Подать объявление

Дом 4, секция 4 - соседи

Тема закрыта

1. . .1113. . .18
19 март 2015 09:33
Шановні сусіди,
маємо змогу підвести деякі підсумки.
Станом на 8-00 19-го березня здали кошти:

180 грн - 56 квартир

Раніше здавали та мають доздати до 180 грн:

35 грн - 10 квартир
70 грн - 4 квартир
105 грн - 1 квартира
140 грн - 1 квартира
175 грн - 1 квартира

Також із задоволенням повідомлюю, що мій 15-й поверх, так як і 16-й, також здали 5 квартир із 6. :clap:

Зібрані кошти поки що не дають змоги закупити усі заплановані складові частини системи, але базові для початку можна закупити та змонтувати.
Завтра зранку заплановано зустріч із Єлизаветою Василівною у ЖЕКу. Будемо вирішувати питання окремого заведення живлення 220В для системи у кімнату консєржів - з електриком. Також будемо вирішувати питання про відкриття запасного виходу у двір - бо хоч списки мешканців, які не проти відкриття тих дверей, здані давно, на разі там навіть немає ручки. Також буде змога заміряти відстань від кімнати консєржів до дверей запасного виходу у двір - для закупівлі коробів та кабелів.
19 март 2015 09:52
Цитата "igor440":
Шановні сусіди,
маємо змогу підвести деякі підсумки.
Станом на 8-00 19-го березня здали кошти:

180 грн - 56 квартир

Раніше здавали та мають доздати до 180 грн:

35 грн - 10 квартир
70 грн - 4 квартир
105 грн - 1 квартира
140 грн - 1 квартира
175 грн - 1 квартира

Також із задоволенням повідомлюю, що мій 15-й поверх, так як і 16-й, також здали 5 квартир із 6. :clap:

Зібрані кошти поки що не дають змоги закупити усі заплановані складові частини системи, але базові для початку можна закупити та змонтувати.
Завтра зранку заплановано зустріч із Єлизаветою Василівною у ЖЕКу. Будемо вирішувати питання окремого заведення живлення 220В для системи у кімнату консєржів - з електриком. Також будемо вирішувати питання про відкриття запасного виходу у двір - бо хоч списки мешканців, які не проти відкриття тих дверей, здані давно, на разі там навіть немає ручки. Також буде змога заміряти відстань від кімнати консєржів до дверей запасного виходу у двір - для закупівлі коробів та кабелів.

Зачем вам открывать запасной выход? Лишние растраты на контроль этого выхода. И у людей на первом этаже начнется проходной двор и стучание дверьми. А польза минимальная. С великом и коляской выходить не удобно - нет пандуса. Только чтобы пару водителей на 2 секунды быстрее доберутся до машины? Хотя это мое мнение. Решать все равно вам всем.
19 март 2015 11:21
Цитата "sarvi":

Зачем вам открывать запасной выход? Лишние растраты на контроль этого выхода. И у людей на первом этаже начнется проходной двор и стучание дверьми. А польза минимальная. С великом и коляской выходить не удобно - нет пандуса. Только чтобы пару водителей на 2 секунды быстрее доберутся до машины? Хотя это мое мнение. Решать все равно вам всем.


Насправді давно хотів про це написати, частково буде відповіддю на Ваше запитання.

У нашому комплексі змонтована якісна система протипожежної сигналізації. Її компоненти кожен може бачити на вході своєї квартири, також на кожному поверсі є по два пожежних гідранти. У приміщенні консєржів знаходяться пульти та контролюючі прилади. Кожен під'їзд має два аварійних виходи - один зі сходів, інший - на протилежну сторону від основного входу.
Усе це на етапі здачі будинку перевірили, підписали необхідні папери та ... Ось тут ррозпочинається саме цікаве. Усі пожежні рукави з поверхів були змотані та знесені у одне місце - "щоб не вкрали". Аварійні виходи були зачинені, причому навіть ручки не прикручені на двері запасного виходу. Ключів від цих дверей запасного виходу у консєржів немає - вони у ЖЕКу.

Відтак моделюємо ситуацію (як на мій погляд, не із області фантастики) - консєржка ставить електрочайник з невеликою кількістю води та виходить до себе у кімнату чи туалет. Чайник википає та взривається, розпочинається пожежа на центральному вході. Сигналізація працює, розпочинається евакуація. Куди і яким чином має евакуюватися консєржка? А мешканці першого поверху мають вистрибувати у вікна? А мешканці інших поверхів - якщо зачинені двері на виході зі сходів - а вони будуть зачинені і консєржка їх відчинити не зможе, незважаючи на наявність ключів? :ne figa sebe:

Запропонована система матиме кнопку розблокування усіх керованих дверей та, якщо зможу домовитися за списання блоку дистанційного керування реле на роботі - буде можливість розблокувати усі двері дистанційно - кнопкою із брелка :yes:
19 март 2015 12:12
Цитата "igor440":


Відтак моделюємо ситуацію (як на мій погляд, не із області фантастики)

:super:
Цитата "igor440":
- консєржка ставить електрочайник з невеликою кількістю води та виходить до себе у кімнату чи туалет. Чайник википає та взривається, розпочинається пожежа на центральному вході.

:winky2: :winky2: :winky2: Я надеюсь Вы имели ввиду именно чайник, а не самогонный аппарат? :winky: Не уверен, что чайники от выкипания взрываются?! Максимум замыкание и потом возгорание.
Цитата "igor440":

Сигналізація працює, розпочинається евакуація. Куди і яким чином має евакуюватися консєржка? А мешканці першого поверху мають вистрибувати у вікна?

Если возгорание у консьержки в комнате, а сама консьержка находится на первом этаже. Вероятность того, что пламя перенесется от входной двери на первый этаж "0". Если возникнет ситуация с задымлением первого этажа (хотя не уверен, что с комнаты консьержа задымление первого этажа будет критичным), то во-первых, есть квартиры на первом этаже (которые как раз и нужно будет предупредить о ситуации в первую очередь, у них можно будет и укрыться), а во-вторых, проще уже выскочить через центральную входную дверь.
Цитата "igor440":

А мешканці інших поверхів - якщо зачинені двері на виході зі сходів - а вони будуть зачинені і консєржка їх відчинити не зможе, незважаючи на наявність ключів? :ne figa sebe:

А вот тут и главное замечание! Блокировать наглухо входные двери к лифтам и лестничной клетке строго запрещено. Выход через эти двери должен быть обеспечен в не зависимости ни от консьержа, ни от наличия электричества в доме.
Вот тут и приходит на помощь домофон и электромагнитный замок. Изнутри откроет кто угодно. А если вырубится питание, вообще дверь не блокирует.
19 март 2015 13:06
Шановний Don Makaronni, як там справи з замовленням карток та брелків?
І чи справді на тому сайті, посилання на який Ви давали, за кілька місяців - лише один продаж?
20 март 2015 09:56
Цитата "Гузей":
добрый день. по поводу помощи,ValentynKa . было бы хорошо зайти к соседям на этаже и попросить сдать 180)

Це гарна пропозиція, але на нашому поверсі не живуть 2 квартири, до них буде важко достучатись, тільки по телефону...
Може ми вивісимо біля ліфту список з викресленими квартирами, як по оплаті консєржам? На мій погляд діє непогано, і буде видно по поверхах, хто з сусідів недоздав
20 март 2015 10:14
Цитата "ValentynKa":

Це гарна пропозиція, але на нашому поверсі не живуть 2 квартири, до них буде важко достучатись, тільки по телефону...
Може ми вивісимо біля ліфту список з викресленими квартирами, як по оплаті консєржам? На мій погляд діє непогано, і буде видно по поверхах, хто з сусідів недоздав

Повністю підтримую. Доволі ефективно :winky:
20 март 2015 13:22
Цитата "Modelism":

Повністю підтримую. Доволі ефективно :winky:


Зроблю табличку станом на ранок 19-го березня та почеплю її біля ліфтів.

Сьогодні зранку зустрічався із Єлизаветою Василівною. Відкривали двері та вставляли ручки до них на запасному виході у двір будинку. Заодно зміг порахувати необхідну кількість коробів та кабелю для монтажу.
Для монтажу потрібні:
- стремянка (подивився переклад українською - "драбина" :wow: )
- сверла під перфоратор "БОШ" довші, ніж товщина панелі ( ~30 см.) та діаметром від 12 і більше.
- Подовжувач довжиною ~ 30-40 м.

Хто може поділитися ненадовго???
20 март 2015 15:44
я могу на время работ попросить у знакомого 20-ку на сантиметров 40... так что набирайте если что. так же есть стремянка(но она не высокая)
Кстати как раз планирую на выходных поработать с ремонтом и можем обсудить технические детали по реализации.

Статус по брелкам: заказал и оплатил 200шт брелков обошлось 37,92$
еще планирую до заказать 30шт в виде карты - которые будут использовать как временные или для гостей
20 март 2015 17:07
Обговорювали з електриком сьогодні зранку заведення окремого електричного живлення 220В для підключення системи. Технічно проблем, з його слів, немає ніяких. А от організаційно... :oh:
Єлизавета Василівна обіцяла у понеділок вияснити з головним інженером, якого вигляду документ треба буде ще підписати у мешканців під'їзду. А також - чи потрібно буде ще встановлювати якийсь додатковий лічильник електроенергії :ne figa sebe:
На перший час на етапі монтажу та тестування будемо підключатися до тієї розетки, що заведена у кімнату консєржів.
20 март 2015 19:09
Здравствуйте соседи)
Давайте будем уважать все таки друг - друга ! Особенно касается кв №454 !!! Складывается впечатление , что вы живете одни в этом доме!!! У меня , как и у 80% жильцов нашего подъезда, есть маленькие дети, которые хотят спать, как днем, так и ночью!!! К сожалению,ваш перф работает и в 13-00 и в 14-00 и 15-00, а вчера и в 22-00!!! Пожалуйста, сделайте вывод , не хочется портить отношения , ведь нам всем в этом доме жить))
20 март 2015 20:37
Вы абсолютно правы!!! Нет что терпеть!
21 март 2015 07:56
Игорь, я с дачи захватил монитор 17"ЭЛТ, могу как временное явление привезти сегодня для консьержа. Системник к сожалению не завелся после несколько лет стояния на чердаке и слегка поржавел *(... так что на первое время что-то уже есть
01 апр 2015 13:13
Шановні сусіди,

на даний момент здали кошти у повному обємі 73 квартири, і того уже достатньо, щоб хай не у повному обсязі, але розпочати закупівлю комплектуючих та монтаж систем на вхідні двері. Цими вихідними плануємо доробити монтаж коробів, пробити у стінах потрібні отвори, протягнути кабелі, закріпити компоненти системи. Минулої суботи частково роботи були розпочаті, проте зламався бур для дюбелів кріплення, довелося відкласти роботи та купувати новий.

Шановний Don Makaronni очікує прибуття із Китаю першої партії (200 шт) брелоків для проходу на початку наступного тижня. Вартість одного склала близько 5 грн :yes: , усі, хто здав кошти у повному обсязі, матимуть змогу придбати зареєстровані у системі контролю доступу брелоки за ціною 10 грн у необмеженій кількості, попередньо заповнивши відповідну анкету.
Другою партією мають прийти ще 100 брелоків та 100 карток - так що вистачить усім.

Підїзди 1, 2, 3 нашого будинку встановлюють домофон на двоє дверей безкоштовно - сплачують лише 40 грн за ключ та 150 за трубку (хто бажає). Для тих, хто установлює трубку, нараховується щомісячна абоноплата. Незрозумілим залишається питання, яке ми обговорювали трохи раніше - яким чином забезпечити доступ до власного житла тим, хто навідріз відмовляється платити.
Я консультувався з цього питання із юристом на своїй роботі. Її думка - безкоштовна перепустка власнику житла і тільки йому (або їй). Я на роботі передивився списані картки та знайшов декілька робочих. Вигляд, правда, у них не дуже, бо їх здавали працівники при звільненні, але для безкоштовної роздачі підійдуть. :yes:
01 апр 2015 14:30
Цитата "igor440":
Шановні сусіди,

на даний момент здали кошти у повному обємі 73 квартири, і того уже достатньо, щоб хай не у повному обсязі, але розпочати закупівлю комплектуючих та монтаж систем на вхідні двері. Цими вихідними плануємо доробити монтаж коробів, пробити у стінах потрібні отвори, протягнути кабелі, закріпити компоненти системи. Минулої суботи частково роботи були розпочаті, проте зламався бур для дюбелів кріплення, довелося відкласти роботи та купувати новий.

Шановний Don Makaronni очікує прибуття із Китаю першої партії (200 шт) брелоків для проходу на початку наступного тижня. Вартість одного склала близько 5 грн :yes: , усі, хто здав кошти у повному обсязі, матимуть змогу придбати зареєстровані у системі контролю доступу брелоки за ціною 10 грн у необмеженій кількості, попередньо заповнивши відповідну анкету.
Другою партією мають прийти ще 100 брелоків та 100 карток - так що вистачить усім.

Підїзди 1, 2, 3 нашого будинку встановлюють домофон на двоє дверей безкоштовно - сплачують лише 40 грн за ключ та 150 за трубку (хто бажає). Для тих, хто установлює трубку, нараховується щомісячна абоноплата. Незрозумілим залишається питання, яке ми обговорювали трохи раніше - яким чином забезпечити доступ до власного житла тим, хто навідріз відмовляється платити.
Я консультувався з цього питання із юристом на своїй роботі. Її думка - безкоштовна перепустка власнику житла і тільки йому (або їй). Я на роботі передивився списані картки та знайшов декілька робочих. Вигляд, правда, у них не дуже, бо їх здавали працівники при звільненні, але для безкоштовної роздачі підійдуть. :yes:

При установке домофона никто ни кому доступ в парадное не перекроет. Кто принципиально не купит ключи, всего лишь, будет просить консьержа открыть. Как показывает практика - через пару дней все становятся счастливыми обладателями ключей. :yes:
Вы написали, что - Вартість одного склала близько 5 грн :yes: , усі, хто здав кошти у повному обсязі, матимуть змогу придбати зареєстровані у системі контролю доступу брелоки за ціною 10 грн.
Это опечатка или Serros был прав?! ;)
01 апр 2015 14:44
Шановний Serros був правий, що я й визнав у одному із попередніх повідомлень - процитую самого себе :winky:

Цитата "igor440":
Шановні сусіди,

маємо деякі результати стосовно системи Відео + Контроль доступу.

...

2. Складаючи кошторис, ціни на картки та брелоки брав із сайтів продавців обладнання для СКД. Наприклад, на irs.ua вони коштують 1$ та 1,5$ відповідно - на таку ціну і орієнтувався. Більш уважне вивчення пропозицій на ці пристрої у інтернеті, як і зауважив шановний Serros декількома повідомленнями раніше, виводить на ціну 15 грн та навіть трохи менше (12-13 на гуртовій закупівлі від 100 шт) за картку та трохи більше за брелок. Учора зателефонував хтось із сусідів із засекреченого номера та розповідав мені про 9 грн на гуртовій закупівлі карток. На жаль, перетелефонувати не можу, а він не назвав себе, щоб можна було ідентифікувати його згідно списку.

У будь-якому разі до кінця тижня я визначуся як із продавцем карток та брелків, так і з ціною на них. Якщо у когось є конструктивні пропозиції з цього питання - радий буду співпраці.


Після цього шановний Don Makaronni, користуючись своїми звязками у Китаї :super: замовив там брелоки по 0,19$ за один. За його інформацією, вони уже у дорозі і за тиждень мають бути в Україні.
01 апр 2015 15:28
Цитата "igor440":
Шановний Serros був правий, що я й визнав у одному із попередніх повідомлень - процитую самого себе :winky:



Після цього шановний Don Makaronni, користуючись своїми звязками у Китаї :super: замовив там брелоки по 0,19$ за один. За його інформацією, вони уже у дорозі і за тиждень мають бути в Україні.

Я про то, что себестоимость 5 грн, продавать будете по 10 грн.
02 апр 2015 07:43
Цитата "sarvi":

Я про то, что себестоимость 5 грн, продавать будете по 10 грн.


Звичайно, і у цьому був правий. Завдяки його пильності була зірвана моя спроба зірвати "великий куш" на продажу карток по 30 грн, то я вирішив хоча б зірвати "маленький куш" продажем по 10 грн. :yes:
Вірніше, навіть не "маленький куш", а половину його, бо маю ще поділитися із шановним Don Makaronni :notsure:
Насправді запланована (бо їх ще немає у наявності) собівартість брелоків трохи більша, ніж 5 грн, а карток буде ще більша, хоч і не набагато. Продавати їх, наприклад, по 6.50 грн не бачу сенсу - найближча прийнятна ціна, що покриє собівартість - 10 грн.
Ну а ще я маю впевненість, що добрими намірами, гарними ідеями та деякими, навіть невеликими, коштами можна для користі мешканців підїзду зробити більше, ніж просто добрими намірами та гарними ідеями. :ded:
02 апр 2015 08:14
Цитата "igor440":


Звичайно, і у цьому був правий. Завдяки його пильності була зірвана моя спроба зірвати "великий куш" на продажу карток по 30 грн, то я вирішив хоча б зірвати "маленький куш" продажем по 10 грн. :yes:
Вірніше, навіть не "маленький куш", а половину його, бо маю ще поділитися із шановним Don Makaronni :notsure:
Насправді запланована (бо їх ще немає у наявності) собівартість брелоків трохи більша, ніж 5 грн, а карток буде ще більша, хоч і не набагато. Продавати їх, наприклад, по 6.50 грн не бачу сенсу - найближча прийнятна ціна, що покриє собівартість - 10 грн.
Ну а ще я маю впевненість, що добрими намірами, гарними ідеями та деякими, навіть невеликими, коштами можна для користі мешканців підїзду зробити більше, ніж просто добрими намірами та гарними ідеями. :ded:

:)
02 апр 2015 08:36
Цитата "igor440":
Шановні сусіди,

на даний момент здали кошти у повному обємі 73 квартири, і того уже достатньо... :yes:

Дякую за інформацію. Скажіть, а анкети коли будемо заповнювати щодо брелків?
Цікаво, що сусідні підїзди так всі дружно вибрали безкоштовний домофон))
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .1113. . .18
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее