Подать объявление

ЖК Малахит | ИнтерГал-Буд | ул. Богдановская

ЗастройщикИнтергал-Буд
Сдача ЖК2014 - 2020 г.
Планировки
от 28 700 Грн/м²
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 194.
25/13%
28/14%
51/26%
58/30%
32/16%
1. . .197199. . .274
15 ноя 2017 17:55
Прогресу нуль
15 ноя 2017 21:23
Цитата "Tonita":
Прогресу нуль

Ну почему же. Посмотрите на работы по придомовой территории! :) По всей видимости ул. Богдановская будет слегка расширена, а это значит, что при заселенном комплексе будет аж 2 полосы для движения автомобилей, при этом по периметру смогут стоять еще с двадцаток авто :)
15 ноя 2017 23:19
Цитата "Tonita":
Прогресу нуль

я один тут такий, хто чекає документи на квартиру менше ніж той момент, коли Toniti уже не буде сенсу писати негатив у гілку третього будунку?
16 ноя 2017 06:56
Цитата "beboboro":

Ну почему же. Посмотрите на работы по придомовой территории! :) По всей видимости ул. Богдановская будет слегка расширена, а это значит, что при заселенном комплексе будет аж 2 полосы для движения автомобилей, при этом по периметру смогут стоять еще с двадцаток авто :)


Для парковки делают полосу отделенную низким бордюром.
16 ноя 2017 06:59
Цитата "hatheriso":

я один тут такий, хто чекає документи на квартиру менше ніж той момент, коли Toniti уже не буде сенсу писати негатив у гілку третього будунку?


думаю, не только вы ждете этого дня))
16 ноя 2017 07:43
А тут гілка тільки для позитиву? Якщо на разі у темпах робіт є позитив, то прошу писати. Має бути баланс, чи ви трохи хвилюєтесь? Я рада буду читати позитивні коменти. Вперед

Цитата "hatheriso":

я один тут такий, хто чекає документи на квартиру менше ніж той момент, коли Toniti уже не буде сенсу писати негатив у гілку третього будунку?
16 ноя 2017 09:03
Согласен с тем, что прогресс на лицо и это главное! :yes:
16 ноя 2017 14:01
Хтось вже нажалівся))) комент видалили, жесть) та не бійтеся, все нормально) а де будуть кондицінери?
17 ноя 2017 10:22
Цитата "hatheriso":

я один тут такий, хто чекає документи на квартиру менше ніж той момент, коли Toniti уже не буде сенсу писати негатив у гілку третього будунку?

ні, не один.
17 ноя 2017 10:30
Цитата "Tonita":
Хтось вже нажалівся))) комент видалили, жесть) та не бійтеся, все нормально) а де будуть кондицінери?

На будинку будуть. Що за питання, як на це треба відповісти? Я коли був у офісі, мені показували документи з потенційними місцями. Сказали, що після завершення фасадних робіт і проведення якихось перевірок із тих "потенційних" місць будуть обрані такі, щоб будинок був в одному стилі і там будуть встановлені корзини. Досі корзини не ставили, бо поки не завершені фасадні роботи їх забруднять.
Мені так сказали в офісі, чи це правда - хз.
У мене склалось враження, що мешканці можуть вплинути на те, які місця із "потенційних" будуть обрані, але це мені так здалося.
17 ноя 2017 11:46
Дякую!!
17 ноя 2017 16:51
Цитата "Murdokai":

На будинку будуть. Що за питання, як на це треба відповісти? Я коли був у офісі, мені показували документи з потенційними місцями. Сказали, що після завершення фасадних робіт і проведення якихось перевірок із тих "потенційних" місць будуть обрані такі, щоб будинок був в одному стилі і там будуть встановлені корзини. Досі корзини не ставили, бо поки не завершені фасадні роботи їх забруднять.
Мені так сказали в офісі, чи це правда - хз.
У мене склалось враження, що мешканці можуть вплинути на те, які місця із "потенційних" будуть обрані, але це мені так здалося.


то есть скорее всего не будет. мне тоже самое 1.5 года назад говорили. не вериться что поставят
17 ноя 2017 17:04
Ну це має бути точно відомо
18 ноя 2017 22:30
Решетки под кондиционеры будут. Видел фотку. Это будут металические прямоугольники с дырками в виде треугольников «аля квартет». Так что отставить панику)
19 ноя 2017 07:27
Шановні сусіди, когось уже запрошували на перегляд власної квартири? В листопаді обіцяли, чекаю з нетерпінням :yes:
19 ноя 2017 08:26
Круто!! Решетки обрадовали! Спасибо за инфу!
19 ноя 2017 16:07
Цитата "VovanX":
Шановні сусіди, когось уже запрошували на перегляд власної квартири? В листопаді обіцяли, чекаю з нетерпінням :yes:

Нам сказали после новогодних праздников просмотры :(((( были неделю назад в ОП
21 ноя 2017 09:05
Коли нарешті почнеться будівництво 401 секції? Не за горами рік з моменту початку продажів, а за цей час тільки фундаментом вихвалаляються.
21 ноя 2017 14:44
А что в ОП говорят про 401 секцию
21 ноя 2017 17:25
Нічого не кажуть. В них фундамент це прогрес
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .197199. . .274
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx