензії варіант є єдиним нормальним, шановний ЖЕК 53,будь-ласка почуйте мешканців будинку, ваші представники хоч і присутні в каналі будинку, але найбільш важливі питання залишаються без відповіді.

За ген.планом пропоновані вами місця не є призначеними для встановлення сміттєвих баків, ми не бажаємо мати смітник в середині двору. Вже зазначалося вище що сміттєвіз може пошкодити автомобілі, тому не буду зупинятися на цьому ще раз.

Сподіваюся на вашу співпрацю.
Вернуться к началу
Повідомлень: 378
Реєстрація: 12.06.2017
Репутація: -3
Force 4578 писал(а):Шановний жек! Наш двір тоне у смітті! Толстого 1! Зробіть нам місце для сміття за територією ,а не по середині двору на парковці! Дайте нам баки нові,а не з помийки!


Вот как теперь выглядит наш двор!
А мы предлагаем установить мусорные баки на выезде со двора, там они никому не помешают и утилизировать мусор будет намного проще, мусоровоз заехал и не проезжая весь двор уехал!
Так вы минимум заберете паркомест и минимум неудобств м рисков!
IMG_9066.JPG
ВОт так в место парковки у нас стоят баки, представьте как выглядит теперь наш двор!
IMG_9067.jpg
Я уже представляю как на этот сок текущий их мусорных баков садятся мухи!
IMG_9009.jpg
Слов нет!
Вернуться к началу
Повідомлень: 378
Реєстрація: 12.06.2017
Репутація: -3
Сегодня ехал по ул. Набережно-Хрещатицкой, в районе 37 номера установлено 2 мусорных контейнера.
Друзья это в Киеве на Подоле!
Выходит, ООО"ЖЕК-53", ООО "БМУ-53" и АЛЬТИС считают, что наша улица Толстого весомее Набережно-Хрещатицкой и на ней нельзя устанавливать мусорные баки?

Всетаки стоит задуматься, не дело ли в том, что запланированное место на генплане под мусоку возле входа в одно из наибольших коммерческих помещений, которое не продано и не сдано в аренду?
:ded:
Вернуться к началу
Представник Компанії
Повідомлень: 130
Реєстрація: 20.11.2017
Репутація: 0
Доброго дня!
Дозвольте надати роз’яснення з приводу наявних питань.
Відповідно до ст. 5 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» послуга з управління багатоквартирним будинком більше не включає послуги з поводження з побутовими відходами. Така послуга віднесена до комунальної послуги.
Також, відповідно до ст. 25 вищезазначеного Закону Споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.
В м. Бориспіль виконавцем цієї послуги визнано КП «Виробниче управління комунального господарства» (далі – КП «ВУКГ») згідно Рішення виконавчого комітету Бориспільської міської ради № 177 від 23.04.2018 р. «Про затвердження протоколів засідань конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у місті Бориспіль по лотам № 1, № 2».
Виходячи з вищевикладеного повідомляємо, що з 01.07.2019 р. послугу з вивезення побутових відходів за адресою: м. Бориспіль, вул. Толстого, 1 надає КП «ВУКГ».
Згідно графіку вивозу побутових відходів з Вашої прибудинкової території сміття вивозять 4 рази на тиждень(понеділок, середа, п’ятниця, неділя).
05.07.2019 р. ТОВ «ЖЕК-53» звернулось до КП «ВУКГ», як до безпосереднього виконавця послуг з поводження з побутовими відходами, з листом про надання пропозиції щодо розташування контейнерного майданчика для збору побутових відходів житлового будинку № 1 по вул. Толстого.
11.07.2019 р. ТОВ «ЖЕК-53» було отримано відповідь від КП «ВУКГ» та роз’яснено, про те, що «вказане місце контейнерного майданчика на генплані примикає до магістральної вулиці і є прохідним для пішоходів і транзитного транспорту». Тому, було рекомендовано два можливі місця розташування контейнерного майданчика, які відповідають санітарним нормам та при роботі спец.техніки не будуть заважати руху автомобілів. На викопіюванні запропоновані місця для встановлення контейнерного майданчика розташовані з двох сторін технічної підстанції.
Обравши нас управителем будинку № 1 по вул. Толстого на нас було покладено обов’язок забезпечувати належне утримання спільного майна багатоквартирного будинку та прибудинкової території і не вносити зміни доконструктиву/функціонального призначення прибудинкової території. Саме тому ТОВ «ЖЕК-53» звернувся до співвласників з приводу зміни/функціонального призначення прибудинкової території.
Тому було прийнято рішення роздати в поштові скриньки співвласників листки письмового опитування, у яких визначено два місця можливого розташування контейнерного майданчика, які були рекомендовані КП «ВУКГ».
Після повернення співвласниками ми підрахуємо кількість голосів за кожен із варіантів, врахуємо думку кожного співвласника та, за необхідності, проведемо збори, на яких співвласники оберуть варіант, що задовольнить більшість.
Вернуться к началу
Повідомлень: 378
Реєстрація: 12.06.2017
Репутація: -3
Сервісна компанія ЖЕК-53 писал(а):Доброго дня!
Дозвольте надати роз’яснення з приводу наявних питань.
...
Після повернення співвласниками ми підрахуємо кількість голосів за кожен із варіантів, врахуємо думку кожного співвласника та, за необхідності, проведемо збори, на яких співвласники оберуть варіант, що задовольнить більшість.Сервисная компания!

Нами-жильцами, в лице уполномоченных, выбранных сборами, 18 июня 2019 вручена претензия ООО "ЖЕК-53" (ЕДРПОУ 39672314).
Суть претензии это самоуправство - навязывание удобного для "ЖЕК-53", а соответственно ООО "БМУ-53" (Альтис холдинг) места расположения контейнерной площадки.

Вам хватило времени спросить у исполнителя КП «ВУКГ», перед тем как узнать наше мнение, хотя вы его знали!
Вы прекрасно знали, что мусорку в середине двора не поддерживает ни один совладелец, для чего вы прикрываетесь ответом КП "ВУКГ"?

Ваши листочки в почтовых ящиках - филькина грамота, а претензия официальный документ с конкретным мнением и желанием совладельцев жилых помещений дома и придомовой территории!

Кроме того, то, что сейчас мы имеем, - проблему не с мусором, а проблему с тем, что нам по факту застройщик ООО "БМУ-53", учредитель ООО "ЖЕК-53" (и являетесь частью Холдинга Альтис), попросту не оборудовал места для мусорных контейнеров!
Проблема эта зародилась до решений, о которых вы упомянули в отписке!
Повторюсь, причина этому то, что застройщик ООО "БМУ-53" не оборудовал места для установки мусорных контейнеров во время стройки, а то, что сделал — это навес, который используют для хранения хлама, в котором Сервисная компания ООО «ЖЕК-53» не убирает!

Исходя из сути претензии и согласно Договора Сервисная компания ООО "ЖЕК-53" обязана отстаивать интересы Совладельцев жилого дома по ул. Толстого 1 (Первый на всегда) и действовать от нашего имени и в наших интересах!

Соответственно получив от жильцов претензию, суть которой заключается не только в не правильных действиях ООО "ЖЕК-53", а и в упущениях застройщика ООО "БМУ-53" (или Альтис), вам как минимум необходимо обратиться письменно к вашем основателям с просьбой сделать то, о чем мы пишем в претензии!
Но вы действуете не в наших интересах, хотя говорите, что вам важно наше мнение!

Непосредственно вы как сервисная компания, учитывая текст Договора и приложений, пусть незначительно, но завысили тариф указав услуги (их объём) которые по факту не предоставляете, но 264 кв. за них платят!
Вернуться к началу
Повідомлень: 48
Реєстрація: 12.06.2017
Репутація: 0
Дякуємо за цю відповідь (хоча вище було поставлено набагато більше питань. Сподіваємося, що буде реакція і на них). Проте залишається незрозумілим/з вашої відповіді випливає наступне:
1) виходить, що забудовник (Альтіс) має недостатньо кваліфікованих спеціалістів, які, формуючи генплан, "не знали", що не можна розміщувати сміттєві баки біля магістральної вулиці, де проходять пішоходи і їде транспорт? Чи взагалі не знали, що там є така вулиця??? Щось не віриться...
2) ваша організація прийняла будинок саме за цим генпланом, тобто де контейнерний майданчик, як виявилося, знаходиться на місці, що «примикає до магістральної вулиці і є прохідним для пішоходів і транзитного транспорту»;
3) чому ви відмовляєтеся взяти до уваги думку жителів нашого будинку й належним чином облаштувати сміттєві контейнери на запропонованому у листі-претензії місці, яке задовільнить усі сторони "конфлікту" і не забере багато дефіцитних паркомісць (як це є зараз чи показано у розданих вами листах опитування). До того ж, запропонований нами варіант розташування баків для сміття не заважатиме роботі спец.техніки ВУКГ, не перекриватиме рух транспорту і пішоходів по вул.Толстого і відповідатиме санітарним нормам! Ми теж пішоходи і теж маємо транспорт, теж хочемо нормально пересуватися по території дому і дихати чистим повітрям, а не спіткатися через сміттєві гори, що ВУКГ не вдалося вивезти через неможливі умови для роботи спец.техніки (наприклад, через припарковані поряд автомобілі власників квартир, що унеможливлюють маневри спец.техніки);
4) і, врешті, поясніть чому на зборах в.о директора пан Мирончук обіцяв нові баки для сміття, наголошуючи, що вони будуть з пластику (до речі, як і було передбачено та обіцяно на гарних картинках облаштування нашого будинку) і в них не можна буде скидати будівельні відходи, а насправді поставили жахливого стану старючі контейнери, які ще й до того протікають наражаючи на небезпечні наслідки всіх, хто перебуває на території будинку. То чому тут ви не згадуєте про санітарні норми???
ТОВ "ЖЕК-53", ми обрали вас управителем будинку з надією, що ви дійсно будете "забезпечувати належне утримання спільного майна багатоквартирного будинку та прибудинкової території" і з розумом підходити до виконання своїх обов'язків. Тож просимо вас гідно це робити і прислухатися до належним чином обумовлених думок людей, які не просто проходять повз красивий будинок, який може перетворитися на звалище відходів, а хочуть вільно дихати і насолоджуватися своєю прибудинковою територією, не боятися за здоров'я своїх дітей і гордитися своїм управителем, всупереч стереотипним думкам про ЖЕК.
Вернуться к началу
Повідомлень: 378
Реєстрація: 12.06.2017
Репутація: -3
Самый первый пост в этой теме!
Снимок экрана 2019-07-20 в 12.21.01.png
Обещали решать все проблемные вопросы, а по факту делают, что считают нужным!
Вернуться к началу
Пред.

Вернуться в Бориспольdsf

 
цена: от застройщика
тел: (044) 333 99 99
 
цена: от 23 157 грн./м2
тел: (044) 391 79 86
 
цена: от 17 000 грн./м2
тел: (044) 355 55 53
 
цена: от 22 000 грн./м2
тел: (044) 364 48 49
 
цена: от 21 600 грн./м2
тел: (044) 364 64 64
 
цена: от застройщика
тел: (044) 495 44 44
 
цена: от 12 800 грн./м2
тел: 0 800 33 14 15
 
цена: от 24 000 грн./м2
тел: (044) 364 48 49