Подать объявление

ЖК Злагода | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Архитектора Вербицкого, 1

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2021 - 2022 г.
Планировки
от 27 231 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
138из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 86.
11/13%
4/5%
29/34%
27/31%
15/17%
1. . .35. . .140
30 окт 2016 19:42
Цитата "tanyamirtex":
Можливо саме при підписанні договорів потрібно ставити питання відповідальності забудовника за повне законне оформлення зем.ділянки..

А толку? Яка може бути відповідальність забудовника? Забудовник будує, поки є замовник, що має право на цю землю. А як не буде такого права, то і забудовник не буде мати право там будувати. Хотітиме, а права не матиме. Так вам можуть тоді і сказати, що ми ж не проти будувати, так нам не дають.

А зараз вам звісно скажуть, що все добре. Що документи є.

Справа ваша, ризикувати чи ні. Мені теж цей будинок подобається, але якось не хочеться в рулетку грати. Це лише мої думки, нікого не хочу ні в чому переконувати. Може навіть хочу щоб мене переконали в зворотньому.
31 окт 2016 12:38
Значить, виходить відповідальність повинна бути прописана на Замовника... Я вірно зрозуміла з Вашого коментаря?
06 ноя 2016 13:37
заманчивый вариант,при том что сдача не особо пугает в 2019 (главное чтобы сдали), да планировка квартир не шик но не критично + как я понял ето не панелька
06 ноя 2016 14:51
Цитата "LLlpr0T":
заманчивый вариант,при том что сдача не особо пугает в 2019 (главное чтобы сдали), да планировка квартир не шик но не критично + как я понял ето не панелька

Якщо будете купувати, уточніть що із земельною ділянкою і відпишіться по можливості.
09 ноя 2016 14:04
Жооокер писал(а):
А еще забыл. Там колектор проходит поетому и придумали стоянку. Там кто то в 2008 году хотел строить, недали. Видно там не все так гладко.
09 ноя 2016 14:06
Цікавилась у знайомих (вони працюють в Укрбуді)... Дійсно, земельне питання - не вирішене...
09 ноя 2016 14:07
Цитата "tanyamirtex":
Жооокер писал(а):
А еще забыл. Там колектор проходит поетому и придумали стоянку. Там кто то в 2008 году хотел строить, недали. Видно там не все так гладко.

А де можна подивитися на план того колектора? Він же не там починається і там не закінчується. І на що це впливає?
09 ноя 2016 14:29
Я не могу пока найти в интернете информацию о коллекторе, который там находится. Зато много интересного,если углубиться в данный вопрос, то можно увидеть, что половина Киева построена на так называемых коллекторах и не факт, что мы сейчас живем не на них. Если кто-то знает достоверно, то дайте источник, где это можно посмотреть и удостовериться. Пока это просто кто-то на форуме написал и все обсуждают, не больше...
09 ноя 2016 14:57
там більше питання по землі.... як сказали мені - саме це спірне питання...
09 ноя 2016 15:52
Цитата "tanyamirtex":
там більше питання по землі.... як сказали мені - саме це спірне питання...

І я тієї ж думки! Колектори є скрізь.
09 ноя 2016 23:27

"

Цитата ""tanyamirtex"":
Можливо саме при підписанні договорів потрібно ставити питання відповідальності забудовника за повне законне оформлення зем.ділянки..

Ответственность затройщика прописана в договоре и соответствующих законах Украины

Цитата ""webracer"":

Якщо будете купувати, уточніть що із земельною ділянкою і відпишіться по можливості.

Так выше уже писали:
Цитата ""Stockholm"":

//monitor.mkk.kga.gov.ua/
Вводите адрес и смотрите карточку объекта.


Земельні ділянки містобудівної діяльності
Кадастровий номер: 90:158:004
Право власності: Заявка
Цільове призначення: Для будівництва житлового будинку з об'єктами соціально-побутового обслуговування та паркінгом
"
10 ноя 2016 05:40
але нема підтвердження, що ця земельна ділянка належить (надана в оренду) саме замовнику будівництва на термін до 2019р(коли планують вводити в експл.)
Саме ділянка -спірне питання...Навіть інформацію, про те, що планують будувати висотки я отримала від жителів цього району, коли підписували офіційне звернення на підтримку саме автостоянки...і проти будівництва висоток.
10 ноя 2016 05:43
дійсно, як писали вище форумчани- Рулетка.... та сама, що в Укрбуда на Лівобережці
10 ноя 2016 09:54
Цитата "Bilklinon":

Так выше уже писали:

Те що дозволено тут будувати будинок це зрозуміло і про це ніхто не сперечається. От тільки ж ні мені, ні вам на тій землі його будувати не дадуть просто так. Потрібно мати ту землю у власності або аренді. Власником є місто, яке віддало цю ділянку в оренду Елегантбуду, який зараз і виступає замовником будівництва в Укрбуда. От тільки що буде в 2017 році, коли сплине термін оренди? Міська рада продовжить Елегантбуду оренду? Є сумніви, зважаючи на судові розборки якраз по розриву нині діючого договору оренди. Як можна бути впевненим, що договір продовжать, коли навіть нині діючий договір оренди місто хотіло розірвати?
10 ноя 2016 10:53
Випадково не знаєт ніхто із форумчан, чому саме судові "розборки" почались??? І чому Укрбуд розпочинає все таки будувать, не дочекавшись рішення судів по землі??? Може дійсно в цьому що є??? якщо оренду не подовжать, що тоді??
10 ноя 2016 11:01
Цитата "tanyamirtex":
Випадково не знаєт ніхто із форумчан, чому саме судові "розборки" почались??? І чому Укрбуд розпочинає все таки будувать, не дочекавшись рішення судів по землі??? Може дійсно в цьому що є??? якщо оренду не подовжать, що тоді??

Суди закінчилися. Суд визнав нині діючий договір оренди дійсним, але не задовольнив прохання Елегантбуду продовжити його до 2019 року. І якраз Міська Рада виступила проти продовження до 2019 року. Тому як тепер можна сподіватися на продовження договору після закінчення нині діючого я навіть не уявляю. Хотіли б продовжити, то не заперечували б у суді, або взагалі до суду справа б і не дійшла.
А от чому Укрбуд розпочинає будівництво я не знаю. Хоча там і будівництва як такого ще немає. Може якраз тягнуть час поки щось там вирішиться. За разом і гроші збирають у інвесторів. Якщо нічого не вигорить може інвесторам запропонують квартири у іншому своєму обʼєкті. Ну це мої лише роздуми про Укрбуд.
Стосовно, а що як не продовжать оренду... самому цікаво, а що тоді з цим будівництвом?!
10 ноя 2016 11:17
Дякую...за змістовну відповідь... Хоч тепер дійсно нове питання - чому міська Рада не захотіла іти на продовження???
10 ноя 2016 11:19
Цитата "webracer":

Суди закінчилися. Суд визнав нині діючий договір оренди дійсним, але не задовольнив прохання Елегантбуду продовжити його до 2019 року. І якраз Міська Рада виступила проти продовження до 2019 року. Тому як тепер можна сподіватися на продовження договору після закінчення нині діючого я навіть не уявляю. Хотіли б продовжити, то не заперечували б у суді, або взагалі до суду справа б і не дійшла.
А от чому Укрбуд розпочинає будівництво я не знаю. Хоча там і будівництва як такого ще немає. Може якраз тягнуть час поки щось там вирішиться. За разом і гроші збирають у інвесторів. Якщо нічого не вигорить може інвесторам запропонують квартири у іншому своєму обʼєкті. Ну це мої лише роздуми про Укрбуд.
Стосовно, а що як не продовжать оренду... самому цікаво, а що тоді з цим будівництвом?!

Как вариант может не хотят продлевать срок аренды Елегантбуду, чтобы дать в аренду Укрбуду? Разрешительные же документы на стройку дали. Вот пока с документами на землю не решилось, заказчиком и выступает Елегантбуд.
10 ноя 2016 11:23
було б добре... мабуть .. для інвесторів - саме такий варіант...я так розумю, продаж іде... Люди то купують, несуть свої кошти
10 ноя 2016 17:30
А є тут реальні покупці? Може хто цікавився точно, секція 2.3 і 2.4 - там теж будуть квартири за пільговими /по 13500грн/ цінами....Бо як мені розповіли, наче б то в перших двох секціях розпродано вже(по 13500).
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .35. . .140
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее