Подать объявление

Дом 4, секция 1 - соседи

Тема закрыта

1. . .91112
03 июль 2015 10:46
Цитата "joki4":


Я звісно вибачаюсь, но кому взбрило в голову на 10 ранку в суботу робить збір? на 10 ранку Карл!!! Таке враження, що тут половина під"їзду безробітні, і не відпочивають. Даю гарантію, що буде відсили 5-10 людей. Звісно при такому маштабі щось рішить не можливо.

Що саме потрібно вирішить то? Конс"єржів ніхто убірать не буде і це головне.



В нас в під'їзді збираються звільнитися одразу 2 консьєржа, коли буде зданий будинок №1
03 июль 2015 10:47
Цитата "Trunova":



В нас в під'їзді збираються звільнитися одразу 2 консьєржа, коли буде зданий будинок №1


Чому саме на 10 годин? Вони типу туда перейдуть робить? Якщо звільняться то задача ЖЕКу найти нових у чому трабл то?
13 окт 2015 07:14
Цитата "joki4":


Чому саме на 10 годин? Вони типу туда перейдуть робить? Якщо звільняться то задача ЖЕКу найти нових у чому трабл то?


Так что с консьержами решилось? Они уже передумали увольняться? Кто в курсе?
13 окт 2015 08:25
Цитата "_LiSa_":


Так что с консьержами решилось? Они уже передумали увольняться? Кто в курсе?

А почему они должны увольняться?
13 окт 2015 08:40
Говорила как-то мне одна консъержка наша, что 14 квартир в нашем подъезде отказываются платить по 50грн. А так вроде вдвоём справляются. У меня лично никаких претензий.
13 окт 2015 08:59
Цитата "NG31":
Говорила как-то мне одна консъержка наша, что 14 квартир в нашем подъезде отказываются платить по 50грн. А так вроде вдвоём справляются. У меня лично никаких претензий.


Завжди дивувався з таких жлобів!

Обирав новобудову, щоб не було оцього жлобства, розраховува на те, якщо у людини є 500к грн заплатить за житло, то і буде за який фіг скидаться на різні речі. Навіть на ту ж охорону, шлагбаум і т.д. Не буде проблем з оплатой послуг. Але і тут знайшлися такі, просто жах, без вахтьорів під"їзд буде обісцяний та зариганий. У нас куча дітей, багатьом батьки не можуть пояснить, що не можна шкрябать ліфт(вахтьори наглядають за цим),

Вообщем вахтьори треба 100%
13 окт 2015 09:26
Конечно сколько людей столько мнений, но консьержи у нас номальные, это надо иметь железные нервы каждому угодить, так что вопросов нет.
13 окт 2015 11:27
Цитата "joki4":


Завжди дивувався з таких жлобів!

Обирав новобудову, щоб не було оцього жлобства, розраховува на те, якщо у людини є 500к грн заплатить за житло

Вообщем вахтьори треба 100%


Я також думав що якщо є півляма гривень, то апріорі людина не дурна, але я дуже сильно помилився. Неадекватів, яким плювати на правила, чистоту, правила парковки, повагу до спокою інших, спільне майно просто туча.

Мабуть тільки власний приватний будинок може врятувати ситуацію, іншого виходу не бачу. :notsure:
13 окт 2015 11:43
Цитата "Modelism":


Я також думав що якщо є півляма гривень, то апріорі людина не дурна, але я дуже сильно помилився. Неадекватів, яким плювати на правила, чистоту, правила парковки, повагу до спокою інших, спільне майно просто туча.

Мабуть тільки власний приватний будинок може врятувати ситуацію, іншого виходу не бачу. :notsure:


Інший ЖК) Навіть в центрі на Шевченка 2Д, більше адекватів.
01 март 2016 18:32
Шановні сусіди! Всі були вражені сумою у квитанціях за тепло (січень). Як ви ставитесь до пропозиції (з метою економії)- відключити батареї, які обігрівають коридор біля сміттєпроводу та ліфтів. Простий підрахунок: три батареї - це тепло для двокімнатної квартири, тобто більше 1000 грн. у місяць. Якщо помножити на 20 поверхів, то 20 000 з одно під"їзду. На вулиці вже досить тепло, а в коридорах занадто душно. Навіть, за умови відключених батарей, підлога коридорів гріється за рахунок труб опалення, проведених до кожної квартири. Не замерзнемо, а зекономимо суттєво.
Сантехнік сказав, що він не проти вимкнути батареї, якщо таке розпорядження надасть Єлизавета Василівна.
01 март 2016 19:21
Цитата "rio5":
Шановні сусіди! Всі були вражені сумою у квитанціях за тепло (січень). Як ви ставитесь до пропозиції (з метою економії)- відключити батареї, які обігрівають коридор біля сміттєпроводу та ліфтів. Простий підрахунок: три батареї - це тепло для двокімнатної квартири, тобто більше 1000 грн. у місяць. Якщо помножити на 20 поверхів, то 20 000 з одно під"їзду. На вулиці вже досить тепло, а в коридорах занадто душно. Навіть, за умови відключених батарей, підлога коридорів гріється за рахунок труб опалення, проведених до кожної квартири. Не замерзнемо, а зекономимо суттєво.
Сантехнік сказав, що він не проти вимкнути батареї, якщо таке розпорядження надасть Єлизавета Василівна.


Негативно! Навіщо дубак в під'їзді? Нічого не треба чіпати! Поставте собі лічильника в квартиру, економія більше 50%
01 март 2016 22:13
Цитата "joki4":


Негативно! Навіщо дубак в під'їзді? Нічого не треба чіпати! Поставте собі лічильника в квартиру, економія більше 50%

а Ви не припускаєте, що за МЗК Ви платите набагато більше, ніж за свою квартиру з теплолічильником?
rio5 гарну ідею підкинув, підтримую всіма руками та ногами! ))
01 март 2016 22:25
Цитата "SVR":

а Ви не припускаєте, що за МЗК Ви платите набагато більше, ніж за свою квартиру з теплолічильником?
rio5 гарну ідею підкинув, підтримую всіма руками та ногами! ))


Вам би тільки все спаскудить. А давайте центральний мусоропровід підключим? Навіщо ходить в дощ на вулицю? А також світло повиключаєм на поверхах, нада економить. Ооо а ще вирубим 1 ліфт, бо 3 це жирно. Не робіть з нормального будинку совок і вонючі 5типоверхівки!
01 март 2016 22:55
Цитата "joki4":


Вам би тільки все спаскудить...

раджу, перед тим, як писати, підбирати слова, бо може боком вилізти...
і ще: інколи людей потрібно прислухатись та обдумувати їхні пропозиції, можливо, їхній IQ трошки вищий за Ваш... а коли людина "рубає" не обгрунтовуючи, вона це тільки підкреслює.
обгрунтуйте, БУДЬ-ЛАСКА, Вашу категоричність
01 март 2016 23:01
допишу: керуючись Вашою логікою, сміттєпровід як раз, навпаки, потрібно "підключити", адже постійне опалення сходових клітин та працюючий сміттепровід - це нормальне, по-Вашому, функціонування будинку, без якого аж ніяк! ))
01 март 2016 23:06
Цитата "SVR":

раджу, перед тим, як писати, підбирати слова, бо може боком вилізти...
і ще: інколи людей потрібно прислухатись та обдумувати їхні пропозиції, можливо, їхній IQ трошки вищий за Ваш... а коли людина "рубає" не обгрунтовуючи, вона це тільки підкреслює.
обгрунтуйте, БУДЬ-ЛАСКА, Вашу категоричність


Що ви побачили в моїх словах образливого? Про писання боком і т.д. Вам шкода 20ки лишньой за опалення? Обгрунтування просте, у нас будинок і так не самий якісний, штукатурка вже опадає. Якщо ви не замітили то це сталося саме на переломі того, коли було холодно і запускали опалення. Та і загалом це ще навчали в школах. Далі енерговтрата квартирного тепла буде більше, коли дубак на поверсі. І я думаю пересуватися під'їздом теплим куда ліпше, за той самой поштой, чим у дубаку бродить. Повірте опалення у під'їздах придумано не даром і не дурними людьми, і я вважаю що це робилося не з метою викачать гроші з мешканців. Стосовно слухать інших то це вірна думка, хто думає не так як ви, то всі не праві)
01 март 2016 23:10
Цитата "SVR":
допишу: керуючись Вашою логікою, сміттєпровід як раз, навпаки, потрібно "підключити", адже постійне опалення сходових клітин та працюючий сміттепровід - це нормальне, по-Вашому, функціонування будинку, без якого аж ніяк! ))

Перед тим як писати, варто гарно прочитати, що пропонують) а пропонують вимкнути не сходи, а тепло саме на поверсі! От така от нестиковочка) за сходи всім байдуже, там нікому опалення не потрібне, а поверхи потрібно лишити. SVR я так розумію ви з будинку номер 3?
02 март 2016 07:23
Цитата "SVR":

раджу, перед тим, як писати, підбирати слова, бо може боком вилізти...
і ще: інколи людей потрібно прислухатись та обдумувати їхні пропозиції, можливо, їхній IQ трошки вищий за Ваш... а коли людина "рубає" не обгрунтовуючи, вона це тільки підкреслює.
обгрунтуйте, БУДЬ-ЛАСКА, Вашу категоричність

:up: :up: :up:
02 март 2016 09:12
"товаришу" joki4, я з будинку №..., біс його вже знає, чим більше знаю Ярославичі, тим частіше починаю плутатися в цих нумераціях :) , коротше корпус № 2.
rio5 Вам пояснював (чому пишу "Вам", тому що, мабуть, один Ви, як та баба Яга з мультику, проти), що під плиткою в загальному довгому коридорі, проходять погано ізольовані труби подачі теплоносія до кожної з квартир, там завжди була температура, мабуть, вища, ніж в квартирах! Більш того, гляньте на температуру на найближчі тижні, і згадайте, а ні, то я Вам допоможу, коли взагалі вмикають опалення будинків (починається опалювальний сезон)? Далі, зараз багато хто, маючи індивідуальні лічильники тепла, повністю перекриває подачу теплоносія у квартиру, і все одно жарко, змушені ще й вікна відчиняти!
Взагалі, Ви "в темі", як розраховується плата за опалення для кожної квартири? Бо складається таке враження, що ні. Наведу приклад (проводив експеримент): у Києві за квартиру у 100 м2 при повнісю перекритих батареях за місяць заплатив "0", а за МЗК "350"!!! Ще щось пояснювати, чи, можливо, щоб сперечатись, спочатку відкриєте свій проект на теплолічильник (раз Ви так пишаєтесь, що він у Вас є, а у "лохів" - нема! слово взяв у лапки, тому що я їх такими не вважаю) та знайдете формулу розрахунку оплати опалення МЗК?
Вважаю, якщо мамочки з маленькими дітьми будуть не проти, то доцільно їх при такій погоді вимикати, а не давати тепломережі "допалювати" невикористанний ліміт газу за наш рахунок!
Ще питання: як часто в труселях та тапочках на босу ногу Ви бігаєте до поштових скриньок? Може я не нормальний, що так рідко туди заглядаю, тільки увечері, повертаючись додому? ))
02 март 2016 09:35
Цитата "SVR":
"товаришу" joki4, я з будинку №..., біс його вже знає, чим більше знаю Ярославичі, тим частіше починаю плутатися в цих нумераціях :) , коротше корпус № 2.
rio5 Вам пояснював (чому пишу "Вам", тому що, мабуть, один Ви, як та баба Яга з мультику, проти), що під плиткою в загальному довгому коридорі, проходять погано ізольовані труби подачі теплоносія до кожної з квартир, там завжди була температура, мабуть, вища, ніж в квартирах! Більш того, гляньте на температуру на найближчі тижні, і згадайте, а ні, то я Вам допоможу, коли взагалі вмикають опалення будинків (починається опалювальний сезон)? Далі, зараз багато хто, маючи індивідуальні лічильники тепла, повністю перекриває подачу теплоносія у квартиру, і все одно жарко, змушені ще й вікна відчиняти!
Взагалі, Ви "в темі", як розраховується плата за опалення для кожної квартири? Бо складається таке враження, що ні. Наведу приклад (проводив експеримент): у Києві за квартиру у 100 м2 при повнісю перекритих батареях за місяць заплатив "0", а за МЗК "350"!!! Ще щось пояснювати, чи, можливо, щоб сперечатись, спочатку відкриєте свій проект на теплолічильник (раз Ви так пишаєтесь, що він у Вас є, а у "лохів" - нема! слово взяв у лапки, тому що я їх такими не вважаю) та знайдете формулу розрахунку оплати опалення МЗК?
Вважаю, якщо мамочки з маленькими дітьми будуть не проти, то доцільно їх при такій погоді вимикати, а не давати тепломережі "допалювати" невикористанний ліміт газу за наш рахунок!
Ще питання: як часто в труселях та тапочках на босу ногу Ви бігаєте до поштових скриньок? Може я не нормальний, що так рідко туди заглядаю, тільки увечері, повертаючись додому? ))


Шановний SVR, нажаль лічильника не маю) Про це задумався лише недавно, для порівняння у мене було 800грн, у людини з лічильником 250грн за 2шку. Тому я і грунутувався ціною, виходячи з цієї. Виходить що з цих 250грн, 50гривень потолок за опалення поверхів)

Також я добре знаю правило"Ламати, не будувати" :) Більше всього, що наш сантехнік не вінтель перекриє, а як у старі добрі часи просто відріже шмат труби і поставить заглушки. Такі висновки я роблю з того що бачу навколо, убогі стовпчики біля мусорки, які погнули вже, окрім напису на дорозі "Місце для скорої" фантазії не вистачило( Я просто не хочу, щоб все попортили, адже нам тут жити всім. Якщо наші будинки оформлять ОСББ то можливо ситуація трішки зміниться, надіюсь в ліпшу сторону.

І у Вас про мене, Шановний SVR, дуже хибна думка, я не проти певних речей, просто все потрібно добре зважити перед тим як робити:) Моя думка іноді може не пересікатися з іншими і це нормально, так як кожна людина має свою власну думку і її потрібно поважати.

Гарного дня Вам)
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .91112
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее