Подать объявление

ЖК "Пионерский квартал", Вишневое

ЗастройщикДоброград
Сдача ЖК2012 - 2022 г.
Планировки
от 26 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
131из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 73.
8/11%
8/11%
21/29%
15/21%
21/29%
1. . .313334
21 март 2019 14:19
В цьому, що будується.
21 март 2019 14:28
До кого потрібно звертатись за послугами по ремонту?
21 март 2019 14:35
До відділу продажу, вони надають прайс. Або за адресою Молодіжна 14, там знаходиться офіс будівельників.
21 март 2019 14:59
Доброго дня! Замовляли теплу підлогу. Кухня,коридор, ванна - трішки більше 20 м.кв - 12500 грн.
21 март 2019 18:24
Доброго вечора. А хтось вже розбирався з водою, каналізацією??? Як здійснюється розведення??? Поверх вже стяжки? Чи можливо труби заливаються у бетон в підлозі??? Хтось вже думав про це?
25 март 2019 07:12
Цитата "MC_R":
Доброго дня! Замовляли теплу підлогу. Кухня,коридор, ванна - трішки більше 20 м.кв - 12500 грн.



Доброго дня! А чого Ви не стали замовляти теплу підлогу і в кімнаті? Ви плануєте комбіновану систему опалення? Просто зараз теж займаюсь цим питанням.
25 март 2019 07:33
Цитата "Serhii Trbn":



Доброго дня! А чого Ви не стали замовляти теплу підлогу і в кімнаті? Ви плануєте комбіновану систему опалення? Просто зараз теж займаюсь цим питанням.


Опалення буде комбіноване. Ще абсолютно не вирішили з дизайном кімнат і розташуванням меблів, тому в кімнатах теплу підлогу не робили.
25 март 2019 09:51
Цитата "MC_R":




Опалення буде комбіноване. Ще абсолютно не вирішили з дизайном кімнат і розташуванням меблів, тому в кімнатах теплу підлогу не робили.


Дякую за відповідь! В мене така ж сама проблема.. Якщо не секрет, який тип полу Ви замовили? (Вода чи електрика?)
25 март 2019 10:49
Цитата:
Дякую за відповідь! В мене така ж сама проблема.. Якщо не секрет, який тип полу Ви замовили? (Вода чи електрика?)


Водяний. Щоб до стяжки зробили.
25 март 2019 11:04
Доброго дня, а я не розумію, розкажіть будь ласка якщо можна для чого робити теплі поли? Що не буде достатнmj тепла через батареї чи що? Дякую за відповіді
25 март 2019 12:13
Я теж буду робити собі комбіноване опалення: батареї та теплу підлогу. Дуже комфортно коли є тепла підлога на кухні та у ванній кімнаті. Особливо тим, у кого маленькі діти. Дуже. Якщо у ванній кімнаті буде тепла підлга, окрему батарею можна не ставити. У кімнатах робити не буду. Дорого, не визначилася з дизайном і т.д.. Окрім того, батареї можна у любий час прикрутити в цілях економії і залишиться одна підлога. Дуже комфортно стояти на теплій підлозі на кухні та у ванній. Да, це дорожче виходить, але варте того. Я про комбіноване опалення. Також з практики своїх друзів які пожлобилися на обігрів туалета. У туалеті теж потрібно зробити обігрів. Або тепла підлога або рушникосушарка електрична. Якщо туалет буде без обігріву - реально там буде холодно, особливо дівчаткам. З практики. Повірте.
25 март 2019 15:47
Кажуть дуже не корисно на ноги діє тепло у кого венозні захворювання ніг, а на кухні і так буде постійне тепло від газової плити, але мабуть вирішувати кожному окремо, тут головне вирішити чи електро чи водяний підігрів.Дякую за відповідь
25 март 2019 17:26
Мені говорили друзі які живуть у Піонерському: водяний встановлювати дорожче, проте оплата за тепло потім буде помірна. Логічно встановлювати водяний. Маємо ж двоконтурний газовий котел. Ті що живуть в Акварелях 2 (у них газу не має), робили електро. Монтаж не дорогий. Проте рахунки за світло приходять чималі. От же думайте.
01 апр 2019 09:20
Доброго дня. Була сьогодні на будівництві. Іде повним ходом. Крани працюють. Люди бігають. Першу секцію штукатурять зовні. Четверта секція - на сьомому поверсі кладуть цеглу. П'ята - на 5 поверсі.
02 апр 2019 10:58
Доброго дня. Таке враження, що у мене тільки в одної виникають питання ))))) Чи всі такі розумні чи всім байдуже що відбувається і ви поклалися повністю на підрядчика? )))) Питання до тих, хто вже замовив теплу підлогу та інші послуги у забудовника. Ви хоть якимось чином контролюєте якість виконання робіт? Вам розказують вам як вони будуть проводити роботи, які матеріали застосовують? Звідки у мене виникли такі питання. Бачила фото робіт по встановленню теплої підлоги на інших форумах піонерського. Тяп-ляп. Халтура повна. У моєму розуміні якось та не так воно повино бути. Вам показують їх роботу? Вас така робота влаштовує? Чи просто базвиходна ситуація на яку вплинути не можливо? І залишається надіятися, що все буде добре. Як не як, а гроші платимо.
02 апр 2019 11:42
Доброго дня. Як на мене - це все додаткові послуги. Тому кожен вправі відмовитись і потім після отримання квартири найняти інші компанії для виконання цих робіт. А те що забудовник не допускає інші компанії на этапі будівництва - цілком оправдано. Тому тут потрібно самостійно співставити для себе всі за і проти а потім прийняти рішення.
05 апр 2019 18:47
Всем здравствуйте! Заказал в дизайнуме тёплый пол и вывод на радиаторы. Это для 1 комнатной (35м2). Тёплый пол везде кроме комнаты и три точки под радиаторы. Обошлось в 14 000. Если кому интересно!)
07 апр 2019 14:39
А де ви третю точку зробили? У ванній кімнаті? А навіщо? Там же теплий пол. Чи так захотіли?
08 апр 2019 07:53
Цитата "Serhii Trbn":
Всем здравствуйте! Заказал в дизайнуме тёплый пол и вывод на радиаторы. Это для 1 комнатной (35м2). Тёплый пол везде кроме комнаты и три точки под радиаторы. Обошлось в 14 000. Если кому интересно!)

Добрий день дякую, що надали таку корисну інформацію про послуги і скільки це коштує, а Ви узнавали яка черга на такі послуги чи без проблем. А Ви з якої секції?
08 апр 2019 07:56
Я вважаю у ваній кімнаті обов,язково потрібен теплий пол і радіатор і хоча б для того щоб сушити випрані речі.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .313334
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее