Подать объявление

ЖК "Озерное", ул. Владимира Наумовича (ул. Обуховская) - "Киевгорстрой"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 304.
35/12%
42/14%
120/39%
75/25%
32/11%
1. . .8991. . .556
27 дек 2014 20:24
Цитата "Bahira":

Вечір добрий! Ви маєте право стати у чергу до 5 садочків, якраз стільки і є на масиві. Я ще весною записала доню у електронну чергу до всіх садочків і, сподіваюся, що восени буде ходити у якийсь із них. Відгуки про садки дуже різні, тож ще маємо час на дослідження.

тема садочків актуальна і для нас. Якщо хтось зробить моніторинг наочно, то напишіть.
27 дек 2014 20:40
Цитата "Bahira":

Вечір добрий! Ви маєте право стати у чергу до 5 садочків, якраз стільки і є на масиві. Я ще весною записала доню у електронну чергу до всіх садочків і, сподіваюся, що восени буде ходити у якийсь із них. Відгуки про садки дуже різні, тож ще маємо час на дослідження.


Можете написати номери тих садочків?
28 дек 2014 05:37
Ось посилання на сайт, де батьки обговорюють садочки. На масиві знаходяться садки №565, 567 (Калинонька), 585, 615, 789. Найближче №615, найкрасивіший та найдорожчий №567 (після капремонту). Дуже гарний садок "Яблунька" біля м.Академмістечко, але для мене не актуально, бо я працюю на Новобіличах.
28 дек 2014 07:34
Цитата "Barabolka":
Докладываю! Есть связь с 30 пользователями форума. Данные для написания письма дали 10 человек, в связи с этой новостью, с получением сертификата соотвесвия я так понимаю, что вопрос написания письма откладывается минимум до средины декабря? Ждём действий КГС?

Хочеться почути що скаже КГС головна проблема комунікації, так і залишились + роботи на будівницстві ще не закінчені.
Головне питаня на скільки перенесуть ...?
28 дек 2014 08:12
Хочу спросить 30.12 кто-то будет ехать к нашим домам
28 дек 2014 22:12
Сегодня говорил с другом, унего в доме ОСББ. Так там и елочки акуратно посажены и убрано..что больше всего порадовало без проблем поставили шлакбаум и терминал в подезде! Что Очень удобно..да и вообще всем доволен.
29 дек 2014 08:22
Я как инвестор в жилой дом № 3 по ул. Обуховская, д.135-А кв. 88. 11 эт. хочу спросить знающих людей :umnik: , а чего дальше делать нам инвесторам :notsure: ? :wow:
29 дек 2014 09:43
Цитата "Slavakyiv":
Я как инвестор в жилой дом № 3 по ул. Обуховская, д.135-А кв. 88. 11 эт. хочу спросить знающих людей :umnik: , а чего дальше делать нам инвесторам :notsure: ? :wow:

чекати дзвінка або листа від КМБ про сплату залишку вартості квартири і підписання акту прийому-передачі квартири.
Договір Вам в допомогу, бо підписувати то підписали, а от прочитати влом!
29 дек 2014 11:48
Доброго дня! Скажіть будь-ласка чому у сертифікатах про введення в експлуатацію наших будинків жодного слова про Київміськбуд, а Генпідрядником вказано компанію, засновником якої є Кіперські юрособи???
29 дек 2014 12:36
бо вони мабуть субпідрядчики, які добудували об"єкт за свої кошти, а розрахунок з ними вийшов квартирами, які вони продають.
Це може бути і причиною затримки отримання документів та підключення комунікацій, бо документи проходять через треті руки нажаль.
29 дек 2014 12:40
Цитата "ягуар":

чекати дзвінка або листа від КМБ про сплату залишку вартості квартири і підписання акту прийому-передачі квартири.
Договір Вам в допомогу, бо підписувати то підписали, а от прочитати влом!


Договор читали и читаем как сами так и с юристом дело в другом насколько все затянет КМБ не зря озвучены сроки сентябрь 2015
29 дек 2014 12:40
Меня тоже смущает почему в сертификатах нет упоминаний о КГС.
29 дек 2014 13:41
Цитата "Tatiana2606":
Меня тоже смущает почему в сертификатах нет упоминаний о КГС.

не переживайте я смотрю зданы и другие дома на глушкова и радунского и там тоже не слова о КМБ...подпись ДРАЧА на сертефикатах и тоже подрядчики
29 дек 2014 13:55
Мне самому все это связано с Кипром не очень нравиться я не исключаю и подвоха какого-то от КМБ все может быть и 100 % гарантии в том что мы оплатили и нам дадут то за что оплачено ни кто не даст и все эти оффшоры и схемы играют не в нашу пользу инвестора, в в их.
30 дек 2014 06:38

Ей Ди Ленд строит для кмб еще два дома:
ЖК, м. Київ, вул. Просвіти
Джерело: //novobudovy.com/novobudovy/zhk-m-kiiv-v ul-prosviti-2-cherga#.VKJESf8UK0

30 дек 2014 07:03
Цитата "M A K S I M":
Доброго дня! Скажіть будь-ласка чому у сертифікатах про введення в експлуатацію наших будинків жодного слова про Київміськбуд, а Генпідрядником вказано компанію, засновником якої є Кіперські юрособи???

8-()
Очередная схема отмывания денег и ухода от налогов но где же действительно КМБ 8-() ??? Я покупал у него квартиру :wow: , а тут ГЕНПОДРЯДЧИК - ТОВ «ЕЙ.ДІ. ЛЕНД» Кіпр 8-() !!! Как говорится все жалобы в кассу пляжа на о. Кипр 6-) .
30 дек 2014 07:03
Все буде добре! :hb:
30 дек 2014 07:09
Цитата "Slavakyiv":

8-()
Очередная схема отмывания денег и ухода от налогов но где же действительно КМБ 8-() ??? Я покупал у него квартиру :wow: , а тут ГЕНПОДРЯДЧИК - ТОВ «ЕЙ.ДІ. ЛЕНД» Кіпр 8-() !!! Как говорится все жалобы в кассу пляжа на о. Кипр 6-) .



Каким боком Вы относитесь к Ей Ди Ленд? Какое Вам дело к подрядчикам?
Покупали у кмб - все претензии к кмб и точка. Не нагнетайте истерики, плс.
30 дек 2014 08:00
[quote="Slavakyiv"] Перестаньте накручивать себя и окружающих!Особенно перед Новым Годом! Все будет хорошо! 8-) 8-)
30 дек 2014 08:08
Цитата "nataliia-z":



Каким боком Вы относитесь к Ей Ди Ленд? Какое Вам дело к подрядчикам?
Покупали у кмб - все претензии к кмб и точка. Не нагнетайте истерики, плс.



Покупал я в КМБ но почему нет упоминания о КМБ в сертификате получается, что КМБ продает «воздух» ?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .8991. . .556
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее