Подать объявление

Берлин, Брюссель, Париж.милан

18 янв 2007 15:06
Про заздрю, було не тобі.

Я погоджуюсь зі своїм бла-бла-бла, нічого ж бо довести неможливо, все слова. Але і твої бла-бла-бла саме такими і рахую. Ніколи не думав, що в Тернополі не здатні заробити 300-400 у.е., хоча якщо їх земляк стіко в Кийові зароблєє, то звісно, що де там.

Тобто бла-бла-бла, як ту зле, і там файно, тіко я такий сі вродив жи не годен дупи піднєти, йно пальцем в носі шолопати і волати, полишаєм і чекаєм як справдяться прогнози.
18 янв 2007 18:25
1. еще раз я в служебной коммандировке- контракт заканчивается в декабре 2008. вернусь- не переживайте, а не захочу- вернут-)))
2. список стран можно по алфавиту, а можно в порядке убывания сложности получения разрешения покупки недвижимости.
18 янв 2007 18:40
Згодэн. Маю думку, що навить мэдыцына в нас тэж краща, алэ маемо тилько проблэми з диагностуванням та лабораториямы. Алэ в загали краща. Скажу бильше що таки сами лики як в нимеччини коштують в7! разив дэшэвшэ в украйни.
19 янв 2007 07:08
давай зробим так, мухи окремо, котлети окремо.

1) якщо мова особисто про мене, то саме такої роботи як тут маю, в Тернополі не знайду (щодо профіля діяльності, престижу, особистої сжильності до неї, переспективи і бажаного мінімального рівня зарплати), хоча кувати можу і $400 в Тернополі, скажімо працюючи в університеті + шабашки + відеозйомка та монтаж

2) якщо мова про загал, то при середньому рівені зарплат 700 грн. в місяць 1 кім. кв. не може вартувати $36000 у Тернополі , так само як при рівні з/пл в Києві у 1500 грн. не може кім. кв. не може вартувати $60000-80000

Тож моя думка, що нерухомість переоцінена в 2,5 рази по всій Україні (крім деяких місцин, типу шахтерських містечок із закинутими шахами, поліських сіл в глуші лісів і т.п.).
19 янв 2007 07:17
Ви живете сьогоднішнім днем.
Цікаво а яку перспективу ви бачите на майбутнє?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее