Подать объявление

ЖК Подол Град | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Дегтярная, 7

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2015 - 2022 г.
Планировки
от 41 877 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
126из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 94.
18/19%
13/14%
23/24%
27/29%
13/14%
1. . .9798100
03 июнь 2020 07:39
Я все ще не розумію запропоновану процедуру. Наприклад, я - інвестор 18 будинку, який потребує найбільших ресурсів для добудови. Чи погодяться інвестори інших будинків рівномірно фінансувати добудову всього комплексу, чи кожен захоче фінансувати тільки свій будинок?

До речі, так сталося, що маю спільних знайомих з подружжям Микитасів. Ходять активні чутки, що Микитась не полишає намагань повернути деякі з об'єктів і хоче активно просувати тему добудови силами інвесторів.
Тож для уникнення непорозумінь можливо варто перенести дискусію у закритий форум підтверджених інвесторів.
09 июнь 2020 10:53
Цитата:
Я все ще не розумію запропоновану процедуру. Наприклад, я - інвестор 18 будинку, який потребує найбільших ресурсів для добудови. Чи погодяться інвестори інших будинків рівномірно фінансувати добудову всього комплексу, чи кожен захоче фінансувати тільки свій будинок?

До речі, так сталося, що маю спільних знайомих з подружжям Микитасів. Ходять активні чутки, що Микитась не полишає намагань повернути деякі з об'єктів і хоче активно просувати тему добудови силами інвесторів.
Тож для уникнення непорозумінь можливо варто перенести дискусію у закритий форум підтверджених інвесторів.


Финансировать ваш дом другие инвестора не будут. Достраиваться дома будут на финансы с проданных квадратных метров, и с поступлений от кредитов и рассрочек. Финансировать лично придется только в том случае, если все ресурсы закончатся, но такой ситуации быть не должно при учете имеющихся средств.
Во вторых: вы делите шкуру еще не добытого медведя, первое о чем я говорил, это стать компанией инвесторов и получить права собственности, тем самым действием вырвать из рук сомнительных личностей наше имущество, чтобы восстановить стройку.



Кстати, раз вы через одно рукопожатие знакомы с Максимом Микитасем, у вас есть возможность взять у него комментарий по поводу его домашнего ареста из-за скандала в УкрБуде?
Цитата:
Высший антикоррупционный суд отправил экс-главу Укрбуда и бывшего депутата Максима Микитася под круглосуточный домашний арест в течение двух месяцев. Соответствующее решение суда от 14 мая есть в распоряжении редакции LIGA.net.
11 июнь 2020 08:34
Давайте цю тему обговорювати в закритій гілці для інвесторів. Чомусь там жодного допису на цю тему. Ви взагалі реальні інвестори чи вам цікаво зняти винну з забудовника та фонду та за рахунок коштів інвесторів зробити те, що має зробити фонд?
11 июнь 2020 08:38
Не розумію, є аудит, там показано, що на добудову комплексу треба 220млн, дірка в 63млн. Що значить такої ситуації виникнути не повинно, якщо вона вже виникла!!! Ви аудит дивилися?!
11 июнь 2020 08:47
Цитата:
Финансировать ваш дом другие инвестора не будут.

Тобто я ваш будинок проінвестував, а ви мій не хочете? Тоді бажаю удачі у ваших ініціативах.
У вас, до речі, є розуміння, що окрім добудови там є ще величезне питання по упорядкуванню териорії?

Цитата:
Финансировать лично придется только в том случае, если все ресурсы закончатся, но такой ситуации быть не должно при учете имеющихся средств.

Звідки така впевненість? Зверху по форуму є розрахунки по кожному будинку, і там лекго можна подивитись на сальдо по комплексу.

Цитата:
Кстати, раз вы через одно рукопожатие знакомы с Максимом Микитасем, у вас есть возможность взять у него комментарий по поводу его домашнего ареста из-за скандала в УкрБуде?

Його точку зору я знаю, і звучить вона як "мене підставив Смолій". Сподіваюсь, ця інформація буде корисною для Ваших ініціатив.
22 июнь 2020 09:58
Дорогие соинвесторы, в первую очередь я говорю про восстановление справедливости. Получить права собственности на жилой комплекс - это уже будет победой, после которой мы сможем посмотреть на дела реалистичней. Если вам интересно почему я говорю про новый аудит, причина проста - должны быть дополнительные квадратные метры, за которые собственно и будет достраиваться комплекс; а аудит который мы имеем сейчас, это бумага которую нам предоставили люди, которые пустили деньги инвесторов по ветру.
22 июнь 2020 13:45
Шановний Roman_ets

По-перше,якщо ви дійсно є інвестором, то я би вам по-дружньому (вчергове!) порадив би звертатись до інвесторів у закритому форумі інвесторів.
По-друге, перед ти як агітувати людей, якщо ваші наміри є серйозними, я б вам радив попрацювати над планом дій і презентувати його іншим інвесторам.

Феєричні ідеї на кшталт "надо просто пєрєстать стрєлять", "надо просто получіть право собствєності" не працюють.
26 июль 2020 16:53
за останьою інформацією фонд планує завести СтройСіті з Харкова. Хтось щось чув про нього?
10 авг 2020 13:45
Цитата:
за останьою інформацією фонд планує завести СтройСіті з Харкова. Хтось щось чув про нього?

Именно про эту компанию я ничего не знаю, можете дать ссылку на новость? Вообще ситуация такая, что получить наш комплекс сможет любая компания, которая будет готова выкупить ЖК с долгами, если он окажется на аукционах. Поэтому я еще раз предлагаю всем дольщикам "Подол Град" собраться в удобном кафе, в любой части Киева, и обсудить сознание фонда инвесторов.
01 сен 2020 08:47
https://www.epravda.com.ua/rus/publications/2020/09/1/664571/
Укрбуд 2.0. Что происходит с недостроями Микитася и когда инвесторы получат квартиры

Поки залишаються неприйнятими ЖК Art House, "Злагода" на Харківському масиві, Solar City біля станції метро "Житомирська, "Оберіг-2", "Чарівне місто", "Поділ Град" на Воздвиженці та бізнес-центр Level в Новій Будові.
02 сен 2020 07:37

КИЇВМІСЬКБУД ПРИЙНЯВ ЧЕРГОВИЙ ЖК УКРБУДУ – ПОДОЛ ГРАД

Інформація на сайті КМБ

04 сен 2020 08:26

ДО УВАГИ ПОКУПЦІВ ЖК ПОДІЛ ГРАД
04.09.2020
Холдингова компанія «Київміськбуд» інформує покупців ЖК «Подол Град», що період оплати за умовами розстрочки та заборгованості за укладеним правочинами продовжений до 01 жовтня 2020 року включно. До цього числа вартість квадратного метра буде відповідати останній поточній ціні, за якою ви проводили розрахунки.

У випадку непроведення оплати до означеної дати вартість 1 кв.м об’єктів нерухомості буде коригуватися і визначатиметься, виходячи із середньої вартості, відповідно до якої «Київміськбуд» приймав об’єкти від «Укрбуд».

Нагадуємо, що усі розрахунки необхідно здійснювати виключно на розрахунковий рахунок ФФБ «Житло капітал» в АТ «Кристалбанк», відкритий на кожний об’єкт окремо.

//kmb.ua/ua/news/vnimaniyu-pokupatelej-z hk-podol-grad

14 сен 2020 15:24
Обратил внимание, что оживает стройплощадка: появились грузовики и люди внизу.
16 сен 2020 08:04
Может ктото был на стройке?
Движения есть?
18 сен 2020 08:02
На сайте,камеры не работают.
18 сен 2020 18:59

Холдингова компанія “Київміськбуд” повідомляє про відновлення продажу ще на трьох об’єктах корпорації “Укрбуд”. Це ЖК “Шевченківський”, ЖК “Академ парк” та ЖК “Поділ Град”. Докладнішу інформацію можна дізнатися на сайті Компанії за посиланням: https://kmb.ua/ua/news/kievgorstroj-otkryl-prodazhi-eshhe-na-treh-zhk-ukrbud/

10 окт 2020 10:16
Постепенно работы идут. Утепляют стены, заметны некоторые внутренние работы. В самой незавершенной секции закладывают стены кирпичом. Краны крутятся регулярно, рабочие на площадке даже в субботу, идет постоянный подвоз стройматериалов
26 окт 2020 15:10
В офисе КМБ сказали что сдача комплекса в 2022 году. Вводить в эксплуатацию будут не поэтапно, а все дома одновременно, мол такая практика у КГС.
22 дек 2020 14:48
Шановні учасники форуму, продовжуються роботи на об’єкті.
Виконують облаштування комунікаційних ніш по поверхах - буд 19,20.
Виконують штукатурні роботи - буд.13,14,16,17,20,21.
Завершення фасадних робіт - буд. 5,6.
Виконують облаштування вентиляції паркінгу.
Виконують облаштування магістралей опалення - буд. 19,20,21.
Проводять облаштування покрівлі - буд. 18,19.
Облаштування цегляних стін - буд. 18.
Демонтаж з переробленням зовнішніх стін - буд. 13,17.
Виконують монтаж квартирних та технічних дверей.
Виконують оздоблення МЗК - буд. 14,15,17,20.
Виконують облаштування дороги.
Виконують благоустрій між будинками 5-6.
Виконують облаштування фасаду гранітом - буд. 13,14,15,16,19,20.
Облаштовують утеплювач на фасад будинків 17,18,20.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .9798100
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее