Подать объявление

ЖК "Озерное", ул. Владимира Наумовича (ул. Обуховская) - "Киевгорстрой"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 304.
35/12%
42/14%
120/39%
75/25%
32/11%
1. . .553554555
11 янв 2021 07:37
Ніхто з притомних мешканців гроші не здавав нікому. Зупинку цю облаштував власним коштом перевізник 408 маршруту Транс-груп. Вони хотіли сюди їздити, вони й облаштовували. Живу в ЖК ще з безводних та безканалізаційних давен 15 року ) Єдине що було - це збір підписів. Я не підписував, багато хто з тих кого я знаю не підписували, бо не вбачаємо сенсу. Маршрутка до кожного під'їзду - це якесь пострадянське безглуздя. Існуюча автобусна зупинка А97, А97к, МТ497К, МТ438 розташована на абсолютно осяжній відстані.
До речі, купив би в колекцію ще маленьку однушку в шостому (маленькому) будинку. Може хто продаватиме?


Доброго дня! Розглядаю варіант покупки квартири в цьому жк. Один ріелтор розповідав про наступні проблеми із будинком (не казав яким): підземні води, підмивають фундамент внаслідок чого будинок просів і навіть потріщали стіни. Можливо хтось шось чув про таке, якщо це не вигадка рілтора який тут не продає квартир?
11 янв 2021 08:03
Я не продаю там квартиры, а просто жил много лет по другую сторону озера (на Ушакова) и ежедневно видел из окна как эти дома много лет стояли заброшенные, в недостроенном состоянии, с затопленными фундаментами. Подземные воды там действительно есть. Во что это всё выльется со временем — трудно предугадать. Возможно рисков нет, а возможно есть. Гарантий вам никто не даст.
01 фев 2021 20:28


Доброго дня! Розглядаю варіант покупки квартири в цьому жк. Один ріелтор розповідав про наступні проблеми із будинком (не казав яким): підземні води, підмивають фундамент внаслідок чого будинок просів і навіть потріщали стіни. Можливо хтось шось чув про таке, якщо це не вигадка рілтора який тут не продає квартир?


С 90го года живу там - пройдитесь к озеру и увидите русло ручья. Он протекал, как раз, где сейчас дома построили. Как думаете, ручей вошел в положение застройщика и сам исчез?
04 фев 2021 19:28
Во первых озеро тут искусственное, дно оного затянуто пленкой потому и водорослей почти нет. Во вторых ручей с 4 просеки в 5 перетекает с другой стороны . Живём с 16 года в этом доме проблем нет с водой в подвале. Я не агитирую за комплекс у него есть куча других недостатков.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .553554555
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее