Подать объявление

ул. Михаила Донца, 2а (секции 6-8) - "Житлоінвестбуд-УКБ"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 297.
18/6%
20/7%
93/31%
111/37%
55/19%
1. . .944946. . .957
27 янв 2017 20:13
Цитата "white-light":

Мне установили Arny AVD-710M White. Работает отлично, отзывы самые хорошие. Цена/качество на 5. Не сочтите за рекламу.

Спасибо Вам большое. Не сочла за рекламу. Очень помогли.
29 янв 2017 08:54
Цитата "valida":
Всем добрый вечер! Собираюсь инвестировать в дом на Отрадном, заключив договор с Толокой. Отзовитесь, кто с ней заключал договор, не возникли ли какие-либо проблемы, смогли ли оформить квартиры?


я так понялд это 1,2,3 секции на Донца 2а. Они их продавали вроде. Поправьте кто в теме
29 янв 2017 08:56
1-5, но не все
29 янв 2017 13:46
Цитата "white-light":

Мне установили Arny AVD-710M White. Работает отлично, отзывы самые хорошие. Цена/качество на 5. Не сочтите за рекламу.


Вы подключали это как отдельный звонок или в сеть домофона?
30 янв 2017 21:24
Цитата "L«and»B":


Вы подключали это как отдельный звонок или в сеть домофона?

В сеть домофона + как обычный видеозвонок на общую дверь на этаже (можно переключать камеры). Но Визит до сих пор не настроил свою камеру, по этому работает в аудиорежиме как обычный домофон +видеодомофон на этаж. Стоят разные мелодии на звонки снизу и на звонки с этажа, что очень удобно. Есть фото и видеофиксация, в том числе по датчику движения (после прошивки). Карта памяти идет в комплекте кстати.
Еще удобно что можно ставить ночной режим, что бы какой-то мудак не разбудил ночью, то есть ночью он звонить не будет или будет звонить тихо.
08 фев 2017 09:59
Для уникнення пошкодження ліній живлення та подальшої відсутності електроенергії переконливе прохання не користуватись кондиціонерами та іншими опалювальними електричними приладами у квартирах.
08 фев 2017 13:32
В понедельник 13-го февраля, на 9.00 общее собрание возле офиса Жлобинвстбуда на Золотых воротах и поход к Числовскому или другому заму для разборок по острой проблеме с ежедневными отключениями света. На месте решим наши дальнейшие шаги для борьбы.
09 фев 2017 08:40
Цитата "white-light":
В понедельник 13-го февраля, на 9.00 общее собрание возле офиса Жлобинвстбуда на Золотых воротах и поход к Числовскому или другому заму для разборок по острой проблеме с ежедневными отключениями света. На месте решим наши дальнейшие шаги для борьбы.

Добрый день! Ваше мнение почему отключается свет в одно и то же время по вечерам и то как его отключают на 5-10мин а потом включили на 2 мин и снова выключили очень вредит техники и не знаешь какое напрежение подадут в следущий раз.
09 фев 2017 08:47
Цитата "Margo_7777":

Добрый день! Ваше мнение почему отключается свет в одно и то же время по вечерам и то как его отключают на 5-10мин а потом включили на 2 мин и снова выключили очень вредит техники и не знаешь какое напрежение подадут в следущий раз.

Электричество подключено по временной схеме, на удлинителях от соседней стройки. Эта схема не рассчитана на то что бы в доме жили, максимум делали ремонты.
Сейчас большие морозы, люди стали включать обогреватели и кроме того все больше квартир заселяется. Но самое плохое что застройщик до сих пор не решил проблему подключения с Киевэнерго и возможно и не собирается ничего решать (нет разрешения на это).
09 фев 2017 10:27
Цитата "white-light":

Электричество подключено по временной схеме, на удлинителях от соседней стройки. Эта схема не рассчитана на то что бы в доме жили, максимум делали ремонты.
Сейчас большие морозы, люди стали включать обогреватели и кроме того все больше квартир заселяется. Но самое плохое что застройщик до сих пор не решил проблему подключения с Киевэнерго и возможно и не собирается ничего решать (нет разрешения на это).

Благодарю за ваш ответ!
11 фев 2017 03:19
Цитата "aviatorservice24":
Для уникнення пошкодження ліній живлення та подальшої відсутності електроенергії переконливе прохання не користуватись кондиціонерами та іншими опалювальними електричними приладами у квартирах.

Шановна обслуговуюча компанія, сучасні прилади обігріву, такі як кондиціонери, масляні, інфрачервоні, "дуйкі" та інші споживають не більше ніж 2.5 кВт в годину і зовсім не навантажують електро мережу. А от кухонні плити і о обливо духовкі можуть і працюють споживаючи від 5 до 9 кВт. Одже, пропоную вам прийняти рішення : рекомендувати ВСІМ меканцям будинку по Донця 2а заборонити користуватися останніми !!! Амінь.
11 фев 2017 03:26
Шановні мешканці секцій 5-8 Скоро весна ... Якщо зараз!!! не вирішити питання про регулярне !!! вивезення сміття то у нас буде навіть не Львів а гірше. Кого там треба брати за "колокола" і чому воно так і як ви допустили до такого я поки що не розумію. ПС: сам поки що не сусід ваш ... Амінь
11 фев 2017 06:23
"Как же вы допустили?!? - Не вели казнить, царь-государь! Вели слово молвить!"

Вас чекаємо, шановний!
12 фев 2017 06:30
Доброе утро!
По поводу мусора, уборки снега и прочего...платил в этот ЖЕК регулярно, но за февраль напишу Претензию и на основании ее не буду оплачивать УСЛУГИ, которых нет.
Если ЖЕК ЗАБИЛ на свою работу, не может ВНЯТНО ответить когда начнет делать элементарную свою РАБОТУ а именно:
- Вывоз мусора!!
- уборка территории от снега( тротуар не почищен ДАЖЕ!!!), при выезде на дороге ледяная горка!!!
- в 6 секции там где Черный ход у половины дверей нет пружин, которые их закрывают) и прочие...
Предлагаю просто НЕ ПЛАТИТЬ, возможно кризис не платежей их как то подтолкнет ЧТО ТО делать...Писать всем Претензии от своего имени регистрировать в ЖЕКЕ и на основании их не оплачивать!
12 фев 2017 21:25
Цитата "Freel":
Доброе утро!
По поводу мусора, уборки снега и прочего...платил в этот ЖЕК регулярно, но за февраль напишу Претензию и на основании ее не буду оплачивать УСЛУГИ, которых нет.
Если ЖЕК ЗАБИЛ на свою работу, не может ВНЯТНО ответить когда начнет делать элементарную свою РАБОТУ а именно:
- Вывоз мусора!!
- уборка территории от снега( тротуар не почищен ДАЖЕ!!!), при выезде на дороге ледяная горка!!!
- в 6 секции там где Черный ход у половины дверей нет пружин, которые их закрывают) и прочие...
Предлагаю просто НЕ ПЛАТИТЬ, возможно кризис не платежей их как то подтолкнет ЧТО ТО делать...Писать всем Претензии от своего имени регистрировать в ЖЕКЕ и на основании их не оплачивать!

Поддерживаю. Уже перестали платить и к этому призываем всех. ЖЕК не просто не работает, он еще и не хочет отдавать документы на дом созданному ОСББ, хотя обязан ихпередать. Полный саботаж с их стороны.
12 фев 2017 22:22
Цитата "white-light":

Поддерживаю. Уже перестали платить и к этому призываем всех. ЖЕК не просто не работает, он еще и не хочет отдавать документы на дом созданному ОСББ, хотя обязан ихпередать. Полный саботаж с их стороны.



Кстати по теме. Надеюсь закон не пройдет) Бо пеня за просрочку это уже перебор учитывая качество предоставляемых ЖЕКом услуг))

https://news.mail.ru/economics/28746408/?frommail=1
13 фев 2017 12:34
Цитата "temple":
"Как же вы допустили?!? - Не вели казнить, царь-государь! Вели слово молвить!"

Вас чекаємо, шановний!

Чого ви мене чекаєте ? Я не ваша обслуговуюча компанія, я з ними договір не підписував. це не в мене під вікнами, чи ви вже всьо порєшалі а я заважаю ? Чи мій пост з фото вам заважає а на самом дєле всьо заєпісь ? Я чогось не розумію чи ви вже звикли до цього гімноутворення і просите мене нє раскачівать лодку ???
13 фев 2017 14:01
Шановні мешканці,
Вчора відбулось одне з засідань правління ОСББ, на якому було розглянуто деякі питання, в результатом чого було вирішена розіслати всім співвласникам невеликі листівки з деякими запитаннями тому скоро ви їх отримаєте в свої поштові скриньки і хочемо попросити Вас не ставитись до цього байдуже тому що правління хоче актуалізувати контактні дані мешканців і підійти повністю підготовленими до загальних зборів.
ПС сьогодні один з мешканців нашого будинку отримав відповідь від авіатора «что ОСББ не слышно, что оно не решает проблему с электричеством» як на мене так це повний абсурд і бажання перекласти вирішення проблеми на когось іншого разом з тим потягнувши час в перепідключенні так як за світло авіатору не потрібно платити а можна так сказати акумулювати кошти на рахунку «карман»(в будь якому випадку ніяких доказів що авіатор оплачує електрику у нас немає а вони цього ніяк не підтверджували, договору з КЕ(по електриці) в них також немає як і в будь якого мешканця тому оплатити ніхто ніяк не можу)
Так ОСББ не чути і їм від того мабуть все важче, тому що не знають звідки можна очікувати постріл, тому прохання не вестись на дані провокації і з розумінням поставитись до правління у зв’язку з тим що ви отримуєте від нас досить мало інформації
14 фев 2017 05:01
Цитата "Karavaev":

Чого ви мене чекаєте ? Я не ваша обслуговуюча компанія, я з ними договір не підписував. це не в мене під вікнами, чи ви вже всьо порєшалі а я заважаю ? Чи мій пост з фото вам заважає а на самом дєле всьо заєпісь ? Я чогось не розумію чи ви вже звикли до цього гімноутворення і просите мене нє раскачівать лодку ???

І до чого ці перекривляння? Виглядаєте як блазень.
Якщо Ви тут ніхто і ніщо (судячи з написаного вище), то чого претензії пред'являєте?
Заключіть договір. Переїдьте. Вникніть в ситуацію: що мешканці вже зробили, що намагаються, як бездіє ЖЕК, побачите як паркуються "олені" і не може проїхати сміттєзбиральна машина, як не чиститься сніг на тротуарах (дорогу не пишу, бо там через "оленів" неможливо це нормально зробити). І так далі.
Боротьба іде, але не такими 7-мильними кроками, як би Вам хотілось. Зв сторони воно завжди просто.
Всім бобра, добра і любові!
14 фев 2017 13:45
Цитата "temple":

І до чого ці перекривляння? Виглядаєте як блазень.
Якщо Ви тут ніхто і ніщо (судячи з написаного вище), то чого претензії пред'являєте?
Заключіть договір. Переїдьте. Вникніть в ситуацію: що мешканці вже зробили, що намагаються, як бездіє ЖЕК, побачите як паркуються "олені" і не може проїхати сміттєзбиральна машина, як не чиститься сніг на тротуарах (дорогу не пишу, бо там через "оленів" неможливо це нормально зробити). І так далі.
Боротьба іде, але не такими 7-мильними кроками, як би Вам хотілось. Зв сторони воно завжди просто.
Всім бобра, добра і любові!


Тобто "тебе чекаємо" це адекватна відповідь і не треба піднімати куряву бо ви працюєте над цим питанням. Я думав, що небайдужість до даної проблеми це гарна характеристика будь якого мешканця дому чи мікрорайону. Ізвініте тада, тоді не заважаю вам у боротьбі, хоча міг би потужно! допомогти. Весна вже скоро. Амінь
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .944946. . .957
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее