ЖК Salut | Салют | bUd Development | бул. Дружбы Народов, 2
5/16% | ||
7/22% | ||
6/19% | ||
10/31% | ||
4/13% |

NewBisen
Пока строить не начнут ,никто и не вкладывает
а що мається на увазі під "никто и не вкладывает"?
Тобто якщо ви взяли квартиру в розстрочку то ви не виплачуєте її щомісяця?
Чи не купляєте нові квартири?
Я от бачу що Салют будують, тобто виходить що можна оплачувати, чи на що тоді треба чекати?
p.s. щодо Оазису та інших проектів забудовника нічого сказати не можу так, як не слідкую за ними.

Два дня подряд хожу смотрю на этот жк, и не вижу ни одного работника. Тут заказные комментаторы, или мы ходим по разным дорогам?

Я сумніваюсь що будинок будується сам без робітників)) Проїжджаючи зранку помічаю там робітників. В обід їх завжди менше (десь з 13 до 14), ну це зрозуміло чому.
Щодо швидкості будівництва нічого не кажу, так як я не експерт щоб знати що та коли повинно бути збудовано. Але здається що паралельно крім лиття поверхів мають ще щось робити(цегла, вікна, інші секції).
p.s. надіюсь чітко видно по яких дорогах ходжу) Згодом скину більш свіжі фото, не знаю правда чи комусь вони цікаві)
А також до початку війни працівників на будівництві було значно більше(маю фото і за 23 лютого 2022)

Спасибо огромное. Хоть чуть успокоили. Я тоже ходил по тропам но строителей не вижу. Переживаю как и все

Добрый день. Кто то располагает какими то новостями ?
новости такие что никого там нет
стройка заморожена
Видимо не в том месте и не в то время ходите. Все строят, все движется. Инвестор из 2 секции 2 дома. Плачу исправно. А заморозят обязательно если ВСЕ такие перестанут платить,т.к.они строят за НАШИ деньги а не за СВОИ! Пора это уже начать понимать и не ждать что " кто то заплатит и за это и построят"!!
- У View Tower завершено монолітні роботи 29-го поверху. Виконуються вертикальні елементи 31-го поверху. Завершується плита перекриття 30-го поверху.
- У Front Tower І завершуються роботи з плити перекриття 21-го поверху. Розпочато роботи з вертикальних елементів 22-го поверху.
- У Front Tower ІV, Front Tower V виконуються роботи з улаштування випробувальних кущів.
Последний месяц как-то мало продвижения судя по фото-отчетам. Может я ошибаюсь? Есть кто-то, кто мимо ходит? Как там дела обстоят?
Будівництво зупинено?
да. никого нет
Вже як 2 дні стройка повним ходом. До 2 кв закінчять 1 башню

1 будинок був викуплений інвесторами на 100 %. Усі розстрочки були до 01.12.2022 року. Гроші інвесторів, мабуть, осіли в офшорах бенефіціарів забудовника, бо ще не зведено навіть моноліт і, судячи по % готовності, будувати ні за шо. Бо ті нові останні поверхи у 1 будинку - мабуть, на залишках останніх виплат по розстрочкам. Шкода, але переспективи для інвесторів провальні, хоча проект був цікавий.

"Мандрівник" прийшов, вкид зробив і пішов) одне лише "мабуть" і "мабуть" в повідомленні.
Я там проїжджаю кожного дня, бачу що роботи ведуться. Темпи звісно не такі як хотілося б, але роботи ведуться.
Passsword
"Мандрівник" прийшов, вкид зробив і пішов) одне лише "мабуть" і "мабуть" в повідомленні.
Я там проїжджаю кожного дня, бачу що роботи ведуться. Темпи звісно не такі як хотілося б, але роботи ведуться.
Краще фото періодично показати ніж критикувати. Якщо будівництво іде, то на фото раз на 2-3 тижні ми це побачимо. Це більш достовірна буде інформація ніж - всі "сказочники" а я кожен день проїжджаю та бачу прогрес як все будується.

etonick
![]()
![]()
Ребята, хотя немного изучите, пусть не геологию, а историю Киева и Печерска!
Да у вас будут утки плавать в паркинге - это лучший вариант. в худшем - просто пойдут трещины и обвалыПочитайте, что произошло на Горького 52-54 (озеро "котиков")Для тех, "кто не местный" и вообще ничего не въезжает, это та же самая речка Лыбидь. Только там местность проще в сотню раз, там просто грунтовые воды близко. А на Глинке карьер в 10 раз сложнее, там обрыв 30м и плавающие грунты с одной стороны, а глина с другой (где кирпичный завод был). Гляньте фото до застройки.Там стоять нормально ничего не будет.А потом будете перекрывать дороги и требовать правосудия, хотя "облажаетесь" сами.ДумайТЕ знаниями и геологией, а не жадностью
Что интересно, застройщик на форуме упорно молчит про опасность сдвигов грунта и всего с этим связанного. Сказать видать ему нечего.
Мда..
Еще до короны проезжала либедскую и видела эту стройку.
Сегодня от др. народов решила пройтись посмотреть что же там построили.
А ничего.. (

Декілька фото для порівняння. Темпи будівництва звісно невисокі, але помітно що монолітні роботи виконують. А ось цеглу так і не кладуть, як було декілька місяців тому так і залишилось на тому самому місці.
Нічого не будується, по другому будинку починаючи з секції 2 нічого не відбувається з початку повномасштабної війни.

Бачу що почали робити і другий будинок, на початку місяця помічав людей на горі які зварювали арматуру та інші роботи виконували. А також помітно й самі конструкції. Ну і звісно заливають уже дах по першому будинку. Прикріпляю декілька фото, може комусь буде цікаво)

- ЖК Crystal Avenue | НоваБудова | Петропавловская Борщаговка, ул. Оксамытовая, 922.0871
- ЖК Щасливий Grand | НоваБудова | Софиевская Борщаговка, ул. Яблоневая, 3а22.084
- ЖК Luxberry Lakes & Forest | BudCapital | Обухівський р-н, Козин, пров. Козацький, 1121.0825
- ЖК Урловский-1 | Киевгорстрой, bUdCapital | ул. Причальная, 1121.083 769
- ЖК SENAT | GEOS | Київ, Кільцева дорога, 321.0865
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | Київ, Миколи Василенко, 220.0887
- ЖК Star City | Стар Сити | bUdCapital, Київміськбуд | Киев, ул. Каунасcкая, 2720.08446
- ЖК Урловский-2 | Киевгорстрой | Киев, ул. Сортировочная, Канальная, Клеманская20.082 062
- ЖК Gravity Park | Креатор-Буд | Киев, просп. Берестейський, 13919.0892
- ЖК Новопечерские Липки | City One Development, UDP | Киев, ул. Андрея Верхогляда (Драгомирова)19.08262
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?24.084 614
- Завышеные тарифы на отопление. Как обжаловать и куда писать?19.082
- Ипотека от Банков с лучшими условиями | Обсуждение кредитов под залог недвижимости13.08192
- Краудфандинг - типы группового инвестирования01.083
- Планирую аренду квартиры в районе Подола30.073
- Про агентство Атлант-А23.0722
- Допоможіть розібратись з податками08.053
- Дно рынка недвижимости и влияющие факторы31.0315 244
- Лучший район Киева29.031 685
- Отзывы об ортопедических матрацах. Матрасы для комфортного сна22.0891
- Болит спина07.0873
- Какую выбрать мебель на террасу?04.084
- Стоит ли покупать кофе-машину13.07154
- Декоративные элементы в интерьере. Советы и отзывы о их сочетании12.0716
- Декор окна без штор, варианты и советы12.0746
- Идеи для декора пола в квартире, ваши отзывы и мнение экспертов12.0712
- Как выбрать подходящую раковину. Отзывы о мойках и раковинах09.0746
- Выбор гранитной мойки24.0631
- ЖК Імперіал Парк Авеню | Імперіал Буд | Чернівці, вул. Рівненська, 718.084
- ЖК Manhattan | Blago developer | Івано-Франківськ, вул. Романа Левицького, вул. Ленкавського04.0815
- ЖК Зелений двір | Спілка забудівників | Івано-Франківськ, вул. Тисменицька04.089
- Одесса, ул. Еврейская, 3 | Будова04.084
- ЖК Soul Park | Львів, вул. Пилипа Орлика | LEV Development29.072
- ЖК Північний | Чернігів, просп. Миру, Кільцева дорога | Атлант27.0712
- Перепланировка | тема просьб и советов по конкретным ситуациям19.082 216
- Материал многоквартирного дома новостройки. Какой лучше?13.0812
- Климатическое оборудование норвежской ТМ Bergen07.082
- Как можно прочистить или улучшить вентиляцию в квартире?06.086
- Пол на кухне – ламинат или плитка?30.0720
- Как правильно заложить швы в стенах после врезки столешницы/подоконника?24.072
- Стоит ли делать лоджию продолжением комнаты24.0716
- Чем отделать деревянные стены дома?24.073
- Ремонт кухонного стола22.072
- Тренажер в доме. Какой выбрать24.0817
- Мебель под заказ | Объявления об изготовлении мебели18.0899
- Как уберечь холодильник от перепадов напряжения09.0810
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку05.082
- Пол, тёплый пол, паркет, ламинат, плитка. Продажа напольных покрытий26.0728
- Кто как развлекается в свободное время?19.071
- Есть ли польза от компьютерных игр?19.077
- Які етапи охоплює комплексне будівництво ферми під ключ18.071
- Продажа и установка натяжных потолков14.0718
