Подать объявление

Дом №5, ЖК "Эврика"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 19.
2/11%
2/11%
2/11%
5/26%
8/42%
1. . .1012. . .41
27 янв 2018 09:19
Цитата "BOMBUS":

Таке враження, що кожен хоче знайти собі опонента в особі своїх же колег інвесторів. Чесно кажучи, був би тільки радий, якби будівництво йшло з випередженням термінів. Хочете, давайте об"єднуватись, виробляти спільну позицію і заявляти її перед забудовником, генпідрядником і т.п. Випускати пару тут "в гудок" я особливого сенсу не бачу. Ми в одному човні, тому потрібно, щоб всі веслували в одному напрямку.



С этого всё и начинается, сегодня задержка в 3 этажа, а в конечным итоге в августе 2019 будем на Ольгинской :protest:
27 янв 2018 09:56
Цитата "BOMBUS":


Зараз би було на два поверхи більше. Вам би полегшало?)
По-перше, наш будинок будує не Азур, а КТБП-3. Азур будує панельки, причому дуже кволо, як я зазначив вище. По-друге, по нашому будинку роботи постійно ведуться. Перерви пов"язані лише з виходом залитого бетону на конструктивну потужність.
У вас є якісь конструктивні пропозиції, окрім популістичних заяв про те, як би все могло бути по-іншому?!

Вы не в курсе, у 1 дома тот же подрядчик, что и у 5-го? Нигде не нашла эту информацию.
27 янв 2018 11:39
Другой подрядчик, судя по всему
27 янв 2018 12:06
на начало августа в 1 доме - первый этаж строили
на начало ноября, 1 - 10 этажей, 5 - 1 этаж
на сегодня в первом - 14, в 5 - 5 этажей
с ноября темпы строительства упали, но не только в нашем доме, но и в аналогичном 1
27 янв 2018 15:57
Сьогодні був на об"єкті, ніяких змін та руху помічено не було.
Для справедливості відзначу, що на 1-му будинку сьогодні заливали бетоном опорні колони. Отже, працюють...
28 янв 2018 09:59
Какой подрядчик в первом и какой у нас? Кто-то знает, как узнать, работала ли аркада ранее с тем подрядчиком, что строит у нас, чтобы была возможность посмотреть примеры на других ЖК?
Ситуация как по мне нехорошая.
28 янв 2018 13:18
Цитата "BOMBUS":


Зараз би було на два поверхи більше. Вам би полегшало?)
По-перше, наш будинок будує не Азур, а КТБП-3. Азур будує панельки, причому дуже кволо, як я зазначив вище. По-друге, по нашому будинку роботи постійно ведуться. Перерви пов"язані лише з виходом залитого бетону на конструктивну потужність.
У вас є якісь конструктивні пропозиції, окрім популістичних заяв про те, як би все могло бути по-іншому?!

До вашого відома, Азур будує як панельки, так і моноліти!!! Інформація від щиректора Азуру, обмовився сам ненароком.
28 янв 2018 14:22
Сегодня вели работы по вертикальным конструкциям 6-го этажа. Если 5-ый этаж выгнали дней за 5+-, то можно расчитывать на 6 этажей до конца месяца. По-моему, не плохой результат, учитывая длительные каникулы :yes:
28 янв 2018 14:47
Цитата "crb":
Сегодня вели работы по вертикальным конструкциям 6-го этажа. Если 5-ый этаж выгнали дней за 5+-, то можно расчитывать на 6 этажей до конца месяца. По-моему, не плохой результат, учитывая длительные каникулы :yes:


Согласна. 2 недели зимных "каникул" + погода (снег, холод и т.д.). Но, некоторым "жителям" форума, наверное, делать больше нечего:) я даже завидую, когда самая большая забота в жизни - это отсутсвие панорамных окон в доме, где их никто изначально и не обещал, а так же возведение одного этажа вместо трех за месяц, в котором рабочие работали максимум 2 недели из 4 😜
28 янв 2018 15:08
Подскажите, пожалуйста, кто знающий- вот на фото в нашем доме элемент несущей стены
28 янв 2018 15:10
А эту часть убирать можно?
28 янв 2018 15:54
Цитата "Tanusja":
[attachment=0]15EB95F5-61B3-4FA5-9F6D-81A67C375267.jpeg[/attachment]А эту часть убирать можно?


Эту часть убирать нельзя. Убрать можно только окно и балконную дверь. Все остальные части трогать нельзя.
28 янв 2018 17:44
Цитата "Tanusja":
[attachment=0]15EB95F5-61B3-4FA5-9F6D-81A67C375267.jpeg[/attachment]А эту часть убирать можно?


Обидва виділені вами елементи в жодному разі прибирати / зменшувати / обрізати / модифікувати не можна! Це елементи монолітного каркасу будинку. Втручання у ці конструктивні елементи матиме наслідком руйнування будинку, оскільки саме ці колони несуть навантаження перекриттів, цегляних стін і тп.
28 янв 2018 17:47
Цитата "crb":
Сегодня вели работы по вертикальным конструкциям 6-го этажа. Если 5-ый этаж выгнали дней за 5+-, то можно расчитывать на 6 этажей до конца месяца. По-моему, не плохой результат, учитывая длительные каникулы :yes:

Чудово. Це, власне, те, про що я казав вище. Вийшли на конструктивну потужність перекриття -- почали заливати далі. Сподіватимемось, що далі робота вирівняється та відповідатиме плану. Тим більше, йде потепління, погода сприятиме.
28 янв 2018 17:52
Цитата "DrFrog":

До вашого відома, Азур будує як панельки, так і моноліти!!! Інформація від щиректора Азуру, обмовився сам ненароком.


Азур Груп - це частина групи компаній Фундамент. Можливо директор мав на увазі, що якісь інші компанії з групи заливають і моноліти. Можливо й Азур теж може це робити, я нічого стверджувати не можу. Але в нашому ЖК вони заявлені лише на панельки. КПТБ-3, чи які він там називається, не виключаю, що теж якась афілійована контора Фундамента. Якщо у вас є якась інформація на цей рахунок - повідомляйте. 1-й будинок мені здається заливає той же підрядник, що і в нас. Знову ж, стверджувати не буду, але здавалося, що бачив у планах на місяць навпроти наших об"єктів абревіатуру КПТБ-3...
28 янв 2018 18:04
Такая аббревиатура на планах стоит только напротив 5 дома
28 янв 2018 18:05
если я правильно понял желтым отмечена фасадная стена с утеплением. НЕ НЕСУЩАЯ, а просто кладка из кирпича, которая стоит на монолитном перекрытии + швеллер (или бетонная балка) лежащая на ней как верхняя часть окна.

Менять их теоретически нельзя (фасад), но практически если вы собираетесь застеклить то этого не будет видно.

Неприятность в том что справа очень легкая перегородка и там придется делать основательную стенку и утепление. Ну и самом собой если расширите проем, то заменить балку...

Что бы это было законно вам придется сделать проект и получить разрешение, при этом в проеме все равно "должно быть" остекление. Даже если оно очень легкое и убирается в кладовку на все время кроме "инспекций" :).

Если что я не строитель и проектами не занимаюсь и вообще ключевые слова в ютюбе Земсков лоджии... он как раз за последний месяц выложил три видео по присоединению/утеплению лоджий/балконам.
28 янв 2018 18:15
Цитата "Nat_B":
Такая аббревиатура на планах стоит только напротив 5 дома

Можливо й так. Протилежне стверджувати не буду. На мій погляд, головне, щоб робота велась без перебоїв. При цьому візуально якість роботи мене влаштовує.
28 янв 2018 18:23
Невелике опитування.
Хто як вважає, чи є сенс провести "інвентаризацію" інвесторів по нашому будинку, для можливості координувати наші дії в майбутньому?
Можна створити відповідний файл на Гугл драйві із загальним доступом.
Для прикладу, наповнити інформацією щодо поверху / квартири / електронною адресою або номером телефону.
Дослідивши історію інших гілок форуму розумію, що здебільшого інвестори досить пасивні в питаннях консолідації зусиль та відстоювання своїх прав, але все ж...
Буду вдячний за конструктивні коментарі.
28 янв 2018 20:44
Цитата "BOMBUS":
Невелике опитування.
Хто як вважає, чи є сенс провести "інвентаризацію" інвесторів по нашому будинку, для можливості координувати наші дії в майбутньому?
Можна створити відповідний файл на Гугл драйві із загальним доступом.
Для прикладу, наповнити інформацією щодо поверху / квартири / електронною адресою або номером телефону.
Дослідивши історію інших гілок форуму розумію, що здебільшого інвестори досить пасивні в питаннях консолідації зусиль та відстоювання своїх прав, але все ж...
Буду вдячний за конструктивні коментарі.


Хорошая идея, главное чтобы доступ к этой информации был только у инвесторов 5 дома :winky:
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .1012. . .41
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее