ЖК Голосіївська Долина | Строй Сіті Development | Київ, вул. Холодноярська (Кайсарова), 7/9
| Застройщик | Строй Сити Development Group |
| Сдача ЖК | 2021 - 2024 г. |
| Планировки | от 27 500 Грн/м² |
Ваше враження про цей проект:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 161.
| 32/20% | ||
| 22/14% | ||
| 61/38% | ||
| 25/16% | ||
| 21/13% |
Sarab
S
Пользователь
40
07 ноября 2016
01 дек 2017 11:22
Добрий всім день!
А секрет напевно в тому, що активісти не отримують з/п. Тому сидячи на дівані риють всяку інфу в надії, що дійсно щось десь тай нариють і їм за це премію у вигляді взятки дадуть або якийсь вкадратний метр. Адже вони теж люди і їсти хочуть. І яке їм діло до тих інвесторів?? Які самі збирають по копійчині на свою власну квартиру.
в них же суть життя заключається в тому, щоб довести, що в промзоні будувати незаконо!Успіхів!
А секрет напевно в тому, що активісти не отримують з/п. Тому сидячи на дівані риють всяку інфу в надії, що дійсно щось десь тай нариють і їм за це премію у вигляді взятки дадуть або якийсь вкадратний метр. Адже вони теж люди і їсти хочуть. І яке їм діло до тих інвесторів?? Які самі збирають по копійчині на свою власну квартиру.
в них же суть життя заключається в тому, щоб довести, що в промзоні будувати незаконо!Успіхів!
Александр Дядюк
АД
Постоянный пользователь
450
13 января 2017
01 дек 2017 11:26
Якби я знав про це беззаконня до?!
Питання не про те, що промзона має залишатись вічно промзоною.
І навіть не про законність - а про корупцію, про те, що рівні правила мають бути для всіх.
Якщо є суспільна потреба у забудові промзон - то нехай депутати Київради візьмуть на себе відповідальність і прийміть рішення, щоб дозволити забудовувати промзони, що не використовуються - АЛЕ ПРАВИЛА МАЮТЬ БУТИ РІВНІ ДЛЯ ВСІХ.
А не так, хто заніс (і насправді не Целовальнику - а Столару) - той будує, а тому хто не заніс - НІЗЗЯ.
Проте, такі правила рівні для всіх робити не хочуть (і я нижче напишу чому).
Я про це веду мову.
Щоб ви знали, ваше будівництво можна зробити законним - по цій території розроблено проект нового детального плану території, яким цільове призначення міняється на житлову забудову.
Проте (на жаль) у "молодої команди" Кличка (а конкретно у Столара і Комарницького - які курують департамент містобудування та архутектури і Державного архбудконтролю міста Києва - є чіткі тарифи на кожен квадратний метр, який має бути збудований по затвердженому новому ДПТ.
І всі хто хоче будувати на території нового ДПТ "скидаюься" (кожен згідно своєї долі майбутньої забудови) на оплату.
Без цієї корупційної оплати членам "молодої команди" в Києві затвердження нового ДПТ в принципі неможливе.
Проте, Микитась пішов наглішим (і відверто незаконним шляхом) - він просто купив незаконні містобуди - без затверджження нового ДПТ і зміни цільового призначення і тепер каже - а нафіга мені узаконюватись і ще раз платити за нове ДПТ - якщо я вже заплатив за містобуди?
В принципі логічно - але відверто незаконно
Питання не про те, що промзона має залишатись вічно промзоною.
І навіть не про законність - а про корупцію, про те, що рівні правила мають бути для всіх.
Якщо є суспільна потреба у забудові промзон - то нехай депутати Київради візьмуть на себе відповідальність і прийміть рішення, щоб дозволити забудовувати промзони, що не використовуються - АЛЕ ПРАВИЛА МАЮТЬ БУТИ РІВНІ ДЛЯ ВСІХ.
А не так, хто заніс (і насправді не Целовальнику - а Столару) - той будує, а тому хто не заніс - НІЗЗЯ.
Проте, такі правила рівні для всіх робити не хочуть (і я нижче напишу чому).
Я про це веду мову.
Щоб ви знали, ваше будівництво можна зробити законним - по цій території розроблено проект нового детального плану території, яким цільове призначення міняється на житлову забудову.
Проте (на жаль) у "молодої команди" Кличка (а конкретно у Столара і Комарницького - які курують департамент містобудування та архутектури і Державного архбудконтролю міста Києва - є чіткі тарифи на кожен квадратний метр, який має бути збудований по затвердженому новому ДПТ.
І всі хто хоче будувати на території нового ДПТ "скидаюься" (кожен згідно своєї долі майбутньої забудови) на оплату.
Без цієї корупційної оплати членам "молодої команди" в Києві затвердження нового ДПТ в принципі неможливе.
Проте, Микитась пішов наглішим (і відверто незаконним шляхом) - він просто купив незаконні містобуди - без затверджження нового ДПТ і зміни цільового призначення і тепер каже - а нафіга мені узаконюватись і ще раз платити за нове ДПТ - якщо я вже заплатив за містобуди?
В принципі логічно - але відверто незаконно
DVadym
Инвестор
927
12 августа 2016
01 дек 2017 11:46
Олександре, а де можна ознайомитися з розробленим новип ДТМ цієї території?
Дякую.
Дякую.
Про_хожий
П
Старожил
588
20 июня 2017
01 дек 2017 11:48
Получается, что проблема в том, что один коррупционер обыграл других коррупционеров? Враг врага - друг же, нет?
Александр, а почему ваш юридически подкованный взор распространяется только на стройки? Сайт НАЗК в вашем полном распоряжении. Начинайте войну против истинных коррупционеров, которые все только себе в карман. Застройщики хоть квартиры строят, а не воздух продают, аки Войцеховский...
Александр, а почему ваш юридически подкованный взор распространяется только на стройки? Сайт НАЗК в вашем полном распоряжении. Начинайте войну против истинных коррупционеров, которые все только себе в карман. Застройщики хоть квартиры строят, а не воздух продают, аки Войцеховский...
Александр Дядюк
АД
Постоянный пользователь
450
13 января 2017
01 дек 2017 12:13
Цитата "DVadym":
Олександре, а де можна ознайомитися з розробленим новип ДТМ цієї території?
Дякую.
Я уточню і напишу
DVadym
Инвестор
927
12 августа 2016
01 дек 2017 12:14
Цитата "Александр Дядюк":
Я уточню і напишу
Дякую.
P.S. Звичайно мав на увазі ДПТ (детальний план території), чомусь опечатався

Voorhees
V
Пользователь
98
24 ноября 2016
01 дек 2017 12:15
Цитата "Александр Дядюк":
І на сьогодні ймовірність скасування дозвільних документів на будівництво дуже висока, а відповідно, всі хто інвестує в цей проект мають усвідомлювати виключно власну відповідальність за майбутні результати
Знаем мы таких активистов
https://ru.espreso.tv/news/2017/10/25/v_kyeve_psevdoaktyvysty_trebovaly_vzyatky_u_zastroyschykov
DVadym
Инвестор
927
12 августа 2016
01 дек 2017 12:18
Цитата "Voorhees":
Знаем мы таких активистов
https://ru.espreso.tv/news/2017/10/25/v_kyeve_psevdoaktyvysty_trebovaly_vzyatky_u_zastroyschykov
А де там про Дядюка?
Александр Дядюк
АД
Постоянный пользователь
450
13 января 2017
01 дек 2017 12:19
Цитата "Voorhees":
Знаем мы таких активистов
https://ru.espreso.tv/news/2017/10/25/v_kyeve_psevdoaktyvysty_trebovaly_vzyatky_u_zastroyschykov
І це робить забудову законною?
Чи якось зменшує ризики для інвесторів?
Взагалі то форум призначений для обговорення конкретних обьєктів

Investor008
I
Постоянный пользователь
264
29 марта 2017
01 дек 2017 13:54
Цитата "Александр Дядюк":Якби я знав про це беззаконня до?!
Питання не про те, що промзона має залишатись вічно промзоною.
І навіть не про законність - а про корупцію, про те, що рівні правила мають бути для всіх.
Якщо є суспільна потреба у забудові промзон - то нехай депутати Київради візьмуть на себе відповідальність і прийміть рішення, щоб дозволити забудовувати промзони, що не використовуються - АЛЕ ПРАВИЛА МАЮТЬ БУТИ РІВНІ ДЛЯ ВСІХ.
А не так, хто заніс (і насправді не Целовальнику - а Столару) - той будує, а тому хто не заніс - НІЗЗЯ.
Проте, такі правила рівні для всіх робити не хочуть (і я нижче напишу чому).
Я про це веду мову.
Щоб ви знали, ваше будівництво можна зробити законним - по цій території розроблено проект нового детального плану території, яким цільове призначення міняється на житлову забудову.
Проте (на жаль) у "молодої команди" Кличка (а конкретно у Столара і Комарницького - які курують департамент містобудування та архутектури і Державного архбудконтролю міста Києва - є чіткі тарифи на кожен квадратний метр, який має бути збудований по затвердженому новому ДПТ.
І всі хто хоче будувати на території нового ДПТ "скидаюься" (кожен згідно своєї долі майбутньої забудови) на оплату.
Без цієї корупційної оплати членам "молодої команди" в Києві затвердження нового ДПТ в принципі неможливе.
Проте, Микитась пішов наглішим (і відверто незаконним шляхом) - він просто купив незаконні містобуди - без затверджження нового ДПТ і зміни цільового призначення і тепер каже - а нафіга мені узаконюватись і ще раз платити за нове ДПТ - якщо я вже заплатив за містобуди?
В принципі логічно - але відверто незаконно
вы на 200% правы про коррупцию и про методы, про права одни для всех хотелось бы но слабо верится что такое будет
хотя в случае равных возможностей со стороны власти не учитывая ресурс под названием деньги выиграли бы инвесторы - конкуренция была бы значительно выше.Эндорфин
Постоянный пользователь
292
24 декабря 2015
01 дек 2017 22:36
Прочитав ветку, так и не стало понятно, можно ли инвестировать в этот объект или нет 

dms
Постоянный пользователь
181
06 декабря 2015
02 дек 2017 12:14
Цитата "Эндорфин":Прочитав ветку, так и не стало понятно, можно ли инвестировать в этот объект или нет
Если не затруднит, сообщите потом какое решение в итоге приняли
Эндорфин
Постоянный пользователь
292
24 декабря 2015
02 дек 2017 14:39
Думаю, если бы строительство было незаконным, под него не давали бы кредиты государственные банки.
DVadym
Инвестор
927
12 августа 2016
02 дек 2017 14:54
Цитата "Эндорфин":Думаю, если бы строительство было незаконным, под него не давали бы кредиты государственные банки.
Законність забудови не залежить від кредитів від банків, і навпаки теж.
a1vЪ
a
Новичок
18
17 августа 2017
02 дек 2017 15:33
Цитата "DVadym":
Законність забудови не залежить від кредитів від банків, і навпаки теж.
Народ!) єдине питання було у землі. цільове призначення змінили. У реєстрі речових прав належне призначення. У реєстрі ДЗК воно старе. З досвіду - ДЗК завжди не відповідає актуальному реєстру.
Жодних судів з приводу "незаконності" зміни цільового - немає.
Все гуд.
Інвестор 3 секція, 5 поверх.
Дякую.
Слобода-да-да
С
Пользователь
33
17 ноября 2014
02 дек 2017 17:47
Аминь)Инвестор 3секция, 18 этаж
leon08
l
Новичок
20
21 ноября 2017
02 дек 2017 18:53
Цитата "Слобода-да-да":Аминь)Инвестор 3секция, 18 этаж
Я тоже инвестор 3 секции 18 этаж, какая квартира?
Слобода-да-да
С
Пользователь
33
17 ноября 2014
03 дек 2017 10:38
Цитата "leon08":Я тоже инвестор 3 секции 18 этаж, какая квартира?
трешка на 92 квадрата
leon08
l
Новичок
20
21 ноября 2017
03 дек 2017 18:04
Цитата "Слобода-да-да":
трешка на 92 квадрата
сосед напротив)))
Investor008
I
Постоянный пользователь
264
29 марта 2017
03 дек 2017 20:42
А 1 секция 20 этаж есть кто тут?
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее
- ЖК Отрада | Київміськбуд, bUdCapital | Київ, просп. Відрадний, 93/227.062 760
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Радужный | Киевгорстрой | Киев, ул. Кибальчича, 225.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Киев, ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Киев, пр. Голосеевский, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Киев, ул. Петра Калнышевского, 220.066
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее