Подать объявление

ЖК На Озерной | Атлант | Новоселки, ул. Озерная

ЗастройщикАТЛАНТ
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
203из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 37.
5/14%
6/16%
5/14%
9/24%
12/32%
1. . .424445
31 июль 2024 12:30

Funny Man

Судячи з усього, Атлант не забираться давати відповідь!!! На сайті вказаний термін здачі 4 квартал 23 року (сайт не можуть підтримувати в актуальному стані, або ж взагалі забудовнику нема що нам сказати, або він не вважає за потрібне нам щось казати), вже 30 липня а звіту ще досі нема. Стосовно пропозицій продажу квартири, так її ніхто і не купить у недобудові, недобудову нашу ми в кращому випадку отримаємо в кінці 2025 року. Атлант нам пише що вони на 7 місці з забудовників по здачі будинків, але нам від цього взагалі ніяк не легше. Не відчувається ніякого діалогу спільноти інвесторів з забудовником. ЗА РАХУНОК ЯКИХ ЗАБУДОВНИК ВЗАГАЛІ ІСНУЄ!


Забудовник «Інтергал-Буд» забезпечить свої будинки резервним живленням.

Резервна система електрогенерації забезпечить на щонайменше 12 годин:

-водопостачання

-опалення

-працюючу систему протипожежного захисту

-аварійне освітлення та освітлення МЗК

-робочі ліфти

-працюючу систему контролю доступу

-функціонуючі котельні та резервуари води. 


"Київміськбуд" при неможливості вести будівництво через брак коштів, звертався до інвесторів та робив прозорий фінансовий звіт на кожен об'єкт.


Нам же лише підіймають ставку та відмовчуються.

Грибок там гарантований вже на 100 відсотків, будинок зимує в сирості без опалення,  з водою в підвалі та зачиненими вікнами вже не першу зиму, ще одна попереду. Знімаємо рожеві окуляри. Будинку не буде, через проблеми, про які відмовчуються. Можете починати відлік ста років...

Вибачте, але за Київміськбуд, ви пишите не правду. Я є інвестором цієї контори, все що вони написали в так вами званому "прозорому фін звіті", до сраки! Там куплений аудіт, щоб відбілити ворюгу кушніра! Київміськбуд банкрот, з 2022 будівництво стоїть(

31 июль 2024 19:33

Нас кидают як л*хів, а вам все Божа роса, всюди агенти, цукерки шукайте у своїй квартирі яку ви Бог зна коли отримаєте тому що Атлант вже банкрут, але якщо ще ні, то почекайте рік-два можливо за цей час вони добудують наші будинки.  Стосовно Київміськбуду, не кажу що звіт був повністю чесним, але вони чесно сказали що вони збанкрутіли, Атлант з зими 2021 року жодного разу не дав правдивої інформації. Інвесторам Вудлайну будинок яких не є відповідної якості( ви ж самі пишете про проблеми що він сиплеться, прориває труби, та інше, але керуюча компанія Атланту також відмовчується та як завжди не поспішає вирішувати ваші проблеми, чи ви не згодні з тим на що самі ж скаржитесь?) Так само забудовник забиває і на будівництво, бо банально не має на це коштів, відтягує момент щоб побільше квартир продати, та на піку "злитись". Всі маневри забудовника та його риторика  про це говорять.

01 авг 2024 15:16

Funny Man

Нас кидают як л*хів, а вам все Божа роса, всюди агенти, цукерки шукайте у своїй квартирі яку ви Бог зна коли отримаєте тому що Атлант вже банкрут, але якщо ще ні, то почекайте рік-два можливо за цей час вони добудують наші будинки.  Стосовно Київміськбуду, не кажу що звіт був повністю чесним, але вони чесно сказали що вони збанкрутіли, Атлант з зими 2021 року жодного разу не дав правдивої інформації. Інвесторам Вудлайну будинок яких не є відповідної якості( ви ж самі пишете про проблеми що він сиплеться, прориває труби, та інше, але керуюча компанія Атланту також відмовчується та як завжди не поспішає вирішувати ваші проблеми, чи ви не згодні з тим на що самі ж скаржитесь?) Так само забудовник забиває і на будівництво, бо банально не має на це коштів, відтягує момент щоб побільше квартир продати, та на піку "злитись". Всі маневри забудовника та його риторика  про це говорять.

Тільки за останні 3 місяці в Одеському продано близько 50 квартир після здачі 2х будинків. Добру частку квартир в Атланті продано по розтермінуванню, так що тільки за ці виплати, а не за продаж нових квартир забудовник може будуватись в майбутньому. Випий валеріани.

02 авг 2024 13:58

Усе зрозуміло, чому буду так підгорає. Бо на Теремках у нього також є комплекс ))))

02 авг 2024 13:58

Salesman Rain

Тільки за останні 3 місяці в Одеському продано близько 50 квартир після здачі 2х будинків. Добру частку квартир в Атланті продано по розтермінуванню, так що тільки за ці виплати, а не за продаж нових квартир забудовник може будуватись в майбутньому. Випий валеріани.

Звідки у вас інфа скільки продано, ви Максим? Вас ідентифіковано)) Жартую, звісно ви не Максим , просто дуже довірливий інвестор, але все ж таки до вас вже трошки починає щось доходити. Але що у вас за нестерпне бажання давати комусь поради? Якщо любиш, пий валеріяну або бояру, що у вас там прийнято. Серпень місяць, придомову на першому ще не доробили, відзвітуватись нема про що. Відділ продажу шле своїх інвесторів, а ти далі радій що хоч будують та захищай ВП та Атланта який з тебе сміється, але ти цього не розумієш(. Судячи з того що пишуть в кожному звіті, будинок стоїть на місці, а на твоєму другому домі кладуть газоблок, радій, може через 5 років його добудують. Від того що Атлант продає квартири, нажаль добре лише керівництву Атланту, швидкість отримання нами наших будинків від цього, не залежить. Хлопці заробляють гроші, захищай їх далі.

02 авг 2024 13:58

Funny Man

Нас кидают як л*хів, а вам все Божа роса, всюди агенти, цукерки шукайте у своїй квартирі яку ви Бог зна коли отримаєте тому що Атлант вже банкрут, але якщо ще ні, то почекайте рік-два можливо за цей час вони добудують наші будинки.  Стосовно Київміськбуду, не кажу що звіт був повністю чесним, але вони чесно сказали що вони збанкрутіли, Атлант з зими 2021 року жодного разу не дав правдивої інформації. Інвесторам Вудлайну будинок яких не є відповідної якості( ви ж самі пишете про проблеми що він сиплеться, прориває труби, та інше, але керуюча компанія Атланту також відмовчується та як завжди не поспішає вирішувати ваші проблеми, чи ви не згодні з тим на що самі ж скаржитесь?) Так само забудовник забиває і на будівництво, бо банально не має на це коштів, відтягує момент щоб побільше квартир продати, та на піку "злитись". Всі маневри забудовника та його риторика  про це говорять.

Це тебе кинули як л*ха, бо ти л*х. Сильно агресивно пишеш і палиш себе, ти тут для того щоб паніку піднімати. Нехай щастить, собачка 🐶 

02 авг 2024 13:58

Звіт ні про що

Під'їзд не готовий, в жодному з під'їздів, щоб почати заселяти будинок вже у жовтні, до того ж написали: "Сподіваємось, що з початку жовтня"- перекладаю на звичайну мову. В цьому році будинку не очікуйте. Вас водять за ніс. Не бачу більше сенсу розводити писанину. На нас забили, липень- будинок знову простояв, плитки нема, сантехніка, електрика, стяжка, покраска, придомова нічого не готове до тієї стадії щоб отримати сертифікат та прийняти будинок у експлуатацію до опалювального сезону. ДумайТе.

02 авг 2024 13:58

Атлант виклав новий звіт по будинку. Видно, що багато будівельників і роботи активно ведуться. Додаю скіни. І цитую:

"1 будинок готується до сдачі.

Повна будівельна готовність у вересні 2024 в т ч і електричних мереж , що дозволить одразу після прийняття будинку в експлуатацію укладати прямі договори на постачання електроенергії . Сподіваємось , що з початку жовтня 2024 року почнемо заселення будинку ."

02 авг 2024 15:59

Боту від Ригалбуду підгорає.

05 авг 2024 08:04

Funny Man

Судячи з усього, Атлант не забираться давати відповідь!!! На сайті вказаний термін здачі 4 квартал 23 року (сайт не можуть підтримувати в актуальному стані, або ж взагалі забудовнику нема що нам сказати, або він не вважає за потрібне нам щось казати), вже 30 липня а звіту ще досі нема. Стосовно пропозицій продажу квартири, так її ніхто і не купить у недобудові, недобудову нашу ми в кращому випадку отримаємо в кінці 2025 року. Атлант нам пише що вони на 7 місці з забудовників по здачі будинків, але нам від цього взагалі ніяк не легше. Не відчувається ніякого діалогу спільноти інвесторів з забудовником. ЗА РАХУНОК ЯКИХ ЗАБУДОВНИК ВЗАГАЛІ ІСНУЄ!


Забудовник «Інтергал-Буд» забезпечить свої будинки резервним живленням.

Резервна система електрогенерації забезпечить на щонайменше 12 годин:

-водопостачання

-опалення

-працюючу систему протипожежного захисту

-аварійне освітлення та освітлення МЗК

-робочі ліфти

-працюючу систему контролю доступу

-функціонуючі котельні та резервуари води. 


"Київміськбуд" при неможливості вести будівництво через брак коштів, звертався до інвесторів та робив прозорий фінансовий звіт на кожен об'єкт.


Нам же лише підіймають ставку та відмовчуються.

Грибок там гарантований вже на 100 відсотків, будинок зимує в сирості без опалення,  з водою в підвалі та зачиненими вікнами вже не першу зиму, ще одна попереду. Знімаємо рожеві окуляри. Будинку не буде, через проблеми, про які відмовчуються. Можете починати відлік ста років...

Готовий поставити своє очко, що дім здадуть в кінці 2025, РиГалБудівець?

08 авг 2024 08:40

Вигорання відбулося у бота. Трохи переграв. Перший будинок готовий, а йому не йметься. 

09 авг 2024 07:07

Смішний чоловік

Нас кидають як л*хів, а вам все Божа роса, всюди агенти, цукерки шукайте у своїй квартирі яку ви Бог знаєте, коли повідомляєте тому, що Атлант вже банкрут, але якщо ще ні, то почекайте рік-два можливо за цей час вони добудують наших. будинки. Стосовно Київміськбуду, не кажуть, що звіт був повністю чесним, але вони чесно сказали, що вони збанкрутили, Атлант з зимою 2021 року жодного разу не дав правдивої інформації. Інвесторам Вудлайну будинок, який не має відповідної якості( ви ж самі пишете про проблеми, що він сиплеться, прориває труби, та інше, але керуюча компанія Атланту також відмовчується та як завжди не поспішає вирішувати ваші проблеми, чи ви не згодні з тим на що самі скаржитесь?) Так само забудовник забиває і на будівництво, бо банально не має на ці кошти, відтягує момент, щоб більше квартир продати, та на піку "злитись". Усі маневри забудовника та його риторика про це говорять.

Дивно мені читати, як дежавю.

Я інвестор в 5 будинку Одеського бульвару. Чекав здачі з весни 2022 (запланованої) до цього року. Десь півтора року тому хтось писав у фейсбуці і не одноразово, що Атлант банкрут і 5 будинок вже ніколи не добудують. І показував на цифри та звітності.  

Звісно я звіти про фінансовий стан речей Атланта не читав, але бачу тепер такі самі залякування  на Озерній, як колись на 5 будинок Одеського бульвару

09 авг 2024 12:19

Я-Андрій

Дивно мені читати, як дежавю.

Я інвестор в 5 будинку Одеського бульвару. Чекав здачі з весни 2022 (запланованої) до цього року. Десь півтора року тому хтось писав у фейсбуці і не одноразово, що Атлант банкрут і 5 будинок вже ніколи не добудують. І показував на цифри та звітності.  

Звісно я звіти про фінансовий стан речей Атланта не читав, але бачу тепер такі самі залякування  на Озерній, як колись на 5 будинок Одеського бульвару

Це якийсь божевільний пише про всі жк. По факту в жовтні отримаємо ключі.

09 авг 2024 15:19
По 5 будинку Одеського Бульвару затримка- 23 місяці. При оренді житла у Києві за цей термін, ви витрачаєте не меньше 390 000грн які могли б піти на ремонт, або інші ваші потреби, не бачу проводу для радості.

Наш будинок прострочений по задачі вже 21 місяць за цей термін на оренді я витратив не меньше 360 000 грн. Також не бачу приводу для радості.

Максим - менеджер Атланту який з 5 аккаунтів на цьому форумі намагається складати враження що всіх ця ситуація влаштовує, ти виглядаєш смішно та непереконливо. Кожен місяць прострочки здачі будинку це додатковий раз до мого розчарування коли я вклався у Атлант. Кричиш що будинок ось, ось буде- вже два роки.Want to believe. Не кажи гоп, поки не перестрибнеш. Всі будуть раді якщо всі дійсно в жовтні отримають ключі. Чекаємо жовтня та дуже сподіваємось що хоча б цього разу, ці слова будуть чогось коштувати.


10 авг 2024 14:19

Два недовольні чуда зустрілись на форумі.  Зустріньтесь вже та порадуйте себе орально. Казалось би Київміськбуд також був топчик і депутат там у долі, а по факту - злиті бабки. Мені здається, що у Ригалбуда проблеми і займається темними ділами на форумах Атланта.

10 авг 2024 14:19

Funny Man

По 5 будинку Одеського Бульвару затримка- 23 місяці. При оренді житла у Києві за цей термін, ви витрачаєте не меньше 390 000грн які могли б піти на ремонт, або інші ваші потреби, не бачу проводу для радості.

Наш будинок прострочений по задачі вже 21 місяць за цей термін на оренді я витратив не меньше 360 000 грн. Також не бачу приводу для радості.

Максим - менеджер Атланту який з 5 аккаунтів на цьому форумі намагається складати враження що всіх ця ситуація влаштовує, ти виглядаєш смішно та непереконливо. Кожен місяць прострочки здачі будинку це додатковий раз до мого розчарування коли я вклався у Атлант. Кричиш що будинок ось, ось буде- вже два роки.Want to believe. Не кажи гоп, поки не перестрибнеш. Всі будуть раді якщо всі дійсно в жовтні отримають ключі. Чекаємо жовтня та дуже сподіваємось що хоча б цього разу, ці слова будуть чогось коштувати.


Що тобі заважає подати до суду та вимагати відшкодування? Доведи завдану шкоду та радуйся. Звернись у страхову, яка гарантує відшкодування при затримці. Чи скиглити приємніше?

10 авг 2024 14:20

Funny Man

По 5 будинку Одеського Бульвару затримка- 23 місяці. При оренді житла у Києві за цей термін, ви витрачаєте не меньше 390 000грн які могли б піти на ремонт, або інші ваші потреби, не бачу проводу для радості.

Наш будинок прострочений по задачі вже 21 місяць за цей термін на оренді я витратив не меньше 360 000 грн. Також не бачу приводу для радості.

Максим - менеджер Атланту який з 5 аккаунтів на цьому форумі намагається складати враження що всіх ця ситуація влаштовує, ти виглядаєш смішно та непереконливо. Кожен місяць прострочки здачі будинку це додатковий раз до мого розчарування коли я вклався у Атлант. Кричиш що будинок ось, ось буде- вже два роки.Want to believe. Не кажи гоп, поки не перестрибнеш. Всі будуть раді якщо всі дійсно в жовтні отримають ключі. Чекаємо жовтня та дуже сподіваємось що хоча б цього разу, ці слова будуть чогось коштувати.


Твої коментарі видають непрофесіоналізм і відсутність розуміння реальної ситуації. Ти ігноруєш той факт, що в країні йде війна, яка суттєво ускладнює всі процеси, включно з будівництвом. Перебої з електрикою та постачанням матеріалів — це не вигадки, а реальність, з якою зіштовхуються всі, і забудовники не виняток.

Твої обрахунки щодо витрат на оренду є поверхневими, оскільки вони не враховують поточні обставини. Панічні настрої, які ти намагаєтеся нав’язати іншим, є деструктивним і лише підштовхують до неправильних рішень. Замість того, щоб сіяти паніку, варто зосередитися на реальному вирішенні проблеми і підтримати зусилля, спрямовані на завершення будівництва в умовах кризи. Я вважаю, що якщо Атлант в цей час будує, то це вже перевершує мої оцінки. 

Переоціни і ти свій підхід і перестань звинувачувати всіх підряд! Замість безглуздих обвинувачень, краще спрямуй свою енергію на допомогу… прийди на будівництво і запропонуй свою допомогу, скажи що можеш плитку і мішки носити, можливо тобі за це ще на карман щось дадуть. 

Я крізь твій коментар бачу людину яка не захищає свою Країну, не донатить ЗСУ, нічого не зробила для поліпшення ситуації ,а тільки ходить і «Цмакає»… і вкінці-кінців будеш поцмакувати червону цукерку, можливо за гроші РиГалБуду а можливо і безкоштовно

11 авг 2024 08:52

Я взагалі не розумію, який зараз може бути бій за покупця, якщо купують квартири лише в зданих будинках. За державні гроші у рахунок відшкодування втраченого житла у війні, чи за програмою Є оселя. У забудовників є бартер з виробниками дверей, вікон бетону і т.п. Одні дають матеріал, забудовник - квартири. + У Атланта свої потужності виробничі. 

11 авг 2024 08:52

Funny Man

По 5 будинку Одеського Бульвару затримка- 23 місяці. При оренді житла у Києві за цей термін, ви витрачаєте не меньше 390 000грн які могли б піти на ремонт, або інші ваші потреби, не бачу проводу для радості.

Наш будинок прострочений по задачі вже 21 місяць за цей термін на оренді я витратив не меньше 360 000 грн. Також не бачу приводу для радості.

Максим - менеджер Атланту який з 5 аккаунтів на цьому форумі намагається складати враження що всіх ця ситуація влаштовує, ти виглядаєш смішно та непереконливо. Кожен місяць прострочки здачі будинку це додатковий раз до мого розчарування коли я вклався у Атлант. Кричиш що будинок ось, ось буде- вже два роки.Want to believe. Не кажи гоп, поки не перестрибнеш. Всі будуть раді якщо всі дійсно в жовтні отримають ключі. Чекаємо жовтня та дуже сподіваємось що хоча б цього разу, ці слова будуть чогось коштувати.


То живи в своїй хаті і не витрачай гроші на оренду. А не маєш свого житла? То треба було купити на вторичці, а потім вже вкладати в Атлант, а не розказувати тут скільки ти втратив, йолоп

12 авг 2024 08:03

Все дуже просто. В вересні буде повна готовність будинку,  запросять комісію для приймання будинку, отримають сертифікат,  а в жовтні видадуть ключі. Трошки залишилось почекати. І тоді кожен буде робити що хоче зі своєю квартирою  продавати, ремонтувати чи подарує комусь))).

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .424445
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее