Подать объявление

Берлин, Брюссель, Париж.милан

18 янв 2007 09:56
в италии. без документав итальянских даже автомобиль не купиш . $
18 янв 2007 10:16
Короче, итальянец... . Скажи ка мне

Lei non capisce circa ciò che parla. Valutare l'aumento sulla proprietà immobiliare in Ucraina illogicamente.

Или я неправ?
18 янв 2007 10:52
Колись на заводі де я робив були італійці з місяць. Так я трохи почитав самоучитель з італійської. По старій пам"яті хочу зробити вільний переклад.

"Вони не розуміють про що говорять. Ціна української нерхомості нелогічна."
18 янв 2007 11:03

18 янв 2007 11:16
Нелегально виїзджати не хочу. Тому працюю по своїй стратегії.
Можливо в бeрезні почну процедуру вступу на PhD до CERGE, Прага або на MS в ТUM, Мюнхен.
18 янв 2007 11:46
senti //yain// io capisco bene questo parlo.
18 янв 2007 12:12
Флуман, давай так, пройдеш процедуру, опинишся бадай в Празі, а тоді хвалитимешся ПгД чи ще якими регаліями. Боюсь, аби виходу не було стільки, скільки з українського МБА. А то навіть на цьому форумі стільки було хвальків, а виїхав виявляється один в Мілан. Хоча завжди кажу хто вчиться, той знає.

Цікаво що він відповів?
І ще я хочу подивитися як ти сплачуватимеш оренду в Мюніху, чи купиш там собі квартиру.
Короче, зробиш - похвалися.
18 янв 2007 12:34
Вы, конечно, простите необразованного хохла, я, конечно ПТУ не заканчивал, но мне кажется, что при обращении к мужчине следует употребить глагол "sento" Окончание "-i" (senti) употребляется при обращении к лицам женского пола. Как пример - отличие между "bravo!" и "bravi", "bambino" і "bambini".
Прокол, батенька...
18 янв 2007 12:37
Я в Монахені платив за ліжко-місце 400 марок місяць (років 6 тому).
В той же час, якби я був студентом і членом студентського братства, то міг би знімати кімнату в гуртожитку за 250 марок.
Мінімальна зарплата, тоді була 630 марок.

Тепер порівняєм мін. зарплата в Україні - 380 грн.
Цього вистачає лише на ліжкомісце.
Так де кращі умови для життя в Києві, чи Монахені?
18 янв 2007 12:38
мои друзя приехали з украины и сидят в шоке . думали здесь на пальмах деньги растут. ЗДЕСЬ РАбОТАТЬ НАДАЮ. и запомните .ти некаму здесь ненужен.


250е френда квартиры

50е в неделю кушать

свет. вода. мусор. одетса . пайти погулять.

кто курит в неделю 25 е

дорога на работу если пакупать биле минемум 1е
и многа другова что нужно для жизни

средняя зарплата если найдеш 700е
18 янв 2007 13:00
так я хохол який закiнчив ПТУ . I Хто про нас хохлив i $ петеушникiв погано мисле . нехай нам в х..свисне
18 янв 2007 13:06
700е для птушника-нелегала, досить пристойно.

В мене знайомий працював легально програмістом в Мілані, мав 1800 Євро в місяць. Нормований робочий день, ніяких авралів і т.п.
Потім вернувся сюди, тут заробляє десь 800 грінбаків. Але вкалує з ранку до ночі.

Ну вернешся ти сюи, побудеш кілька місяців, трохи погуляєш, а там знову тебе понесе на заробітки, бо тут ти ще більше нікому не тре.
18 янв 2007 13:20
380 грн. тобі з головою вистарчить на ліжко-місце = 120 грн., ба навіть на квартиру в якомусь Торезі.
Ну і якщо ми міряємось мінімальними піпіськами, то найкраще, в далекій Індонезії зліпив собі шалаш з пальмового листя, цілий час літо, під боком курорт і банани в рот самі падають.
Мені жити в Киеві краще, ніж в Мюнхені і до одного місця, твої мінімалки. Я тут зарабляю стільки, що мені і без Мюніха добре, а буде ще краще (коли там обіцяний коллапс і крах економіки нагадай но, як там газ мав впливати, і нафта).
Квартиру в Києві (ще одну) я куплю швидше, культурних розваг тут не менше, продукти такі самі, якщо не кращі, пиво дешевше, дівки кращі, гірші лише авто та дороги і медицина, все!, навіть податки в нас і то значно нижчі.
Ще раз, начіпиш ще одну регалію похвалишся, а якщо ще й на тамтешніх форумах нити не почнеш, що такому гарному хлопакові, та й не купити квартири в Мюнхені, а взагаліто впасти повинні до 800 у.е. за м2, то будеш взагалі молодець.

Чекаєм здійснення прогнозів.
Все решта бла-бла-бла, як і квартири в центрі Парижа за 50000.15
18 янв 2007 13:25
Тре казати - тут Я нікому не тре. Не розписуйся за всіх.
І чого б то я їхав в Мілан за 1800 Евро? Квартира скільки? Їжа? залишилось?
В Киеві теж можна мати і багато має таку платню, правда, вони не зовсім програмісти, себто не кодери.

Флуман, давай закінчувати я знаю, мені казали, - давай чекати здійснення твоїх прогнозів.
Спираємось на графіки Доміка я вже казав чому вище, все решта на рівні внутрішніх чуйників, не більше.
18 янв 2007 13:48
Зверни увагу, Гтвщ - цитата нашого неаполітанського друга
"250е френда квартиры " А у нас зараз "френда" найзаср......шої квартири коштує 300 баків" Тобто фактично різниці немає.
Це якщо петеушник - заробитчанин не вішає лапшу. (перепрошую... локшину)
18 янв 2007 13:59
14
18 янв 2007 14:12
Робота "в селі під Неаполем" за 700 євро для емігранта - випускника українського ПТУ, що не вміє писати... Гм..., а по-моєму досить непогано
18 янв 2007 14:14
1) $300 - дивина. Середня з/пл 700-800 грн в цих містах.
2) Аренда в Тернополі 1 кім. кв. $100
3) А чому робота Південній а не в Північній Італії?
4) як ви бачите?
18 янв 2007 14:34
1. 300 у.е. не дивина, не свисти. Середню можна засунути в одне місце. Моєї жінки брат робить мотористом-слюсарем, на нормальній роботі з/п 1200 + премії (премії по чорному). Це без додаткових підробітків, бо має гаража і деколи щось вертить. Бо, хто хоче заробити цей то і робить, а не скімлить. Чоловік моєї сестри працює на 3 роботах з різною ступінню зайнятості - по 500 у.е. на кожній. Сестра навіть шукати нічого не хоче їй 1000 грн. за просиджування в офісі в західноукраїнському місці з головою хватае. І ще з середньою зарплатою, тим паче офіційною нігде квартири не купують, чи назви таку европейську столицю.
2. В Тернополі так, а в селах в 10-15 км. від Тернополя? Порівнюй-порівнюване.
3. Тому що Неаполь на півдні. А північ, ну вперед, заїдеш розкажеш.
4. Бачу, що сидять-триндять один про Чехію, як просто, друга (Лала) - побудувати дім в Києві - так просто, третій купити машину тещі - ну зовсім просто. Як доходить до діла - а віз і нині там.

Для писаки - робота в Неаполі я зрозумів, квартира в селі. То якщо Неаполь-село = 700 / 250 у.е. То чим гірше Житомир 300 у.е. / 60 у.е., га?

Ну і якщо заздриш ПТУ-шнику, вважаючи себе вартим більшого, то доведи це, а не скімли. Талант не цінять! ха ... давай в Італію, там зацінять як ти дупи витирати вмієш, чи вулицю мести.

Кароче, дочекаємось здійснення ваших прогнозів, тоді поговоримо. Поки що все це - як сиджу, так і співаю. Стосуєтся всіх.
18 янв 2007 15:00
На це відповім, що не заздрю, і поки-що своєю роботою задоволений

Решту з Вашого пропускаю, як просте бла - бла-бла.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx