Инвестиция в недвижимость премиум класса

користувач форуму
Ответов: 59
imAlex писал(а):Футбол это вообще спорт не для элиты, вот и не строят футбольные площадки D-/

а какой спорт для элиты? Большой теннис, сквош?
користувач форуму
Ответов: 128
GreRRy писал(а):а какой спорт для элиты? Большой теннис, сквош?

Да, теннис, гольф. Но судя по тому что строят в элитных ЖК - это фитнес, плавание и спа салоны.
користувач форуму
Ответов: 889
imAlex писал(а):Да, теннис, гольф. Но судя по тому что строят в элитных ЖК - это фитнес, плавание и спа салоны.

спа-салоны - это отличный вид спорта) ;) еще в олимпийскую программу войдет))
користувач форуму
Ответов: 35
imAlex писал(а):Футбол это вообще спорт не для элиты, вот и не строят футбольные площадки D-/

А я б не сказала, що футбол - то не для еліти. Враховуючи те, скільки заробляють ті ж футболісти - вони можуть дозволити собі купити квартиру в дорогому будинку, а потім періодично там грати зі своїми дітьми. А ще не вся еліта лише в теніс грає, дехто справді любить футбол з самого дитинства) Можливо, ми з вами різні поняття в слово еліта вкладаємо)
користувач форуму
Ответов: 82
Katya_Bila писал(а):спа-салоны - это отличный вид спорта) ;) еще в олимпийскую программу войдет))

Моя дочка точно золотую медаль получила бы)
користувач форуму
Ответов: 71
regin1978 писал(а):Моя дочка точно золотую медаль получила бы)

Якщо вже так розмова повернула, то половина жіночого населення точно були б чемпіонками з цього виду спорту) Ні, спа-салони нехай залишаються в тій категорії в якій вони є зараз))
користувач форуму
Ответов: 35
MaxAvr писал(а):Якщо вже так розмова повернула, то половина жіночого населення точно були б чемпіонками з цього виду спорту) Ні, спа-салони нехай залишаються в тій категорії в якій вони є зараз))

Уявила собі на хвилинку як би виглядав олімпійский вид спорту у спа-салоні. Хай вже краще буде він лише у новобудовах преміум-класу) Щоб просто був поруч або одразу в будинку.
користувач форуму
Ответов: 71
Tani_a писал(а):
Уявила собі на хвилинку як би виглядав олімпійский вид спорту у спа-салоні. Хай вже краще буде він лише у новобудовах преміум-класу) Щоб просто був поруч або одразу в будинку.

От і я про це веду мову) Не треба плутати грішне з праведним)
Пред.

Вернуться в Рынок новостроек

dsf