Подать объявление

Берлин, Брюссель, Париж.милан

17 янв 2007 10:10
дак ти миня узнал??? -D
17 янв 2007 10:21
Hozyain.... ти в какой стране?
17 янв 2007 10:23
Шановний пане, якщо Ви не в'їхали в прикол пана k.i.p., то я Вам співчуваю. Порівняйте нік людини, що створила тему, та петеушника-неаполітанця, адже вони повністю антагоністичні. Ви напевне не спостерігаєте настроїв, що відбуваються на ринку нерухомості, або робите вигляд, що не спостерігаєте. Люди ВЖЕ їдуть і до Праги і у Берлін, тому що там дійсно квартири дешевші ніж наші. А я на Вашому місці з із більшою вірогідністю повірив би у факти, наведені у матеріалах незалежних Західноєвропейських ЗМІ, бі.бі.сі (читайте уважніше теми форуму), ніж у слова хлопця із бурси, мама якого поїхала у ПАРИЖ!!!! сестра до МІЛАНУ!!!!! а він сам до Неаполю. Така собі експансія українських бурсівців на провідні міста Західної Європи... -D
17 янв 2007 10:25
Я осталса в єтой сраной стране сечас живу в Харькове раскрутился - Возглавлаю адин из апаратов в месной обладминисрацийи...
17 янв 2007 10:52
Люди ВЖЕ їдуть і до Праги і у Берлін, тому що там дійсно квартири дешевші ніж наші.


мои деньги я инвестировал все в украинскую недвижемость...и не желею..


а родние мне люди хотят остатся жит в етих странах потаму пришлось пакупать .
17 янв 2007 10:53
14
17 янв 2007 11:05
Вам, напевне, подобається це прислів'я. Я розумію, що панам посередникам є вигода, коли недалекі чиновники перекуповують одне у одного квартири по нереальним цінам. Проте, у ситуації, коли більшості народу не стає "грошей навіть комуналку оплатити не те що техогляди + зимову гуму". Вам подобається ігнорувати логіку - будь-ласка, шукайте лохів, і дай боже продавати Вам Ваші хрущівки хоч за півмільйона, а я не буду приховувати, що у мене таких грошей немає.
17 янв 2007 11:12
Логіка .... У вас вона проста, - у мене грошей нема, - нема ні в кого, адже я такий розумний, начитаний, працюю, чи не так?

Ту саму логіку ви собі говорили в січні 2006, і що невистарчало 20000, тепер не вистарчає 50000, яка ж тут логіка? І чекаєте цін січня 2006 як обвалу, це логіка?

Ну от як в людині інша думка, одразу - ріелтор, лохи, це логіка? Це сліпота. Я зрозумів, логіка одна- ваша, все решта не логіка.
Хоча в тому ж січні 2006 казали буде ріст, такі як СПУ, та і ви казали, росту не буде, навіть буде обвал. Так хто винен, що ваша логіка крива?

Мені здається, що не тих лохами назвали. Застосуйте логіку, шановний.15 13 14
17 янв 2007 11:13
Гтвщ----ти що закiнчив и де працюеш , якщо не секрет?
17 янв 2007 11:34
Так-так, а ще я репетую "Тримайте мене семеро!" -D Шановний, я не збираюся із Вами сперечатися... Ринок нас розсудить... Ще раз повторюю - вийдіть із офісу на вулицю, і поспостерігайте за настроями. Чи вважаєте, що після того. як у кожного заможного громадянина буде по дві-три квартири, він і далі буде їх скуповувати, чи може наш ринок скуплять міланісти-бурсаки?
17 янв 2007 12:01
Який доказ вам тре, довідка з мінюсту чи мінекономіки, про те що ціни на РН впали? Чи заява модератора? Чи відповідні тренди на цьому сайті?

Цікаво, як ви оцінюєте ситуацію, коли за 3 останні місяці в Києві зареєстровано кілька сотень угод продажу нерухомості, а з Нового Року повний ступор. У країнах розвинутої демократії це б назвали "колапс ринку".

Як на мене, момент Ч вже пройдено. До літа лавинний процес буде видно "воочию".
17 янв 2007 12:58
14
17 янв 2007 14:53
undo

1) Хто докаже, що на доміку "реальні цифри"?
2) проблема з нарахуванням податку на квартири з площею за 100 кв.м., а таких десь 20% загального житлового фонду. Активно торгувались 1 та 2 к, що є десь 95% угод. 1 зі 100 при таких угодах мала площу за 100 м2. А так як "пропозиція дурнів у світі обмежена", то ринок став, а проблема нотаріусів придумана як тимчасова відмазка, щоб приховати реальність.
17 янв 2007 15:18
Ну якщо вони не реальні, то значить ціна за квадрат не 2300, а десь 1300, то якого обвалу ти чекаеш? Піди собі купи за "реальну" ціну. Якщо ми не віримо, або хоча би не орієнтуємося на індекси, то про що взагалі говоримо, про власні відчуття, може того ... з дівками краще пр відчуття поболтаєм?

2. Мабуть є нова процедура, ти знаєш її? Пан знає всі ньюанси? Скільки пан пив горілку на свята? Так пропозиція дурнів, які могли купити за 30000, а тепер не можуть купить за 80000 звичайно зменшилась.

Флуман, скажи мені хто той мозок, що "строїть" всіх нотаріусів, ріелторів і т.д.
В любому випадку чекаєм здійснення твоїх прогнозів.
17 янв 2007 15:40
Колетивна підсвідомість. Ситуація на РН заслуговує уваги послідовників др. Фройда.
17 янв 2007 23:17
Моя порада всім у кого є таке сяке житло задуматися про еміграцію.
Продавши квартиру в Києві слід купляти житло в Європі. Маючи нерухомість автоматично отримуєш постійну візу. Різниця в вартості житла дозволить прожити близько року, освоїтись, вивчити мову. Зафіксувавши прстійне проживання на території країни на протязі 6-12 міс, людина, що має нерухомість одержує право на роботу, а через 3-5 років можна подавати заяву про натуралізацію.
Нинішні можновладці всеодно не дадуть мам жити по людськи. Згадайте, як балаболка Чечетов проговорився на одному з телеканалів в передачі присвяченій вступу дл СОТ. "Если сюда прийдет иностранный капитал, то кто тогда МЫ будем в этой стране!".
Их интересует сохранение своего статуса, чтоб только они чтото имели, а все остальные - их рабы. Поэтому следует воспользоваться моментом и рвануть за бугор. Такую родину как наша следует любить на расстоянии!
18 янв 2007 09:06
Список стран, где все так просто в европе?
18 янв 2007 09:35
Если бы все было так просто, вы бы не писали об этом на этом форуме, а стояли в очереди на покупку квартиры в той самой европейской стране...
18 янв 2007 09:35
Вам в алфавітному поряядку, чи по приорітетам?
Питання в черговий раз, якщо так х%!№во в Європі, чого ж не вернетесь додому.
18 янв 2007 09:52
В кои-то веки, соглашусь со Спу. "Что нам стоит дом построить" - пока до дела не дойдет.

А ты Флуман, чого ще не в Європі, якщо так все просто?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx