Подать объявление

ЖК Подол Град | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Дегтярная, 7

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2015 - 2022 г.
Планировки
от 41 877 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
126из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 94.
18/19%
13/14%
23/24%
27/29%
13/14%
1. . .2123. . .100
15 июнь 2015 18:43
Цитата "nocube":
Не буду утверждать, возможно не прав. Мне просто говорили в проектном бюро, что вся земля под стройками находится в долгосрочной аренде, на 100 лет например.

Полемика это хорошо, по крайней мере выводит на нужное решение. Если действительно готовы предпринимать каки-то шаги в этом плане - я поддержу. Но думаю, что о наших задумках владельца прав на участок необходимо, как минимум, ставить в копии, а также УкрБуд, в т.ч. и для оперативности, я просто не надеюсь в этом случае на всесильность одного райкома или даже КГГА.

ВВІ - дякую вам за оперативність та небайдужість до проекту, а яке функціональне навантаження несе ця вежа, каланча чи маяк? :)
15 июнь 2015 19:44
Цитата "хаски":

Полемика это хорошо, по крайней мере выводит на нужное решение. Если действительно готовы предпринимать каки-то шаги в этом плане - я поддержу. Но думаю, что о наших задумках владельца прав на участок необходимо, как минимум, ставить в копии, а также УкрБуд, в т.ч. и для оперативности, я просто не надеюсь в этом случае на всесильность одного райкома или даже КГГА.

ВВІ - дякую вам за оперативність та небайдужість до проекту, а яке функціональне навантаження несе ця вежа, каланча чи маяк? :)


На 90% впевнений, що ми не зможем вплинути на долю огородженої ділянки біля площі. Там просто не зможуть вже залишити глухий фасад посередині площі.
Думаю, що більше шансів на те, щоб вплинути на УкрБуд при забудові в глибину урочища. Якось надто щільною та забудова виглядає. Можна просити для аналізу розрахунки по благоустрою які робились при плануванні території комплексу (щільність, висотність, призначення, інфраструктура, потоки, прибудинкова територія, інсоляція)

Щодо функціонального призначення вежі, то вона такого не несе)) Але ж не тільки його треба чекати, то має бути "композиційна домінанта комплексу", а з функціоналу - показуватиме час ))
15 июнь 2015 19:47
Цитата "BBI":


Щодо функціонального призначення вежі, то вона такого не несе)) Але ж не тільки його треба чекати, то має бути "композиційна домінанта комплексу", а з функціоналу - показуватиме час ))

Ошибаетесь, башня как раз несет функциональное значение-это будущее ТП, к которому будут подключены 7 домов, а пока сдадут только первые 3 дома, то они будут подключены по временной схеме к ТП, что на Кожемяцкой, достроят еще 4 дома и переключат всех на это ТП.
15 июнь 2015 19:49
На сколько я поняла, башня - это котельня, которую будут устанавливать.

По крайней мере так мне говорили в ОП.
15 июнь 2015 20:03
Цитата "MissJuma":

Ошибаетесь, башня как раз несет функциональное значение-это будущее ТП, к которому будут подключены 7 домов, а пока сдадут только первые 3 дома, то они будут подключены по временной схеме к ТП, что на Кожемяцкой, достроят еще 4 дома и переключат всех на это ТП.



Не помиляюсь ) . Я писав вище, що буде один поверх ТП і над ним вежа. В самій вежі ніхто не буде ставити трансформатори. Доречі котельні у вежі теж не буде.
Уявіть собі приміщення 3х3м, там навіть сходи на вищий поверх звичайні не влізуть
15 июнь 2015 20:09
котельная будет сбоку 3 дома, башня это ТП. Сейчас прокладывают коммуникации по Дегтярной, возможно обойдется без времянок. А в котловане, если кто заглядывал, был положен фундамент, но его затопило подземным течением и фундамент наполовину разобрали и хотели засыпать до лучших времен. Не разобрали из-за того что не хватило денег и решили просто бросить как есть. Теперь там камыши и деревья уже успели вырасти. Ничего там не будет я так думаю, слишком опасно строить на луже.
15 июнь 2015 20:17
Цитата "nocube":
котельная будет сбоку 3 дома, башня это ТП. Сейчас прокладывают коммуникации по Дегтярной, возможно обойдется без времянок. А в котловане, если кто заглядывал, был положен фундамент, но его затопило подземным течением и фундамент наполовину разобрали и хотели засыпать до лучших времен. Не разобрали из-за того что не хватило денег и решили просто бросить как есть. Теперь там камыши и деревья уже успели вырасти. Ничего там не будет я так думаю, слишком опасно строить на луже.



Не думаю, що це аж так принципово, але НЕ БУДЕ В ВЕЖІ ТП!
ТП буде в стилобатній частині котра займатиме цілий поверх і буде основою вежі (габарити мінімум в 9 раж більші від розмірів вежі в плані)
15 июнь 2015 20:20
ну 1 этаж башни это тоже вроде башня)
15 июнь 2015 20:28
Цитата "nocube":
ну 1 этаж башни это тоже вроде башня)


Не хочу розводити демагогію, тому якщо Ви (Nocube) після завершення будівництва зможете називати стилобатний поверх вежею отримаєте від мене пляшку віскі))
15 июнь 2015 23:32
ВВІ
На 90% впевнений, що ми не зможем вплинути на долю огородженої ділянки біля площі. Там просто не зможуть вже залишити глухий фасад посередині площі.
Думаю, що більше шансів на те, щоб вплинути на УкрБуд при забудові в глибину урочища. Якось надто щільною та забудова виглядає. Можна просити для аналізу розрахунки по благоустрою які робились при плануванні території комплексу (щільність, висотність, призначення, інфраструктура, потоки, прибудинкова територія, інсоляція)


Дякую. З вежею все зрозуміло, функціональна естетика у правильному виконанні - новий підхід зобудовника, який не може не радувати :) Проте, побачимо остаточний результат. Водночас, погодьтесь, існує необхідність щось зробити з ділянкою, оскільки заросле болотце за старою огорожею на площі та вїзді в ЖК - це не формат. Щільність забудови вглиб - думаю, що плани УкрБуду можна скоригувати, принаймні якщо не казати про наші побажання, то їх не будуть враховувати.

nocube А в котловане, если кто заглядывал, был положен фундамент, но его затопило подземным течением и фундамент наполовину разобрали и хотели засыпать до лучших времен. Не разобрали из-за того что не хватило денег и решили просто бросить как есть. Теперь там камыши и деревья уже успели вырасти. Ничего там не будет я так думаю, слишком опасно строить на луже.
Привлекательным это место назвать трудно, но какое ваше предложение? Самовольно засыпать и вырубить деревья. Но с забором действительно надо что-то будет решать в последствии.
16 июнь 2015 09:39
Мне котлован хорошо виден, он примыкает к нашему двору. Помню, что гостиницу 2 раза начинали строить и на самом начальном этапе останавливались (с интервалом в пару лет). Но воду в котловане не помню. Разве, что после дождя пару луж было, и все. И речка Киянка начинает течь с Кияновского переулка, т.е. протекает через все Урочище.
Просветите, плиз, откуда инфа о том, что дом по ул. Дегтярная, 5 повело и что на том месте большая лужа? Зрительно просто этого не видно. Да, действительно в нем никто не живет и ремонт был только в 1 квартире.
Спасибо.
16 июнь 2015 09:57
И на месте планируемой гостиницы было бы замечательно построить легкое здание, не несущее большую нагрузку на грунт – районный клуб - коворкинг для соседей. Это могло бы быть прибыльным делом, причем при минимальных и даже символических ценах для жителей Урочища.
16 июнь 2015 13:34
Цитата "Vassily":
И на месте планируемой гостиницы было бы замечательно построить легкое здание, не несущее большую нагрузку на грунт – районный клуб - коворкинг для соседей. Это могло бы быть прибыльным делом, причем при минимальных и даже символических ценах для жителей Урочища.


Цікава ідея та ще й з нотками рейдерства ))
Якщо вже тут крім думок ділимось ще й мріями, то додам трохи ідей))

Для того щоб статус ділянки переглянули потрібна підстава. Обставини такої можуть наступити, коли наші будинки будуть заселені, а посередині опиниться котлован довгобуду. Тоді орендодавесь, або міська рада, навіть якщо то приватна власність можуть припинити дозвіл на початок будівельних робіт (може його термін сам вже давно вичерпався) і примусити забудовника зачистити ділянку. Потім ту територію треба отримати в якості прибудинкової з можливим утворенням мінімального ОСББ котре може діяти від імені всіх мешканців.
16 июнь 2015 14:39
Цитата "BBI":
Цікава ідея та ще й з нотками рейдерства ))
Якщо вже тут крім думок ділимось ще й мріями, то додам трохи ідей))
Для того щоб статус ділянки переглянули потрібна підстава. Обставини такої можуть наступити, коли наші будинки будуть заселені, а посередині опиниться котлован довгобуду. Тоді орендодавесь, або міська рада, навіть якщо то приватна власність можуть припинити дозвіл на початок будівельних робіт (може його термін сам вже давно вичерпався) і примусити забудовника зачистити ділянку. Потім ту територію треба отримати в якості прибудинкової з можливим утворенням мінімального ОСББ котре може діяти від імені всіх мешканців.

Теж ідея:
Тепер ще більше зрозуміло. Дуже конкретний алгоритм від ВВІ, правда цей шлях займе роки 3-4+ (особливо переведення ділянки до прибудинкової території). Думаю, що в такому місці, особливо після заселення ЖК, візмуться за будівництво. Щось побудують, або поставлять МАФ чи якусь стекляшку з продуктами, але не віддадуть. Тому на наступну весну, заради виду з вікна, можна здійснити "нічний рейд" :) з мішком насіння газонових трав і польових квітів.
16 июнь 2015 14:45
Цитата "хаски":

Теж ідея:
Тепер ще більше зрозуміло. Дуже конкретний алгоритм від ВВІ, правда цей шлях займе роки 3-4+ (особливо переведення ділянки до прибудинкової території). Думаю, що в такому місці, особливо після заселення ЖК, візмуться за будівництво. Щось побудують, або поставлять МАФ чи якусь стекляшку з продуктами, але не віддадуть. Тому на наступну весну, заради виду з вікна, можна здійснити "нічний рейд" :) з мішком насіння газонових трав і польових квітів.



Є підтримка))
16 июнь 2015 14:58
ВВІ, Ви маєте рацію і це зовсім не мрія. Як було сказане вище, декілька раз вже хтось починав будівництво та не зміг навіть піднятися навіть до нульового рівня. Скоріше за все третьої спроби не буде. Але чекати заселення будинків це дуже довго.
Та й площа, яку Ви бачити, це теж колишній пустир за парканом. Стоїть вже 3 роки та й ще і краще стає. Місцева громада у травні дерева висадила…
16 июнь 2015 15:17
Цитата "Vassily":
ВВІ, Ви маєте рацію і це зовсім не мрія. Як було сказане вище, декілька раз вже хтось починав будівництво та не зміг навіть піднятися навіть до нульового рівня. Скоріше за все третьої спроби не буде. Але чекати заселення будинків це дуже довго.
Та й площа, яку Ви бачити, це теж колишній пустир за парканом. Стоїть вже 3 роки та й ще і краще стає. Місцева громада у травні дерева висадила…



Підтримаю будь-яку Вашу ініціативу, бо поки там поряд будівельний майданчик мені важко щось прогнозувати і пропонувати щось на ближчу перспективу.
А місцеві висадили дерева прям за парканом між існуючими фундаментами? Бо тоді наші з "ХАСКИ" два мішки трави там кіна не зроблять)
17 июнь 2015 09:06
Квартири (починаючи з 2008 року) в Урочище продавалися вкрай слабо. Причини: неправильна/рагульська презентація/просування району, помилки в проектуванні і якість самого будівництва (з 2-ої черги) та кошмарний вигляд самого головного місця Урочища - Площі. Її просто не було, було будівельне звалище, туалети та пустир. Жителі скаржилися на жахливий вигляд з вікна і сморід - пішов резонанс та з метою хоч якось тимчасово виправити ситуацію і підняти продажі один з основних інвесторів (DCH) за свої власні кошти створив так звану Площа Мистецтв, вона була відкрита навесні 2012 року.
Але мені здається, що ця Площа загодя будувалась як тимчасова. За проектом одночасно з готелем під Площею мали будувати підземний паркінг, а в центрі площі повинен бути фонтан.
Місцеві жителі посадили дерева тільки в цьому році, в травні. Водночас домоглися надання Площі статусу скверу. Більш детальну інформацію про Урочище черпайте в фейсбуці на сторінках Vozdvizhenka та ГО Наша Воздвиженка.
17 июнь 2015 15:26
Коллеги, приємно, що у нашого ЖК будуть такі організовані, цілестпрямовані та ініціативні сусіди!
З радістю приєднаюся до вашого досвіду з благоустрою та інших ідей. Правда повноцінне життя у нашому кварталі почнеться не раніше ніж через 2 роки. Чесно я не думав, що площа - це ваша ініціатива.
Не можу говорити за всіх жильців Подол-Града, але очевидно, що однодумців ви уже знайшли на цьому форумі. Я готовий!
17 июнь 2015 17:49
Ні, ні - головний "винуватець" появи теперешній площі це DCH Ярославського. Місьцева громадкість підключилися пізніше. До речі - сьогодні спостерігав, як ваш забудовник залишки грунту звалює у катлован потенційного довгобуду. Напевно він щось знає :)
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .2123. . .100
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее